Opinie o Currency Express Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Currency Express Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Currency Express Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Currency Express Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie są warunki zatrudnienia w Currency Express Sp. z o.o.?

Toja Nowy wpis

Trzeba być życiowym nieudacznikiem, żeby siedzieć w tym kantorze dłużej niż kilka lat, szyba przed twarzą przez 12 godzin, praca na nocki, wypłata żałosna. Praca jest nudna i bez perspektyw.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Currency Express Sp. z o.o.?

Ja Nowy wpis

Nie ma takiej możliwości

@ania a studentów tez przyjmują ? Bo mam ciężki grafik.

Brałeś udział w rekrutacji do Currency Express Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Currency Express Sp. z o.o.?

Przyjmują wszystkich którzy chcą pracować. Wszystkiego Cię naucza.

Magda

Ciężko dostać się do biura? Skoro managerka jest fajna ,to fajnie by było z nią pracować

Czy pracodawca Currency Express Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

ICE ICE

Nie motywuje. Wręcz przeciwnie.

Gwidon

Ostatnio narzekaliście na pracę a jak jest aktualnie? Można próbować sił, rekrutują ?

WAZELINA

urocza praca - przemiłe biuro; menagerka z najwyższej światowej póki ;))))

ByłyJużWspółpracownik

E, nie sposób się z Tobą nie zgodzić z Twoimi argumentami, że w Modlinie ogólnie żenada. Bezsprzecznie żenadą jest kasjer z ponad półrocznym stażem, który potrzebuje pół godziny na przeprowadzenie transakcji WU; żenadą jest kasjer z ponad rocznym stażem, który nie potrafi poprawnie przyjąć płatności kartą ani przygotować konwoju; żenadą jest współpracownik, który przedłuża sobie urlop zwolnieniem lekarskim, a później biega po targowisku miejskim z ciężkimi zakupami*; żenadą jest pracownik międzynarodowego lotniska, który po ponad półtora roku obcowania z wieloma językami obcymi nie potrafi sklecić jednego poprawnego zdania w języku angielskim(jak widać powyżej - w polskim też nie); przede wszystkim jednak żenadą jest człowiek, który swoje niepoparte jakimkolwiek argumentem żale wylewa anonimowo w internecie, a poprawne wykonywanie swoich obowiązków - do czego zobowiązujemy się podpisując umowę - nazywa włażeniem w pewną część ciała; chociaż lepsze to niż na wpół publiczne afirmowanie braku szacunku do drugiego człowieka. Na szczęście żenada dzisiaj miała ostatni dzień pracy i od kilku godzin nie jest już naszym problemem. Powodzenia w nowym miejscu pracy, mamy szczerą nadzieję, że trafisz na współpracowników na swoim poziomie; życzymy Ci wielu sukcesów na stacji benzynowej. *doceń, że Twój 'niedouczony' kierownik nie poprosił w związku z tym ZUSu o sprawdzenie, czy takie ciężkie zakupy mieszczą się w definicji rekonwalescencji po stłuczeniu.

gość nr.1
@ByłyJużWspółpracownik

A... Uderz w stół, a nożyce sie odezwą. Oczywiście biuro o niczym nie wie. Co tam się naprawdę dzieje.Dlaczego ludzie sie stamtąd zwalniają i nie ma chętnych do pracy? Fama sie roznosi o pracy w tym miejscu. Nic tam nie znaczysz, zostaniesz obrzucony najwiekszym blotem,(niedowartościowana i zakompleksiona mizantropka.....współpracownica zajmuje sie wymyślaniem dziwnych historii, wylewaniem jadu na innych ,skłócaniem ze soba pracowników, obgadywaniem ich itd.itp.) Praca sama w sobie nie jest zła, ale atmosfera jaka tam panuje zostawia wiele do życzenia. I to wszystko za pozwoleniem P. kierownik,także Żenado- żenada ????

L.S.
@ByłyJużWspółpracownik

(usunięte przez administratora) i ty masz być prawnikiem????????.Najpierw zadbaj o swój wizerunek .Spocone czoło , broda błyszcząca od potu i te dwa zwisającę przetłuszczone warkoczyki to ma być twój wizerunek...i co z tego ",że niby znasz język. ang."Jesteś młodą osobą pozbawioną empati,samokontroli i samokrytyki,nie masz pojęcia o życiu w rzeczywitości.I jeszcze zarażasz tym swoim hejtem i jadem innych.Żenadą jest sama twoja osoba.Dziewczyno weź się za siebie.Pozdrowienia od L.S.

WALDI

firma oferuje szeroką gamę benefitów ;) JAK SAM ZAPŁACISZ

@Ja, dużo piszesz o atmosferze pracy, czy możesz napisać więcej o warunkach jakie proponuje firma Currency Express Sp. z o.o. dla zatrudnionych osób? Mam tu na myśli benefity typu karty sportowe lub pakiety medyczne dla pracowników? Ważne, aby podane we wpisie informacje były merytoryczne, będą wtedy pomocne dla innych użytkowników forum.

@Marta

Niestety firma nie oferuje żadnych benefitów.

Mam nadzieję, że w końcu ktoś z góry zobaczy wpisy i zacznie baczniej obserwować pracę swoich pracowników w Modlinie, pracowałem tam i wiem co mówię. Muszę niestety zgodzić się, opinią że bez wazeliny ciężko, Pani kierownik bardzo fajna babka ale niestety podatna na swoje przyjaciółki, stare wyjadaczki, szczególnie jedna Pani o blond włosach, która wcina się we wszystko, uważa się za najmadrzejszą a poza znajomością j. angielskiego, nic sobą nie reprezentuje. Mąci, obgaduje na każdym kroku, podpuszcza.... To głównie dzięki niej już mnie tam nie ma, atmosfera jaka tam panuje przez ciągłe uwagi Pani blondyneczki od której więcej jadu w sobie ma tylko żmija jadowita jak i duża podatności Pani kierownik na sugestie innych., zarówno przy udzielaniu urlopów jak i układaniu grafiku jest nie do zniesienia. Niestety będą się zwalniać wszyscy po kolei dopóki biuro nie uspokoi pewnych Pań a jeśli tego nie zrobi to za chwilę nie będzie miało osób które będą chciały jeszcze tam pracować. Pozdrawiam.

gość nr.1

wiola naprawdę.Więcej inwencji????

@joasia, a długo już pracujesz w tym miejscu? Czy w currency express jest szansa na rozwój zawodowy i awans? Dziękuję za Twoją wypowiedź, przypominam jednak, że wątek dotyczy pracy w currency express w Warszawie. @Jasiek, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w currency express? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Wiesz jak wyglądają zarobki w currency express sp.zo.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

joasia

Witam Nie polecam szczególnie na Lotnisku w Balicach nie dość dzień i noc to dodatkowe papierki użeranie się zwrotem tax free jeśli zle zrefundujesz wypłata mniejsz.premie marne. kursy okropnie wygórowane.

Jasiek

Co słychać w firmie. Tak rzadko piszecie, czy jest powód?

Michael, Berlin

Avoid at all cost. I have never been scammed to badly by an official exchange office (talking about currency express sp.zo.o. at Bydgoszcz airport)

SILIKON

Biuro ciągle w komplecie ?

XYZ

1. Umowa o prace!!! 2. Po niedlugim czasie zarabiasz srednia pensje 3. Nie zabierasz pracy do domu 4. Kontakt z ludzmi z calego swiata 5. Ciezko bo czasem jest klientow ze nie ma czasu zjesc ale czasem mozna tyllp siedziec i jesc bo nic sie nie dzieje. 6. Za czesto nikt z biura nas nie odwiedza wiec nie ma duzego stresu. 7. Menadzer bardzo konkretny pracowity i profeajonalny. Lubiacy ludzi wiec milo sie z Nim wspolpracuje. Dziewczyny Go uwielbiaja.... 8. Nie kazdy umie i chce pracowac z pieniedzmi czesto pod presja czasu gdyz klienci sie spiesza-lotnisko. Odchodzac po bardzo krotkim czasie pisza negatywne rzeczy na firme bez zadnych potwierdzonych konkretow. 9. Praca dla pracowitych i energicznych ludzi.

kumpel
@XYZ

Wszystko dobrze? Mobbing już próbowali stosować. Kogo uwielbiają? JEGO? No jak uważasz, jakoś się nie zauważyło. podejrzewam kim jesteś z Currency.. Pewnie atmosfera donoszenia i wymyślania głupot też ci się podoba???? Widzimy się w pracy.

szanek

z tego co wiem to jest to taki międzynarodowy portal, na którym można tworzyć profile frim, nie trwa to zbyt długo, bo podobno ok. 5 min, przynajmniej tak napisali na stronie. Jdyne co mnie zastnawia to to jak to wszystko faktyznie wygląda, bo z jednej stony potrezba ludzi do obsługi tego, ale to tez może być praca zdalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Currency Express Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Currency Express Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Currency Express Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Currency Express Sp. z o.o.