Opinie o Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra w Warszawa

Daniel

Bardzo h*jowa Firma! Cały czas oszukują! Oszukali mnie na ponad 100.000.zł Będe wchodził do sądu najwyższego! Pan Rafał K. jest w tej firmie poprostu osobą która cały czas (usunięte przez administratora) kontrahentów! Nie polecam z nimi współpracę! Znam 2 firmy które przez nich zostali (usunięte przez administratora) U kierowników zero pojęcia o pracy! Brak dostarczenia terminowo materiałów na budowy! Brak terminowego podpisywania dokumentacji budowlanej. Rozliczają jak sami uważają, a nie według zrobionej roboty!!! Hydros PSB nie spełniają warunków umowy z kontrahentami. GW z którymi współpracuje Hydros PSB mają dużo narzekań na pracę tej firmy.

Podwykonawca
@Kiero

,,Potwierdzam, że Pan Daniel z UKR źle skalkulował budowę" ale pomimo tej wiedzy, firma podpisała z nim umowę zacierając rączki. Czy, tak to leciało ?

Daniel

Robert
@Daniel

A to chyba Pan Daniel z UKR, który zawalił budowę. Nie wykonał na czas pracy, uciekli mu ludzie i ma pretensje, że firma nie dopłaci mu 100tys, bo pod koniec budowy tak sobie wydumał. Oczywiście, jeśłi inwestor i GW zechcą na Pana żądania przystać to firma na pewno zrealizuje Pana marzenia. Niemniej ZAWSZE na początku budowy forma ustala warunki i jeśłi Pan uczciwie wykonuje pracę to umowa jest przestrzegana. Dobre firmy współpracują dalej i od dawna. Słabe lub nieuczciwe firmy szybko odchodzą od współpracy z Hydrosem

@Daniel

Potwierdzam, że Pan Daniel z UKR źle skalkulował budowę, nie zrealizował jej właściwie i na czas i tym samym był jedną z nielicznych firm podwykonawczych niezadowolonych ze współpracy z Hydrosem. Budżet nie jest z gumy i trzeba go ustalić przed wejściem na budowę a nie po jej zakończeniu. GW nie dopłaca Hydrosowi więc na jakiej podstawie Pan Daniel liczy na dodatkowe fundusze? Większość podwykonawców pracuje od lat i znają zasady. Jeśli kontrakt jest za słabo wyceniony i za tanio wzięty przez Hydros , wówczas dany podwykonawca nie podpisuje umowy i sprawa jest prosta. Nie trzeba się gniewać , wyzywać i wypisywać bzdur.

Podwykonawca Nowy wpis
@Kiero

z za grobu

Pracownicy są ubezpieczani na minimalne stawki, prośba o urlop powoduje zdziwienie szefów dodać jeszcze więcej? Praca teoretycznie 10 godzin na dobę , faktycznie bywa 12 lub 14, oczywiście o płaceniu za nadgodziny i niewykorzystane urlopy nie ma mowy

Wanda
@z za grobu

Czy wysokość składek ubezpieczeniowych była Ci znana, gdy zatrudniałaś się w firmie? Jeśli chodzi o kwestie urlopu to chcesz przez to powiedzieć, że nie otrzymałaś na niego zgody? Czy w dalszym ciągu pracujesz w Hydros PSB Marian Saletra?

Zaznajomiony
@z za grobu

TAk realnie to masz uwagi do polskiego systemu oZUSowania i rynku budowlanego. Jeśłi jesteś osobą zdolną i ambitną i bierzesz na siebie ambitne tematy to idzie się dogadać i nie ma problemu

@Zaznajomiony

dokładnie. Jest to problem polskiego systemu pracy

Trudi

Wiecie coś o pracy w firmie? Jak przebiega proces rekrutacji?

@Trudi

Rekrutacja to minimum formalności - mail z CV, rozmowa telefoniczna, kilka pytań, spotkanie i decyzja. Kluczowe jest czy sam czujesz się na siłach podjąć pracę. To praca z dużą odpowiedzialnością i trzeba do niej podejść bardzo poważnie

Katarzyna

Jak wygląda w firmie Hydros atmosfera wśród pracowników? Czy jeśli nie jest się jeszcze fachowcem można liczyć na wsparcie pracowników że starszym stażem pracy?

@Katarzyna

Zawsze jest możliwość zapytania dyrektora - głównego inżyniera, lub innego doświadczonego inżyniera o radę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Serwisant rowerowy

Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra szukała niedawno pracowników w mieście Warszawa. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Kiero

Hydros generalnie jest jednym z największych wykonawców instalacji went i hydr na mieszkaniówce w Warszawie. Generalnie warunki , na jakie się dogadasz , takie są zachowane. Liczy się samodzielność, zdolności do zarządzania budowami, pilnowanie wyników budowy i gaszenie wszelkich pożarów. Jeśli Ty wywiązujesz się ze swojej pracy należycie, to jesteś Panem na włościach. Nikt nie stoi nad tobą i nie kontroluje. Osoba chętna do pracy, uczciwa, zaradna świetnie się odnajdzie. Natomiast zdażają się też osoby , które zwyczajnie nie nadają się do tak odpowiedzialnej pracy. W takich sytuacjach to Hydros ma poważny kłopot i musi świecić oczami za inżyniera. Wówczas za porozumieniem stron dochodzi do rozwiązania umowy. Wydaje się więc , że jest to jedyne uczciwe rozwiązanie dla każdej strony. Na szczęście zdecydowana więszkość inżnierów radzi sobie świetnie i są samodzielni. Sami zarządzają swoim czasem i miejscem pracy. Firma ma spokój na budowie a inżynier sam jest panem swego losu.

Robert

Solidna firma, solidnie płaci. Uczciwa.

Kamyk

Bardzo pożądna kompania!

Paw

Pensje do do gadania. Atmosfera bardzo dobra. Chociaż inwestorzy i GW narzucają charakter pracy

z za grobu

Faktycznie słyszałam, że jest już bdb. Problemy mają tylko obiboki

Kiero

Jest ok . Praca b ambitna i ciekawa ale dla zdolnych osób. Duża odpowiedzialność, młode wyksztalcone towarzystwo

nowy

witam czy ktoś może podesłać aktualną opinię o firmie Hydros Marian Saletra na temat pracy i płacy

Zaznajomiony
@nowy

Charakter pracy wyznacza rynek budowlany w PL więc tego nie zmienisz. Natomiast teraz kierują młodzi i cały zespół jest młody i inteligentny. Problemy jeśli są to wynikają z nieporadności jednego młokosa, który zbiera złę opinie na budowie a to rzutowało na wszystkich ale z tego co wiem to problem się już zakończył. Jeśłi jesteś zdolny i ambitny to będziesz zadowolony. Jeśli jesteś nieporadny to będziesz narzekał. Firma wymagająca i bardzo ambitna ale też wyrozumiałą dla osób odpowiedzialnych

Dużo się ostatnio zmieniło na plus, w porównaniu do tych strasznych opinii sprzed kilku lat. Starsze kierownictwo zostało zastąpione przez młode pokolenie. Warunki pracy jak na każdej budowie. Sprawy finansowe zgodnie z umową. Każdy jest odpowiedzialny za swoje budowy i rozliczany jest na tej podstawie. Jest to wymagające ale uczciwe. Jest problem osób o "niższych zdolnościach". Jeśłi sobie nie radzisz na budowie i zostaje po Tobie zła opinia to nie miej pretensji, że firma Cię nie zatrzyma. Od naszej pracy zależy los firmy a więc i naszego miejsca pracy.

z za grobu

Trzec od góry Saletrów tzn Marian, Krzysztof i Grzegorz to najwięksi hipokryci jakich chyba ziemia nosiła, pracowników mają za durniów lub złodziei, człowiek jest dla nich zerem liczy się tylko KASA, oczywiście własna

Wanda
@z za grobu

Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Skąd takie wnioski? Jeśli zostałeś nieodpowiednio traktowany powinieneś wyjaśnić te kwestie z kierownictwem, nie uważasz? Twoja opinia nie zawiera merytorycznych informacji dotyczących warunków pracy, zatrudnienia czy atmosfery w firmie. Postaraj się by Twoje wpisy były rzetelne, ponieważ tylko w ten sposób możemy pomóc osobom, które planują podjąć pracę w Hydrosie.

mt1234

Firma jak firmą ale do ludzi młodych nie mają żadnego szacunku. Nie przeszkalają pracownikòw( samemu trzeba się nauczyć). Odzywają się po chamsku i z przekleństwami.

Garh

Trafiłem na ogłoszenie firmy HYDROS że szukają inżyniera na darmowe praktyki a wymagania mają normalnie jak dla kierownika robót. To już mi się wydało trochę podejrzane, że firma chce może znaleźć jakiegooś parobasa który będzie pracował za darmo. Potem wszedłem na ich stronę i kiedy przeczytałem "W miarę rozwoju przedsiębiorstwa wzrosły wymagania wobec kandydatów do pracy. W tym celu podjęliśmy współpracę z profesjonalną firmą rekrutującą najlepszych inżynierów - Bank Danych o Inżynierach." Gwoli wyjaśnienia BDI to tylko baza inżynierów. To już mi się wydało mega dziwne i zacząłem szukać opinie i znalazłem. Dzięki

aaa

Przestrzegam przed tym pracodawca. Nie szanuje ludzi, oszukuje ludzi. Przestrzegam przyszlych pracownikow zeby u niego nie pracowali bo to bedzie najgorszy okres w ich zyciu. Jednym slowem koszmar !!!!!

rozgoryczony

PRZESTRZEGAM przed tym...pseudo pracodawcą. Nie tylko szeregowych pracowników ale i kadrę techniczna traktuje jak śmieci. "Pięknie" mydli oczy jaki to wspaniały z niego pracodawca a w rzeczywistości bez żadnych wartości moralnych i szacunku dla drugiego człowieka. Oby trafił na lepszego od siebie [usunięte przez moderatora].ma i poczuł smak goryczy i porażki.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra - Warszawa

Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra
4.3/5 Na podstawie 20 ocen.

Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra