Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SKK Studium Kształcenia Kadr. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Warszawa

Grzesiek

Mają bardzo dobrą opinię jako pracodawca, więc można tu pracować!!!

@Grzesiek

Koń by się usmiał

Paulina

@Aga- widzę, że 2 miesiące temu aplikowałaś do SKK Studium Kształcenia Kadr. Czy możesz powiedzieć jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Jeśli przeszłaś ją pozytywnie- czy jesteś zadowolona z warunków pracy?

Ika

Byłam przez jakiś czas - nie polecam. Z wykładowcą dyskutowałąm...i okazało się, ze nie zna faktów ze swojej dziedziny... na drugi dzień po dyskucji przyznał sie, ze miał niekompletne informacje. Kiedy zrezygnowałam ze studiów pojawiły się jakieś dodatkowe opłaty!!!!! Szok.

Kan
@Ika

Trzeba czytać umowy....

Paulina

@BR Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Być może, ktoś z pracowników udzieli odpowiedzi na Twoje pytanie, ale warto rozejrzeć się także za innymi miejscami w sieci. Czy od ostatniego czasu zmieniło się coś w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr?

Jol2275
@Paulina

Zmieniło się dużo. Odmlodzono dyrekcje, jest też nowa wicedyrektor, nauczyciele nowi. Ja polecam.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
Aga

Mam nadzieję, że aplikowanie nie będzie błędem!

Gris

chce sie dostac na terapeute zajeciowego czy ktos cos wie jak tam?

TZ
@Gris

Super, zdałam na 100% , pani Iza od terapii uczy typowo pod egzamin jak sama mówi ,i zdaliśmy wszyscy !!!

Uczenn
@Gris

Odebrałam świadectwo ukończenia. Nauczyciele są naprawdę fajni..,bez zastanowienia się zapisz..

@TZ

A jakie są zajęcia i jacy prowadzący? czy dostaje się odpowiednie kwalifikacje?

absolwentka tz
@Marta

Zajęcia z psychologii i pierwszej pomocy są super! Bardzo praktyczne, z symulacją. Krew się lała u nas, ale zajęcia z Panią Anią każdy sobie chwalił.

Pitolek

Srak

Franek

Czy szkoła potrzebuje pracowników? Może ktoś wie?

BR

Witam, czy ktoś może się podzielić opinią na temat kierunku pedagogika/pedagogika specjalna??Bedę bardzo wdzięczna za kazda informację :)

Paulina

@Kaśka psps Czy zmiana o której napisałaś w swoim wpisie przyniosła jakieś pozytywne zmiany? Praca w branży edukacyjnej uchodzi za mało stresującą i przyjemną. Czy zgodzisz się z tą opinią? Na jakie warunki pracy mogą liczyć pracownicy firmy SKK Studium Kształcenia Kadr?

Warszawiak

Kończyłem te same studia podyplomowe BHP i się po prostu nie zgodzę. Z zajęć jestem zadowolony, nie chodzi się na studia BHP podyplomowo jeśli się nie ma na ten temat zielonego pojęcia. Podyplomówka nie nauczy cie praktyki, tu trzeba pracy. Zajęcia mieliśmy też w Centrum Nauki Kopernik co było fajnym doświadczenie,

nie_warszawianka
@Warszawiak

Drogi Warszawiaku, co dały Ci zajęcia w Centrum Nauki Kopernika??? Zobaczyliśmy "zaplecze" i tyle nic więcej. Osoba opiekująca się nami nie wiedziała co z nami zrobić. Mówisz, że nie idzie się na studia BHP nie mając o tym pojęcia - to jaki cel mają studia. Aby posiadać stanowisko BHPowca trzeba mieć ukończone studia czyli co uważasz że te stanowiska są zarezerwowane tylko dla "leśnych dziadków", którzy pełnili tą funkcję przed zmianą przepisów a teraz uzupełniają wymagania ustawowe czyli idą na podyplomówkę tylko po "papier". A co z młodymi, którzy chcieliby być BHPowcami a nie mają doświadczenia i znajomości tematu?? Podejście SKK odnosnie świadectw jest żenujące.

sylwia198719871987
@Warszawiak

Mam pytanie do osób które AKTUALNIE są na BHP. Czy jest tutaj ktoś z grupy listopad 2017.

Zuza

Czy dowiem się jak się pracuje ?

sowa

na stronie Skk nie ma informacji o kadrze, jak nazywa się dyrektorka Skk w Warszawie? jest psychologiem tarapeutą?, takich informacji brakuje, zapisyjąc się do szkoły ludzie chcą znać kwalifikacje wykładowców, nie ma prezentacji kadry na stonie intrnetowej

Słuchacz
@sowa

Wystarczy zadzwonić i zapytać. Poza tym czy istnieje obowiązek umieszczania takich informacji? Nie sądzę.

sowa
@Słuchacz

na stronach internetowych szkół zawsze jest prezentacja kadry

Ryczard
@sowa

Wejdź sobie orle na stronę innej szkoły tego typu jak choćby cosinus w Warszawie i znajdź kadrę. Też nie ma. U niech tesz jakie głupoty piszesz? Pamiętaj człowieku że za pisanie kłamstwa w internecie też są kary, a Twoje IP to żadna tajemnicą. Możesz się nazwać jak chcesz.

Kaśka psps

O czym ty mówisz? Starej dyrekcji już nie ma w tym roku. Wreszcie ktoś ogarną to miejsce, ta stara dyrektorka chyba wreszcie na emeryturę przeszła, ta młoda jest konkretna, a nie gada o byle czym.

strata czasu

warszawskie skk to MASAKRA. Pani dyrektor, z zawodu też psycholog terapeuta w ogóle nie dotrzymuje ustaleń, jest niekonkretna i jak nie ma argumentów to zaczyna się kłócić jak dzieci w piaskownicy. Organizacyjnie DNO - grafik zajęć umieszczają w internecie na jeden tydzień przed zajęciami i nawet o tym nie poinformują. Bez uprzedzenia skracają plan zajęć i zamiast skończyć je w czerwcu, kończy się w marcu, jest dwa razy mniej godzin, a płacić karzą jakby zmian nie było. Panie z sekretariatu mają z góry przykazane, aby telefonicznie żadnych informacji nie przekazywać. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to musisz jechać osobiście. Po podpisaniu umowy za tydzień zmienili rachunek do wpłat. Chcą, aby im na maila przesyłać potwierdzenia zapłaty,bo nie chcą niepokoić księgowej. Księgowa może zapuścić raport i w 5 min mają wszystkie dane. Jak chciałem odpowiedź pisemna na moja prośbę, to usłyszałem, że nie wysyłają korespondencji, bo to kosztuje (koperta, znaczek, długopis, papier). Nawet drogą mailową nie chcieli odpisać. OMIJAĆ Z DALEKA SKK WARSZAWA.

asystentka st
@strata czasu

Heh chyba chodzimy do różnych szkół ! ucze się już na drugim kierunku i nie mam zadnych problemów. egzamin zdalam na 100%. mega polecam

PatrykD
@strata czasu

stare dzieje... kiedyś dyrektorka była taka... starsza pani z którą nie dało się nic załatwic ale teraz jest inaczej byłem ostatnio w sekretariacie i dyrektorka (taka młoda w okularach) od razu zainteresowała się moim problemem i pomogla. ja polecam. szczegolnie kierunek farmacja

Wykładowca

Kto jest dyrektorem w skk sowa czy lewandowka oto jet pytanie

Adm
@Wykładowca

To nie jest opinia na temat szkoły. Proszę nie zamieszczać spamu.

internaut
@Wykładowca

Co ma jakość kształcenia do tego o co per wykładowca pyta?? Chyba nic. Do kosza takie opinie!

internaut

Regulamin
@Wykładowca

Musisz pamiętać, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym personaliów czy numerów telefonów) będą przez nas archiwizowane (zob. pytanie 10). Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku będziemy zmuszeni przekazać Twój numer IP organom ścigania

Kaśka słuchaczka

Wreszcie pozytywne zmiany w szkole! Nowe twarze w kadrze, panie w sekretariacie jakieś spokojniejsze. TAK TRZYMAĆ SKK! Jestem z was dumna! Moja była szkoła, polecam! Kadra konkretna i wymagająca.

sławek (mokotów)

Szkoła dobra, kadra bardzo cierpliwa i konkretna. Pracownie jedne lepiej wyposażone inne dopiero doposażane. Generalnie polecam. Bardzo dobra atmosfera, szczególnie ostatnio po zmianach w szkole.

Chcemy się wybrać na kierunek chemia dla nauczycieli. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie? Chętnie się zapoznamy.

jaaaa

SKK MASAKRA

@jaaaa

Dlaczego tak uważasz? Zamierzam podjąć studia.. proszę o sprecyzowanie.

Dzień dobry, zamierzam podjąć studia podyplomowe w SKK na kierunku terapeuta ds uzależnień. Będę wdzięczna za każdą opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Warszawa

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKK Studium Kształcenia Kadr