Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SKK Studium Kształcenia Kadr. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Warszawa

SKK Warszawa

Praca w SKK za żenująco niskie stawki w okresie wrzesień - czerwiec. W czasie pandemii praca on line za 80% stawki. Mnóstwo pracy przy komputerze w domu więcej pracy niż podczas zajęć ze słuchaczami w szkole . Dziesiątki maili w tygodniu wymagające ciągłej dyspozycyjności. Coraz bardziej skomplikowane procedury prowadzenia dokumentacji. Ciągłe zmiany planu zajęć i dodatkowe obowiązki. Za takie wynagrodzenie ABSOLUTNIE ODRADZAM.

Halina
@SKK Warszawa

A czemu tylko 80% stawki macie? Dlaczego nie 100 ?

Skk
@Halina

Bo taki zrobili zapis w umowie, że jeśli będzie online to zabiorą 20%. Dodatkowo zabrano dodatek motywacyjny w liceum i technikum (przy pracy na własnym sprzęcie i oprogramowaniu i konieczności samodzielnej nauki programów - tak szkolenie z teams niby było, ale z podstawowych funkcji, jedna z koleżanek przygotowała instruktaż dla reszty). Poza tym miesiące wakacyjne bezpłatne oraz fikcyjny urlop, na który podkładane są papiery, że się wykorzystało.

Szczera

Nie polecam pracy w tym miejscu. Stres, nadgodziny, brak szacunku, obgadywanie(usunięte przez administratora) W tym miejscu nie wolno chorować- w ogóle! Za to można liczyć na karę dlatego pracownicy przychodzą wielokrotnie do pracy chorzy. Jeśli już pójdziesz na L4 to są to Twoje wymysły i tylko naciągasz firmę. „Dobry pracownik nie choruje- trzeba go wymienić” - cytuje. (usunięte przez administratora)Widziałam wiele osób, które poświęcało siebie, swoje zdrowie, swój czas dla tej firmy a na dowidzenia otrzymało zgryźliwe komentarze „bo jeśli nie jesteś z nami to przeciwko nam”. Poziom nauczania też się obniża - nie docenia się nauczycieli, wszystko po kosztach. Dyrekcja odchodzi - zero wsparcia. Sekretariat kurczy się - zle traktowani pracownicy. Tyle błędów w zarządzaniu, że aż dziw, że jeszcze się nie zorientowano. Opinia na temat szkoły w Warszawie jest poprostu zła i wcale się nie dziwię - dlatego nie warto być częścią tego miejsca. Na koniec polecam właścicielom i zarządzającym z Bydgoszczy przejrzeć na oczy i dostrzec, że najważniejsi są ludzie! To oni budują to miejsce. Nie życzę Wam źle, liczę jednak, że wróci do Was to co od Was otrzymałam ja i Ci wszyscy, którzy odeszli w ostatnich miesiącach, to będzie najbardziej sprawiedliwe. Mam nadzieję, że karma wraca. Powodzenia dla tych, którzy jeszcze zostali i nie polecam dla tych którzy zastanawiają się nad tym miejsce.

@Szczera

Dodam jeszcze, że każdy potencjalny słuchacz musi być prześladowany przez pracowników telefonami 20 razy dziennie, jeśli nie przyjdzie podpisać umowy, szefowa wyżywa się na pracowniku, podczas gdy sama nie ma pojęcia o kierunkach i podczas rekrutacji słuchaczy zdarzało jej się ich obrażać.

XYZ

Pracowałem w tym miejscu już jakiś czas temu, postanowiłem jednak podzielić się moją historią. Wszystkie negatywne opinie na temat tego miejsca są prawdziwe. (usunięte przez administratora) Swoja pracę wykonywałem dobrze, jednak zbierałem (usunięte przez administratora)za każdym razem jak się odezwałem, miałem więcej pracy niż inni pracownicy, a jako jedyny nie dostałem premii, bo nie byłem lubiany (usunięte przez administratora) Obietnice awansu i rozwoju na pierwszej rozmowie pozostały jedynie obietnicami. Pracownicy byli często zmuszani do nadgodzin(usunięte przez administratora) Za chorowanie obcina pensję (usunięte przez administratora)

Exrobol

Zdecydowanie odradzam wszystkim te miejsce, zarówno tym co szukają pracy jak i tym którzy chcą się tu uczyć. To pseudo uczelnia gdzie liczy się tylko kasa. Jeśli chodzi o miejsce pracy to istny koszmar!(usunięte przez administratora) Ja miło wspominam tylko ludzi, bo naprawdę bardzo fajni ale pracujących tam dłużej niż rok jest tylko kilku i nie wiem co ich tam trzyma bo to chore miejsce jest.(usunięte przez administratora)Jedyne czego tam można się dorobić to wrzody żołądka. Nikomu nie życzę źle, ale jak ktoś tu już napisał liczę że karma wraca! Omijacie szerokim łukiem!

Halina
@Exrobol

A na jakim stanowisku byłeś że taka słaba ta pensja? Nawet mi nie mów że wykładowcy tyle dostają??

EXrobol
@Halina

Nigdzie w moim poście nie było mowy o wysokości pensji, jedynie informacja, że wysokość pensji ustalana jest ustnie a na umowie jest co innego a na konto wpływają jeszcze inne kwoty raczej mniejsze niż większe. Wykladowcy pracują na umowach zlecenie, ale kokosów i oni tam wielkich nie zarabiają a z przelewami dla nich też bywa różnie, nie zawsze na czas.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Cyrk na kółkach

To miejsce jest tak źle zorganizowane i nastawione przeciw własnym pracownikom, że nie wiem jakim cudem wciąż funkcjonuje.(usunięte przez administratora)Wymagają od każdego nadgodzin, pracy w weekendy i multum obowiązków (również takich o których nie było mowy na rozmowie kwalifikacyjnej), a za to wszystko jak za karę oferują wypłatę mniejszą niż otrzymują nowi kasjerzy w Biedronce. Odchodzą od nich pracownicy każdego stopnia - od nowych pracowników sekretariatu do dyrekcji. Dopóki nie zmieni się zarząd to nie można liczyć na godne warunki zatrudnienia w tym miejscu. Najgorsza placówka w jakiejkolwiek przyszło mi w życiu pracować. Omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora)

Dożywotni koszmar

Nie polecam tej szkoły. Ta szkola to jedne wielkie (usunięte przez administratora) specjalnie wprowadza ludzi w błąd. Kazda osoba w szkole mowi co innego w sprawie tego samego pytania przez co czlowiek głupieje i nie wie jak powinno byc prawidłowo. Pracownicy odzywają sie w sposob oschły i traktują swoja prace jak kare. Nic nie mozna sie dowiedziec. O nieobecnosci nauczyciela dowiaduje sie dopiero po dwoch godzinach siedzenia bez zadnych informacji. Nauczyciele szczegolnie p.Kamila Piechocka od podstaw i pracowni fizjoterapii lubi wymyślać historie na uczniów ktore nigdy nie mialy miejsca tylko po to zeby wkopać ucznia. Nie raz mowila rozne rzeczy ktorych pozniej sie wypierała i mowila ze nigdy czegos takiego nie mowila. Jako nauczyciel narzekała na prace szkoly ale kiedy w tym roku zostala vicedyrektorem uwaza sie za wyzsza i brzydko mowiac wyzej s** niz (usunięte przez administratora) ma. W tej szkole niczego sie nie nauczycie. Zmarnujecie tylko swoj czas i pieniadze.Odradzam ta szkole jesli chcecie skonczyc szkole z dobra wiedza i szacunkiem ze strony nauczycieli to lepiej wybrac inna. W tej szkole mozna nabawić sie tylko depresji i nerwicy.

Swój

Dramat Dramat Dramat Pod każdym względem. Potwierdzone źle opinie ! Omijać z daleka !

Justyna
@Swój

A co konkretnie jest tym dramatem? Nie daj się za język ciągnąć..

Czy SKK Studium Kształcenia Kadr zapewnia kartę multisportu?

Nie

Niespotykanu bur dello. Dziś rada, a uczniowie nie mają dostępu fo dziennika, nie wiedzą jakie mają oceny, nie wiedzą czy nie ma pomyłek w ocenach. To samo na lekcjach zdalnych. W dniu zajęć nikt nie ma dostępu do Teamsa. Pokazowy bałagan. Powinni ten (usunięte przez administratora) i bałagan w cyrku pokazywać. Tymbardziej zabawna sytuacja że za nieobecności są kary pieniężne, również za nieobecność na zajęciach do których nie masz dostępu, oraz za niezdane egzaminy są kary pieniężne, również za egzaminy które masz zdane, ale nauczyciel sie pomylił lub zapomniał i nie masz oceny w dzienniku, ale nie wiesz o tym bo nie masz dostępu do dziennika. Już pomijam całkowicie fakt, że cena z egzaminu nie jest oceną końcową z przedmiotu i jeśli z egzaminu masz 5, a wcześniej z kartkówki m8ałeś 3, to ocena końcowa jest obniżana. Pomijam to bo idzie to przeżyć.

KK

Zdecydowanie odradzam tą szkołę każdemu, organizacja w tej szkole to jedna wielka porażka. Panie (usunięte przez administratora) siedzą tam jak za karę, odpowiadanie na pytania które raczej są ich obowiązkiem sprawiają im wielki kłopot, na większość pytań również nie znają odpowiedzi co pokazuje ich brak kompetencji. Na zajęciach praktycznych raczej też się za wiele nie nauczycie, nauczyciele zamiast wytłumaczyć i pokazać jak coś zrobić wolą potem wyśmiewać się z ucznia „bo zrobił nie tak jak powinien”. Jeżeli chcecie się czegoś nauczyć i naprawdę pracować w zawodzie to poszukajcie innej szkoły która naprawdę będzie warta waszej uwagi.

PDvet

Pracowałem dwa lata w tej szkole. Umowy nauczycielskie są tylko od września do czerwca. Na czas wakacji zostaje się bezrobotnym. Dyrekcja nie szanuje nauczycieli. Płacą 80% wynagrodzenia podstawowego przy nauczaniu zdalnym. Wiecznie same problemy i narzekanie. Nie można od uczniów wymagać - za postawienie 1 uczniowi nauczyciele zbierają gorzkie słowa. Miałem pracować od września trzeci rok - zabezpieczyłem się przez wakacje - a 3 dni przed rozpoczęciem roku szkolnego zadzwoniłem do szkoły z prośbą o informacje i dowiedziałem się, że jestem bezrobotny. Śmiech, żart i żenada.

Co jaki okres czasu w SKK Studium Kształcenia Kadr można ubiegać się o podwyżkę?

Haha

Podwyżkę? Słabo to widzę. Tam bądź wdzięczny że wgl Ci płacą haha

MK

Można.Ja co umowę dostaje wyższa stawkę.Współpracujemy razem od prawie początku szkoły.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Dorota

Nie ma etapów rekrutacji. Idziesz na rozmowę a potem na dzień próbny oczywiście bezpłatny i jak się spodobasz to zostajesz i oczywiście jak się zgodzisz na najniższa krajowa na umowie. Umowy nie dostaniesz na czas nieokreślony

Pajączek

Jestem byłym pracownikiem. Nie polecam podejmowania tam pracy. Umowa na najniższa krajowa jak się szefowi coś nie podoba to potrafi połowę pensji zabrać. Brak szacunku do pracownika. Niektóre osoby tam pracująca też mają cię za nic. Każdy dba o siebie i nie ma koleżeństwa. Wprowadzaja wyścig szczurów i zasady korpo a wcale dużo zarobić się tam nie dadai oczywiście na koniec m-ca rozliczają cię z umów ile podpisalas

@Pajączek

Firma najchętniej nie płaciłaby nic i oczekiwała wdzięczności za sam fakt zatrudnienia. Dyrekcja rozpuszcza plotki na temat pracowników.

Haha

Dokładnie! Dyrekcja zamiast stać za pracownikami to winę na nich zwala aby wyjść na czysto. Fałsz fałsz falsz

Ano
@Pajączek

Wśród pracowników panuje wyścig szczurów. To zapewne przez obgadywanie dyrekcji. Jeden na drugiego wrogo nastawiony. Każdy myśli jak tu kosztem innych się wybić. Pseudo korpo

W.B.

Bardzo odradzam Studium Grafiki Komputerowej w SKK... Wszystkie zajęcia prowadzi pan Bartłomiej Domański, który dostaje pieniądze za to, że siedzi i mówi: "Każdy najlepiej uczy się przez to, że sam poznaje program", absolutnie żadna nauka nie jest przekazywana, żadne uwagi, jedno polecenie na 10h zajęć: "zróbcie wizytówkę" - bez wprowadzenia do funkcji programu, bez uwag, jak ktoś skończy to może "bawić się programem i robić co chce". Połowa grupy zrezygnowała z zajęć po pierwszym miesiącu. W momencie, gdy przyszła pandemia i nawet profesorowie z AWF i ASP musieli jakoś prowadzić zajęcia on-line, zdalne nauczanie na SKK (GRAFIKI KOMPUTEROWEJ!) wyglądało tak, że dostaliśmy kilka filmików z (usunięte przez administratora) kilka stron zeskanowanych z książki i linka do ściągnięcia z WeTransfer pirackich wersji programów graficznych. Na tym lekcje on-line się zakończyły. Nie mieliśmy nawet jednego zdalnego spotkania. Tak więc - na tych zajęciach nie nauczycie się zupełnie nic, nie różnią się one niczym od samodzielnej nauki z tutoriali na youtubie, oprócz tego, że musicie za nie płacić. Tytuł możecie sobie od szkoły kupić bez podejścia do żadnego egzaminu, jest mniej więcej tyle wart co kupiony na bazarze. Pół roku temu, szkoła po moich wielokrotnych skargach, wspaniałomyślnie "zgodziła się" zwrócić mi pieniądze za dwa miesiące, podczas których nie mieliśmy żadnych zajęć, bo wszystkie zostały odwołane. Niestety, do tej pory pieniądze nie wpłynęły na konto. Dla zainteresowanych - mam dowody w postaci maili, screenów. Mocno przestrzegam przed tą szkołą.

Kazimierz
@W.B.

Widzę, że wypowiadasz się z poziomu osoby, która korzystała z lekcji organizowanych przez firmę SKK Studium Kształcenia Kadr. Tak na dobrą sprawę, abym mógł jeszcze lepiej zrozumieć Twój wpis może zechcesz dodać, jak to się w ogóle stało, że trafiłeś akurat do nich? Polecił Ci ich jakiś znajomy? Daj znać bo w sumie kwestia ta bardzo mnie interesuje. Mam nadzieję, że zechcesz kontynuować dyskusję w tym wątku.

mm
@W.B.

Matko, dobrze, że napisałeś / napisałaś tą opinię, ;bo myślałam o zapisaniu się na ten kurs.... I już wiem, że nie warto.

Co trzeba zrobić ,żeby dostać premie?

Kamil
@Michał

W umowie jest zapis, że za wyniki i zaangażowanie w zadania jest nagroda. Nie istnieje coś takiego. Ludzie, nie dajcie się oszukać.

@Michał

Premie nie istnieją. Trudno jest dostać w ogóle 100% umówionego wynagrodzenia. Firma robi wszystko by płacić jak najmniej.

nowy

Czesc, czy skk warszawa zatrudnia nauczycieli na umowe zlecenie? Jakie stawki proponują na przedmiotach teoretycznych?

Wkurzona

Osoba ubiegająca się o prace nie jest traktowana poważnie. Miałam okazje być na rozmowie kwalifikacyjnej oraz na dniu próbnym i minęły od tego czasu już 2 miesiące...żadnej odpowiedzi, rekrutacja nadal trwa :) Żarty z człowieka i pokazanie środkowego palca. A wystarczy napisać albo zadzwonić; Dziękujemy za udział w rekrutacji, ale wybraliśmy innego kandydata. Czy to tak wiele? To nie kosztuje, a chociaż pokazuje jakikolwiek szacunek do drugiej osoby.

Jonasz

Mam nadzieję, że taką dobra pracę macie i dlatego nie ma na wątku informacji i opinii pochodzących od pracowników?

Czy SKK Studium Kształcenia Kadr zatrudnia studentów?

zatrudniony

Nie widzę żadnej odpowiedzi, a sam studentem nie jestem.. wydaje mi się, że najłatwiej byłoby zapytać :) A czy są to studia pedagogiczne? Czy innego rodzaju studia? Jeśli pedagogiczne, to zacytuję coś z innego forum: "Żeby rozpocząć staż na n-la kontraktowego, musisz mieć dyplom licencjata albo magisterski danego kierunku studiów i do tego przygotowanie pedagogiczne. Bez pełnych kwalifikacji możesz pracować w szkole, jeśli dyrekcja nie znajdzie innego n-la i KO wyrazi na to zgodę. Wtedy jest nauczycielem stażystą (bo tak się nazywa n-li rozpoczynających pracę), ale nie realizujesz stażu na kontraktowego."

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Warszawa

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKK Studium Kształcenia Kadr