Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SKK Studium Kształcenia Kadr. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Warszawa

Zosia

Bylam na studiach podyplomowych w SKK w Warszawie na kierunku Oligofrenopedagogika. Polecam! :)

....

Czy szkoła jest w formie tylko zaocznie ? Czy odbywają się zajęcia w trybie dziennym

Kate90
@....

Z tego co sie orientuje to narazie zajęcia tylko w weekendy, ale prowadzą rekrutacje na nowy rok tez na dzienne bo koleżanka sie zapisywała.

.....
@Kate90

Ale wie może czy będą zajęcia od pon do piątku ?

Rob

Czytam i nie ogarniam niektorych wpisów. Chodzę na Technika Dentyste i nie mam żadnych zastrzeżeń ... a zawód jest bardzo opłacalny. Pozdro

studentka
@Rob

Czy bardzo ciężko jest na kierunku Technik Dentystyczny?

@studentka

Nie

zainteresowana

Witam, Czy polecacie SKK w Warszawie? Jestem zainteresowana policealną szkołą masażu.

ann
@zainteresowana

Ja polecam ! mimo tych komentarzy ! uczę się w Policealnej Szkole i jest spoko. Nie narzekam na nauczycieli i obsługę

JACK'
@zainteresowana

POLECAM! FAJNI WYKLADOWCY

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Tennnnn

Łatwo pluć nie biorąc za to odpowiedzialności to jest tchórzostwo zastanów się człowieku na sobą

strata czasu

Sale nie są przygotowane do kursu, brakuje zainstalowanego oprogramowania, kursy komputerowe są na trialach, na dodatek instalowane na zajęciach i stracony czas ni e jest oddawany, a płacę za naukę, a nie za patrzenie jak instalują potrzebne oprogramowanie.

M.

Oczywiście, że są wykładowcy, którzy robią fuchy i im się nie chce, ale są też fantastyczni i z pasją! Np. Pani Ania - psycholog i ratownik. Wszyscy słuchacze ją kochają, bo ma serce do tego co robi. I każdy, kto się uczy w SKK w Warszawie na pewno wie o kim mowa. W żadnej szkole, w której byłam, nie widziałam tak zaangażowanego nauczyciela. Ale fakt, tacy ludzie to rzadkość, niestety.

Higienistka
@M.

Tak! Polecam każdemu! Zajęcia były różne, ale fakt że Pani Ania Jastrzębska była genialna - zajęcia z psychologii mieliśmy np. w parku linowym! :D No i ta pierwsza pomoc... Super!

Ano

Co wy tutaj wypisujecie ja miałem bardzo trudną życiową sytuację i Cudowna Pani Dyrektor w Skk warszawa bardzo mi pomogła to wspaniała wyrozumiała osoba!!!

Karol
@Ano

zgadzam się 100 % ! Byłem w podobnej sytuacji

hehe
@Karol

wczoraj zapisałam się do policealnej szkoły na technika farmacji - wszystko spoko... zobaczymy jak będzie później :)

Ela

SKK w Warszawie to porażka, przydałaby się tam jakaś kontrol czy coś; poziom nauczania zerowy tak samo jak kultura niektórych pracowników;

@Ela

Czy mogłaby pani powiedzieć więcej na ten temat właśnie wybieram się do tej szkoły

AFE

Odradzam i to stanowczo!!! Jestem byłym pracownikiem i warunki finansowe były słabe, o umowy trzeba się było dopraszać, atmosfera i kierownictwo bardzo negatywnie nastawione, szkoda nerwów!!! Firma ma siedzibę w Bydgoszczy i radzę poczytać komentarze ktore są wypisane na goworku na SKK Studium Kształcenia Kadr na Bydgoszcz. Jest więcej komentarzy niż tutaj, a firma ta sama i komentarze bardzo pouczajace!!!

DNA

TRAGEDIA Jestem po rozmowie i juz ten etap szczerze odradzam. Szkoda czasu i nerwów (warszawa- stanowisko Pracownik ds Rekrutacji, Obsługi kursów i szkoleń). Pania trzeba ciagnac za język, ale nie ma co się dziwić kiedy trudno powiedziec coś pozytywnego o stanowisku na którym robisz wszystko (nawet przy organizacji szkoleń nie masz zadnego harmonogramu a trenerów pozyskujesz sam). Szukają trzech pracowników, bo trzech zostało w jednym czasie zwolnionych. Dlaczego? Pani wolała przemilczeć. Do tego pracujące soboty a to wszystko za 1700zł netto + premie 300zł. W ogłoszeniu jest informacja o "atrakcyjnym wynagrodzeniu", ale tak jak wspomniała pani rekrutująca: atrakcyjne wynagrodzenie to pojęcie zględne. Echh szkoda słów.

IzQ
@DNA

te Panie nie zostały zwolnione, tylko same odeszły. :)

envee

ja jestem na studiach podyplomowych i generalnie jestem zadowolony,obsluga jest miła i w zasadzie nie ma się do czego przyczepic. wiec polecam

en-ca_minne

Ta firma to jakiś żart. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z warszawskim SKK. Wykładowcy dostają wynagrodzenie dopiero po interwencji prawników, zaświadczenia o ukończeniu kursów są wydawane z dużym opóźnieniem, a mimo ogromnych starań pań pracujących w warszawskim biurze, jest ciągły opór z "góry". Zdecydowanie nie polecam!

Milka
@en-ca_minne

Jestem wykladowca skk warszawa i nie zauwazylam zeby trzebabylo na pieniadze czekac, wyplaty zawsze w terminie i ogolnie jest ok. Dziwie sie ze ktos taki komentarz wystawia.....

dd
@en-ca_minne

naprawdę prosiłabym o więcej informacji na mojego maila syla1303@gmail.com .Mam tam zostać wykładowcą czy był tam Pan/Pani wykładowcą ? Proszę o informacje bo nie wiem czy isć tam do pracy czy zerwać umowę

@dd

na jaki kierunek ?

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Warszawa

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKK Studium Kształcenia Kadr