Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SKK Studium Kształcenia Kadr. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Warszawa

Groza

Trzymajcie się daleko od tej instytucji. Jeden wielki chaos i brak poszanowania. Zarządcy nie mają pojęcia co robią. Szkoła do zamknięcia.

Zamknąć to

No cóż… jak najdalej od tego miejsca. Odradzam każdemu!!!

Wiecie może, czy w SKK Studium Kształcenia Kadr szukają chętnych na staż?

Jaki jest okres rozliczeniowy w SKK Studium Kształcenia Kadr? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@ Nowy wpis

Rozliczenia są różne. Niby do 15 ale często trzeba sie upominać.

Wiecie, czy SKK Studium Kształcenia Kadr udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

pytanie Nowy wpis

Nie ma pracy zdalnej w SKK. Telefon służbowy tylko dla pracowników na wyzszych stanowiskach

Zamknąć to

No cóż… jak najdalej od tego miejsca. Odradzam każdemu!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Groza

hmm?

Dlaczego dyrekcja i pracownicy ciągle się zwalniają? Co jest tego powodem?

Uczen

Nie polecam szkoły. To co tam się dzieje to jakiś koszmar, nikt nic nie wie nauczyciele się zmieniają jak rekawiczki włącznie z dyrektorami. (usunięte przez administratora) w dokumentach, informacjach, o egzamin juz nie wspomnę jaka była organizacja. Sekretariat to jakaś pomyłka, jak odpowiedza Ci na pytanie to cud. Więcej nie wiedzą niż nie wiedzą a są tak miłe jak by im ktoś (usunięte przez administratora) włożył. Masakra nie polecam zupełnie tej szkoły jako uczeń i nauczycielom tez..

Czy w SKK Studium Kształcenia Kadr możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Piekło

Nie jest możliwa, za to możliwe jest otrzymanie mniejszego wynagrodzenia, bez podania konkretnej przyczyny.

Były pracownik/na szczęście

Zupełnie nic się tutaj nie zmienia! Żaden normalny, szanujący się człowiek nie zostanie tutaj na dłużej. Dyrekcja odchodzi, od ponad roku, jedna za drugą bo nie chce się zniżać do tego poziomu jaki jest jej narzucany. Szanujcie się i poszukajcie lepszego miejsca pracy. Skk Warszawa odradzam!!

Sk1

Hej Mam pytanie. Czy ktoś z was kształcił się na technika weterynarii i może mi powiedzieć czy warto tam iść? W umowie jest również wpis że szkoła zastrzega sobie prawo do podnoszenia czesnego na każdym semestrze pobierania nauki przez słuchacza. Obawiam się że jak przez 1 rok czesne przykładowo będą wynosić to 400 zl to później może się to zmienić a raczej na takim etapie nauki nikt nie chciał by zrezygnować. 4000 włożyć w naukę a później dowidzenia bo koszty zbyt wysokie

Iuy
@Sk1

Tak będzie że z czasem zapłata . Podpisuje się umowę na jeden semestr a potem by kontynuować nauke wprowadza się czesne. Ta placówka nastawiona jest na zysk więc trzeba się liczyć że tak może byc

Jak tam można

Na infolinii mówią co innego , w sekretariacie od razu podsuwają umowę do podpisania a zajęcia się zaczely więc nie ma czasu do stracenia . Dokumenty można donieść pozniej . A okazuje się że Dają dwa dni na skompletowanie dokumentów pisemnie a niby można donieść pozniej ale to już umowa słowna że później no jak nie to kara pieniężna i to duża bardzo. Dowiadujesz się o karze tylko z umowy bo na rozmowie o tym nie było. Wykorzystywane jest zabieganie drugiej osoby i robienie jej problemów . Zajęcia miały być tylko sobota ,ndz . Okazuje się że w tygodniu też ale przez internet. Nauka często od 8 do 20. I za 50% nieobecności w miesiącu kara pieniężna . To nie jest darmowa szkoła a taka miała być ! Żeby upuścić ta szkołę drogo mnie to będzie kosztować. Nerwów i pieniędzy . Nie spotkałam się z czymś takim. Odradzam . Miałam uczyć się za darmo a nie uczę się płacąc kary i faktycznie mam nauczkę na przyszłość . Ale sam fakt jak ta placówka działa , w jaki sposób ... Tyle negatywnych opinii o czymś świadczy .

Jtd

Nie polecam tej szkoły . Bałagan i kary . Odradzam

Szkola... no to jest wielka zagadka nigdy nic nie wiadomo, nikt nic nie wie, w sekretariacie Panie albo nic nie wiedzą albo śpią, nauczyciele Ci co chce jeszcze uczyć w tej szkole sa zwalniani a Ci co mają dość tego bałaganu sami odeszli..a odeszli naprawdę super nauczycie w przeciągu 2 lat. No porażka ogólnie w tej szkole , organizacja słaba od zawsze , plany lekcji dostaje się w ostatniej chwili zarówno nauczyciele jak i uczniowie. Jak coś jest odwołane to się dowiadujesz w ostatniej chwili. Szkola z potencjałem ale nie przy takim zarządzie..

Łukasz

Byłem dzis po odbior dokumentów. Po poprzedniej obsłudze myślałem ze ich nie dostanę. A tu zaskoczenie bo wszystko dostałem a panie były bardzo uprzejme

VideVici
@Łukasz

Fakt, zaskoczenie jest ogromne. Począwszy od obsługi w sekretariacie, kończąc na zmianie wśród wykładowców i dyrektora. Z szybkiego rekonesansu wynika, że pozbyli się z pracy lawirantów, którzy odwoływali zajęcia i na których skarżyły się wszystkie grupy na różnych kierunkach. Może jest jeszcze szansa dla tej szkoły. Od naszych wykładowców wiemy, że nowa dyrektor jest konkretna i wymagająca, ale otwarta na zmiany i ma ciekawe propozycje, ma też podobno pozytywne relacje z naszą dyrektor Elizą, więc zostajemy z nadzieją PSM

zaskoczona

Jestem mile zaskoczona zmianą! Jest nowa kadra, a dobrą robotę robią nowe panie w sekretariacie, oby tak dalej

@zaskoczona

A wiesz może skąd te zmiany w kadrach? :D To spoko, że teraz jest lepiej, oby tak dalej w takim razie

Dobra zmiana :)
@zaskoczona

Potwierdzam, zmiana na plus. Panie w sekretariacie miłe, nie traktują człowieka jak intruza. Sprawę z nową dyrekcja załatwiłam od ręki, poza wyznaczonym dyżurem. Pełna kompetencja i profesjonalizm, aż mi było dziwnie, bo jeszcze przed wakacjami wszystko było problemem, panował chaos.

zaskoczona
@Maja

nie mam pojęcia skąd te zmiany, ale wyszło im to na plus. powiem szczerze ze teraz szkoła ma szanse w moim zdaniem na lepszy rozgłos. okazało sie, ze wystarczyło dać nowe panie do sekretariatu i zmianę dyrekcji i juz wszystko lepiej hula. oby tak dalej

@zaskoczona

No niby tak ale jak wiadomo pierwsze wrażenie zazwyczaj kreuje się dobrze. Ale co potem? A co się pozmieniało, że lepiej to hula dzięki nim?

Pracownik.

Skk Warszawa dobrze dogadała się z ludźmi, aby pozytywy dali. Ja uważam, że jest coraz gorzej.

Tsk

Dyrekcja w Skk Warszawa jest konkretna i profesjonalna,podobnie jak nauczyciele- praktycy z wieloletnim stażem pracy. Pracownie wyposażone w niezbędne sprzęty do nauki zawodu.

Mdm
@Tsk

To co przeczytałam to kpina. Nauczyciele w większości niekompetentni, nagminnie skracają zajęcia o godzinę a nawet dwie. Głównie wiedzę przekazują poprzez czytanie notatek. Nie polecam a nawet odradzam.

Halina
@Mdm

Trudno nie skracać zajec jak po 2 stronie siedzi banda pseudo uczniów co maja kamery i głowa wyłączone i wykładowca mówi do ściany. Spróbuj mówić przez 5 godzin to sam zobaczysz jak fajnie!

Hihi
@Tsk

Tak.. Widać że to opinia obecnego pracownika :) pracownię są słabo wyposażone, dyrekcja wcale nie jest konkretna. Wręcz przeciwnie

Ewa O
@Tsk

Co za głupoty piszesz. Przecież skk w Warszawie nie ma dyrekcji od paru miesięcy

Ona
@Tsk

Pracownie do nauki zawodu nie są w ogóle wyposażone. Uczę się tam więc wiem najlepiej. Jak nic z tym nie zrobią to szkoła pójdzie na (usunięte przez administratora)

@Ona

A Tobie akurat co było potrzebne? Zgłaszałaś to gdzieś?

praca tutaj to pomyłka !!!!!!

Praca w tym miejscu to mało śmieszny żart. (usunięte przez administratora)Obiecywane podwyżki nigdy się nie spełniają(usunięte przez administratora) Nakazem jest również codzienne obdzwanianie bazy klientów- czytaj nękanie ludzi telefonami. Wszędzie walające się umowy z danymi studentów. Zajęcia nigdy nie będą prowadzone dobrze- zatrudniani są tylko najtańsi wykładowcy. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM dla własnego zdrowia psychicznego

Pomocnik kuchenny
@praca tutaj to pomyłka !!!!!!

Niestety, wszystko to prawda. Nie zgodzę się tylko z opinią "pseudodyrektorki". Nowa pani wicedyrektor szybko poradziła sobie z tematami pozostawionymi po poprzednikach. Była pomocną, starała się łagodzić sporne kwestie i z nauczycielami i z słuchaczami. Była dostępna w każdy weekend i nie odsyłała ludzi bez jakiejkolwiek pomocy, na tyle ile mogła jako nowy pracownik. Piszę była, bo chyba za dużo chciała zmienić na lepsze i nie wpisało się to w politykę szkoły. Sekretariat natomiast robi to ote świetną, czasem pracownicy mogą tracić cierpliwość w takim pędzie pracy i czyimś wiecznym niezadowoleniu, więc nie oceniam ich źle.

@Pomocnik kuchenny

Naprawdę ci wykładowcy tutaj są tacy kiepscy czy nie każdy się taki trafia? Brani są tani bo taki jest ich kaprys czy serio z funduszami są problemy?

Pomocnik kuchenny
@Maja

Nauczyciele są w większości świetni i zaangażowani w swoją pracę. Różne podejście mają słuchacze, psiocza ci, którym wydawało się, że nie muszą się uczyć i kombinują. Cześć nauczycieli jest od dawna i na razie chyba zostają. Problem zaczyna się od góry, nauczyciele często łatają problemy organizacyjne w tej placówce.

@Pomocnik kuchenny

Aha, czyli dochodzą darmowe obowiązki? Jakie problemy masz na myśli tak właściwie?

Nie znajoma ;)

Nie polecam tej szkoły jedne wielkie (usunięte przez administratora) Panie z sekretarki nie maja czasu na nic a gdy pytasz się nie znają odpowiedzi na nic Nauczyciel PF - jest złym nauczycielem nie polecam (usunięte przez administratora) szkoły….osoby które tam ida niech uważają

Dożywotni koszmar
@Nie znajoma ;)

Zgadzam sie w 10000%

@Nie znajoma ;)

Pani PF to super nauczyciel a jak nie znasz dat ani gramatyki to już nauczyciel jest zły?!

Halina
@Tomek

Czyli jak ktoś się przykłada do nauki to wszystko ok?

EK

Nie polecam odradzam jak najdalej od tej szkoły. Jeżeli jesteś ambitny nie idź tam ! czy to Warszawa czy to Bydgoszcz i Toruń jedna wielka żenada ! Umowa, a działania tego miejsca są sprzeczne. Szkoda czasu i pieniędzy. Nie polecam. Kursant.

@EK

Jak uczyć ci się nie chce to nic dziwnego że tak.piszesz. Jak po papier tylko to do żaka albo tebu

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Warszawa

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKK Studium Kształcenia Kadr