Opinie o Oney Polska S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oney Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Oney Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oney Polska S.A. w Warszawa

Dziękujemy wszystkim za zabranie głosu w dyskusji. Praca w Oney zawsze nastawiona jest na podstawowe wartości: SZACUNEK, WOLNOŚĆ, ENTUZJAZM. Dla nas ważne jest nie tylko spełnienie wymogów formalnych, ale również atmosfera w pracy. W czasie pandemii obniżyliśmy wymiary etatu, w celu utrzymania miejsc pracy. Obniżone zostały również progi bonusowe w tych najtrudniejszych miesiącach. Podchodzimy do kwestii pandemii bardzo poważnie i odpowiedzialnie, ryzyko, koszty i konsekwencje obecnej sytuacji są odczuwalne dla każdego. Stąd dziękujemy za wszystkie głosy zrozumienia i poparcia w tej niecodziennej sytuacji. W przypadku wszelkich sugestii zachęcamy do kontaktu: etyka@oney.com.pl

A
@Pracodawca

Dobre sobie. Progi obniżone? Przecież od 1 maja 2020 progi mają być takie jak przed powstaniem pandemii, a wypłata nadal o 20% mniejsza. Ktoś tu chyba zapomniał na temat czego wysłał wczoraj maila do pracowników!

Fajny
@Pracodawca

Skoro dla zachowania miejsc pracy mamy skrócony wymiar godzin, to dlaczego plan wraca do 100% swojej wartości a nie do 80%? Ja rozumiem, że mamy świetnych sprzedawców, ale nie bądźmy obłudni. Jak już tak chcecie się bawić to obniżcie plan do 80 procent, tak jak ucieliście nam wypłaty. Plus poproszę o wzięcie pod uwagę tego, że parę miesięcy temu z takiego samego kredytu jaki mogę sprzedać teraz mam przychód mniejszy o 1000 zł. Więc Wasze odmrażanie zacznijcie od swoich mózgów drodzy szefowie.

Iwona

Dziękuję za wsparcie polewac mi nie trzeba bo myślę trzeźwo tutaj jazdy chętnie się wypowiada dlaczego nie poparliscie mnie w mailu to ważne by każdy powiedział co myśli. Uważam że jest to nie w porządku do nas ciężko pracujemy nawet w tym trudnym czasie dla wszystkich zabranie 20% z wypłaty to jest naprawdę dużo inni pracownicy są wspierani przez firmy mają dodatki a nam ucinaja Tyle w temacie

@Iwona

Dziękujemy bardzo Autorce za zabranie głosu. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego na maila: etyka@oney.com.pl

Slowo
@Iwona

Każdy ma prawo do swojego zdania tylko zastanawia mnie czemu nie zwróciłas się do swojego Rks z tym że nie jesteś zadowolona

@Slowo

A co pomoże RKS? Spokojnie wytłumaczy , że tak musi być? To też ale zapewne usłyszysz, że to ty musisz zacząć pracować jakbyś nie pracował, itp. w końcu podkulisz ,,ogon" jakby wirus był twoją winą, parodia. Może w końcu wszyscy niech zaczną wychodzić ,,spod miotły" przecież Oney to ENTUZJAZM WOLNOŚĆ SZACUNEK tak?

Slowo
@Xoxo

Tak ci wytłumaczył pytałeś? Z drugiej strony czego oczekujesz że ktoś nam zaplaci za bycie? Nie uważam że rks jest od tego by tłumaczyć że winą pracownika jest pandemii ale chyba taka pracę w sprzedaży wybraliśmy nikt nie zmusza ani do tej firmy ani do pracy w sprzedaży.

T
@Slowo

Hahaha rks myśli tak jak my tylko brak odwagi ciagle narzekania jak to źle i niedobrze jest w tej firmie rady kogoś z centrali żeby rozmawiać z rks zostawcie sobie w kieszeni albo sami z nim pogadajcie może dodacie energi i otuchy

Ficek
@Slowo

O czym Ty piszesz!? Człowieku, chyba nie piszesz poważnie?! Po co pytać RKS! On tyle może co i my. Nie raz miałem okazję poczuć się "totalnie beznadziejnym" po rozmowie z RKS! Tu wyrażamy swoją opinię bo może boimy się konsekwencji jak byśmy się ujawnili. A to, że taką pracę wybraliśmy to zgadzam się z Tobą ale to nie znaczy, że nie mamy żadnych praw! Wystarczy prześledzić jak zmieniają się pracownicy w tej firmie z jakiegoś powodu. Widocznie krzywdą jest dla ludzi fakt, że coś jest niesprawiedliwe! Chcesz pracuj za darmochę,tu nie jest wolontariat.

Zzzz
@Ficek

A myślałam,że tylko u nas w regionie można bylo poczuć się jak nic nie warte zero...a to widzę w całej firmie tak się traktuje pracowników ???? smutne

Stefan

Brawo Iwona, moje odczucia są takie ... trzy tygodnie milczenia firmy, my próbujemy zrobić cele , staramy się , ludzie boją się przyjechać do POK ponieważ sytuacja na to nie pozwala, boją się wirusa . Po miesiącu milczenia firma informuje nas o przejściu na tarczę kryzysową , zostajemy z mniejszą pensją , nie idziemy na zwolnienia i urlopy ( ja nie poszedłem ) , chcemy zarobić , centrala i rks pracuje zdalnie , nie traci kasy na paliwo, czasu , małżonek nie musi siedzieć z dziećmi na opiekuńczym 80% , bo my już i tak zarabiamy 20 % mniej, my robimy przychód i musimy być rentowni by zarobić na wypłaty innych którzy siedzą w domach i wysyłają maile i szkolenia z (usunięte przez administratora) wyjęte których nigdy nie było .... sorry , mail Katarzyny był poniżej poziomu bagna ... Brawo Iwona i inni którzy napisali . Polecam żeby Rks też pomagał robić przychód a nie siedzi w domu i jeszcze zastrasza za zbyt małe przychody ... Firma pokazała pracownikom którzy zostali w punktach jak ich docenia ... dostali - 20 % i łaskawie miejsce pracy na pół roku żeby zarabiać na tych którzy siedza w ciepełku i nie przynoszą zysków firmie . Brawo ! Proponuję też żeby Rks tez przyjechał do punktu czasami , bo od miesiąca go nie widać ... czyżby korona ???!!!

@Stefan

Oooo genialny pomysł ???? niech RKSi robią obdzwonke i umawiają Klientòw a nie negują każdy nasz ruch,który nie przyniesie rezultatu...czasy są ciężkie, ludzie tracą pracę bądź mają mniejsze wynagrodzenia i też mają obawy przed nowymi zobowiązaniami, robimy co możemy bo to nasza praca i nam zależy. RKSi weźcie się w końcu do roboty!!!

Hmmm

Nie znam Iwony ale brawo za odwagę i napisanie do Katarzyny szczerej odpowiedzi!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Oney Polska S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT

Mia

Hura cele wróciły do poziomu z przed ale jak je osiągnąć skoro przychodowość że sprzedaży ma się nijak do przychodu z przed całej tej epidemii. Musimy sprzedać trzykrotnie więcej by cel był zrealizowany nie wspominając o tym że mamy ograniczony czas pracy. Czy ktoś z centrali wziął to pod uwagę. Podnieście też przychód ze sprzedaży na taki sam jak był a następnie wyrównajcie progi. W obecnej formie jest to nie do przyjęcia

pikaczu

Ludzie! Opanujcie sie! Sytuacja jest trudna , to fakt. Nikt nie może być pewny tego ze będzie zdrowy. I nie zmieni tego to ze będziemy siedzieli w domach. Taka mamy prace - to nasz wybór. Czy ktoś kogoś tu trzyma na siłe ??? Uważam ze mamy to co powinno byc w naszych pokach - płyny, rękawiczki, maseczki . Co chcecie wiecej? Kombinezony? Balon wypełniony powietrzem wielkosci człowieka ? :) Nie siejcie paniki. Wystarczy ze telewizja, gazety i inne media robia (usunięte przez administratora)w naszych głowach Ja będe przychodziła do pracy :) (usunięte przez administratora)

@pikaczu

Mamy płyny? Nie wiem jak u Ciebie ale my dostaliśmy 1 płyn do dezynfekcji rąk na cały punkt,rękawiczki? Najlepiej jakbyśmy wzięli od sklepu żeby nie narażać na koszty,maseczki??? No dostaliśmy 3 sztuki na cały punkt..widocznie mamy wielorazowego użytku hahah,nikt nie panikuję ale ja osobiście uważam że pracodawca niestety nie stanął na wysokości zadania...

@Hmmm

Tak jeden płyn. Dostałyśmy info ze w przypadku kiedy zabraknie to nasz reks przywiezie. Rękawiczki tez mamy. A w dobrych relacjach z pokiem AU mamy ich bez limitu :) Maseczki sztuk 3 - ok. Mamy je nosić w przypadku kiedy jesteśmy chore i zamykamy pok. Takie sa tez zalecenia lekarzy. Zdrowy człowiek nie powinien nosic maseczek. Kazdy ma prawo do własnej oceny sytuacji.

Slawcio
@pikaczu

To dlaczego w obliczu całej sytuacji sektor finansowy pracuje w skróconym czasie A my funkcjonujemy jak gdyby nic ?

@pikaczu

W całym ogniu prawdy, który się tu pojawił nagle jest jeden, na maxa zadowolony pracownik. Czyżby ktoś z centrali? :) pracownicy Auchan sami maja problem z rękawiczkami, a nagle z racji dobrych relacji rozdają je oneyowi? Nie rozśmieszaj mnie....

Odp
@pikaczu

"Nikt nie może być pewny tego ze będzie zdrowy. I nie zmieni tego to ze będziemy siedzieli w domach." - serio? W jaki sposób mam się zarazić izolując się od reszty ludzi? Chyba właśnie o to chodzi w szumnie rozgłaszanej akcji ZOSTAŃ W DOMU. Siedząc w pracy ryzyko zachorowania jest 100% większe, każdy ma swoje obawy nie tylko o własne zdrowie, ale przede wszystkim o naszych bliskich. Więc nie gadaj bzdur, bo ktoś Ci chyba mózg wyprał skoro piszesz takie brednie.

@pikaczu

Jak będziesz w kolejce do respiratora to się zastanowisz czemu warto było zostać w domu. Kredyt nie jest w obecnej chwili potrzebą pierwszego rzędu. Mięso armatnie tak można Ciebie określić.

@Mia

Zawiesili nam rachunki w Auchan, wiec zaczynaja się głupie teksty klientów „aha, rachunki to nie, ale pożyczka to tak!” I pretensje... nie dociera do nich, ze po prostu nie obsługujemy operacji gotówkowych. Teraz zaczną się pretensje, żale itp, no bo przecież trzeba opłacić rachunek i NIECH PANI ZROBI DLA MNIE WYJĄTEK!

Praowinik

Warszawa się nie popisała #zostanwdomu

Mia

Dlatego punkty trzeba zamknąć zostań w domu i tyle

...
@Mia

Ktoś już dzwonił do luxmedu po l4? Wystawiają bez problemu?

pikaczu

po czym wnosisz ze zadowolony? Nie oceniaj jak nie znasz Realnie na to patrze i nie kieruje sie emocjami :P ale oczywiście hejt musi być ...

@pikaczu

To nie hejt, tylko sama prawda.... może bądź doradcą mobilnym jak tak Ci się podoba i obstawiaj codziennie inny punkt :) wszędzie masz żele, maseczki, rękawiczki.... nie wiem, czy śmiać się z tego, co wypisujesz, czy płakać :)

Wypowiedz

Trochę bez sensu komentarz, nikt nikogo nie zmusza i nie trzyma na siłę w punkcie, każdy ma prawo wyboru nie podoba się można wykorzystać urlop lub l4. Nie potrzebna jest cała panika która nie wnosi niczego konstruktywnego w aktualną pracę. Jest to czas na analizę działań i ewentualną korektę aby za chwilę wrócić silniejszym.

@Wypowiedz

Wykorzystać urlop? To chyba jakiś żart. Urlop nie jest po to, żeby wykorzystywać go w przypadku, gdzie w kraju jest pandemia i pracodawca powinien zadbać o swoich pracowników, za których jest odpowiedzialny, tylko po to, aby wykorzystać go na czas wolny dla siebie, na wyjazd.... A co, Oney potem zaplaci pracownikom jakieś odszkodowanie jak okaże się, ze pracownik się zarazi? No chyba nie muszę odpowiadać na to pytanie ;)

Wypowiedz

A jak nie realizujesz planu to dopłacasz do swojej pensji ?

J
@Wypowiedz

Jeszcze tego by brakowało, żeby do tak śmiesznej pensji dopłacać, gdy nie zrealizuje się planu... poza tym, z wykonywaniem planu problemu nie mam, zapewne w przeciwieństwie do Ciebie, skoro się o to martwisz :)

Wypowiedź
@J

Gdybyś faktycznie wyrabiala/l plany to pensja nie byłaby śmieszna szach mat ;)

J
@Wypowiedź

Chodzi mi o podstawę, nie o premie :) szach mat ;)))))

@pikaczu

Co za bezczelność! Nikt tu nikogo nie trzyma owszem, ale tu pracują ludzie, nie maszyny i każdy ma prawo się bać o swoje zdrowie i życie. Nigdy nie byliśmy w takiej sytuacji i każdy liczy się z tym, że każdy zakład pracy zapewni pracownikom choć odrobinę bezpieczeństwa. A tu jakie bezpieczeństwo? Jeden płyn do dezynfekcji rąk, po jednej maseczce (jednorazowej) na pracownika??? No śmiech na sali! No chyba, że żebranie w Lm czy Auchan! To partnerom bardziej zależy na nas niż Oneyowi. Nie wspomnę już o braku wsparcia, przecież skoro ludzie chcą pracować, to należy im się choć jakieś słowo otuchy i pochwały. Pikaczu, kto Ci zrył umysł? Piszesz o hejcie? No niezły z Ciebie dupowłaz Oneya, ha, ha !?!?

Bratek
@Xoxo

Zgadzam się ! Obniżenie progów nie zmieni naszej sytuacji chyba ze ktoś chce odkupić swoje sumienie stoimy na straży codziennie po dziesięć godzin często sami na placu bo osoby z pubktun poszły na zwolnienia kto tu komu robi dobrze

@Bratek

No właśnie. Nikt nie widzi tych, którzy przychodzą do pracy i śmiało można już powiedzieć POŚWIĘCAJĄ się dla dobra ogółu. Widzą tylko jak źle stoisz w tabelkach lub o coś się dopominasz. A w tej sytuacji co jest teraz, właśnie można poznać oblicze co niektórych.

zapytanie
@Xoxo

A ile tych płynów do dezynfekcji potrzebujesz na raz ?

Jaki jest wkład kierownictwa Oney Polska S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kartofel

A co czego konkretnie oczekujecie?

Gregory

A ja wam cos doradze: wezcie sobie l4 od psychiatry i mozna siedziec 6 miesiecy i plaża... I szukac roboty na spokojnie Tez tu robilem od 0-10 praca tu to Minus 100 Lepiej sprzatac ulice niz tu robic

Ja tez mam dosc, Skladam wypo, ale najpierw ide na l4, i szukam roboty Szkoda tu nerwow i czasu Tu czlowiek sie cofa w rozwoju, a pracy w bankach nie brakuje Bylam na rozmowie to daja spokojnie ponad dwa razy wiecej co tutaj i bez pracy w weekend i 12 godzinnych meczarni Kolezanki i koledzy dosc tego wolontariatu tutaj i brania najnizszej krajowej tzw zapomogi... Ja sie wypisuje z tego dziadostwa... 3 majcie sie

Hubert

Ludzie powiem wam jedna rzecz... w markecie daja 2x tyle co w tym Oneyu Jesli ktos jest (usunięte przez administratora) to niech tu robi ale na kasie w Lidlu podstawa to 4000 brutto ... i premie Ja pracuje w Pko bp mam 6000 brutto a to nie jakis wyczyn Nie dajcie sie robic w balona, wysylajcie cv i gwarantuje wam ze znajdziecie 2x lepsza prace Jesli zostaniecie to sorry , jestescie frajerami... Na ochronie cieć zarabia duzo wiecej... Macie pracuj.pl banki sie prosza o ludzi... wezma was z otwartymi rekami Tylko ruszcie tylki i pomyslcie jak was tu robia w konia Wesolych Swiat!!!

Dziękujemy za zabranie głosu. Rozumiemy poruszenie, ponieważ sytuacja związana z pandemią jest poważna i trudna dla nas wszystkich: pracowników i pracodawców. Jednocześnie gwarantujemy, iż priorytetem jest dla nas utrzymanie miejsc pracy. Działania, które podejmujemy mają na celu uchronić od zwolnień związanych z obecną sytuacją, stąd też obniżenie wymiaru czasu pracy o 20%. Jeśli jakaś kwestia budzi Wasze wątpliwości, proponujemy opisać je pod adresem etyka@oney.com.pl Równocześnie dziękujemy wszystkim Pracownikom za mobilizację.

@Pracodawca

Hahaha... zawijajcie żagiel bo to nie ma sensu Nikt wam nie bedzie robil za grosze juz to nie te czasy!!! (usunięte przez administratora) Ja skladam wypo i namawiam caly zespol Nara

Byly Pracownik

Powiedzcie mi jedna rzecz...jak trzeba byc glupim zeby robic tam i godzic sie na obcinanie podstaw premi i cholera wie czego jeszcze?? Ludzie nie umiecie isc na L4 i miec to w (usunięte przez administratora) Jest tyle Corpo Bankow podstawy daja po 4500-5000 brutto a wy siedzicie w jakim Oneyu masakra!!! Wezcie sie za siebie bo to jest zal.pl siedziec tam za takie grosze i cieciowac jak na cieciówie w ochronie Kto kumatu zrozumie!

Xoxo

To teraz jest nagroda -20 % podstawy dla tych co zostali na straży równie z pracownikami Auchan. Nie zostawiliśmy firmy ani klientów, idąc na zwolnienia a wręcz przeciwnie stanęliśmy jako przedstawiciele Oney i przy boku Partnera Auchan czy Leroy. To próba czasu dla nas wszystkich. Właśnie teraz trzeba pokazac, że jesteśmy zawsze. Nawet pracownicy Auchan zostali wsparci finansowo za obecność w najtrudniejszych chwilach. Żenada ... Zaraz, zaraz przecież nie idzie cel, klienci boją się brać kredyty, to teraz won! Nie jesteśmy potrzebni ani my, ani klienci. Minął miesiąc od ogłoszenia pandemii a tu 3 miesiące pokuty przed nami. My też rozumiemy, że firma słabo prosperowała i ten wynik finansowy był kiepski, więc nadal nie rozumiem czemu nie można było robić np. szkoleń zdalnie, zero firmowych imprez i obiadków, mniej wyjazdów służbowych itd. a koszty już są ucięte. Teraz już jasne idziemy ku końcowi. Bardzo dziękujemy i wesołych świąt !

Zły

Obcięcie podstawy pracownikom, którzy byli i nie uciekli na chorobowe to cios poniżej krytyki. Żegnaj moje 500 zł

@Zły

Tak teraz mi daleko do najniższej krajowej wstyd Oney inne firmy idą naprzeciw takim pracownikom i dają dodatkowe premię za poświęcenie jesteśmy tak samo narażeni jak pracownicy Auchan tak samo się narażamy to ta sama powierzchnia i tłum ludzi na zakupach i proszę nagroda -20%. Żenada

Ja robie sam na punkcie, mam (usunięte przez administratora) po calosci, plekse zamontowalem nikt nie wchodzi, powiedzialem ze jak nie dostane podwyzki na 3500 brutto to nie robie i co dali wyjscia nie mieli teraz taka cieciówa max

Ha i masz dziś -20%

Jowita

Brawo oney. My siedzimy w punkcie narażając się na wirusa... A pani dyrektor z domu pisze... I te ciągłe przypominanie, że plany są do zrobienia... Z kim ja się pytam.

Janusz
@Jowita

Ale kto Cię zmusza do pracy? Nie chcesz pracować to weź urlop, zwolnienie lekarskie, możesz też złożyć wypowiedzenie. Nikt nikogo nie zmusza do pracy.

Norbi
@Jowita

Ktoś Cię zmusza do siedzenia? Możesz zostać w domu - proste! Gdybyś była Pania Dyrektor mogłabyś pracować teraz z domu, a jesteś Doradcą więc pracujesz w punkcie. Nie chcesz nie pracuj , zostan w domu , zadbaj sama o siebie.... Pozdrawiam z Punktu Kredytowego

Sic
@Norbi

Hahhaa zabawne rozumiem kto jakie ma stanowisko ale chcesz powiedzieć ze dyrektor to człowiek a doradca to ....?

@Janusz

Proszę masz nagrodę za siedzenie w pracy wszędzie się ceni pracowników którzy mimo okoliczności chodzą do pracy i otrzymują dodatkowe profity finansowe Oney natomiast obniża pensję o 20 %.Brawo brawo brawo.

Nicko

Siema,Kiedys pracowalem w tej smiesznej firmie, podstawy wiadome glodowe, premie 100 zl brutto masakra... ludzie doradze wam cos: zlozcie sobie Cvke do jakiegos banku typu Alior, Agricole, paribas... tam tez jest kociol plany ale podstawy na poziomie jak sobie wynegocjujesz okolo 5000 brutto... zle? Plus Premie ale premia to juz mowimy okolo 2-3 k brutto Nie wiem jak wy ale 8 tys miesiecznie da sie wyzyc Nie marnujcie czasu w tym (usunięte przez administratora) naprawde Teraz banki prosza sie , szukaja bo nie maja doradcow ... wszyscy l4 i siedza, wiec dla nich dac podstawe 5 k to nie problem No i robota od pon do piatku 9-17 i dziekuje A takto piszecie, lamentujecie tu posty ze firma taka owaka, idz do innego banku tam tez (usunięte przez administratora) ale kasa 3 razy lepsza i weekendy wolne , Teraz bedzie kryzys , ludzie maja dosc pracy w banku dlatego banki beda żebrac o pracownikow To nie te czasy ze ty sie prosisz roboty, to ty dyktujesz teraz warunki, jak nie to l4 i bajobongo Wiec ludzie, motywacja: uciekac z tego Oneya inne korpo da wam normalne warunki zycia z normalnymi godzinami pracy Pozdro dla kumatych!

Józek
@Nicko

Obawiam się, że wraz z nadejściem pandemii skończył się właśnie Rynek Pracownika :(

Koronka

Cześć,pracujecie w punktach po dwie osoby,po 8 h razem?

Zawiedziony

Firma pokazała ile znaczą dla niej pracownicy. Centrala siedzi sobie w domku, a osoby pracujące w punktach pracują po 8 godzin, żeby przypadkiem firma nie była zbyt stratna. Narażanie na niebezpieczeństwo, żadnego wsparcia ze strony przełożonych. Tragedia!!!

Dob
@Zawiedziony

To chyba duży ukłon że strony centrali że pracujemy po 8 godzin mimo wszystko, trochę odpowiedzialności

@Dob

My pracujemy po 10 h po podobno nie dało się skrócić do 8 h...

....
@Hmmm

Pewnie by się dało zależy jak bardzo RKS-owi zależy na wyniku...

simon
@Hmmm

w którym regionie nie da sie skrócić godzin?

Pracodawca potraktował swoich pracowników jak mięso armatnie, mam nadzieje, ze w razie tragedii Oney poniesie kosztowne konsekwencje swojego postępowania

Zostaw merytoryczną opinię o Oney Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Oney Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Oney Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oney Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oney Polska S.A.