Opinie o Oney Polska S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oney Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Oney Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oney Polska S.A. w Warszawa

Myszo- Jeleń

Tak to prawda wszystko co pisze Jeleń!! Nie moze tak dalej byc- pracownicy innych bankow robia od pon do piatku 9-17 i tyle! Tu cieciowa po 12 godzin i weekendy a premia to stowka brutto Nie wiem co kto lubi- jak ktos chce byc tylko ubezpieczony to spoko inaczej to lipson

jelen

zapomniałem ogólnie dodać o pretensjach klientów, jest tak ogromna rotacja pracowników klienci wracają po jakimś czasie gdzie trzeba błyszczeć oczami za pracowników którzy już dawno są zapomnieni. Coś pięknego!

Marcia

Z częścią się zgodzę odnośnie Komenattzq ale wiele rzeczy to wyssana rzeczywistość urlopy są dwu tygodniowe w moim regionie bez problemu rks spoko babka czasami huczy jak nie ma wyniku ale taka jej robota w relacjach jest naprawdę równa. Co do jakości zgadzam się ze parametry niektóre są wyssane z palca ciężko zrobić podstawę a wymaga się dodatków ale taka robota. Można pdpowiednio zarobić jak wykonuje się cele ale uważam ze w każdej firmie sprzedazoqej tak jest. Obdzwonki które dają są do (usunięte przez administratora) nie idzie z tego zrobić wyniku a cisną jakby dali skrzynkę złota no ale co zrobisz człowieku ...

@Marcia

do makroregionu nie mam pretensji, ale oni kontrolują pracowników a nie widza pracy swoich podopiecznych czyt. regionalnych... nie tylko w moim regionie cyrki były z urlopami i wieczne pretensje... mimo, że tam nie pracuję kontakt z pracownikami pozostał i nic się nie zmieniło :)

@Marcia

na 4 punkty tylko w moim był problem z urlopem była krótka piłka ze strony regionalnego albo robisz nadgodziny albo końcówka umowy i papa, więc sam podjąłem decyzje o odejściu bo miałem dość tej śmiesznej "polityki"

Marcia
@jelen

U mnie nie ma żadnego problemu dwu tygodniowy mam zawsze co roku w terminie koedy ja chce dodatkowe dni zawsze można się dogadać. Ale jedno moja regionalna trzyma region za mo**e. Jak patrzę na nią czasami to ona chyba nie spi. Nie zazdroszczę jej roboty ja robię swoje i idę do domu noe muszę użerać się z takimi jak tu. Chociaż może macie racje nie wiem jaki jest klimat u Was

Bardzo dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze. Zależy nam, aby była to przestrzeń wolna od hejtu, jednocześnie informujemy, że każdy komentarz niezgodny z prawem lub naruszający dobre imię naszych Pracowników, będzie usuwany zgodnie z regulaminem serwisu lub zgłaszany do odpowiednich służb. Mamy tutaj przestrzeń do opinii na temat miejsca pracy. Ma ona pomóc rozwiać kandydatowi ewentualne wątpliwości. Ponieważ nie wszystkie poruszane przez Was tematy mogą być komentowane na forum publicznym - zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem dedykowanej skrzynki mailowej, liczymy szczególnie na kontakt ze strony naszych obecnych Pracowników – to dzięki Wam nasza firma może stawać się coraz lepsza każdego dnia.

Mia
@Pracodawca

Czytam to wszystko i oczy przecieram. Gdzie jest dbałość o pracowników którzy poświęcili się dla firmy? Nowy pracownik dostał 4500 brutto? Co Centrala wyprawia? Sami zdajecie sobie sprawę jakie podstawy mają starzy pracownicy 2 tys z hakiem a śmiecie dać jeszcze raz tyle pracownikowi który nic nie wniósł do firmy!!!!!! Kpina

@Mia

widzę, że dużo osób było tak traktowanych. Przyjdzie z banku "ekspert" który siedzi w telefonie wali ścieme i dostaje 4/5 a Ty robisz za niecała 3 bo jesteś jak mój nick :)

Iwona

Jak tam wasze wypłaty??

Kari
@Iwona

Na czysto netto wyszłam z podstawą 7200 rekord moj Ale juz żygam tą cieciówa w markecie... dorobie jeszcze ze 3 miesiace i spadam z tego czegos

@Kari

Ty... A ty wiesz, że można sprawdzić... Przecież są tabele... Co dzień przesyłane.. Ale sciema

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Oney Polska S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Sisi

Ja tez sie zakontraktowałam Dostałam 4500 brutto na doradcy ... na 6 miesiecy Obiecuja wysokie premie no zobaczymy... jak nie to po 6 miesiacach dobranoc Bardziej ide tu na beke bo opinie sa bardzo złe Zobaczymy...

Doris

Dostałam 4200 brutto i umowe na 6 miesiecy Jakie tu sa premie max ile mozna zarobić? Dzieki

@Doris

Jakie masz stanowisko? I jakie ogólnie doświadczenie w sprzedaży ?

Pracowita
@Doris

Premie to średnio 800-1000 zł, ale najlepsi maja i koło 5000-6000 premii miesięcznie. Jak umiesz sprzedawać, zatroszczyć się o klienta, będziesz zadowolona!

Doris
@Pracowita

4 lata w citi handlowy i aliorze tez... znam temat No zobaczymy, wiekszosc osob mowi ze tu jest (usunięte przez administratora) ja bardziej przyszlam tu odpoczac na wakacje Bo kase juz zarobilam w tamtych bankach wiec tu to taka plaża

kalina

proponuję złożyć CV do biedronki i tak rozpocząć swoją przygodę, takie rozżalenie Cie bierze ?

Kalinkaa
@kalina

Jak tak wasze plany? 3 osoby w Polsce zrobiły 4prog a nam się wmawia ze powinnismy sprzedawać jak wcześniej bo przecież mamy obdzwonke buahajahhah te 3 panie tez z obdzwonki sprzedają buahajhah

Talala
@Kalinkaa

My mamy już wychodzić na sklep do Klientów ????

Talala
@Kalinkaa

My mamy już wychodzić do Klientów na sklep...

bodzio
@Talala

hahahahaha i co jeszcze? a kogo mamy tam szukać między pustymi półkami kiedy ktoś zrozumie ze z punktu ratalnego chce się zrobić placówkę bez żadnego wkładu mi osobiscie pomoc pod tytulem kokosy nie jest potrzebna wolałbym dostać konkretną obdzwonke z ktorej wydzownie klienta

Bolo
@bodzio

A to nie wystarczaja Ci odpadki z CA? Dobry sprzedawca przecież dałby radę zrobić coś z niczego hehe, przecież infolinia po nas obdzwania kontakty i robi milionowe kredyty hehe

Nati

Posiadam doświadczenie bankowe, przyszłam na rozmowę o otrzymałam umowe o prace na rok ze stawką 3800 brutto. Mam nadzieje że z premią będzie jakieś 5200 brutto. Warto spróbować:))

Iga
@Nati

W oney? Kłamiesz! Umowy są na pół roku. Potem na nieokreślony.

rozmowa o prace

Witam, nie mialem okazji pracowac w tej firmie ale po spotkaniu rekrutacyjnym odechcialo mi sie. Spotaknie nie profesjonalne, prowadzone przez dwie kobiety. jedna z z nich bardzo nie miła, co do drugiej to nie mam tak dużcyh zastrzeżeń. Spotaknie było prowadzone w formie przesłuchania. Te same pytania były zadawane kilkukrotnie tylko ze ubrane w inne słowa. Oprócz tego pytania nie jasne, myśle ze same osoby rekrutujące nie wiedziały o co dokładnie im chodzi. Podczas rozmowy dało sie odczuć ze owe dwie Panie z gory oceniają moja osobę i rzucaja dosc personalne stwierdzenia tylko po to aby wypracowac pozycje dominujaca na spotkaniu. (Poczulem sie urazony ocenianiem mojego zycia jedynie poprzez doswiadczenie zawodowe). Rozmowa byla na sile przeciagana i uwazam ze 3/4 pytan nie miala sensu. Co do samej wspolpracy praktycznie 0 konkrentcyh informacji. Oceniam to spotkanie jako jedno z gorszych w mojej karierze. Zero profesjonalizmu, Zero poczucia dobrego smaku u Pań prowadzących. Krótko mówiąć (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) NIkomu nie polecam, stracilem tylko czas, pieniadze i do tego poczulem sie jak bardzo urazony przez niekompetencje pracowników ONEY POLSKA WARSZAWA. Pozdrawiam

Grubo
@rozmowa o prace

No to grubo haha Tam jest prowizorka ze wszystkim... szkoda czasu nerwow Ta firma to jakis joke ;)

Bogdan
@Grubo

Ciekawe o jakich paniach mowa w Warszawce regionalnych jest dwóch

@rozmowa o prace

A ja uważam, że rozmowa która odbyła się ze mną była profesjonalna i obydwie Panie były dla mnie mile... może po prostu na inne trafiłam?

@aaa

A do jakich punktów ?

Master

80% dostana .... kazda zlotowka dobra i nie musza sie pucowac kazdego dnia tak jak ty Monia :) tylko leza w domu i sie smieja z ciebie hahaha

Monia
@Master

80 z 80 czyli 60 wiesz żeby jeszcze coś wykorzystać trzeba się na tym znać. Miłego gryzienia ścian z głodu

Pok
@Monia

Monika babo, ty bedziesz cieciowac za grosze a oni beda siedziec i cos tam wezma ale nie beda sie schylac po grosze i sluchac kazan o plany , rozumiesz czy nie? Wypalona glowo

monia
@Pok

serio? kurczę no myslałam ze chodzi o wysokośc a nie byle co?

Ale,że co? Ja widziałam kalkulator po nowemu i wyszło mi więcej niż w starym. Jak nie wiesz, jakie oferty sprzedawać, to sorry... zmień pracę

Pracowita
@Kasia

To ty niektórzy tak ja mają mniejszą premię ciesz się tym

@Pracowita

Ja już od kilku dni mam 3 próg. Wystarczy tylko trochę chęci. Podejść do klienta, porozmawiać. I nie... bzdur, że pandemia.. Wszędzie można złapać .. (usunięte przez administratora)

Małer
@Kasia

Kaska nie gadaj glupot, podstawiona kierowniczko.... tu zarobki to premie Rzedu 200-300 zl brutto hahahah brutto haha Do garow kobito

@Małer

Nie chrzań. Ja jakoś powinienem dy ostać 1300 zł premii

Hanka
@Małer

Skoro zarabiasz za mało zmień swoje życie mogę zaproponować Ci fajne rozwiązanie Twojego problemu. Pierwszym krokiem musisz podjąć bardzo ważna dezycję król drugi zrealizuj to co tutaj piszesz i masz w głowie Bądź wolny !;)

TezPracowita

Tak czasem czytam i nie mogę się nadziwić, że pracujemy w tej samej firmie. Co się wydarzyło z kalkulatorami? Lekka korekta w górę premii za kwiecień?? Szacunek, zaufanie powinny być tez w nas i mi ich nigdy w naszej firmie nie zabrakło. Jesli zamiast pogadać z przełożonymi, smarujesz na tym hejterskim forum (usunięte przez administratora) to pytanie, w którym momencie Ty je okazujesz???

Pikaczu

Proponuję za pierwszą premie która dostaniesz kupić słownik. Ty z klientem pracujesz??? Czy tylko gość na tym forum?

Pika Pika
@Pikaczu

A ty cieciuj dalej na weekendach ;) hahaah I premi bierz 2 stowki brutto hahaha jesli wogole

Maro

Dokladnie... do wrzesnia- pazdziernika trzeba siedziec na zwolnieniu

Dziękujemy wszystkim za zabranie głosu w dyskusji. Każdy głos jest dla nas równie ważny. Jednocześnie przypominamy, że atmosferę w pracy tworzą ludzie, czyli każdy z nas. Jako firma jasno stawiamy granice i nie akceptujemy obrażania innych Pracowników oraz łamania zasad forum. Jeżeli masz merytoryczne argumenty łamania prawa zgłoś to (usunięte przez administratora)

Julka
@Pracodawca

Przestańcie pisać o atmosferze którą tworzą ludzie i inne , ciągle te same (usunięte przez administratora) . Firma postąpiła nie fair i każdy o tym wie . Ludzie nie są głupi, zamydlania oczu pracownikom i ciągłe agitację typu - walczymy o wasze miejsca pracy - to już jest słabe . To chyba my walczymy o wasze !! Teraz maj i dalsze kłamstwa i mydlenie oczu - do zrobienia cel jaki był a kalkulator z pomniejszoną premią ... to chyba nagroda za to że nie poszliśmy na zwolnienia ?? Czekamy na poprawne kalkulatory ! Nie ładnie Onej , nie ładnie , tak się nie robi , (usunięte przez administratora) pokazaliście gdzie macie pracowników POK

Aaaa
@Pracodawca

Dlaczego tak Nas wykorzystujecie?

Aga Pok

Tak jak pisalam ide na l4 i odpoczywam u psychiatry... szkoda nerwow Pieniadze to grosze , kasjerki na sklepie zarabiaja duzooo wiecej, szukajcie po innych corpo tu nie warto Pozdrawiam!

Kama

Ja sie wypisuje z tego dziadostwa, ide na l4 i szukam nowej pracy Pa Pa

Dziękujemy wszystkim za zabranie głosu w dyskusji. Każdy głos jest dla nas równie ważny. Jednocześnie przypominamy, że atmosferę w pracy tworzą ludzie, czyli każdy z nas. Jako firma jasno stawiamy granice i nie akceptujemy obrażania innych Pracowników oraz łamania zasad forum. Jeżeli masz merytoryczne argumenty łamania prawa zgłoś to na adres: etyka@oney.com.pl

Byly Pracownik

Czy wy wreszcie zrozumiecie ze pracownicy Biedry i Lidla na kasie zarabiaja z tysiaka wiecej?? Ciec na ochronie ma wieksza stawke w tym Oneyu... Jak ktos ma ambicji ciut tylko to walnie tym i pojdzie gdzie indziej... Naprawde Podstawa rzedu 2800-3000 brutto to smiech na sali... za co wy chcecie wyzywic rodzine... Naprawde zwolnic sie z tego czegos i miec swiety spokoj, (usunięte przez administratora) to najgorsza praca w jakiej mozna pracowac, lepiej naprawde myc kible w markecie... serio Pozdrawiam i zycze lepszej pracy kazdemu!

Poirytowana

Zgadzam się oney to zakład pracy chroniony pracujemy na paniusie w garniturze bo my mamy z tego wielkie (usunięte przez administratora) zdzieraja z nas tutaj

Pracownik Banku

(usunięte przez administratora) placzecie ze premie niskie, ze podstawa obnizona hahah Ja pracuje w Krakowie, w innym banku Podstawa 6000 brutto Premie okolo 5000-6000 tys od planu Praca od pon do piatku 9-17 A wy gnijecie w weekendy po 12 godzin...masakra Czemu sie nie zwolnicie tylko gnijecie w takim (usunięte przez administratora) Ludzie jest tyle Korporacji tyle bankow, A tu cieciujecie jak w budzie w ochronie Wezcie sie za swoje zycie, za siebie a nie uzalac sie nad soba Tez tu kiedys robilem ale ucieklem po miesiacu...syf jakich malo... Szkoda czasu nerwow Moze kogos to zmobilizuje Jak nie to siedz dalej jak emeryt i nie dziw sie ze zarabiasz grosze, a pracownicy Lidla i Biedronka duzo wiecej od ciebie Pozdro!

Bobo
@Pracownik Banku

A co robisz na forum Oney skoro jesteś tak mega zadowolony ze swojej pracy i płacy? Wyraź swoje zadowolenie na stronie swojego pracodawcy...odnoszę wrażenie że jesteś już tak zgnębiony przez przełożonego że musisz się gdzieś wyżyć,pokazać że niby jesteś od kogoś lepszy a tak naprawdę ledwo dociagasz do piatku...

Bankier
@Bobo

Chlopie wiadome ze wszyscy jestesmy mobbingowani czy w tym banku czy w innym ale liczy sie za jaka kase robisz... czaisz? Jak zarobi sie z premia te 10 na miesiac to masz inne samopoczucie niz w jakims Oneyu co siedzisz za 2 netto na miesiac ... to jest ta roznica, a 2 to taka ze tyrasz weekendy robisz po 12 godzin jak cieć! Kto bedzie chcial zrozumiec to zrozumie Oney to najgorsze zlo wiekszy (usunięte przez administratora) niz te stefczyki itp Milego!

Sroczla
@Bankier

Wszyscy trzymamy kciuki za twoje cele i premie trzymaj się ciepło w swoim super banku !;)

Sroczka

Uderz w stół a nożyce się odezwa ;)

Sroka Idiotka
@Sroczka

Ty bys robila dalej za grosze... na umowe zlecenie za 10 zl brutto co? I tacy dalej placza jak dalej maja zle, a ich koledzy siedza w ciepelku w garniturku i zarabiaja po 8-10 k na miesiac... glupoty nie wyleczysz Oney to dobry punkt dla emerytek , 45-50 lat... cieciowa w punkcie bez ambicji

Sroczka
@Sroka Idiotka

Te forum jest chyba do opiniowania a nie obrażania ludzi. Czujesz się lepiej wyzywając kogoś od idiotów ? Jeśli uważasz ze twój potencjał się tu marnuje uciekaj czym prędzej ale po co obrażać innych ? To wolny kraj kaZdy pracuje gdzie chce ;)

Łonej
@Sroczka

Robota w tym czyms nie wiem jak to nazwac to kicz... przerobilem tydzien i nara, pytalem ciecia na ochronie zarabial wiecej niz tu hahaha masakra Mlodzi ludzie nie marnujcie sie tu, corpo z 2x wieksza podstawa i premia czeka bo ludzi nie ma do roboty- to jest robota dla ludzi z ambicja zero, zerową total...

Lukasz

Moi drodzy! Wczoraj przyszła wypłata. Zrobiony 4 próg i wypłata (przychód około 18000). Wypłata około 3200... Nosz ku..a... Czyli premii powinno być 2200zl brutto... Czyli około 1500 netto.. Ładny kant... Cyrk... To jest nagroda za gotowość do pracy

Łukasz

Licząc normalna wypłatę dla eksperta tak jak miałem to by było 3900 netto. 700zl mniej... Czaisz?

stokrotka
@Łukasz

ale z tego co mi wiadomo wszyscy mają mniej wiec o co bić pianę?

Kapicynka
@stokrotka

Ale pewna jesteś, ze w centrali też? Dla kolegi brata pytam?

Dd
@Kapicynka

A Ty czytasz maile,które dostajemy? czy tylko siejesz plotki? Kolega brata niech się sam dowie, niech zadzwoni do centrali. Cała organizacja ma obniżony wymiar, po co to pisac takie (usunięte przez administratora)

Ada
@Lukasz

pracuję w punkcie 5 lat i to co czytam tu mnie śmieszy, choć jest to śmiech przez łzy. Po pierwsze wkurza mnie wasze marudzenie i brak odwagi by wziąć telefon i powiedzieć co Was boli. Po drugie jestescie dorosli, jezeli Wam jest tak źle, to co tu nadal robicie? Po trzecie, serio krzywda Wam sie dzieje? Dodatek na wielkanoc otrzymalismy, centrala nie. Podwyzki dla sieci są, ja w marcu miałam ocenę i dostalam 7% podwyzki. Serio to mało? Progi obniżone, zrobilam premie w 3 progu. Serio tu jest tak zle? brakuje Wam trzeźwego spojrzenia i to jest smutne

Slowik
@Ada

Pracuje krócej niż 5 lat ale do tej pory nie widziałam tak uczciwego mimo wszystko podziału z pracownikiem, niskie cele do wyrobienia wiadomo specyfika pracy określa kwestie mniejszego planu. Region zapewne w zależności od szefa sama słyszę różne opinie od osób bardzo zadowolonych z rks po osoby które uważają ze pracują nie kompetentne osoby. Prawda zapewne leży po środku mimo wszystko wiadomo wszędzie bywa różnie, uważam ze praca jest spokojna nie zapewnia wielkiego rozwoju w kwestii finansów jednak zapewnia uczciwa prace za godne pieniądze jeśli oczywiście ktoś jest prawdziwym sprzedawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Oney Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Oney Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Oney Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oney Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oney Polska S.A.