Opinie o Oney Polska S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oney Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Oney Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oney Polska S.A. w Warszawa

Krzysztof

Witam, Pracowałem dla tej firmy 5 miesięcy. Moje doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych jakieś 8 lat wliczając w to banki oraz innych pośredników. Stwierdziłem że po praz pierwszy podzielę się opinią na temat pracy. Wiadomo gdzie dwóch Polaków tam 3 opinie, ale to co tam się wyprawia, Boże broń aby nie trafił ponownie do podobnej firmy. Wniosków jest kilka: 1. Elastyczny grafik, który ustalasz sam - owszem ustalasz ale i tak zmienia się z tygodnia na tydzień bo nie ma obsady , wiec możesz pomarzyć o jakimkolwiek planowaniu innych obowiązków poza praca. 2. Plany sprzedażowe - nie są wygórowane jednak przy możliwościach jakie oferuje ten pośrednik śmiech na pustej sali 3. Atmosfera w pracy - siedzisz zamknięty 10 godzin w klaustrofobicznym "kurniki" zazwyczaj sam więc jaką sobie atmosferę lubisz taką sobie zrobisz (usunięte przez administratora) Na rozmowie kwalifikacyjnej była mowa tylko o pracujących sobotach, ale to tylko rozmowa - w praktyce jak tylko przychodziła handlowa Niedziela, zaczynał się problem no bo jednak klienci są można zarobić. I tak o to okazuje się że Niedziele handlowe również są pracujące, w gwoli wyjaśnienia jako dobrowolne nadgodziny do wybrania.(usunięte przez administratora) Jak już sprzedałeś produkt no to dlaczego tylko 1 ? I dlaczego taki korzystny dla klienta, przecież firma nic nie zarobi , chyba nie zależy ci na pracy. (usunięte przez administratora) Nie będę również ukrywał że po tej sytuacji zwątpiłem w ścieżkę awansu w tej firmie(usunięte przez administratora) Pozdrawiam Serdecznie

@Krzysztof

Witam Pwnie Krzysztofie, Jestem pracownikiem tej firmy od dłuższego czasu I czytając Pana opinie nie wytrzymałem i postanowiłem się włączyć. Po pierwsze nie znam firmy która pozwala tak elastycznie tworzyć grafik obalam też kwestie pracy w weekendy bo przyjmując pracę w markecie musiał się Pan z tym liczyć. Jeśli chodzi o pracujące niedzielę jest ich kilka w roku. Druga sprawa sprawa która Pan podnosi ma swoją nazwę w finansach i nazywa się po Polsku sprzedaż wiązana bardzo popularna w bankowości dziwię się ze Pan się z ta forma nie spotkał. I rada na koniec myślę że powinien Pan się zastanowić nad zmianą swojej ścieżki kariery bo obawiam się że sprzedaż i finanse to nie Pana bajka czasami trzeba stanąć przed lustrem i szczerze sobie to powiedzieć. Oczywiście życzę wszsytkiego dobrego i życzę aby i Pan znalazł swoją drogę. Podsumowując pracę w Oney są lepsze i gorsze momenty jak wszędzie ale jeśli jesteś zaangażowany w pracę i chcesz pracować to firmę z czystym sumieniem polecam. Powodzenia życzę

@Fenix

Szanowny Panie Fenix to nie jest praca w markecie a praca w instytucji finansowej, która ma punkty w markecie. Pan chyba nie wie gdzie pracuje, chyba ze umowę Pan podpisywał z marketem a nie z Oney to wtedy godzi się Pan na prace na zasadach marketu. Banki jakoś w weekendy w marketach nie pracują a maja tam punkty, kwestia podejścia do ludzi a przede wszystkim kwestia mówienia prawdy na rozmowach rekrutacyjnych. Problemem tej firmy są totalnie odmienne informacje udzielane na rozmowie rekrutacyjnej a potem rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Jeśli ktoś doświadczył pracy w innych firmach to wie ze tutaj może liczyć tylko na brak szacunku. Maile zaczynaja się od pretensji, ludzie w tej firmie maja postawę atakowania, udowadniania ze nowi ludzie są pionkami nic nie potrafiącymi a niektore osoby z nazwą stanowiska kierownik to jakieś nieporozumienie, nie można mieć lepszych pomysłów, lepszej wiedzy i absolutnie nie można o coś prosić osób z taka nazwa stanowiska bo to ich obraża. Ponadto panuje w tej firmie zasada uprzejmie donoszę do „kierownika”, im więcej donosisz na innych i obgadujesz innych i się żalisz na innych tym lepiej postrzegane jest to przez kierownictwo i firmę ale na pupilków powiedzieć nic nie można bo wylatujesz lub jesteś skreślony i nie masz co liczyć na przedłużenie umowy. Pracuje w tej firmie dużo ludzi lubiących narzekać na wszystko i na wszystkich - za długo siedzą w jednej firmie, są to osoby wypalone ale szefostwo uważa ich za „złotych” ludzi. Nowe osoby nie są dobrze widziane w tej firmie. A jeśli są to takie najlepiej z brakiem własnego zdania. Problemem nie jest firma i pracodawca a wypaleni ludzie w tej firmie przez których są takie a nie inne opinie. Szkoda czasu na taką firmę w której pracują tak negatywnie nastawione osoby.

@Fenix

Przynajmniej dział PR dobrze działa w tej firmie. Chociaż ocenianie czyjejś ścieżki kariery po jednym wpisie jest dość słabe. Logicznym wnioskiem jest również to, że skoro pracuje 8 lat w finansach to zdaję sobie sprawę z czym to się wiąże. Odniosę się również do kolejnego wpisu dotyczącego Kierownika. Zgadzam się w 100 % z opinią. Kierownik zawsze wie lepiej, mimo iż żadną wiedzą nie grzeszy, brak jakichkolwiek umiejętności miękkich, oraz notoryczne grożenie zwolnieniem. No ale czego się spodziewać po przypadkowej osobie. Niestety część mojej opinii została usunięta, więc ujmnę to inaczej. Zastanawiam się dlaczego nie zgłosiłem nadużycia do działu bezpieczeństwa z współpracującym Bankiem, gdyż sytuacja wywołana przez Kierownika tego wymagała.

@Krzysztof

Zawsze możesz to zrobić. Możesz napisać pismo jako osoba, która pracowała w tym hmmm w tej firmie. Dodatkowo sytuację kiedy bez zgody klienta odawieza się stare wnioski z decyzją negatywna bo a nóż widelec teraz się uda

Monia
@Aga

Co za bzdura ? I niby to firma zmusza Cię do odwiedzania wniosków Hahah brawo za pisanie takich rzeczy chyba każdy pracownik ukończył 18 lat i zna konsekwencje prawne. Bez jaj pewne opisy są aż śmieszne. Jeśli kierownik straszy Cię bo nie sprzedajesz pakietów czy nie realizujesz celu to na mnie to nie działa po drugie rybek pracy oferuje dużo nie oglądam się tylko idę do przodu. Natomiast pisanie ze ktoś zmusza do wprowadzania wniosków na krzywy ryj jest bynajmniej śmieszne radzę zastanowić się bo odpowiedzialność mamy my jako pracownicy a nie firma. Na twoim loginie dzieją się talie rzeczy a nie na loginie Oney.

@Monia

Szanowny dziale PR czy też Moniko, nikt nie wspominał o sprzedaży żadnych Pakietów, gdyż obowiązuje tak zwana tajemnica przedsiębiorstwa, oczywiście mówienie o indywidualnych loginach do systemu również może być uznane za złamanie tej zasady. Naturalnie rozumiem że skoro Kierownik każe lekko naciągać rzeczywistość to nie strzela sobie w kolano i nie robi tego pod własnym nazwiskiem, nie bądźcie śmieszni i używajcie główki. Proszę pamiętać o tym, że każdy ma prawo do opini pozytywnej oraz negatywnej. Skoro opinie w dużej mierze się pokrywają i są one negatywne może zamiast skupiać się na ratowaniu i tak złej opini to należałoby czytać i wyciągnąć wnioski. Sam fakt ciągłej rekrutacji pracowników w tych samych miejscowościach powinien dać kandydatą dużo do myślenia. Zgadzam się rynek pracy jest duży i zapewne są na nim podmioty, które traktują pracowników przyzwoicie np. nie gubią umów pracowników tj nie wysyłają ich gdzie popadnie, osobiście znam 2 takie przypadki.

@Monia

Do tego zmuszają liderzy i z całym szacunkiem literówka zdarzyć się może każdemu. Tak oney odświeża wnioski i robi to często bez wiedzy klientów. Mam dowód w postaci np wiadomości email wysyłanych ponieważ je sobie wszystkie kopiowałam tak jakby miały się przydać. Widzę że dział PR firemki działa ????????????????????

@Aga

Może w końcu ktoś się tym zajmie, tym co się tam.. Dzieje

@@Fenix

Widzę że nie wie Pan co pisze i wiedza slaba. Zaskovze pracowalem w jednych z dużych Banków pracowalem i w sobote i w niedzielę. Bardzo proszę mjiexnie uczyć o nie podważać mojej wiedzy na ten temat.

Aaaa
@Fenix

Oooo Dominika co tam słychać ????????????

@@Fenix

Na rozmowach rekrutacyjnych jest mówione to, co pracownik chce usłyszeć. Pokazywane są przykładowe premie które niestety nie są osiągalne jak się później okazuje w punkcie w którym się pracuje. Poza tym rotacja jest ogromna. Kierownik ma swoich ulubionych pracowników, a dokładnie dwóch gdzie nie da ich zwolnić cokolwiek by się nie działo. Nie robią planów z miesiąca na miesiąc, nie znają procedur ale UPRZEJMIE DONOSZĄ. Kierownik wpada na chwilę do punktu na 30min i ucieka. W punktach gdzie są ulubieńcy spędza pół dnia. Wiadomo żeby się wszystkiego dowiedziec. Żałosne.

Alicja

Mój region już obiegła informacja, że firma ma zła kondycję, zmniejszyli biuro w Warszawie i szukają cały czas oszczędności, nowi pracownicy dostają marne grosze, wyrobienie planu graniczy z cudem. Poza tym jakiś czas temu zamknęli kilka punktów Auchan a teraz zamykają niektóre w Leroy Merlin. Ta firma chce się nazywać bankiem. Dobre sobie.

Xyz...

Praca w Oney przez 0.5 roku Hm co, by tu napisać.. Rozmowa super wszystko, będzie fajnie, zobaczysz.. A rzeczywistość.. Codzienne pisanie e-maili co zrobiło się danego dnia, jak w szkole... Chodzenie z ulotkami po sklepie, nie wiem kto to wymyśla, ale to nic nie dawało.. Kierownictwo hmm jak jesteś milusi i mówisz to co chce usłyszeć jest okey, ale kiedy wypowiesz swoje zdanie to już źle.. (usunięte przez administratora) Już troszkę minęło od kiedy tam nie pracuje,ciesze się że podjęcie decyzji zmiany pracy zainicjowało kierownictwo, kiedy coś powiedziało a później się wyparło tego...

Agnieszka

Praca ciężka po 10h dziennie za bardzo małe pieniądze nieadekwatne do pracy.Uważają że za mało pracujemy bo nie ma sprzedaży drogich kredytów które oferują.A obsługa punktu po 10h to nie jest praca za którą powinno być wynagrodzenie?Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy

Basia
@Agnieszka

A co takiego robisz w ciągu 10 godzin pracy ? Chyba nie wiesz co to znaczy ciężka praca. Pracowałam w biedronce przewalałam kilka ton towaru dziennie. Po powrocie do domu nie mogłam ruszyć ręką czy nogą. Gdy czytam te Wasze komentarze to przychodzi mi jedna myśl, nie chcesz nie pracuj i przestań marudzić a jak pracujesz to daj coś z siebie. Pracuję tu ponad rok i dobrze wiem ile jest pracy dziennie. Ile masz dni wolnych w miesiącu ? Pracujemy 10 ale to oznacza ze mamy wiecej dni wolnych w miesiącu.

Magda
@Basia

Wolę przewalać towar niż dostawać zastraszające maile od (usunięte przez administratora) - jakbym tu 10 godz siedziała za darmo !! 4 dni w miesiącu więcej wolnego i ciągle zastraszanie. Namawianie do robienia nieuczciwych kredytów- przekręty we wnioskach i dokumentach - kierowniczka regionu na wschodzie. Ciekawe kiedy ktoś się tym zajmie... Wiesz co , wolę przewalać uczciwie towar w Biedronce niż potem ciągać się po sądach za nieuczciwe praktyki Oneya, regionalnych i liderów którzy martwią się tylko o swoje premie . Powodzenia w Oney ????

Łoney
@Basia

Droga Barbaro Nie wiem jak jest w twoim regionie i oczywiste jest ze ktoś kto pracował w bierze o zamianie na pracę siedzącą będzie sobie chwalił. Co innego powiedzą osoby, które mają doświadczenie w finansach i jak widać po większości komentarzy oney to się sprawdza średnio. Cieszę się, że praca co odpowiada i nie pozostaje mi nic innego jak ci życzyć powodzenia. Zrozumiałe jest, że Bronisz pracodawcy no dał Ci szansę przejścia z biedry do pracy w firmie finansowej. Szkoda, że nie widzisz rotacji spowodowanej brakiem kompetencji kierowników i liderów. To właściwie oni odpowiadają za to że ludzie z honorem kopią te firemke w tył. Pozdrawiam serdecznie

Tomasz
@Magda

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś siedziała te godizny w banku tam nie będziesz musiała zarabiać na swoją pensje zapłacą Ci za siedzenie.

Ex pracownik
@Tomasz

Tak się składa, że siedzę i zarabiam więcej niż w oney . Pracuje po 8 h dziennie Jako ze pracuje w banku o dobrej opini konsumentów i z tak naprawdę w większości młodymi klientami nie mam problemu ze sprzedażą Co innego oney . No właśnie a jak tam sprawa z UOPKiK ??? Z oficjalnego pisma które otrzymałem wiem, ze was sprawdzają. (usunięte przez administratora)

Dokladnie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Oney Polska S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Aktualność
Zarówno miniony rok, jak i nadchodzący, to ciągłe wyzwania oraz szanse na rozwój firmy i nas samych.
Również w okresie pandemii, rozwój pracowników jest nieodłącznym elementem w firmie Oney.
Szybkie dostosowanie się do nowej rzeczywistości, gotowość do zmiany planów, ma kluczowy wpływ na realizację celów biznesowych.
Nasza baza szkoleniowa, która cieszyła się powodzeniem od wielu lat, zaadaptowała się do nowej rzeczywistości przechodząc w tryb zdalny i świetnie się tam odnalazła.
Poszerzyliśmy znacząco naszą ofertę webinariów i warsztatów.
Oprócz dbania o aktualizację wiedzy pracowników, istotne jest też dla nas ich dobre samopoczucie.

Agnieszka

No nie wiem za moich czasów szkolenia nie wnosiły nic .Wiedza w procedurach w których nie wszystko jest

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Oney Polska S.A.?

Już jakiś czas nie pracuje w firmie, ale z tego co sie orientuje to i tak te zbyło jeszcze parę miesięcy temu to firma rzadko kiedy daje umowę na stałe. Zazwyczaj dziękują po zakończeniu 2 umowy.

(usunięte przez administratora)Pracowałam w firmie i z tego co sie orientuje to zalezy wszystko od przepływu klientów, ale starają się robić tak żeby po skończeniu drugiej umowie uprzejmie tobie podziękować tłumacząc sie "decyzjami biznesowymi".

Zdziwiony

Nie pracujesz a się wypowiadasz - trochę dziwna sprawa. Ciekawe od kogo masz takie informacje, które są bardzo mylące. Ja ma umowę na czas nieokreślony, więc jednak są możliwe.

Nie
@Zdziwiony

Zależy od wyników danej osoby

@Zdziwiony

Tak, jeśli akurat pracujesz w punkcie który ma naprawdę duży przepływ klientów.. Akurat z mojego doświadczenia wiem, że nie przedłużają umów po drugiej umowie, a pracując tam kilka ładnych lat i mijając około 20 różnych pracowników widziałam te schematy, także sam sobie odpowiedź na pytanie czy to jest firma godna polecenia. Ja osobiście po kilku latach pracy jedyne co czuje to bardzo duży niesmak i nie polecam pracy w tej pseudo placówce kredytowej. PS. Nie pracuje, ale pracowałam i z tego co sie orientuje mam prawo wypowiadać się na temat firmy i wyrażać moją opinię. Proszę sobie przeczytać czym zajmuje się ta strona.

Bronka

Ja (usunięte przez administratora) nie pracujesz już jakiś czas ale wchodzisz i komentujesz to co dzieje się teraz???? na jakiej podstawie??? czy ty masz swoje prywatne życie???? czy mimo wszystko ciągle mentalnie w Oney????

@aaa
@Zdziwiony

Też pracowałam i się zgodzę z kolegą. Gdyż trzeba wziąć pod uwagę rentowność punktów , gdyż nie wszystkie punkty wyrabiają przychodowość która jest dzielna na pracowników zatrudnionych w danym miejscu i to wszystko zmienia . A przecież Oney też musi zapłacić partnerowi rachunki itp

@Bronka

Uważam że jak nie pracuje to też ma prawo wyrazić opinię na temat firmy.

RYSIU

Omijać szerokim łukiem, praca wykańcza, (usunięte przez administratora)Ciężko o cokolwiek się dogadać, o awansach można zapomnieć a system premiowy w dobie pandemii jest nie do zrealizowania co tez nie trafia do osób wyżej. W wielkim skrócie jeśli chcesz pracować jak wół i brać na siebie odpowiedzialność za marne grosze to wysyłaj CV do oney. Aby osiągnąć cel sprzedażowy klienta też trzeba nieźle omamić.

@RYSIU

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Informacja zwrotna, pozytywna jak i negatywna, zarówno od naszych byłych i obecnych pracowników oraz kandydatów jest dla nas naprawdę bardzo ważna. Takie sygnały jak ten są dla nas niezwykle cenne. Zawsze zapraszamy do bezpośredniej rozmowy w trudnych tematach. Będziemy wdzięczni za bardziej szczegółowe informacje, tzn jakie i czyje dokładnie działania czy słowa sprawiły, ze poczułeś się źle potraktowany na adres pracodawca@oney.com.pl Z pewnością pomoże nam to spojrzeć na problem z szerszej perspektywy.

@RYSIU

Popieram kolegę nie jest to firma w której pracuje się dobrze,żeby zrobić przychód trzeba dobrze omamić klienta.Pracowałam ale nie polecam

Ola
@RYSIU

zgadzam się całkowicie praca po 10h za marne pieniądze a obiecana premia to jak gruszki na wierzbie, progi w czasie pandemii i brak konkretnych ofert nawet 2 próg jest ciężko osiągnąć.Szkoda że na rozmowie tak bardzo koloryzują jakie to perspektywy masz w tej firmie

Bolo
@Ola

Dużo złego można powiedzieć o RKS i zasadach sprzedażowych ale jeśli chodzi o premie i wynagrodzenie to można dobrze zarobić,ciężko jest od kiedy mamy pandemię ale widać że dużo osób robi cele i ma bardzo bardzo fajne premie

Kamila

Nie polecę tego miejsca pracy nikomu. Widzę, że ostatnio jest nas więcej niezadowolonych z tego miejsca pracy. Ja wiem, że pandemia i że ciężko znaleźć pracę, ale żeby rzucać tekstami do pracowników: gdzie ty teraz inną pracę znajdziesz .... No cóż chętnie udowodnię, że miejsc pracy jest sporo. Co do zarobków-porownywalne jak w sklepie spożywczym, a nie w bankach . Praca na chwilę, bez opcji rozwoju za to z dużą dawką nadgodzin, stresu, pięknych górnolotnych email od kierownictwa nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Na rozmowie rekrutacyjnej słyszałam :proszę nie sugerować się opiniami byłych pracowników bo oni się mszczą. Poważnie? To jest obrona przed krytyką ???

Danuta
@Kamila

Skoro słyszałaś to na rekrutacji to po co się zatruniłaś a teraz masz jakieś ale...

@Danuta

Niech Pani nie będzie bezczelna. Zatrudniła się bo na rozmowie o pracę miała zapewne mydlone oczy, a rzeczywistosc - no cóż... Okazała się zgoła inna..

Ola
@Marta

Rozmowa rekrutacyjna to faktycznie malowanie trawy na kolorowo , rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Pracownicy z umowa na czas nieokreślony uważają się za dyktatorów wiedzących wszystko najlepiej i potrafiących wszystko perfekcyjnie. Szefostwo i kierownictwo udaje ze nic nie widzi bo traktuje ludzi z góry. Nowy pracownik to robol w tej firmie bez żadnego poszanowania. Wytrzymałam 2 mce i to na CC ze niby lepiej bo w centrali , niestety tam tez jest dramat. Ilość maili a w zasadzie żali w tych mailach od kierownictwa przebiła wszystkie firmy w których miałam okazje dzisiaj pracować. Na rozmowie rekrutacyjnej zwyczajnie kłamią a potem jest tylko gorzej. Brak Profesjonalnych szkoleń Wdrożeniowych ale i szkoleń na menedżerów bo to są ludzie nie potrafiący rozmawiać z nowymi pracownikami. Maja swoich pupilków i to widać aż oczy bolą a reszta to pionki w tej układance. Nie warto Tracić tutaj czas chociażby z szacunku do siebie bo na szacunek współpracowników nie ma co liczyć natomiast na pretensje i owszem. Najgorsza atmosfera na CC jaka spotkałam dotychczas.

joanna
@Danuta

Na rekrutacji to jeżeli chodzi o mnie słyszałam zupełnie coś innego niż jest w rzeczywistości.Wypłata niestety zbliżona do sklepu spożywczego a nie do instytucji finansowej. Poza tym sposób pozyskiwania klienta powala z nóg. (usunięte przez administratora) .Nigdzie nie wprowadzają tyle wnioskow na raz co w Oney. . Cieszę się że mam już tą pracę z głowy

Aga

Firma płaci na czas, benefity są . Do poprawy sporo: liderzy i ich stosunek do pracowników ponieważ TO ONI I KIEROWNICY wpływają na opinię o firmie. Warto zastanowić się nad wzięciem pod lupę dużej ilości negatywnych opinii i przede wszystkim z tego czerpać informacje co jest do poprawy. Ja pracowałam w Krakowie. Zakończyłam współpracę i oney zna sprawę. Jak pisałam nigdy z wyplata się nie spóźnili , rozliczana poprawnie . Pomijając konflikt z liderką i jej kłamstwa w stosunku do mojej osoby nie było źle. No może oprócz tych 10 godzin dziennie . Bieganie po sklepie z ulotkami też mi się nie uśmiechało, ale chciałam pokazać że mi zależy. W sumie to bylo bez sensu ale czasu nie cofnę. Pracę po zakończeniu umowy z Oney znalazłam dość szybko. Praca też w finansach ale za zupełnie inne pieniądze no i inny produkt -trzeba się rozwijać nie tylko w kredytach konsumenckich :) Z plusów dzięki pracy w oney wybrałam kierunek studiów które rozpoczynam od marca -zarzadzanie , a podyplomowe planuje PRAWO PRACY :)

@Aga

A ja uważam ze praca jest bardzo okej zależy kto skąd przyszedł mobbing ? W banku jest w białych rękawiczkach tu sytuacja jest partnerska. Mam realna szanse na premie bo wynik zależy tylko odemnie , taka prace wybraliśmy wiec nie ma co narzekać ze trzeba dowozić cele. Szczerze polecam prace mój region jest zgrany często spotykamy się poza praca, fajni pozytywni ludzie.

@Marta

Tutaj sprawa była/ jest poważna. Nie ma partnerstwa. Sama praca w sobie zła nie jest. Ja jednak podziękowałam za współpracę ponieważ to nie firma a liderka robiła rzeczy, których nie powinna. W bankach mobbing to norma- święta prawda. Jednak to nie jest tłumaczenie zachowania lidera ( bo w bankach tak robią) . Oney mogłoby to ogarnąć bo nie są wielka firmą, ale to muszą być chęci do tego .

@Aga

Od tego w firmie są odpowiednie jednostki aby badać tego typu sprawy doskonale wiem ze na każda skargę jest reakcja przełożonych oraz dyrekcji. Jeśli uważasz ze zostałaś skrzywdzona bądź dotknął Cię (usunięte przez administratora) masz prawo dochodzić swoich praw. Pisanie na forum i tak niczego nie zmieni bo to są mega indywidualne sprawy

Asia

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Pracuję 6 lat, mam umowę na czas nieokreślony. Zaczynałam jako Młodszy Sprzedawca,obecnie jestem Ekspertem. Dwa razy byłam w perłach, co roku mam podwyżkę wynagrodzenia. W pandemii jest trudniej sprzedawać ale stanowiskowe mam zawsze. Polecam pracę i pracodawcę.

Nie polecam firmy Oney Polska S. A. 1. Kadra kierownicza bez żadnego przeszkolenia do pracy z ludźmi, wydaje im się że mogą każdym pomiatać 2. Brak szkoleń dla doradców w punktach ( masz problem z klientem?? To nic, masz przecież procedury to sobie poszukaj) 3. Pomówienia, obgadywanie i naśmiewanie się z pracownika za jego plecami to codzienność (zwlaszcza jak liderka jest osobą, która myśli że nic jej zrobić nie można - no można, np zgłosić do państwowej inspekcji pracy razem z dowodami) 4. Praca często po 50-60 godzin w tygodniu, nawet jak masz wolne a pojawi się sytuacja że koleżanka/ kolega nie może to musisz być bo kto będzie obsługiwał w punkcie (usunięte przez administratora) 6. Na koniec sytuacja że zgłoszeniem do ETYKI ONEY powyższych, kończy się olewką, dlatego dziwi mnie, że oni wogole tutaj proponują kontakt właśnie do etyki. Reasumując, Oney wypłaca na czas, podstawa zależy od doświadczenia w finansach i od woli kierownika regionalnego, pakiet benefitow (no ale to już wszędzie jest i nie wiem czy to można już traktować jako dodatkowy atut),(usunięte przez administratora)

Dziękujemy za Twoją opinię. Nasza firma nie prowadzi takich praktyk, o jakich wspominasz. Zawsze reagujemy na napływające doniesienia o niepoprawnym zachowaniu pracowników i dokładamy należytej staranności, żeby wyjaśnić sprawę. Dodamy, iż nie wpłynęło do nas pismo z Państwowej Inspekcji Pracy. Zawsze możesz też wysłać do nas maila na adres: pracodawca@oney.com.pl i w szczegółach opisać swoje wątpliwości.

@Oney Polska S.A.

Państwowa inspekacja pracy nie wyspya pism TYLKO ROBI KONTROLE . (usunięte przez administratora)

Dziękujemy za Twój komentarz i doprecyzowanie. Kontrola zawsze poprzedzona jest pismem, zawierającym zakres kontroli. Nasza organizacja nie jest poddana kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy z powodów, które tutaj na forum podajesz.

lol
@Oney Polska S.A.

a z innych jest ?

Upsss

Firma jako pracodawca nie jest zła. Zapewnia pełen Wachlarz bebefitow, pierwsza umowa jest na pół roku. Niestety to na tyle z plusów. Osoby, które pełnia stanowisko lidera- w żadnym szanującym się przedsiębiorstwie/korporacji nie pracowałyby dłużej niż miesiąc. Nie posiadają absolutnie żadnej wiedzy na temat zarządzania zespołem. (usunięte przez administratora)

Ups
@Upsss

To samo jest z kierownikami , firma szanująca się nie pozwoliłaby sobie na tak lakonicznych kierowników , którzy siedzą i pachną ewentualnie wysyłają stosy maili nic nie wnoszących do obowiązków. W tej firmie można liczyć w zasadzie na depresje i brak szacunku. Liderzy i kierownicy nie wiedza co to szacunek do drugiego człowieka.

Ups
@Ups

Zgadzam się. Sama praca nie jest zła. Szkoda tylko że ktoś go góry wybiera tak niekompetentne kierownictwo.

Bolo

Prawda,kierownictwo zero wiedzy,brak zasad,etyki

Aaaa
@Ups

Jaka firma tacy kierownicy. Nikt z dobrymi kompetencjami nie chce tu pracować za tak małe pieniądze i w takiej atmosferze.

@Aaaa

Niektórzy Dyrektorzy w tej firmie są naprawdę bardzo ok (z kilkoma wyjątkami, których trzymają , bo chyba lubią bezczelne odzywki) firma sama w sobie tez jest przyjemna , problemem są Kierownicy którzy Zwyczajnie się wypalili, za długo klepią jedna czynność, nie są chętni do rozwijania się (usunięte przez administratora)To powinna być firma dla ludzi lubiących prace i tak by było gdyby szefostwo zainwestowało w uśmiechniętych i zadowolonych pracowników a nie wypalonych i bez pomysłów. (usunięte przez administratora) Nie można mieć swoich pomysłów jeśli kierownik ma klapki i uważa ze jego działania sprzed 10 lat są rewelacyjne, rozwinąć tez się nie można bo jakiekolwiek propozycje usprawniania czegoś są wyśmiewane. Gdyby Dyrektorzy (ci ogarnięci, mili i nie lekceważący) pominęli kierowników i Liderów i porozmawiali z pracownikami to może byłaby szansa na lepsze opinie o tym pracodawcy. Firma nie jest zła , problemem jest atmosfera spowodowana przez wypalonych ludzi. Lepiej nie będzie dopóki część załogi nie zostanie wymieniona. (usunięte przez administratora)

Ja pracuję od listopada i jestem z pracy zadowolona. Szukałam pracy od kwietnia i decaniam że ją mam. Mimo to że pracowałam w banku to wcale tak kolorowo nie było. W styczniu zrobiłam wynik, jest ciężko ale jak się chce to można. W banku nigdy takich premii nie miałam bo system premiowy zalezał również od wyników zespołu a tu mam płacone od pierwszej umowy. Co sprzedam to zarabiam.

Agni

Mam wystawić opinie o pracodawcy: (usunięte przez administratora) 2. Liderka przychodzaca do pracy godzinę przed pracownikami- ona ma być po to żeby pomagać pracownikom , póki co ta z którą pracowałam to chyba nie wie na czym polega jej praca, za prsyswoleniem kr stosuje pomówienia, poniżanie pracownika .(usunięte przez administratora) 3. Brak szkoleń-wszytko co ci potrzebne masz w procedurach albo dzwoń na service desk . SERIO ? Każda szanująca się instytucja finansową zaczyna zatrudnienie od szkolenia pracownika , no ale nie oney -ja będąc osoba we wcześniejszej pracy odpowiedzialna za przepływ gotówki tutaj nie mogłam nawet przyjaczasilenia sejfu. Koszmar 4. (usunięte przez administratora)to co kazano mi robić, mówić to jest poniżej mojej godności. (usunięte przez administratora) Raty tylko oprocentowane no chyba że przyjdzie klient który nie jest i potrafi sobie poradzić z takimi gierkami 5. Na szczęście klienci, którzy byli ode mnie byli obsłużeni tak jak należy (ponieważ ja ich obsługiwałam i dopilnowałam żeby nie padli ofiarą oney ) 6. Wyplata śmieszna jak za taką ilość godzin w pracy . (usunięte przez administratora) 8. Złozyłam wypowiedzenie umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia, znalazłam pracę na poziomie -nie jako ulotkarka oney . Czy poleciłabym pracodawcę komukolwiek??? W życiu.. (usunięte przez administratora) Wiem od pracownika sklepu w którym pracowałam, że oneybrozpuszcza o mnie nieprawdziwe plotki. Uważajcie co do kogo mówicie bo nie wiecie kto z kim się zna.

Dziękujemy wszystkim za zabranie głosu w dyskusji. Dla nas ważne jest nie tylko spełnienie wymogów formalnych, ale również atmosfera w pracy. Do kwestii pandemii podchodzimy bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Ryzyko, koszty i konsekwencje obecnej sytuacji są odczuwalne dla każdego. Stąd dziękujemy za wszystkie głosy zrozumienia i poparcia w tej niecodziennej sytuacji. W przypadku wszelkich sugestii zachęcamy do kontaktu: etyka@oney.com.pl

To chyba żart
@Pracodawca

Szanowny Pracodawco. Czytam i aż oczy przecieram ze zdziwienia. Ważna jest dla Was atmosfera? Mógłbym się z tym zgodzić gdybyście powiedzieli, że ważna jest negatywna atmosfera. (usunięte przez administratora)Gdzie Wasze haslo: entuzjazm, wolność, szacunek? (usunięte przez administratora)

@To chyba żart

Popieram.Tam nie ma dobrej atmosfery.A odnośnie pandemii, dofinansowanie wzięte,tarcza wypłaona ,pracownicy mieli niższe wynagrodzenia to nie ma co narzekać.Prawie darmowy pracownik najniższa krajowa a 10h dziennie trzeba przepracować

Były

Ja także niestety nie polecam pracy w tej (usunięte przez administratora) korporacji. Ludzi boją się pisać opinie. (usunięte przez administratora) Praca za najniższa krajowa i jakieś niby premie których i tak teraz nie ma o lubię mało biorą kredytów. A jak nie zrobisz premii to ci podziękują i na tym się kończy wielka kariera w tym "banku". (usunięte przez administratora)

@Były

Ja bym tego Bankiem nie nazwała ,w banku są konkretne oferty a tam oby wcisnąć dla klienta ofertę z najwyższą prowizją i zrobić jak najwyższy przychód,a raty zero oferta widmo są i nie ma

A może skusi się pan na kredyt

Jeśli Oney jest jedyną firmą która się do Ciebie zgłosiła w głąszczu wysłanych CV-ek - skorzystaj z tej szansy. Masz wtedy 2-3 miesiące "taryfy ulgowej" i minimalną krajową która pozwoli ci na znalezienie czegoś innego. W innym wypadku czeka ciebie brak komunikacji na drodze szefostwo(usunięte przez administratora), wielkie patetyczne rozmowy o celu sprzedażowym przypominające couchów życiowych by później słuchać jak bardzo jesteś do niczego niezależnie jak bardzo się starałeś/aś. Ciężko w krótkiej opisać fatalną atmosferę która panuje w pracy, a widać że pracownicy chcą dobrze ... są jednak w tym miejscu doprowadzani do stanu skrajnego zmęczenia frustracji i beznadziei.

Joanna
@A może skusi się pan na kredyt

Tak samo miałam.Praca po 10 h ,a czasami grafik wypada taki że i 5 dni w tygodniu przepracujesz

Wlkolsa

Nic dobrego o tej firmie nie napiszę. Wstydzę się, że tam pracuję, planuję wypowiedzieć umowę. (usunięte przez administratora) Nie ukrywam - pracę zaczynałam w okresie wakacyjnym, cele były wyrabiane . Cieszyłam się bo przecież byli ze mnie zadowoleni. Po około 2 miesiącach zauważyłam co jest nie tak : pracujesz w finansach a robisz za ulotkarza, pracownika cc (tak jeśli punkt jest nierentowny to dzwonisz), pracujesz po 10 często 6 dni w tygodniu - bo koleżanka z punktu ma.dzieci wieku szkolnym i ona musi ich pilnować, twoja wypłata jest śmieszna,.naprawdę więcej zarobiłam pracując w korpo, ciągle plakatukesz sklep ratami 0 procent , których nie możesz sprzedać. (usunięte przez administratora) Zaczynam szukać innego miejsca dla siebie.

Janik

Firma gorzej niż (usunięte przez administratora). Jeśli lubisz: - bieganie po sklepie z ulotkami - (usunięte przez administratora)klientom w żywe oczy tylko po to żeby sprzedać im najdroższa ofertę - być publicznie oskarżany o rzeczy,których nie zrobiłeś - być (usunięte przez administratora)przez lidera-(usunięte przez administratora)w tej firmie to forma dopingowania pracowników - sam robić sobie szkolenia ( wszytko masz w procedurach ) (usunięte przez administratora) to serdecznie polecam to miejsce pracy . Ja złożyłam wypowiedzenie umowy o pracę. Szacunek do siebie mam. Co zyskałam pracujac w tym miejscu??? Hmmm myślałam, że fajne znajomości , ale jak się okazało dla zachowania posadki i dla bycia pupilem lidera skłonne nawet kłamać. (usunięte przez administratora) Zarobki : na stanowisku starszy doradca finansowy 3300 zł brutto -wychodzi około 2459 zł netto. Premie ??? Śmiech na sali. (usunięte przez administratora)

Felek
@Janik

Święta prawda. Ludzie w firmie panuje kolesiostwo, (usunięte przez administratora) Zostawiłem pracę po miesiącach, dostałem pracę w prawdziwym banku. Zarabiam tak jak powinienem w finansach, pracuje w normalnych godzinach, wykonuje swój cel w 200% (usunięte przez administratora)

Dzik
@Janik

To co piszą to wszystko prawda, choć liderzy będą przysięgać swojemu regionalnemu ze kłamstwa z palca wyssane. Szkoda mi tych dwóch miesięcy co stracilem tutaj, mogłem pracować w normalnym miesiącu. Nie dziwne że non stop rekrutacja jak zero szkoleń i szacunku do pracownika. Kierownicy nic nie robią tylko gadają o pierdolach a potem pretensja że czegoś nie zrobiłeś bo nie umiałeś.....

Rychu

Witam , ja również nie mogę napisać zbyt pochlebnych opinii o firmie. Jeśli chodzi o sprzedaż to pracuje się za małą podstawę, dorabiasz sobie premią, ale niestety, wynik nie jest taki łatwy do zrobienia jakby się wydawało. (usunięte przez administratora). Tak jak ktoś napisał - praca na pół roku, tyle można tu wytrzymać, niemiła atmosfera , ciągłe pretensje, żadnych szkoleń - wszystkiego uczysz się sam i dzwonisz jak na cc całymi dniami aby ściągnąć klienta . (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Oney Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Oney Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Oney Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oney Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oney Polska S.A.