Opinie o Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES w Warszawa

A.x.x Nowy wpis

Polecam Cosinus. Najgorsza szkoła w jakiej byłem.

Yes Nowy wpis
@A.x.x

Nie szkoła jest beznadziejna. Poprostu jest nic wiecej. Najgorsze jest to jak ktoś dojeżdża na 1.5h i koniec. Nie polecam stratą czasu....

Julita Nowy wpis

Wiecie może, czy firma Progres potrzebuje obecnie nowych pracowników? Jaki rodzaj umowy jest na początku oferowany? Czy osoby bez doświadczenia także mają szansę na zatrudnienie? Dajcie znać, jak przedstawiają się warunki płacowe i czy atmosfera jest przyjazna.

Zachol Nowy wpis

Chodziłam na kierunek kadry i płace. Mimo, że było to już jakiś czas temu, to kontakt z niektórymi mam do dzisiaj. Wyjątkowo przyjemne zajęcia i fajny czas. Polecam bardzo!

Julita

Do tej pory nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w firmie Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES. Czy można to uznać za dobry znak i zadowolenie z pracy w tym miejscu? Jeśli posiadacie nowe informacje na temat tego pracodawcy, podzielcie się nimi w wątku. Może wiecie coś o prowadzonych rekrutacjach?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Julita

Dużo osób wypowiada się na temat firmy z perspektywy klienta, czy też kursanta. A jakim pracodawcą jest PROGRES? Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy. Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w niej jakieś zmiany? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

mozą

uczciwa stawka? A chciałbys pracować @luntek za najniższą krajową? chyba nikt by nie chciał cos sądzę...

jacek

jakoś ludzi nie chcą tutaj z abardzo pisac widze, tylko pytanie czy dlatego, z ewszystko jest w porządku czy dlatego, ze się boją pisac o tym, że jest źle? naprawde zastnawiam się jak to wszytsko się teraz ułoży, bo mogłem już się zatrudnić, ale też nie ukrywam strach toroche tak bez żadnej opinii od Was.

mikołaj

no zarobki to chyba jest najważniejszą kwestia jeśli chce się gdzieś zatrudnić, w tej czy w innej firmie tak naprawdę.. mam nadzieje, że ktoś wie na ile może liczyć taki nowo zatrudniony pracownik, który jakieś tam już doświadczenie posiada? dajcie znać koniecznie jak wiecie, bo to dla mnie bardzo wazna sprawa.

Olka

W tym roku skończyłam język angielski. Fajni ludzie, dobry klimat i bardzo pozytywna atmosfera. Polecam.

Zambra

W niektórych miastach widziałam, że w Progresie organizują różne kursy, np masażu. Również chciałabym coś takiego zrobić, przyda mi się do pracy, a że do Progresu chodziłam już na manicure,pedicure i mam do nich zaufanie.

Kaja

Polecam w Progresie Wizaż i Stylizację. Wcześniej kończyłam technikum, nauczyłam się tam szyć. W Progresie dowiedziałam się jak odpowiednio łączyć ze sobą kolory, fasony i dodatki. Od roku prowadzę własną działalność związaną właśnie z modą. Bardzo jestem zadowolona, że tak to się wszystko u mnie potoczyło.

Urszula

Ja chodziłam do Progresu na Kadry i Płace. Pracuję jako księgowa, ale ponieważ "wyścig szczurów" trwa, stwierdziłam, że i ja muszę jakoś w siebie zainwestować i trochę się w pewnych kwestiach podszkolić. Dostałam ulotkę Progresu, zapisałam się i skończyłam. Ludzie w porządku, nauczyciele okej. Atmosfera jak to w szkole do której chodzą dorośli ludzie - dużo pozytywnych chwil, fajne znajomości.

Dominika

No myślę, że będzie funkcjonowała, ja w tym roku kończę BHP. Słyszałam, że kilka kierunków będą uruchamiać także myślę, że spokojnie można się zapisywać. Natomiast chciałam powiedzieć, że byłam mega pozytywnie zaskoczona. Wcześniej szkoła policealna nie kojarzyła mi się jakoś z czymś pozytywnym. Zapisałam się z ciekawości, a okazuje się, że naprawdę można podnieść kwalifikacje, a w dodatku nie trzeba płacić za egzaminy tak jak gdzieniegdzie.

a czy na pewno od września ta szkoła będzie funkcionowała

Lella*

Hej Kochani! Nie zdążyłam się w zeszłym semestrze zapisać na BHP, czy jest tu ktoś kto chodził do Progresu właśnie na ten kierunek? Czy moglibyście mi powiedzieć czy zajęcia są fajne, ciekawe i czy warto? Bo w tym roku już chcę zdążyć z zapisami.

Cyna

Z metra centrum wystarczy przesiąść się w tramwaj, który jedzie w stronę ronda z palmą / w stronę Pragi. Uczą moim zdaniem dobrze, nauka nie jest droga, a ponieważ odbywa się w weekendy to swobodnie można ją pogodzić z pracą. Mnie się udawało i wielu osobom z tego co wiem się udaje więc z tym akurat problemu nie ma.

Cyna

Kiedyś była, ale czy będzie teraz. Nie mam pojęcia. Podejrzewam, że coś będzie. Ale konkrety to w sekretariacie szkoły, tam najlepiej zapytać jakoś może w czerwcu czy w lipcu. Wtedy będzie może mniej więcej wiadomo jakie grupy się utworzą.

Sylwia

Kiedyś w Progresie była promocja dla absolwentów. orientujecie się czy w tym roku również taką wprowadzą? Skończyłam kiedyś Kadry i Płace, teraz chciałabym iść na rachunkowość. To jest dwuletni kierunek więc miałabym zajęcia za darmo. Z góry dzięki za pomoc!

Cyna

Nie wydaje mi się żeby wszyscy najlepsi nauczyciele porzucili najlepsze szkoły. Ten cynizm nie jest tu potrzebny. Jeżeli są ludzie, którzy uważają, że szkoła policealna jest dobra, czegoś się nauczyli to dzięki temu, że żyjemy w wolnym kraju mogą tu o tym napisać. Oby było na świecie jak najwięcej zadowolonych, szczęśliwych i wesołych ludzi. Niestety żyjemy w czasach w których poczytne są tylko rzeczy jak to komu nie jest źle i najlepiej na wszystko narzekać. Bez sensu.

cynik

wygląda na to, że wszyscy najlepsi nauczyciele porzucili cenione licea i szkoły zawodowe i przenieśli się do Progresu; najlepsi uczniowie zrezygnowali z renomowanych szkół a im mniej wiedzy tym łatwiej znaleźć pracę i być zadowolonym z życie o czym mowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES - Warszawa

Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES