Opinie o WROCENTER -caal center w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WROCENTER -caal center. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WROCENTER -caal center o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WROCENTER -caal center w Wrocław

seo quality wrocław dmowskiego

na ironie losu, Pawełek założył grupę na fb "Poszkodowani przez Play", bo skisnę

ania

jeszcze nie istnieje taki PR co by dał radę poprawić opinię tej firmy na rynku. Jedno spotkanie z prokuratorem i każda strategia PR bierze w łeb. No ale powodzenia...

a

Jako byli pracownicy firmy Net One Progress Interactive i innych spółek postanowiliśmy połączyć siły w walce z jawnym procederem oszustwa jakie ma miejsce w założeniu wspomnianych firm. Nasza grupa stanowi prawie 30 osób, które pracowały w tej firmie w okresie pomiędzy 2015/2016 roku w dwóch oddziałach we Wrocławiu i w Katowicach. Decyzja o połączeniu sił jest motywowana wnioskami jakie nasunęły się w chwili spotkania z poszkodowanymi klientami tej firmy. W spólnej dyskusji ustaliliśmy, iż już na etapie pierwszych szkoleń dla konsultantów kontaktujących się z klientami są oni wprowadzani w błąd w celu zachęcenia klienta do podpisania umowy. Poszkodowani pracownicy dobrowolnie na piśmie złożyli doniesienie do prokuratury w Jeleniej Górze jak również złożyli zeznania na Policji. Nie jest tajemnicą że firma PI w sposób perfidny i wyrachowany oszukała również swoich pracowników zwalniając ich z pracy i nie wypłacając im należnego wynagrodzenia. Uzasadnienia dla takiego zachowania oczywiście nie ma, ponieważ osoba odpowiedzialna za rozliczenie pracowników Elżbieta Bluma-Przybylska ma w swym zwyczaju nie przedstawiać, żadnych rozliczeń czy to ustnych czy pisemnych co jest zawarte w podpisanej z pracownikiem umowie. Ogólne suma roszczeń jakie przysługują poszkodowanym pracownikom to około 30 tyś. złotych. W chwili obecnej biuro w Katowicach ul. 3 Maja 33 działa nadal pod zmienioną nazwą Gazeta Panorama, pozyskując klientów reklamodawców w oparciu o znany już schemat pozyskiwania klienta. Pozostałe projekty czyli pozycjonowanie, Panorama Wrocławian i projekt windykacyjny jest prowadzony stacjonarnie z Wrocławia przy ul. Leszczyńskiego 4/29. Głównym managerem kierującym wszystkimi projektami nadal pozostaje E B-P przy wsparciu PS.Mając na uwadze, że w sposób nieświadomy pracownicy tej firmy wprowadzają w błąd rozmówców postanowiliśmy w sposób jawny przedstawić jak sytuacja faktycznie się ma by tym samym choć by w niewielkim stopniu stanąć na drodze w trwającym oszustwie. Do prokuratury skierowaliśmy wszystkie posiadane przez nas dokumenty świadczące o tym iż firma w sposób przemyślany wprowadza w błąd swoich klientów na co składają się materiały szkoleniowe, maile z prywatnych skrzynek, screeny ze Skype’a, kopie umów zleceń, doniesienia do Państwowej Inspekcji Pracy, ZUS i US jako dowód w toczącym się śledztwie. Byli Pracownicy

@a

Macie racje, ruwnierz tam pracowałem. Znam dórzo więcej szczegółuw nirz wy...nie o wszystkim mogę tótaj napisać ale uchylę rombka tajemnicy i podzielę się z wami wiedzą, która do tej pory nie ujrzała światła dziennego. To o czym wy piszecie to pikuś w porównaniu z moją historią. Na wszystko mam papiery i dowody. Siadajcie i czytajcie, do samego końca. Jest to prawdziwa historia w kazdym szczegole. Moja siostra(kasia) jest młodsza odemnie o 2 lata. Jak byliśmy mali to spaliśmy często ze soba w jednym pokoju, w jednym łuzku. Czesto niby w zabawie dotykaliśmy sie w różne miejsca , a jak nie bylo rodziców to sie rozbieraliśmy i oglądaliśmy sie ale nic więcej. Wtedy ja mielem jakięś 27-29 lat. Potem jakoś sie oddaliliśmy sie od siebie zaczeliśmy odczuwać wstyd i wogóle. Niedawno bo jakieś rok moze dwa lata temu zaczołem sie interesować mojąsiostrą ale z innej strony poprostu stala sie atrakcyjna. Ona ma 19 lat a ja. Ostatnio zaczely przychodzić do głowy rózne fantazje o niej, zaczołem nawet ją podglądywać przez dziurki w drzwiach od łazienki. Ma piękne ciało jest szczupła broązowe włosy- długie i niebieskie oczka, a pipke no włsnie jaką ona ma piękną kobiecość nie wygoloną, zostawiła sobie paseczek, a takze piersi na jej wiek to miala bardo duze i krągle(to chyba po mamie). pewnego dnia gdy rodzice pojechali na 2 dniowa wyieczke w góry postanowiłem jakoś ją zobaczyć blizej i dotknąćjeje kobiecosci. bylo kolo 12 ogldaliśmy jeszcze jakiś horror w telewizji, ja pzrelączylem na chwile bo byla reklama zostawilem na jakimś pornosie i patrzyłem co ona zrobi jak zareaguje, przez chwile wpatrywała sie w ekran ale potem sie odwróciła wstala i poszła do swojego pokoju, poszłem za nią i zpytalem sie co robi a ona ze idzie sie myc. uznalem ze wejde do niej pod jakimś pretekstem. ona sie jusz rozebrała włączyła prsznic i obmywala swe piękne cialo, wtedy ja zapukalem do niej a ona spytala sie "co", weszłem. Niezdąrzyła sie zakryć całkowicie tylko piersi. Wrzasnoła na mnie co ja robie i czemu weszłem. Wtedy zamknołem drzwi i podszedłem do wanny. spytałems ie czy nie pomuc jej sie umuć o ona ze mama wyjść rozebrałem sie, widzialem jak na mnie patrzy i na mojego jak mi stal. powiedzialem do niej zeby sie nie wstydzila i ze ma chwycić go, ona nic weszłem takze do wanny obrucilem ją do mnie rece jej zdiole z piersi, nic sie nie opierala i zaczolem ją calować po szyi ustach brodawkach które coraz bardziej sterczaly i po wszystkim co sie dalo. przykucnołem i dotknołem jej kobiecości zaczolem ją smerac jązykiem i zoraz glębiej probowalem jej wcisnąć palca ona tylko patrzyla i nic nie mówila. wstalem chwycilem ją za biodra , a ona podskoczyla w takiej pozycji(ja trzymalem ja a ona wisiala na mnie obejmując mnie swymi nogami i rękoma moją szyje tak wyszliśmy z łaznienki w kierunku sypialni rodziców. Byla tam jedna ściana wolna podszedłem do tej ściany z moją siostrą przyparłem ją do ściany i zaczolem popychać najpierw wolno potem coraz szybciej ona tylko jęczala ale nogi mnie jusz bolały od tej pozycji, połozylem ją na luzku ona rozwarła nogi a ja sie polozylem na niej. pozuwalem ją bardzo energicznie. ona coraz glosniej jęczala, bardzo mnie to podniecalo, wkońcu doszłem do chwili wytrysku, wyszłem z niej i połozylem (usunięte przez administratora) kolo jej twarzy ona go zaczela smerać i wtedy poszło ze mnie wszystko, caly ładunek wlecial jej prosto do buzi ona nie wiedziala co z zrobic z tym kazalem jej połknąć i tak zrobila, wstalem odwrucilem siostrzyczke iprzysunolem ją do siebie na krańcu luzka ona tak jakby byla na czworaka a ja stalem wepchnołem mojego glęboko jeje w odbyt ona tak głośno jęknoła ze zastanawialem sie czy jej czegos nie zrobiłem, ale po chwili zaczolem tak mocno i gwaltownie ją rrznąć, chdżby dziwke, ze ona stale tak jęczala, ale zatanawialo mnie dlaczego nie poszła jej krew zx pipki jak ją rznolem, wkońcu chyba jest dziewicą. Spuścilem sie jeje w pupe i polozylem sie obok niej spytalem sie jeje o to a ona ze pare dni temu z pewienym chlopakiem z klasy ciekla na wagary, poszli na jakąś lączke kolo stawu i tam ja rzną bardzo ostro i ze bylo bosko, wtedy sie bardzo zdziwilemze ja ktory jestem o 2 lata starszy puzniej to robilem od niej, przyciąglem ją do mnie i zaczolem ją namiątnie calowac i jednocześnie wpychać swego olbrzyma ona nie wiedziala co sie dzieje miala taki orgazm, caly czas jęczla miala tak napręrzone (usunięte przez administratora) to bylo piękne spędziliśmy tak jeszcze pare godzin i chyba nigdy nie zapomne tego wieczoru.

Aaa
@pracownik

Paweł zadbał byś przynajmniej o poprawną pisownie i ortografie żenada.

Nnnn

Serio? Czyli jednak się da! Ciekawe to.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
Oszukani

PS nerwy Ci puszczają? Jak już się nie da obronić to się broni czym się da. Żałosne choć zabawne jak pajacujesz. Jutro C.D.

małgosia

potwierdzam poprzedniczkę, odnośnie pracy, można powiedzieć że jest to to czego się spodziewałem.

pepe

A powyższy SPAM jest zamieszczany przez samego właściciela Pawła S, co samo w sobie wystarczająco określa jaką żenadą jest ta firma

www spółka

no to nie będzie - ani w pełni - ani terminowa

Oszukani

Znaczy się PS przyzwyczaja się do męskiego towarzystwa w pierdlu haha! !

Oszukani

Dobre stosunki to się w rodzinie utrzymuje w pracy się jest by kasę zarabiać. Nie mamcie ludzi dobrą atmosferą bo to utopia i nie macie bladego pojęcia co to jest. Nikt już się na to nie łapie więc konkret że ludziom kasy nie płacicie to już nikt z Was nie mówi więc o jakich dobrych stosunkach wy tu piszecie oddajcie ludziom to co nie zaplaciliscie może listę wam podesłać.

oszukani

wiadomo jest, ze pracując w ochronie przynajmniej coś zarobisz i nikt ci nie powie że nic nie robiłeś więc ci nie zaplaci. gdybyś pracował w ochronie PI musiał byś udowodnić, że coś robiłeś, bo za samo stanie i ochronę nikt ci kasy nie zapłaci bo dowiesz się że jesteś nierobem i za stanie kasy się nie dostanie.

Byli pracownicy

Smak (e.B.P. i P.S.) dajcie spokój to że usuwacie posty to prawdy o waszych przekretach nie usuniecie. Do zobaczenia na sali sądowej.

zyx

Wiecie w jaki sposób więc można się z nimi skontaktować? Jak zrywaliście umowę? Płacić oszustom czy nie płacić?

krszytofek

Pracownik od jednej umowy ma nawet 300zł netto także zarobić dają ale tylko niektórym. Najlepsi na słuchawce wyciągają u nich po 4 tyś netto

Paweł i Ela to forum to nie miejsce na waszą reklamę rekrutacji już chyba mało kto daje się nabrać na ogłoszenie praca biurowa atrakcyjne wynagrodzenie. Jak do tej pory jeszcze nie rozliczyliscie się z 30 osobami.

magda

:) Wiadomo że zawsze ujadają najbardziej, nieudacznicy którzy niczego nie potrafią, płaczą i skomlą nawet jak po zasiłek trzeba iść ;)))hehe

Hahaha dajcie spokój dno siegnelo dna.

Zbieramy wszystkie aktualne informacje na temat firmy oto pytania a kto zna odpowiedź niech pisze na pozew.pierwszapozycja@gmail.com czy biuro w Katowicach pracuje? Jakie robi projekty? Ile osób zatrudnia? Kto ma zarejestrowane umowy w ZUS i us? Czy wypłaty są na czas? Czy są rozliczane uczciwie? Czy siedziba firmy jest nadal jg czy Wrocław? Jakimi nazwami obecnie się firma posługuje?

Generalnie to przestańcie ludzi w konia robić. Prowizja=0, wypłata =0, ubezpieczenie=0, Paweł i Ela już dajcie spokój i nie piszcie bzdur! !! To słabe nawet jak na Was.

dominika

Są prowizje od sprzedaży plus podstawa. Ludzie zarabiają różnie, jesteś dobry to zarobisz jesteś słaby to nie, wszędzie tak to wygląda w sprzedaży.

@dominika

Śmiechu warte ela przestan ludzi w błąd wprowadzac powiedz szczrze ze nic nie dostaną i luz

Zostaw merytoryczną opinię o WROCENTER -caal center - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WROCENTER -caal center?

Kandydaci do pracy w WROCENTER -caal center napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WROCENTER -caal center