Opinie o WROCENTER -caal center w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WROCENTER -caal center. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WROCENTER -caal center o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WROCENTER -caal center w Wrocław

Kacper Nowy wpis

Hej, czy praca w call Center jest ciezka ?

BM Networks security BM Networ Nowy wpis

BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza .BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza .BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza .BM Networks security BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza BM Networks security Bartosz Malesza

abbasek Nowy wpis

hahahahahaahahha taki miał być dym i wielka afera :)) a teraz okazuje się że z całej afery szybko uchodzi powietrze a policja zajmuje sprzęt tym co byli niby wielce poszkodowani hahahahahah teraz się dopiero zacznie zadyma po tym jak się Pan K. się rozjebał na Policji a za nim Pani K. i druga Pani K :)))

Paulina Nowy wpis

@abbas dzięki za odpowiedź. Czyli pracując w WROCENTER -caal center ma się szansę i możliwości rozwoju. Czy można też liczyć na dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje? Co jeszcze mogłabyś doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

Paulina

@abbas rozumiem, że poleciałbyś pracę w WROCENTER -caal center dla osób chcących pracować w takim miejscu? Czy chciałbyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

abbas
@Paulina

Poleciłbym przede wszystkim ludziom ambitnym chcącym się czegoś nauczyć. Tacy ludzie są w stanie zarabiać tam nawet po 3-5 tyś. zł. miesięcznie.

abbas

Prawda jest taka że pieniędzy nie dostają tam tylko nieroby, którzy liczą że za siedzenie na (usunięte przez administratora) ktoś im zapłaci. Jedna z osób tu się wypowiadających przez pół miesiąca nie przychodziła do pracy i liczyła na to że dostanie wynagrodzenie za miesiąc hahahaha Jesteś nierobem i nieudacznikiem dlatego ciesz się że zapłacili ci chociaż za pół miesiąca, bo ja nie zapłaciłbym Ci nic. Ja pracuje i sobie chwalę, zarobki spełniają moje oczekiwania.

Paulina

@Lina rozumiem Twoje rozgoryczenie i dziękuję z opinię o WROCENTER -caal center, ale na forum według regulaminu http://www.gowork.pl/regulamin nie można stosować obraźliwych słów oraz opisywać pracowników. Czy niewypłacalność ktoś gdzieś zgłaszał? Walczycie o swoje pieniądze?

Paulina

Czy firma oferuje szkolenia dla swoich pracowników?

pr
@Paulina

Paulina poczytaj w necie o nich jest sporo , szkolenia oni prowadza jak nabic klienta w butelke krotkimi zwrotami -zadzwonimy przed koncem okresu testowego -oferta jest niezbowiazujaca i całkowiecie darmowa etc Te wpisy o rzekomych zadowolonych klientach "Antoni - super gość :pisza oni sami lub zlecania copywriterom ktorym tez z kolei nie płaca w necie znajdziesz duzo osob co zlecili mieli umowe na to a nie zaplacili im. Teksty typu ", bo ja od razu poprosiłem o wycene moich fraz" to chyba sam W probujac sie ybielac ze to niby wszystko klient wie. Taka ściema i wizja jego ze czarne to biale... Pozdrawiam

?

?

Ok

Jak człowiek to czyta to ma wrażenie że świat na głowie stanął. Od wielu lat wiadomo że kręcą wala na tym biznesie i nie płacą ludziom za pracę. Dowodów nie brakuje a co bardziej dociekliwy wie że e.p. i cała jej banda to zgraja sciemniaczy. Fakt sa zarzuty prokuratorskie ale dalej kręcą lody bo żyć z czegoś trzeba jak biznes im zamkną.

generalnie to wszystko na poziomie, reszta pracowników bardzo spoko, wszyscy są mega pomocni i pozytywnie nastawieni. lubie tu pracowac bo można fajnie zarobić w spoko godzinach pozdrawiam

aabbas
@pracownik

Jestem zadowolony i polecam. Pan Antoni - konkretny gość. Nie wiem o co chodzi z tym testowym pozycjonowaniem, bo ja od razu poprosiłem o wycene moich fraz i powiedziałem człowiekowi ile moge w to zainwestować. Podpisałem Umowe Budżetową. A czemu polecam? Bo z każdą wątpliwością czy pytaniem moge smialo do póznego popołudnia dzwonic do nich albo mailować i zawsze ktoś sie do mnie odezwie. Cenie to bardzo bo lubie wiedziec na czym stoje i znać konkrety a ta firma jest bardzo konkretna.

kotek

Polecam usługi pozycjonowania, moja strona już po kilku tygodniach ma coraz więcej wyświetleń, co jest bardzo ważne dla mnie ze względu na to, że moja firma skupia się na sprzedaży internetowej. Świetny kontakt z biurem, umiarkowana cena a efekt powalający.

dominika

super firma !!! pozycjonowalem sie juz wczesniej u ludzi z mojego miasta ale jak do mnie zadzwonili to czemy by nie sprubowac czegos nowego??? maielm swoje 4 frazy ktore im powiedzialm i juz przez telefon sie dowiedzialem ile to bedzie kosztowac no i to 300 zl za te frazy a to o stowe mniej niz moja poprzenia firma polecam !!!!

krszytofek

Pracownik od jednej umowy ma nawet 300zł netto także zarobić dają ale tylko niektórym. Najlepsi na słuchawce wyciągają u nich po 4 tyś netto

maciejek

fajny kontakt z ludźmi, wypłaty zawsze na czas, ciekawe szkolenia i mega spoko atmosfera w pracy. kierownictwo też jak najbardziej konkretne i wyluzowane. nikt się nie spinał, nikt nie kazał nikomu wciskać przez telefon ofert, tylko na spokojnie do klienta, do kazdego indywidualnie zeby zapewnic jak najlepsze wyniki. pozdrawiam starą ekipe!

janek

Świetna firma z świetnymi propozycjami, zawsze miła, kompleksowa usługa, nastawiona na każdego klienta indywidualnie. Nigdy nie miałem powodów do narzekań, bo nigdy nie czułem się oszukany bądź wykorzystany przez tę firmę. Generalnie 9/10

@janek

to sciema, pewnie ktoś z zarządu sie wysilił

ja rownież wpadłem w ich sidła, mamili mnie opóźnieniem wypłaty, następnie miałem mieć wyrównanie na koniec kolejnego miesiąca, do dzisiaj nic nie otrzymałem bo podobno nie wykonałem dzieła, na prośbę o podstawy tej decyzji nie dostałem nic i mam czekać na pismo od nich. Jest tu ktoś kto chce z nimi walczyć? balton82@onet.pl

Wujek Dobra Rada

Kiedy czytam te wszystkie Wasze teksty zastanawia mnie jedno - jest Was sporo, więc czemu nie zbierzecie się do kupy i nie pojedziecie obić ryja temu (usunięte przez administratora) i jego pomagierom? Przecież to najprostsze rozwiązanie, w dodatku daje wiele satysfakcji.

Panie prowadz mnie
@Wujek Dobra Rada

@Wujek Dobra Rada Do tego jest jeszcze ta Sobczakowa.... Agatka

Aga

Chcialabym dolaczyc sie do pozwu zbiorowego. Tez nie dostalam swojego wynagrodzenia. Na serio prokuratura w Jeleniej wszystko umozyla?

M-a

prosze niech jakas osoba ktora zna sie na tej firmie napisze do mnie na maila maledziwactwo@gmail.com niedawno zaczelam tu prace a te komentarze sa mocno niepokojace jak takie cos mogloby tak dlugo nie byc rozwiazane?

Zostaw merytoryczną opinię o WROCENTER -caal center - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WROCENTER -caal center?

Kandydaci do pracy w WROCENTER -caal center napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WROCENTER -caal center