Opinie o Lot Ams w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lot Ams. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lot Ams o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lot Ams w Warszawa

andresz

do..... FlyHigh 26.01.2021 08:38 "Potwierdzam- omijać. Wykształcenie nie ma dla nich żadnego znaczenia. Myśle ze lepiej im się współpracuje z osobami po technikum które nike są mocno rozwinięte..." nie pisz tak o absolwentach techników! mają niejednokrotnie więcej praktyki niż Ty teorii......

Fly High
@andresz

Jestem licencjonowanym mechanikiem i posiadam zarówno wiedzę praktyczna jak i teoretyczna. Pracowałem od czasu studiów. Nie rozumiesz o czym pisze to nie moja wina. Dzieciaki nie wiedza jak się poruszać w branży i tyle.

@Fly High

zatem pisz ze zrozumieniem...

Czym Lot Ams zachęcają? Jakie mają dodatki?

Natalia

Praca w warunach PRL oraz warunkach jak w PRL. To firma opiera się na znajomościach i rodzinnie, wiec jesli tego nie masz, to bedziesz szary pracownikiem bez podwyżki, za 2500 zł na rękę jesli Ci sie uda dostać. Polecam, ale omijać szerokim łukiem to miejsce.

...propagandą sukcesu...

FlyHigh

Niczym nie zachęcają i jedyne co maja to luxmed za który Ci potrąca z pensji i multisport z którego nie skorzystasz bo wszystko zamknięte. Premie teraz będą obcinać wiec szkoda mówić o tych 300 zł. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie tam pracować dłużej niż przeczekanie covid.

B.Pracownik

Dobra firma na początek pracy. Jeśli jesteś ambitny, masz mnóstwo pomysłów, chciałbyś usprawniać absurdalne procesy, wkurzają Cię sztuczne stanowiska stwarzane dla osób które muszą robić cokolwiek, to odradzam pracę w LOT AMS. Absurd goni absurd. Podwyżki to temat tabu. Szefowie często posiadają swoje stanowiska nie że względu na wiedzę ale na zasługi, przez co boją się podejmować jakiekolwiek decyzje. Jeśli trafisz na dobrego kierownika, może uda mu się wysłać Cię na szkolenie, w innym wypadku kadry często blokują wszystko. Marketingowo może wyglądają na bogatą spółkę która dużo inwestuje, jednak w praktyce to firma od lat źle zarządzana, na którą chyba nikt nie ma pomysłu.

@B.Pracownik

Fajnie że opisałeś swoje wrażenia dotyczące pracy w Lot Ams. Co możesz powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia w tej firmie? Nie wspomniałeś nic na ten temat, mam nadzieję że w kolejnym wpisie powiesz coś więcej, ciekawi mnie ta kwestia.

@Kamil

Jakie stanowisko Cie interesuje? Na większości poniżej 3000 zł na rękę.

Hugo123

Czy planują zwolnienia w związku z pandemią bądź ciacia wynagrodzeń?

@Hugo123

Oficjalnie w tej firmę nikt nic nie powie, może wreszcie zwolnią tych (usunięte przez administratora) - zwłaszcza ludzi z Rzeszow, którym firma opłaca hotel, życie i jeszcze płaci dużo wiecej niż innym pracownikom i najlepiej z ich pseudo szefami (usunięte przez administratora)

Artur
@Hugo123

Do lipca zarzad podpisał porozumienie i nie zwolni, później pewnie tak, bo juz od dawna w tej firmie pracowało dużo za dużo osób. Ciecia wynagrodzeń albo godzin już są i pewnie będą dalej.

Były CNC
@Adam

Póki co to się przenoszą do Rzeszowa.Także zwijaj manatki niespełniony prezesie

@Hugo123

Drobne zmiany juz są. Przyszły rok pokaże trend, raczej bez cięć się nie obejdzie. W lotnictwie prognozuje się odbudowe za kilka lat także czeka nas bessa.

logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mateusz

Co oznaczają elastyczne godziny pracy w Państwa ogłoszeniach o pracę? Na jakie benefity pozapłacowe można liczyć w LOTAMS? Czy firma oferuje zniżki na loty, jakie są warunki? W przypadku podróży służbowych zapewniają Państwo nocleg, auto służbowe? Czy ktoś z HR mógłby coś więcej dla nas kandydatów powiedzieć? Będę wdzięczny.

Hr Ci Nigdy Nie Odpowie
@Mateusz

Panie Mateusz gdzie Pan wyczytał takie (usunięte przez administratora) Elastyczne godziny pracy w tej firmie nie obowiązują, chyba, że wybrańców, ale skoro Pan pyta to znaczy, że raczej Pan nie jest "z polecenia = rodziny". Praca od 6 -18, 18-6, 6-14 / 7-15 (biurowi). Obecnie firma zawisiła benefity, a za wszystkie i tak trzeba dopłacać, Mulisport 150zł, Luxmed jesli chce coś poza lekarzem rodzinym dopłata, ubezpieczenie płatne, czasem sie uda załapać na dopłate na wakacje - w zaleznosci od dochodu. Żniżki na loty raz są, raz ich nie ma bo zawieszają, ale nie dziwne ze dają przy tak marnych pensjach. Hahahah dobra jakie podróże służobowe, o jakim stanowisku Pan myśli ? Ta firma zatrzymała sie w PRL pod wzgledem wszystkiego, lepiej sie tam nie pchać.

@Hr Ci Nigdy Nie Odpowie

Niestety. Potwierdzam. Czasy Gierka.

andresz

dzień dobry wszystkim. tak sobie czytam te różne zapytania i komentarze.... bardzo współczuję nowym i obecnym mechanikom w tej Firmie ze względu na sytuację pandemiczną. bardzo kiepskie szanse na rozwój i jakąkolwiek pracę za godziwe pieniądze... trudno tak się dzieje nie tylko w Lot Ams... ale niektórzy z Was mogą pracować gdzie indziej, poza krajem. jest sporo ofert ze świata ale trzeba się troszkę przestawić na inne typy samolotów! Panowie i Panie! śledźcie strony z "Job aviation search"! utwórzcie Job alerty! nie bójcie się świata! Pozdrawiam, emeryt Andresz.

@andresz

Mądrze napisane. Lotams slynie z kolesiostwa i stanowisk wielopokoleniowych, nienaruszalnych. Firma nie nastawiona na zysk. Wzmacniam sugestię szukania nowych wyzwan poza Lotams. Moze nowy marketingowiec zmieni ten malo zyskowny moloch. Na tanim marketingu i wspolpracy z 3 szkolami zysku sie nie wygeneruje. Czas na oparte na analizach zarzadzanie a nie okrągłe zdania okalone kwiecistymi przymiotnikami, bez mierzalnych efektow.

Patryk

Witam, czy ktoś orientuje się na jakie stawki mogą liczyć osoby zajmujące się NDT? Zarówno świeże jak i z doświadczeniem.

Pepe

Tak tu narzekaliście na LOTAMS, a dziś to jest rozpędzona spółka, która jest jednym z najlepiej rozwijających się MRO w całej Europie. Zdobyli takich klientów jak Lufthansa, British Airways czy KLM. Nie mogą obrobić wszystkich zamówień które mają. Oby nowa władza tylko tego nie spieprzyła.

lego
@Pepe

Cześć. Jest sporo negatywnych opini na temat pracy w LOTAMS, szczególnie na stanowiskach technicznych na sprzęcie itp. Sam rozważam start w stażu na mechanika lotniczego przewidziany na 2017 rok. Fakt że spółka się rozpędziła i pozyskała dobrych klientów przełożył się na warunki pracy personelu technicznego?

Wojciech
@Pepe

Tak i zarobki 2500 netto za 12 godzin dziennie 6 dni w tyg niesamowita dynamiczna spółka !!!

Teresa
@Wojciech

Piszesz z pozycji obecnego pracownika firmy Lot Ams, czy współpracowałeś z tym pracodawcą już jakiś czas temu? Jeśli aktualnie pracujesz w tym miejscu, to napisz proszę coś więcej - jaka jest forma umowa, czy do podanej przez Ciebie kwoty dolicza się jeszcze jakieś dodatki.

Maciej W
@Pepe

Rozpędzona była i jest bo to budżet. Nie ma to wpływu na dobrobyt załogi. (usunięte przez administratora) Jak chcesz zarobić to nie w LOTAMS, chyba, ze na kontrakt, no może, ale musisz mieć doświadczenie. Także bezpieczeństwo i monotonia LOTAMS, zarobek i ambicje: nie bardzo.

@Pepe

Budżet to budżet. Praca spokojna dla mało ambitnych. Rozpędzona? Serio? Praca na umowę zlecenie. Obietnice pracy w RZE od 2 lat. Niespełnione. Ludzie są rozgoryczeni. Płaca przeciętna krajowa. Narzędzia mało dostępne. Przepływ papierów długi. Pamiętam, że umowę podpisywałem 3 tygodnie. Zmieniam od kwietnia.

nat
@Wojciech

to nawet nie wychodzi 9zł na godzinę...

@Pepe

Państwowa, rozbuchana, nierentowna spółka. Zwykłem mawiać - dla wygodnych i za najniższą krajową. Fakt - marketing i PR mają rozbuchany. Naobiecywali pracy, a wyszło jak wyszło. Tradycyjnie administracja ma wygodnie, reszta ma do wyboru robić za najniższą i przy tym się nie narobić albo iśc dalej i się rozwijać. Pasjonatów tego pierwszego jest całe mnóstwo i dlatego przyjęcia zawsze będą. Drogi kandydacie do Ciebie należy wybór ścieżki.

Natsu
@Pepe

Dlaczego tylko nie chce płacić lotams pracownikom nowym i zero podwyżek hahaha za pół miski ryżu najlepiej robić

jeck

Dzień dobry, Czy wiadomo kiedy firma zacznie rekrutować ludzi na sezon o ile będzie?

natalia
@jeck

Firma to co najwyżej weźmie się za zwalnianie ludzi, bo pracy już wcześniej było dla 50-60% personelu, a teraz jest może dla 25%. Akurat skończyło się porumienie i pewnie posypią się zwolnienia.

@natalia

@natalia sądząc po ilości ogłoszeń w zakładce "kariera" na stronie firmy, to chyba nie do końca jest tak jak mówisz, no ale "pewnie" wiesz lepiej...

Natalia

Przecież, te ogłoszenia wiszą od kilku lat, tylko je raz na jakiś czas dodają od nowa :D ciągła rekrutacja za najniższa krajową, gdzie trafisz (usunięte przez administratora)

@jeck

na jaki sezon? zimowy czy letni w przyszłym roku?

Sparrow
@jeck

Spieszy ci się do firmy gdzie dają Ci 3 tys brutto? Na kasie, albo jako magazynier w pierwszej lepszej firmie dostajesz więcej.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Lot Ams?

andresz

lepiej nasz ojczysty, bo dyrekcja będzie mieć kłopot ze zrozumieniem.....

Na początek umowy 3, 9, 12 miesięcy. Płacą podstawowa na początek 3500 brutto plus premia uznaniowa 700 brutto. Na poczatek czyli na zawsze. Teoretycznie po dwóch latach pracy można otrzymać wyższe uprawnienia i podwyżkę ale to teoria. Na plus elastyczny grafik. Ale praca w pełnym wymiarze po 12h święta niedziele. Chaos w zarządzaniu i logistyce. Przełożeni w wiekszosci to ludzie bez pojęcia o zarządzaniu. Narzędzia, podstawowe klucze na coś bardziej skomplikowanego mozna czekać czasem latami. Firma przez złe zarządzanie straciła wielu klientów, nawet LOT nie wszystko serwisuje. Marne szkolenia, nie dostosowane do specyfikacji pracy. Niedoświadczonych, młodych pracowników wysyła się do prac, których nie powinni nawet dotykać. Z tego powodu dochodzi do wielu zdarzeń, uszkodzeń. Wiele sztucznych miejsc pracy stworzonych dla znajomych i rodziny kierownictwa. Beznadziejny socjal, umowa z luxmed to śmiech na sali, brak podstawowych szczepień na żóltaczkę, dur brzuszny, tężec niezbędnych w tego typu pracy. Ciężko zdobyć w takich warunkach doświadczenie, marnuje się mnóstwo czasu, kariery się raczej też nie zrobi, za te pieniądze można znaleźć pracę mniej męczącą, wymagającą, odpowiedzialną i stresującą. Kadry wyznają zasadę, że praca dla lotnictwa to prestiż i to powinno wystarczyć. Jednym słowem budżetówka w najgorszym wydaniu, połączenie głębokiej komuny z cwaniacką prywatą. Nie polecam.

Dominika

Wszystko się zgadza. Serio chyba lepiej isc pracować do Biedry na kase. Tutaj kompletnie nie ma szans na rozwój a jakimkolkwiek awansie można pomarzyć - dają go tylko po rodzinie, kompletnie nie kompetentnym ludziom. Wiele osób ma uprawnienia chociaż pojęcia nie ma o tym co robi - wielki mechanicy, a później ludzie wsiadają do tego samolotu. Mobbing stosowny przez większość pseudo kierowników. Jeśli nie chce sobie zmarnować życia, kariery i psychiki to lepiej wybierz inna prace.

Były CNC

Dokładnie Kolego.Rzeszów firma Pratt&Whitney to też komuna,tyle że ukryta. I zarobki tragiczne

andresz

ludzie kochani, droga młodzieży! znajdźcie sobie robotę gdzieś w świecie i przestańcie marzyć o LOTAMS.

Klemens

Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące zatrudnienia. Na co zwracają szczególną uwagę podczas rekrutacji na stanowisko mechanika lotniczego? A także jak wygląda sytuacja z osobami które nie były karane, aczkolwiek miały sprawy sądowe i postępowanie zostało umorzone ?

Artur
@Klemens

Na hanagarze nie ma problemu, nie jest wymaga przepustka lotniskowa na płyte lotniska, chyba ze chcesz być mechanikem na stracie. Jeśli masz jakies doswiadczenie albo licencje biora od razu

Czy zdarzają się nadgodziny w Lot Ams?

Tylko dla wybranych i bardzo często jest odgórny zakaz nadgodzin więc lepiej na to nie liczyć.

Kobi

Witam mam pytanko jak wyglądają zarobki w Lot AMS, zwłaszcza interesuje mnie stanowisko lakiernik

@Kobi

4000 brutto. Jako śwoeżak, biegasz z pędzelkiem i robisz zaprawki lub szlifujesz. Na więcej nie licz. Klika starych wyjadaczy kosi nadgodziny, nie dopuszczą nikogo aż do emerytury.

Andrju

Witam, jakie są obecnie stawki na start? Jak to jest z pracą w Rzeszowie, a rzeczywiście w Warszawie? Czy dostaje się umowę o pracę czy inne cuda?

Łukasz
@Andrju

Dostaniesz umowa zlecenie, obiecuja cuda a nigdy tego nie dostaniesz. Pracowa w Warszawie 7 dni po 12h nie wazne czy siweta czy cos, tak jak Ci wypada. Zatrudniaja dla sztuki, pozniej juz nikt sie Toba nie martwi. Zakwaterowanie dramat, przełożeniu również - nic sensownego nie da sie z Nimi ustalić. Lepiej szukać czegoś lepszego. Już raz obiecali Rzeszów w pazdziernku 2019, teraz obiecuja 2020, a plotki i tak mówią, że nie wiadomo czy to w ogole wypali.

Grzesiek
@Andrju

Rzeszów to może będzie w 2022, ale jak beda to realizowac tak jak wszystko to mozna sie spodziewać opoznienia. Kwestia zakwaterowanie - malutki pokój dwuosoboty z osoba przydzielana losowa z prysznicem przy łóżku - jesli Ci coś takiego odpowiada na 2 do 4 lat to powodzenia.

@Łukasz

Mam przez to rozumieć, że możliwe jest tylko i wyłącznie zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie? Trochę to dziwne, ponieważ byłem przekonany, że w takiej firmie zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę. Chyba że trzeba przepracować określony okres, aby w końcu móc otrzymać pełne zatrudnienie?

Grzesiek
@Kamil

Jeśli jestes z Rzeszowa to mozesz liczyc na umowe zlecenie albo b2b, o prace moze kiedys w Rzeszowie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Lot Ams?

Maciej W

Podstawowe, choć na niektóre musisz poczekać. Pracuje się spokojnie, za spokojnie. Jeśli chcesz szybciej lub ambitniej to lepiej jakaś prywata albo mniejsza firma. Budżet to budżet;)

zestaw kluczy calowych...

Iwona

Nie polecam. Wyzysk człowieka, marna kasa, praca z ludźmi "psychicznie chorymi", mobing, niejasny podział obowiązków, ciągłe zmiany, brak stablizacji, słaby socjal.

Homar

Mechanik z licencja B1.1 bez wpisu, doświadczony jakie zarobki ?

Seba1983

Jakie zarobki na stanowisku lakiernika?

Typek
@Seba1983

Do ręki 3000

@Typek

Poza podstawową pensją, którą przedstawiłeś, można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Ciekawi mnie, czy występują nagrody, premie, które zwiększałyby wynagrodzenie miesięczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Lot Ams - Warszawa

• Jak się pracuje w Lot Ams?

Zobacz opinie na temat firmy Lot Ams tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lot Ams?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lot Ams?

Kandydaci do pracy w Lot Ams napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lot Ams