Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Kalarepa

Nie ma idealnych ludzi tak jak nie ma idealnych firm. Jak ktoś nie nadaje się do pracy to szuka przysłowiowej dziury w całym. Kto dobrze pracuje jest mu dobrze!!

Prawda

Pracuje teraz w CM i nie wiem skad te komentarze. W działach jest naprawde fajna atmosfera, duzo można się nauczyc. Rzeczywiście jest rotacja, pewnie jak w wielu firmach. Można się trochę przyczepić do niektorych liderów, ale ogólnie jest ok.

O.

W tej firmie nie nauczyć się nic od Team Leadera, chyba, że skakania wokół zarządu i robienia wokół siebie amosfery "jak wiele to robię dla firmy i pracowników". Bull shit. Możesz nauczyć się sam, dociekając czytając i od garstki szeregowych pracowników, choć z tego co wiem, Ci najbardziej zaangażowani już podochodzili. Zwykli pracownicy super, znajmości na długo (ale długo poza firmą, bo kto lepszy szybko odchodzi)

ByłemZobaczyłemOdeszłemDoLepszej

Jeśli lubisz pracować i chcesz się coś tam nauczyć na start spoko, jeśli masz doświadczenie i coś w głowie nie warto twojego czasu - aplikuj do prawdziwej profesjonalnej firmy.

Analizka

Ktoś powiedział, że szefowie nie mogą być zbyt ulegli i mili, a zajmowane stanowisko wymaga ciągłej koncentracji. Pewnie jest w tym coś z prawdy i dlatego niektórzy szefowie są trudni we współpracy. Firma jest bardzo dobra i tego trzeba sie trzymać.!

stuffeR

Connectmedica - czyli świetny przykład na to, jak mówić "nie jesteśmy korporacją" i jednocześnie wprowadzać atmosferę korporacyjną na maksa. Żadna firma nie ma chyba tak wielu skrajnych komentarzy na GoWorku. IT wiecznie ciśnięte, Sales jako ukochany dział zarządu wyznacza nierealne cele dla całej firmy, a potem płacz i niedowierzanie, że nie wyszło. Kilku programistów pracuje nad pięcioma aplikacjami. Dajcie sobie spokój i omijajcie z daleka jeżeli chcecie pozostać przy zdrowych zmysłach.

Efendim

Jeżeli chodzi o zespół, to ludzie są świetni. W większości to młodzi, ambitni ludzie z którymi naprawdę można się świetnie dogadać. Biuro wyjątkowo przyjemne. Świetne miejsce do rozpoczęcia swojej kariery bo tutaj ludzie chętnie dzielą się wiedzą. Przełożeni w większości wyrozumiali i porządni. Praktycznie w każdym dziale są ludzie o których mógłbym powiedzieć, że zasługują na najszczersze wyrazy uznania. Jest tylko takie duże, wielgachne ale... (usunięte przez administratora) Wylęgarnia talentów, między innymi za sprawą świetnej i miłej rekruterki, która wyławia prawdziwe perełki. Podsumowując - przyjdź, zobacz, popracuj. Zakochasz się, a potem zdasz sobie sprawę z faktu, że nie warto tracić zdrowia psychicznego dla kogoś, kto i tak Cię nie doceni. Szkoda, bo potencjał wielki.

Brokuł

O ile wiem w firmie nie pracuje żaden (usunięte przez administratora) więc znowu pisze pewnie (usunięte przez administratora)) Co do firmy to faktycznie panuje tam chaos oraz typowo korporacyjna atmosfera :/

celebryta
@Brokuł

Ale Brokuł pracuje ...

Konrad

Connectmedica to firma nowoczesna z branży nowych technologii więc praca tu nie jest z całą pewnością dla każdego. Nie ma się co obrażać tylko trzeba to zrozumieć. Wymagania w takiej firmie są dużo wyższe i jak ktoś odstaje to niestety będzie miał mniej kasy.

Takie forum jest utworzone dla wszystkich którzy chcą się wypowiedzieć na dany temat. Nikt nie broni pisać negatywnych opinii ale też nie zgadzam się na krytykę takich. Jeśli jest mi w firmie dobrze to będę pisać.

Karol

Jak ktoś dobrze pracuje to firma docenia takich pracowników i wówczas jest im dobrze. Ale trzeba sobie na dobrą opinię zapracować a nie udawać że się pracuje!!!

wykop

1. Bądź Connectmedica 2. ??? 3. Brak profitu

Takisobieja

Pewnie znowu napisała Pani z HR, jak ktoś lubi swoją pracę to jej nie zmienia, tutaj jest spora rotacja więc chyba nie lubią swojej pracy.

Koncept

Connectmedica to dobrze działająca firma bez rozgłosu i szumu. Jeśli ktoś lubi swoją pracę to firma będzie dla niego ok.

Hanna

@Adam M. o jakie stanowisko się ubiegałeś? Co więcej możesz napisać o przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Piszesz, że cały proces trwał półtora miesiąca. Z ilu etapów się składał? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Koncept

@Adam M. Rozumiem Twoje niezadowolenie ale firma trafiła na kogoś z większymi umiejętnościami tak bywa.

Adam M.

Brałem udział w rekrutacji i nie polecam, prawie półtora miesiąca i na koniec otrzymałem klasyczne "Nie, bo nie"

luky
@Adam M.

Większość firm w ogóle nie daje odpowiedzi, dobrze że przynajmniej znasz wynik rekrutacji.

Hanna

@Buny to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Atmosfera to rzeczywiście ważny aspekt dla wielu kandydatów. W jakim dziale jesteś zatrudniony? Atmosfera może nieco różnić się w zależności od obejmowanego stanowiska. Jakie jeszcze plusy zauważyłeś w pracy w Connectmedica?

Buny

W CM pracują świetni ludzie, jest naprawdę fajna atmosfera pracy.

Hanna

@Wiki45 dlaczego nie polecasz pracy w Connectmedica? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Czekamy na Twoją ocenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connectmedica