Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Ciekawszego nie znajdziesz

Ludzie. Tu nie ma żartów, jest problem i trzeba o tym mowić. Ja sie pytam gdzie jest prezes, od tygodnia go nie ma w biurze. Podobno chory. Przecież jak byłoby tak super to by nie chorował. Kto chciałby chorować jeżeli byłoby tak super jak wszyscy piszą.

MARIO
@Ciekawszego nie znajdziesz

NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU.

ash

Polecam pracę w Connectmedica. Nie ma specjalnego ciśnienia, pracujesz 8 godzin, w tym robisz sobie normalnie przerwy na lunch, kawę itp. Wypłaty na czas, a nawet przed czasem. Ja pracowałem z umową na działalność gospodarczą (usunięte przez administratora) . Całkiem fajne biuro, ludzie również. CEO jest specyficzny i lubi mieć nad wszystkim kontrolę, co może być minusem, ale ogólnie to porządny z niego człowiek.

Ada

Wszystko zależy od Twojego doświadczenia oraz jakie stanowisko najbardziej Cię interesuje. Connectmedica zatrudnia doświadczonych liderów zespołów, a także osoby z potencjałem i chęcią dalszego rozwoju. Znajomość branży jest na pewno atutem. Najlepiej wyślij do nas swoje CV. Zachęcam do odwiedzenia Facebookowego fanpage'a Connectmedica, gdzie firma na bieżąco informuje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

anik

Pracuje obecnie w Connectmedica i uważam, że w firmie panuje przyjazna atmosfera. Wszyscy w firmie się znają, nie ma anonimowości. Słyszałam opinie od osób, które do Connectmedica przeszły z innych dużych agencji i mówią, że atmosfera w CM jest lepsza i nie żałują przejścia do CM. Oczywiście Tak jak w każdej firmie są są osoby, które się w firmie nie odnalazły i szybko odeszły. Natomiast są też osoby, które pracują w CM od kilku lat i bardzo sobie cenią firmę i nie chcą zmieniać pracy. Co jakiś czas słyszy się o czyimś awansie w firmie, więc jakieś możliwości rozwoju są w firmie.

zawijas
@anik

Oczywiscie, ze ludzie sie znaja, ale co ma piernik do wiatraka. Z osob ktore pracuja kilka lat zostaly 2-3 osoby (nie liczac dyrektorow). W firmie co kilka miesiacy zmieniaja strukture pracy, ludzie wedruja z biurka do biurka - tworza nowe dzialy, zmieniaja stare i tak w kolko... a to przeciez nie o to chodzi. (usunięte przez administratora)

obserwator
@zawijas

Zawijas, Ty chyba trafiłeś/trafiłaś nie do tej branży - polecam jakiś urząd. Każda firma, która myśli o rozwoju, innowacji musi się zmieniać, dostosowywać do rynku. Zobacz jak teraz świat wygląda. Nie wiem jak można mieć pretensje, że zmienia sie strukture pracy, biurka, tworzy nowe działy. Ja bym miał więcej obaw jak by je likwidowali, ale skoro tworza nowe co w tym złego.

To odpowiem za siebie, jako obecny pracownik connectmedica. nie mam pojęcia skąd informacje o napiętej atmosferze. Normalna praca w normowanych godzinach. tak czasami trzeba przysiąść nad czymś dłużej, jak w każdej firmie. natomiast zdecydowanie nie nazwałbym jej napiętą. Możliwości rozwoju zalezne głównie od projektów nad którymi sie pracuje - ja takie mam i na prawde bardzo dużo sie uczę. wynagrodzenie, no cóż zawsze może być wyższe :). Mnie pasuje i nie zamierzam zmieniać w najbliższym czasie. Polecam

Ada

informacje o wszystkich aktualnych rekrutacjach w Connectmedica oraz eventach/dniach otwartych organizowanych w firmie można znaleźć na Facebookowym fanpage'u Connectmedica:(usunięte przez administratora)

i znowu

Nie polecam. Zarobki przeciętne, atmosfera napięta, niewielkie możliwości rozwoju.

jeszcze raz

No to po raz kolejny. Nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora). Oczywiście, są fajni ludzie, jak wszędzie. Problem w tym, że ci fajni ludzie nie wytrzymują za długo i odchodzą. (usunięte przez administratora)

to znowu ja

W internecie może i tak, polecam porozmawiać z byłymi pracownikami. (usunięte przez administratora) Moje zarobki były bardzo przeciętne, zasadniczo szanse na podwyżkę niewielkie.

Łukasz

Praktyki odbyłem na dziale video i po pierwsze zaskoczyła mnie miła atmosfera, wyrozumiałość zespołu i chęć pomocy. Dostawałem ciekawe zadania związane zarówno z edycją video jak i tłumaczeniami, z czym związany jest mój kierunek studiów. Atmosfera nigdy nie była napięta, mogłem pracować w swoim własnym czasie, otrzymując jednocześnie wiele wskazówek i sugestii w trakcie i po wykonanej pracy. Nie sądziłem, że praktyki mogą być tak miłe, ciekawe i przydatne - naprawdę polecam!

Ada

W ciągu ostatnich kilku miesięcy większość praktykantów po zakończonym okresie 3-miesięcznych praktyk zostało u nas na stałe i pracują oni na stanowiskach Juniorskich w dziale Client Service, Grafiki oraz IT. Każdy praktykant ma ustalone zadania do zrealizowania, które ustala na początku ze swoim mentorem. Mentor wdraża praktykanta w te zadania. Praktykanci są wsparciem przy projektach np. w dziale Grafiki praktykanci tworzą grafiki, w dziale IT programują aplikacje. Na praktykach w Connectmedica można się dużo nauczyć. Po okresie 3-miesięcznych praktyk praktykanci są na tyle wyszkoleni, że są w stanie podjąć pracę na stanowisku Juniora. Firmie zależy, aby praktykanci zostawali po praktykach i rozwijali się dalej wewnątrz firmy.

an

ja byłam i mi się podobało, dział mi się trafił bardzo fajny. A do tego mam możliwość przejścia dalej. Część może nie miałą szczęścia albo nie starała się wystarczająco. Dla mnie to miła współpraca i wiele ciekawych doświadczeń.

Ada

Obecnie praktyki w firmie Connectmedica trwają od 1 do 3 miesięcy. Pierwszy miesiąc praktyk jest bezpłatny, podczas którego praktykant poznaje firmę a firma praktykanta. Kolejne miesiące praktyk są płatne. Oczywiście istnieje możliwość zatrudnienia w naszej firmie po odbyciu takich praktyk. Mamy w firmie kilka osób, które zaczęły z nami współpracę od praktyk, a obecnie pracują na stanowisku Juniora. Praktykantom oferujemy elastyczne godziny pracy, aby mogli pogodzić pracę z zajęciami na uczelni. Przeważnie praktykanci pracują u nas w biurze 20-30 godzin tygodniowo. Każdy praktykant ma przydzielonego Mentora, który przydziela mu większość zadań do wykonania oraz daje feedback i końcową ocenę z praktyk. Praktykanci otrzymują pisemne referencje z odbytych praktyk. Proces rekrutacji na praktyki jest różny w zależności do jakiego działu praktykant aplikuje. Czasami oprócz standardowej rozmowy rekrutacyjnej praktykant dostaje drogą elektroniczną zadanie do wykonania. Przeważnie prosimy praktykanta o napisanie tekstu, opinii na dany temat lub zaprojektowania prostej grafiki. Te zadania odzwierciedlają realne zadania z jakimi praktykant będzie się stykał podczas praktyk. Na praktyki zapraszamy osoby, które odbyły już wcześniej praktyki w interesującej ich dziedzinie, jak również osoby bez doświadczenia, które chciałyby takie doświadczenie zdobyć.

tymek

a jak tam jest z tymi praktykami? bo mam zamiar się dostać, tylko nie wiem co dokładnie oferują, czy niewygodzenia jest wtedy godzinowe czy też są to praktyki bezpłatne całkowicie? oby tylko nie wybierali na podstawie doświadczenia, bo jednej firmie tak robili już i moim zdnaiem nie był to najlepszy sposób selekcji.

Aneta

A ja polecam. Atmosfera bardzo fajna, wynagrodzenie ok. Mozna sie duzo nauczyc. Pracowalam tez w innej duzej agencji a w connectmedica jest zdecydowanie lepiej.

@Aneta

A mozesz powiedziec cos wiecej? Bo ja slyszalem odmienne opinie, tzn. ludzie raczej nie polecają. Chcialbym wiedziec co jest lepszego w CM? Dzieki

aneta
@Zainteresowany

przede wszystkim nie jest to duza agencja dzieki czemu atomosfera jest moim zdaniem bardzo przyjazna. znasz praktycznie kazdego, nie czujesz sie anonimowy jak w wiekszosci sieciowych agencji. to dla mnie glowny plus. uwazam tez ze jest fajny zespol. projekty moim zdaniem tez o wiele ciekawsze niz w sieciowkach. ja polecam.

zainteresowany
@aneta

(usunięte przez administratora) i strasznie narzekali na szefostwo i raczej mowili o nieprzyjaznej atmosferze.

aneta
@zainteresowany

ja w sumie nie kojarzę aby w ostatnim roku odeszło 7 osób. może tak było. z mojej perspektywy i mojego działu wiem ze atmosfera jest super. trudno mi powiedzieć skąd te opinie.

potwierdza, do tego biją i mordują. są szkolenia ponieważ sam w paru uczestniczyłem. atmosfera zależy od działu w moim bardzo fajna w innych chyba też nie słyszalem aby było źle a ja na pieniądze nie narzekam. no cóż jak ktoś jest słaby, bo nie chce się szkolić a w dodatku psuje atmosferę to pewnie mało zarabia

Kasiak

Anka, ale dlaczego tak mówisz? Odbieram to jakby co najmniej kazali Ci robić rzeczy nie związane z pracą...

Anka

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora). Owszem, można się wiele nauczyć - czym jest korporacja i jaka jast rola zwykłego pracownika.

Kasiak

Skoro tak duża rotacja to ciekaw jestem jak oni chcą zbudować stały i solidnie pracujący zespół. Chyba, że to są takie wartości na których im nie zależy.

Byly pracownik

Pracowalam w cm przez pewien okres i prace wspominam bardzo milo. Atmosfera bardzo fajna w zespole, oczywiscie w sytacjach napietych deadlinow troche nerwowo sie robilo, ale nie ma w tym nic niezwyklego. Na prawde mozna sie sporo nauczyc. Odeszlam z powodow czysto finansowych

Pavel

(usunięte przez administratora). Moim zdaniem bez szalu. W kazdej innej agencji dostaniesz wiecej jak masz kilka lat doswiadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connectmedica