Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Wieści z Connectmedica

Po dłuższym weekendzie zbieram się właśnie do biura CM. To będzie dobry dzień :) Jeśli chodzi o merytoryczne informacje dla naszych przyszłych pracowników (wszyscy przecież po to jesteśmy na GoWork), dziś chcę się z Wami podzielić wiedzą o specjalnej aplikacji Teamworkbuzz. To nasze wewnętrzne narzędzie do...wzmacniania w firmie dobrej atmosfery :) Aplikację stworzyli nasi developerzy. Wygląda trochę jak wall Facebooka, ale służy wyrażaniu pozytywnej opinii o kolegach i koleżankach z zespołu. Pozytywny feedback integruje zespół i jest dla nas unikalnym narzędziem do doceniania innych członków zespołu. Wiemy, że o wiele łatwiej jest oceniać negatywnie, doszukiwać się niedociągnięć czy słabych stron, ale my lubimy wyzwania i cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy. To fajny sposób, żeby podziękować komuś za pomoc lub wyrazić uznanie za zrobienie czegoś ciekawego. No i w ogóle miło jest zostać jednym z najbardziej doceninanych członków zespołu. Dobrego wtorku!

Jaa
@Wieści z Connectmedica

Potwierdzam, korzystam :) Fajny sposób na docenienie kolegów i koleżanek z firmy

Wieści_z_CM

Odpowiedzialne przywództwo i świadomi liderzy to część strategii Connectmedica. Dobrze wiemy, jaki ma to wpływ na zespół, dlatego doskonalimy się w byciu dobrymi liderami regularnie. Przez dwa ostatnie dni gościliśmy cenionego szkoleniowca i trenera rozwoju, który współpracuje z nami już ponad dwa lata. Liderzy działów uczestniczyli w indywidualnych sesjach coachingowych, w ramach których wzmacniali kompetencje miękkie, aby coraz lepiej zarządzać swoimi działami. Wiemy, że to działa i dążymy do tego, aby działało jeszcze lepiej.

TakiJa

Fajna bujda z przypinaniem negatywnych opinii, sortowane są od najnowszych :)

misiek
@TakiJa

Albo jesteś głupi, albo udajesz :) Prześledź sobie, jak komentarze są sortowane, a potem się wypowiadaj.

TakaJa
@TakiJa

Dlaczego kłamiesz ? Przecież widać, że negatywne opinie są wyżej od pozytywnych. Przykład: Olśniona402 15.10.2018 23:45 jest wyżej od CM 26.10.2018 16:31. Wszyscy wiedzą, że G0W0RK specjalnie to robi, aby napędzać hejt. Nie wiesz jak działa ich biznes ?

JimmyTester
@TakaJa

Liczy sie data komentarza lub data odpowiedź na ten komentarz. Sami podbijacie negatywne komentarze odpowiadajac na nie....

Ja chce sie z wami podzielic faktem jak dobrze jest zrobiony w connectmedica proces wdrozenia pracownika w zespole sprzedazy miedzynarodowej. Maja miesieczny proces uczenia od zera do bohatera. Mysle ze musieli na to duzo poswiecicz czasu i to udoskonalac ustawicznie. W trakcie procesu masz dostep do biblioteki prezentacji z video komentarzami a potem cala serie spotkan z innymi sprzedawcami aby nauczyc sie jak kazdy z nich sprzedaje produkt zgodnie z strategia. Naprawde wzorcowo. Widac tez w biurze dynamike, co chwile ktos wylatuje do Dubaju, Amsterdamu, USA czy Niemiec. Fajna atmosfera. Polecam!

Kamil

Obserwując tę dyskusję, myślę, że czas wrócić do podstawowej funkcji serwisu GoWork. Większość z użytkowników jest przecież tutaj, aby dowiedzieć się, jak najwięcej o pracy w CM. Merytoryczne informacje zawsze w cenie. Warto więc wiedzieć, że Connectmedica to firma technologiczna, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach IT. Ważna rzecz dla firmy to komunikacja (także wewnętrzna!). Stąd takie inicjatywy, które na stałe już wpisały się w tradycję firmy: cykliczne spotkania Connected (to już jutro :)) i Connected Academy. To dla nas - pracowników i menedżerów ważny element. Każdy ma szansę dowiedzieć się, nad czym pracują pozostali (od strony technicznej jak i marketingowej). Wychodzimy z założenia, że wymiana wiedzy i doświadczenia ma pozytywny wpływ na nasz zespół, ale i na sukcesy naszych projektów. Wszystkim osobom zainteresowanym nowymi doświadczeniami polecam.

Ag_ata

Ja dla odmiany chciałabym napisać o pracy w CM coś pozytywnego :) Pracuję tu obecnie i nie zgadzam się z jakimiś 80% opinii na tym forum. Też mam wrażenie, że w dużej części to inspirowane posty. Pracę w Connectmedica traktuję raczej w katergoriach doświadczenia, uczestnictwa w ciekawych projektach i możliwości rozwoju. Sytuacja tylko z wczoraj: była u nas jedna z największych firm farmaceutycznych. Wszystko poszło ok, więc dział globalny szykuje się już w najbliższym czasie na delegacje do Niemiec. Dla mnie takie rzeczy są bardzo ważne i m.in. dlatego jestem w CM.

CM

Moi drodzy Od jakiegoś czasu jesteśmy trollowani i hejtowani w portalu g0w0rk. Od lipca toczymy rozmowy z g0w0rk w celu wypracowania metod przeciwdziałającym trollowaniu i językowi nienawiści. W tym czasie nie mieliśmy negatywnych opinii na g0w0rk. (usunięte przez administratora)Wszystkie opinie są anonimowe i maja ten sam schemat, zestaw hejtu dotyczący najgorszych cech diabolicznej firmy jak mobbing, podsłuchiwanie, donoszenie, zwolnienia. Język zawiera takie słowa jak bieda-kraje i wszelkie przesłanki języka nienawiści. Zawsze łączy je tekst “odradzam prace’. Podobne fake hejty można znaleźć na wielu profilach firm. (usunięte przez administratora). Nie będziemy komentować kłamstw oraz nie potrafimy tak prowadzić dialogu. Nie będziemy rozważać jakie są intencje oraz osoby stojące za tymi działaniami. Będziemy starać się przekazywać wam obiektywne informacje o firmie, licząc, iż administrator ich nie usunie. Od kilkunastu dni administrator usuwa każdy nasz wpis blokując możliwość wyrażania opinii jako pracownicy Connectmedica na tym forum.

@CM

To jest ważna wiadomość. Uważamy, ze powinna być widoczna dla wszystkich czytelników tego portalu.

Olśniona402

Oj trafila kosa na kamien :-) Widac, ze macie ból czterech liter ze na tym forum mozna sie SZCZERZE dzielic opiniami o Connectmedica. Jak na firme zatrudniajaca kilkadziesiat osob macie ponad 200 opinii, oprocz tych pisanych przez (usunięte przez administratora) wszystkie sa negatywne. O wiele wieksze firmy od waszej nie maja na tym portalu ani jednego negatywnego komentarza. To mowi samo za siebie... Na złą opinie Connectmedica pracujecie pilnie od lat. Nie ma miesiaca zeby ludzie nie odchodzili calymi falami, poltora roczny staz pracy to rzadkosc u Was w wielu zespolach :-) A najfajniej jest jak sie odchodzi - pracownicy sa hejtowani i w mejlach i publicznie, zdarzaja sie tez chamskie telefony od szefostwa tygodnie po zakonczeniu wspolpracy.(usunięte przez administratora)tak zle potraktowani ludzie z oczywistych wzgledow dziela sie opiniami tutaj i w innych miejscach. Co do podsluchiwania - sciany maja uszy w Connectmedica a raporty sa zdawane nie tylko z prywatnych, podsluchanych rozmow ale tez z mejli (tak, tak!) i wszelkiej innej elektronicznej komunikacji co zreszta jest niezgodne z prawem. Trzeba bylo nie wypisywac falszywych opinii niby-stazysty na gorze ze "fajna atomosfera i duzo sie nauczylem" LOL atmosfera w tej firmie jest wybitnie toksyczna a staz to strata czasu. Tak mowili wszyscy stazysci jakich poznalam a bylo ich wielu, sporo ucieklo mocno przed czasem :-) Pozdrowienia od ex-pracownika :-) Takiego(usunięte przez administratora) jak Connectmedica ze swiecą w Warszawie szukać :-)

ABC

Exex nieźle musiałeś- musiałaś przeskrobać jak dali ci zwolnienie z obowiązków świadczenia pracy na wypowiedzeniu. Pracowałam tam kilkadziesiąt dobrych miesięcy do ostatniego dnia i wypłacili mi ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Firma nie jest idealna bo która jest (?) ale akurat Ty chyba nie powinnaś/ powinieneś zabierać głosu jak cię wyautowali za jakieś przewinienie. Hehe !:) Chyba utarli Ci nosa... a teraz zabierasz głos. Śmieszne a wręcz żałosne zachowanie

CM

Moi drodzy Od jakiegoś czasu jesteśmy trollowani i hejtowani w portalu gowork. Od lipca toczymy rozmowy w Gowork w celu wypracowania metod przeciwdziałającym trollowanie i jezyka nienawiści. W tym czasie nie mieliśmy negatywnych opinii na Gowork. (usunięte przez administratora) Wszystkie opinie są anonimowe i maja ten sam schemat, zestaw hejtu dotyczacy najgorszych cech diabolicznej firmy jak mobing, podsluchiwanie, donoszenie, zwolnienia. Język zawiera takie slowa jak szambo, bieda-kraje, oszuści i zawiera wszelkie przesłanki języka nienawiści. Zawsze laczy je tekst “odradzam prace’. Podobne fake hejtu można znaleźć na wielu profilach firm. (usunięte przez administratora) Nie bedziemy komentowac klamstw oraz nie potrafimy tak prowadzic dialogu. (usunięte przez administratora) Nie bedziemy rozwazac jakie sa intencje oraz osoby stojace za tymi dzialaniami. Będziemy starać się przekazywać wam obiektywne informacje o firmie, licząc, iż administrator ich nie usunie. (usunięte przez administratora)Podkreślamy, ze na jezyk nienawiści administratorzy Gowork daje sobie 30 dni na reakcje.

śmieszne

Czytając te wszystkie komentarze można się przerazić brakiem jakichkolwiek merytorycznych argumentów. Moi drodzy, jak już wymieniacie kogoś z imienia, to miejcie na tyle odwagi, by podpisać się imieniem i nazwiskiem, a nie lecicie anonimowym tchórzostwem :)

Ann

Pracowałam w dziale CS ponad rok. Nie było idealnie, ale niektóre komentarze są z kosmosu. Atmosfera naprawdę fajna, projekty różne, ale było sporo dobrych. Rzeczywiście nadgodziny nie są płatne, ale ze wszystkim można się dogadać.

Piter

Jakiś czas temu byłem na stażu w IT. Fajna atmosfera, dużo się nauczyłem, polecam

Sabina

Co za totalna bzdura i tchórzostwo! Po pierwsze: to mega słabe podpisywać się niezidentyfikowanymi pseudonimami, po drugie takie głupie ataki nie "pomagają" ani przyszłym "pracownikom ani klientom". Poziom, jaki prezentuje autor komentarza wskazuje na to, by i tak nie traktować go poważnie. Pracowałam w CM kilka lat i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to, co wypisuje "olśniona45487425696841..." ma się nijak do rzeczywistości. Connectmedice można to i owo zarzucić (jak każdemu miejscu pracy) ale jak komuś nie pasuje miejsce pracy to je zmienia na takie, w którym będzie czuł się dobrze. Od razu widać, że osoba nie miała dostępu do poufnych rozmów, bo wiedziałaby, że nie ma mowy o jakimkolwiek donoszeniu - a już na pewno nie na niekorzyść pracownika (chyba, że jest słaby - wtedy każdy rozsądny podziękowałby za współpracę - ale to nie jest donoszenie). To, że Tobie nie podobało się w CM to nie znaczy, że wszystkim nie będzie podobało się tak samo. Connectmedica nie jest łatwym miejscem do pracy, zarząd jest bardzo wymagający i trudno przekonać go do swoich racji, ale to nie jest "budżetówka", wolność Tomku w swoim domku!

Katerina

Poważnie nie zatrudniają cudzoziemców? a jak jest wszystko zgodnie z prawem załatwione też? dlaczego? A z innej beczki głównie własna działalność czy umowa o pracę również jest możliwa?

lola
@Katerina

Hahahaha, co to jest w ogóle za bzdura? Zatrudniają, od Chile przez Ukrainę :)

X-men
@lola

pracowalem jako dev i jestem w polsce na karcie stalego pobyty

@Katerina

Cześć Katerina Podczas procesu rekrutacji liczą się dla nas kompetencje i doświadczenie kandydata. Nasz zespół staje się coraz bardziej międzynarodowy, z czego jesteśmy dumni. Zachęcamy do aplikowania specjalistów z całego świata, zobacz nasze aktualne ogłoszenia: https://www.connectmedica.com/kariera. Zatrudniamy osoby na umowę o pracę, współpracujemy na umowę tzw. B2B. Zachęcamy do przesłania swojego CV. Pozdrawiamy

KorpoSzczur

Pewnie zaraz usuną ten komentarz, byłem potwierdzam to że jest problem z urlopami oraz z płaceniem za nadgodziny, mobbing jak najbardziej :/ Było nawet spoko jak dyrektorem IT był (usunięte przez administratora) potem wróciła (usunięte przez administratora)i zmiany zdecydowanie poszły na gorsze :/

Martin

Polecam pracę w dziale międzynarodowym, dużo wyjazdów w fajne miejsca

aaaAaa

Wreszcie ktoś to napisał!!!!!! Podpisuje się nogami i rękami!

Jom
@aaaAaa

usunięte przez admina :/

Remigiusz S

Stefan źle i nieroztropnie zadałeś pytanie. Słyszałem że jak najbardziej firma na SAPie pracuje, ale niekoniecznie chce zatrudniać cudzoziemców. A Ty mój drogi się wygadałeś o karcie stałego pobytu. Ale powtarzam nie wiem na 100% tylko słyszałem taką opinię. Najlepiej żeby ktoś z Connetmedi ci odpowiedział.

@Remigiusz S

Cześć Remigiusz S Dziękujemy za dodanie komentarza. Jesteśmy otwarci na specjalistów z całego świata. Rozwijamy się globalnie i chętnie zatrudniamy pracowników, którzy mogą wnieść nową jakość do naszej firmy, niezależnie od tego skąd pochodzą. Obecnie nie pracujemy w SAP. Osoby chętne do współpracy z nami zapraszamy do zapoznania się z naszą zakładką kariera, znajdują się tam aktualne oferty pracy: https://www.connectmedica.com/kariera Pozdrawiamy

Stefan

A ja jestem ciekawy tej firmy, kończy mi się niedługo umowa (po sąsiedzku) także chętnie bym zasięgnął obiektywnych opinii. Znajdzie się tam miejsce dla magika od SAPa? z kartą stałego pobytu?

@Stefan

Czesc Stefanie Bardzo dziekujemy za zainteresowanie. Aktualnie nie pracujemy w SAP. Jezeli chodzi o pracę przy globalnych platformach, szukamy na dzisiaj osoby z doświadczeniem w programowaniu APEX na salesforce.com oraz w budowaniu integracji dla tej platformy. https://praca.connectmedica.com/133--salesforce-com-developer-pl Pozdrawiamy

Hanna

Connectmedica prowadzi aktualnie rekrutację na kilka stanowisk. Dla osób zainteresowanych pracą w firmie dodaję link: https://www.connectmedica.com/kariera Czy ktoś z Was zamierza aplikować? A może ktoś brał ostatnio udział w rekrutacji? Jeśli tak, to zachęcam żebyście podzielili się doświadczeniem z nią związanym.

@Hanna

Nie sądzę aby ta strona była dobrym miejscem na umieszczanie ogłoszeń firmy. To nie jest opinia.

Connectmedica

Czesc Anonimie, Pomysl na ten post wyplynal od zespolu gowork i wzoruje sie na misji gowork jakim jest stworzenie przestrzeni zarowno na opinie pracownikow jak i zwrotnie komunikacje firmy do pracownikow. Staramy sie wiec przyblizyc wam na tle opinii najnowsze nasze oferty pracy i liczyc na fajna pozytywna komunikacje. Mamy nadzieje, iz pomoze to wielu osobom ktore szukaja pracy w firmie z miedzynarodowymi ambicjami.

Były programista r&d

Firma niestety ma strasznie dużą tendencję do januszowego podejścia wszystko jest łatane i robione tylko w wersji mvp, żeby było. Zero profesjonalnego podejscia do stosowania jakiś wzorców programistycznych czy architektur, nawet brakuje zwykłych unit testów, a o tdd można pomażyć. Do tego projekty są źle zarządzane i jest strasznt chaos, "najlepiej jak by wszystko było na już na teraz". Brak szkoleń w firmie (w polsce czy za granicą) więc rozwój w firmie jest mocno ograniczony. Naprawdę nie polecam tej januszowskiej firmy. Firma stawia na jakoś - jakoś to będzie, a rozwijając własne produkty powinna jednak stawiać na jakość.

@Były programista r&d

Serdecznie dziekuje za Twoja opinie. Bierzemy to bardzo poważnie pod uwage i staramy się zmieniać. Mysle ze stwierdzeniem "januszowe" czy "jakos to bedzie" jest bardzo krzywdzace. Rozumiem, iż Twoja opinia wynika z frustracji byłego programisty i w pełni to rozumiemy dziękując za feedback. Po pierwsze nie jestesmy typowym software house. To powoduje, iż nasze wstepne lata tworzenia produktów w RND nie przypominaja klasycznych książkowych przykładów wdrożeń i zdajemy sobie z tego sprawę. Stawiamy na tworzenie autorskich innowacyjnych rozwiazan B2B dając duża swobode decyzyjną programistom. Dzisiaj jesteśmy obecni z sukcesem w ponad 22 krajach dzięki zastosowaniu szybkiego prototypowania i sondowania oczekiwań biznesowych naszych klientów co przekłada się z sukcesem na nasze wyniki. W rezultacie, świadomie zaciągamy dług technologiczny po to aby w kolejnym skoku wykonać bardziej świadome decyzje technologiczne oparte na biznesowych a nie wylacznie programistycznych przeslankach. Oczywiście z perspektywy programisty mogło to być negatywnie odbierane co w pełni rozumiemy i bierzemy to pod uwage. Napewno ucieszy Cię informacja, iż poświeciliśmy bardzo dużo czasu i wysiłku aby wiele z problemów z którymi się stykaliśmy usunąć. Napewno wiele jeszcze przed nami z osobami które przede wszystkim uwierzą w misję naszego produktu. Z naszej strony warto wspomnieć, iż w Connectmedica istnieje mocno rozproszony zespół decyzyjny (core team) oraz mamy comiesięczne spotkania Connected całej firmy (townhall meetings). To świetne miejsce na swobodne wyrażenie swoich opinii. Zdajemy sobie jednak sprawę, iż jak każda organizacja, możemy jeszcze lepiej zadbać o wewnętrzną komunikację. Liczymy, ze bedziesz mimo tego duzym fanem naszych rozwiazan i pozytywnie sledził naszą firmę.

Hanna

@Kaśkao, mobbing ma na celu powtarzające się poniżanie, ośmieszanie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy takie sytuacje mają rzeczywiście miejsce w Connectmedica? Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym, a mobbing to poważny zarzut.

@Hanna

Troszkę poprawię ponieważ mobbing może to powodować, firma nie musi mieć tego na celu. Mam kiepskie wspomnienia z CM ale nie przesadzajmy że panował tam mobbing chyba że czymś nie wiem, nie pracuję już półtora roku to wiele się mogło zmienić, mam nadzieję że na lepsze.

zdrowy rozsądek

Mobbing w dziale obsługi klienta? Ludzie których są tam męczeni? Co za stek bzdur. Obecnie pracuje w dziale obsługi klienta i to co piszesz to jeden wielki stek bzdur.

@zdrowy rozsądek

Może po prostu trudny okres? W CM czasami tak po prostu bywało że projekty się nakładały w tym samym czasie i po prostu było ciężko. Po za tym jeśli ktoś uważa że jest męczony to niech po prostu zmieni pracę.

zdrowy rozsądek

Ty to jednak naprawdę jesteś oderwana od rzeczywistości... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.