Opinie o Superpolisa w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Superpolisa, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Superpolisa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superpolisa w Gdańsk

Superdziadostwo Nowy wpis

Omijajcie szerokim łukiem tę firmę. Przed podpisaniem miło i słodko, a po podpisaniu umowy wszystko odwraca się o 180 stopni. Opiekun ma Cię w tam gdzie słońce nie dochodzi, żadnej pomocy, a jak czegokolwiek wymagasz to już jesteś na wylocie, bo czegoś chcesz, a przypis gdzie? Mój opiekun to akurat człowiek bez wiedzy w ubezpieczeniach, kompletny ignorant. Straszą, że musi być przypis, ale nie masz tego w umowie i nikt o tym nie mówi przed zawarciem umowy o współpracy. Program, którym zachęcają do kwotowania niestety daleki jest od ideału, nie liczy w każdym TU, a jeśli liczy to tylko komunikację dla osób fizycznych, dla Sp zoo już nie liczy. Na infolinii podchodzą z łaską, więcej dowiesz się od konkretnego opiekuna w TU niż od nich. Prowizje słabe, uzależnione od przypisu. Czyli dawaj, dawaj!. Jednym słowem porażka.

Magda Nowy wpis

@zawiedziony ale te szkolenia nie są płatne ?

Zawiedxiony Nowy wpis

Podejmując współpracę na rozmowach wszystko jest bardzo kolorowe. Pomoc, wsparcie i ogólnie pełen profesjonalizm. Jak się szybko okazuje, (i tu na przykładzie trójmiasta), wszystko konczy sie na szkoleniu w Warszawie. Opiekunowie mają skrajnie gdzieś, czy ktoś pracuje czy nie. Zero kontaktu i profesjonalnego wsparcia na start. Opiekunów nie ma. Aż dziw że ktoś im tam płaci za takie podejście do pracy. Pełny brak profesjonalizmu. Tej firmie nie zależy na zarabianiu pieniędzy i rozwojowi, co dziwi mnie do tego stopnia że zastanawiam się na czym oni zarabiają? Przy takich kosztach i takim braku zainteresowania, osobiście poslalbym tam jednocześnie kilka kontroli i służb. Chyba że to tylko w pomorskim taka ignorancja. Patrząc jednak na CUK, odnoszę wrażenie że jest o co walczyć. Widać że firma dba o współpracujące podmioty i zabiega o klientów.

Irena Nowy wpis

Od dawna nie pojawiały się tu opinie na temat pracodawcy, więc zajrzałam na stronę internetową firmy, by czegoś się dowiedzieć. Obecnie poszukiwani są pracownicy na różne stanowiska, więcej informacji można znaleźć tu: https://superpolisa.pl/oferta-pracy/. Czy ktoś z Was aplikował w ostatnim czasie i mógłby opowiedzieć o przebiegu rozmowy rekrutacyjnej? Widzę, że firma oferuje system szkoleń, jak to w praktyce wygląda, jak często się odbywają?

Specjalista ds ubezpieczeń
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

na rozmowie kwalifikacyjnej padają pytania typu czy chce wyjść za mąż i mieć dzieci

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Były pracownik @

Nie polecam .docenia sie tylko tych co ładnie mówią a nie tych co pracują i chcą pracować.Praca dla lizusów .Nie ufaj nikomu to mało powiedziane System motywacyjny nie istnieje a i dziękuje nie usłyszysz .Zdolnym i ambitnym odradzam szkoda czasu ...

Niestety wiele rzeczy dziala tam niezgodnie z prawem. Nie polecam.

Zaskroniec

Przestrzegam, wszystkich przed pracą tam szczególnie na terenie Trójmiasta. [usunięte przez moderatora]. Do tego atmosfera jest taka, że nie ufaj nikomu i niczemu. A jako osoba na najniższym stanowisku, czyli doradca ds ubezpieczeń nie masz żadnych możliwości - żadnych i każdy ma cię gdzieś.To nie jest kolejna wyssana z palca opinia. Będą pojawiać się kolejne [usunięte przez moderatora].

Zostaw merytoryczną opinię o Superpolisa - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Superpolisa