Superpolisa

Opinie o Superpolisa

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Superpolisa? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Były pracownik @

Nie polecam .docenia sie tylko tych co ładnie mówią a nie tych co pracują i chcą pracować.Praca dla lizusów .Nie ufaj nikomu to mało powiedziane System motywacyjny nie istnieje a i dziękuje nie usłyszysz .Zdolnym i ambitnym odradzam szkoda czasu ...

Niestety wiele rzeczy dziala tam niezgodnie z prawem. Nie polecam.

Zaskroniec

Przestrzegam, wszystkich przed pracą tam szczególnie na terenie Trójmiasta. [usunięte przez moderatora]. Do tego atmosfera jest taka, że nie ufaj nikomu i niczemu. A jako osoba na najniższym stanowisku, czyli doradca ds ubezpieczeń nie masz żadnych możliwości - żadnych i każdy ma cię gdzieś.To nie jest kolejna wyssana z palca opinia. Będą pojawiać się kolejne [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Superpolisa - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Superpolisa