Opinie o HRO Recruitment w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HRO Recruitment. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w HRO Recruitment na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRO Recruitment w Wrocław

M. Nowy wpis

Nie warto wchodzić w struktury tej firmy ani jej matek córek: Verita HR, HRO Personnel, HRO Recruitment, Magazyn Rekruter, Disruption Banking, SNW Serio, nie warto ! Każdy prędzej czy później się przejedzie na tej firmie, a szczególnie na osobie zarządzającej. (usunięte przez administratora)Brak stabilności, co pięć minut zmienia zdanie. Przez jego gierki kilka osób wylądowało już na zwolnieniach lekarskich. Zdrowy człowiek nie jest w stanie udźwignąć takiej nagonki. Jeśli masz swoje zdanie i reprezentujesz ludzkie wartości to sobie tam nie poradzisz. Zostają tam tylko tacy co tańczą tak jak szef zagra . Nie daj Boże wyrazisz swoje zdanie, to na drugi dzień lecisz. Niewygodne osoby są bardzo szybko eliminowane. Albo są zwalniane z byle powodu albo szef doprowadza ich do takiego stanu, (usunięte przez administratora)

hyhffnclsfjwioghzsb Nowy wpis

ta firma ma jeden ogromny plus :) jak wejdziesz w jej ,,struktury''( w cudzysłowie, bo nawet nie wiem czy struktura w tej firmie istnieje), to jak jesteś bystry, to szybko zorientujesz się, jaka toksyczna atmosfera tam panuje i jaka telenowela się tam odgrywa, trochę z czasem w to wsiąkniesz, bo będziesz chciał pokazać tej ''bandzie dzieciaków'' jakie wartości są ważne w relacjach międzyludzkich, ktore przekładają się na współpracę i binzes, a biznes przecież tworzą ludzie, ale szybko przekonasz się, że tam nie ma z kim rozmawiać, wszyscy są zmanipulowani, odurzeni są energią, która idzie z góry, wyzuci z wartości, tam nie ma dobrego przykładu, nie ma się kim nawet inspirować, to trzeba omijać szerokim łukiem, bo to domek z kart...a domki z kart bywają liche - no więc ten PLUS jest taki, że jak opuścisz mury tej Toksykolandii, to się okazuje, że się tam marnowałeś, a zaczynasz być cenioną wartością w nowej organizacji, robisz głęboki oddech i cieszysz się, że HROdzina, to juz tylko wspomnienie....... :) kupujesz popcorn i oglądasz ten cyrk z widowni.

Sebastian Nowy wpis

Masz łatwość w pisaniu wierszy. A tak na poważnie to zostałeś zwolniony z pracy, czy po prostu w firmie jest rotacja pracowników? Dodaj jakie warunki pracy proponują w firmie i czy wysokość wynagrodzenia jest na odpowiednim poziomie. Będę wdzięczny za informacje.

XxPxX

Jako świeży pracownik mogę podzielić się opinią - współpraca układa mi się na ten moment bardzo dobrze. Realizuję swoje cele jako świeżaczek na rynku pracy. Targety są - jak wszędzie. Co do komentarz, w którym ktoś nie odróżnia nazw.. zachęcam zajrzeć na stronę firmy i zapoznać się z podziałem brandów to może wiele wyjaśnić :) Mnie osobiście doskwiera brak dobrej organizacji, lekki chaos oraz jasno określonej hierarchii. Ale patrząc z drugiej strony, to nie jest "korpo" więc kto co lubi!! Mam nadzieję, że wpis pomocny. Na pewno fajnie u nich zacząć, szkoleń jest sporo - zatem jakieś zmiany wprowadzają na plus!!!

XxPxX
@XxPxX

Przepraszam, coś mi umknęło. W mojej opinii powinno być - brak ściśle określonej hierarchii.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie HRO Recruitment? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Opinia

(usunięte przez administratora) Można być pewnym jednego. Przeżyjecie HRO, to nic was już nie zaskoczy. Gorszego miejsca pracy nie ma. I to zdanie byłych pracowników.

damgirl

HRO Digital, HRO Personnel, HRO Recruitment, Verita HR to wszystko ta sama firma. Firma dobra jedynie na start kariery, następnie najlepiej uciekać daaaalekooo. Po pierwsze kadra zarządzająca: głownie osoby które nie mają pojęcia co robią, niektóre osoby nie mają doświadczenia lub nie mają drygu do zarządzania. Tłumaczą się że każdy kiedyś musi się nauczyć, a od kogo ma się uczyć i czego osoba z doświadczeniem? No niestety nie ten kierunek, mało szkoleń, a jak są to tylko dla wybrańców lub w nagrodę za dobre wyniki.Bardzo słabe benefity, może język angielski na plus, w tym momencie żeby dostać się do firmy nie musisz znać ani języka obcego ani mieć doświadczenia.Firma najlepiej organizuje imprezy z mocnym trunkiem, to im wychodzi najlepiej, to jest benefit dla niektórych. Wielokrotnie widziałam dość dziwne zachowanie szefa, wielokrotnie krzyczał na pracowników i odnosił się do nich w sposób niestosowny, jeżeli ktoś odchodził wyśmiewał ich, że lepszego miejsca nie znajdzie. Ego do Marsa, a jak się mnie ktoś pyta gdzie pracuje, to czasami wstyd mówić. Jestem tu tylko dla ludzi ale już czas isc dalej.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w HRO Recruitment. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Jeśli będziesz siedzieć cicho i nie wyrażał swojego zdania które, może być o zgrozo inne niż managmentu, jesteś osobowością, która można sterować, możesz bez kwalifikacji i doświadczenia zostać Team Leaderem. Proponuję prześledzić ścieżki karier niektórych pracowników w HRO (Recruitment, Personnel, Digital, VERITA HR)- bo to jedna firma pod różnymi brandami.

@123

No to trzeba przyznać, że nie wygląda to za ciekawie. Dla każdej trochę ambitniejszej osoby, możliwość awansu jest szalenie ważna. A co z wyróżnianiem pracowników, którzy naprawdę wykazują się super efektywnością? Czy nawet oni nie mogą liczyć ze strony HRO Recruitment na jakieś docenienie?

aboutme
@Aneta

@123 Jeśli jesteś osobą efektywną otrzymujesz premię za każdego zatrudnionego kandydata u klienta. Jest możliwość awansu, ale tylko jeśli spełniasz wyśrubowany target (w HRO Technology - czyli Team IT - właściwie nie do zrealizowania). Jednak możesz dostać awans aż do pewnego momentu, bo TL są osoby które jednak mają dobre relacje z managmentem i mają klapki na oczy. Nie mają swojego zdania, albo się boją. Dlatego tak łatwo nimi manipulować.

@aboutme

Tak, premie są za tzw placement czyli zatrudnienie kandydata u klienta, ale często musisz czekać na wypłatę od kilku miesięcy do roku. Bywa to frustrujące i na pewno nie motywujace, kiedy z miesiąca na miesiąc dowiadujesz się że "jeszcze klient nie zapłacił, sorry", a wyników firma oczekuje nadal i to coraz WIĘKSZYCH. W momencie odejścia oczywiście pracownik nie otrzymuje wyrównania.

op

Marna agencyjka. Zawracaja glowe, ze niby maja jakas propozycje pracy, a tak naprawde nie maja nic i po krotkiej wymianie maili kontakt sie urywa. Szkoda czasu.

Aneta

@vein może nie odpowiadało Twoje CV pracodawcom? Jednak firma rekruterska sama nie podejmuje decyzji o zatrudnieniu. Tu masz cały proces opisany pozyskiwania kandydata: http://hrorecruitment.pl/

Aneta

@veindalej nie otrzymałeś informacji zwrotnej od firmy? Mam nadzieję, że Twój proces rekrutacji zakończył się powodzeniem.

vein

Odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. To kolekcjonerzy danych osobowych, wrzucają na portale internetowe oferty na wiele miast (wszystkie duże miasta w Polsce + Budapeszt) a następnie nie odzywają się pomimo tego, że spełniam wszystkie wymagania rekrutacyjne.

elice

jeżeli @mazi nie chcesz używać języka angielskiego w pracy a jesteś ekonomistą ze średnim lub wyższym wykształceniem to startuj na Specjalistę ds. rozliczeń

Zostaw merytoryczną opinię o HRO Recruitment - Wrocław

HRO Recruitment