logo K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o.

K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o.

Opinie o K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o.

k2 doradcy finansowi 2010-01-07 17:49:47
Prace zaczyna sie od szkolenia które ma na celu poznanaie produktów jakie bedą sprzedawane poparte końcowym egzaminem. Jak egzamin zostanie zaliczony nalezy założyc swoja działalnoć gospodarczą.
Nastepnie telefon i obdzwanianie potecjalnych chcetnych na owe produkty. Zarobki???? NIEWIADOMO.... zalezy chyba ile podpiszesz umów na ich produkty. Pytanie...? co kiedy pierwsza umowe podpiszesz za 2 lub trzy miesiace, Zus i inne opłaty nie poczekają.
atram 2010-08-31 12:57:29
Potwierdzam wypowiedź powyżej. Jeżeli ktoś chce prowadzić własną działalność lub pracować na umowę zlecenie - to jest praca dla niego... Produkt nie jest łatwy do sprzedania, klientów wyszukujesz sobie sam. Generalnie jak na mój gust to firma krzak, która nie zapewni stabilnej ścieżki rozwoju oraz stabilnego wynagrodzenia. Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to zapraszam na inne fora odnośnie pracy w tej firmie...
potwierdzam a teraz zarabiają na szkoleniach 2011-07-15 00:25:36
Oferują płatne seminarium za 550zł
kkuba 2016-04-20 13:02:15
wydaje mi się, że mieli niedawno poroblemy z ich doradcą finansowym, ale sprawa już wyjaśniona została, chociaż nie ma nowych rekrutacji na pewno z tego co wiem.
Zostaw swoją opinię o K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K-2 Doradcy Finansowi Sp. z o.o.