Opinie o Kanzeon w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kanzeon. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kanzeon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanzeon w Wrocław

Małgoś Nowy wpis

Nie polecam pracy na ul Willanowskiej. Pani szefowa kuchni, na początku dość miła, wydziera się , rzuca mięsem i poniża pracowników którzy nie pyskują, po czym po minucie dla swoich pupili jest bardzo milutka. Posiłek pracowniczy to tylko fikcja. Pracownicy którzy palą maja przerwę kilka razy w ciągu dnia, ci nie palący mają może pięć minut,max 10,oczywiście, jedzenie przyniesione przez siebie trzeba jeść na stojąco, jak się chce skorzystać z toalety to trzeba pytać o pozwolenie.Jest jedno określenie, (usunięte przez administratora), niestety za dzień ciężkiej pracy nie zapłacone.

Była pracownica Nowy wpis
@Małgoś

Popieram. Kultura szefowej kuchni aż razi w oczy.... I ta stawka najniższa krajowa plus dodatek nocny gdzie w sumie wychodzi 3400 czyli nadal podstawa ????????

Czy pracodawca Kanzeon motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Elwira Nowy wpis

Bardzo dobra firma cateringowa. Posiłki dla dzieci są dobrze przygotowane, różnorodne, nie są nudne. Do tego smaczne i pełnowartościowe. Tak powinno to wyglądać

Anna B

Ja się mogę wypowiedzieć co do jedzenia, a te jest bardzo smaczne. Catering naprawdę oferuje dobre posiłki, smaczne, dobrze przyprawione. Dzieci zawsze wszystko w szkole zjadają :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kanzeon się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Gosc

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie szanują spokojnych uczciwych pracowników którzy naprawdę chcą pracować. Tam szansę mają leserzy ktorzy wykorzystują tych spokojnych, leserzy którzy nadrabiają gadaniem i swoją głupotą. Leserzy ktorzy tylko plotkują. Piją kawusie a ci spokojni robią robotę i za siebie i za nich. A leserzy biara tylko pensje za nic nie robienie a jak miarka się przebierze i poskarzysz do szefostwa to leser nie wylatuje tylko ty.

@Gosc

Przeczytałam z duża uwaga opinie Gosc i w calej jej rozciaglosci zgadzam sie z jej wypowiedzia na temat nieuczciwości i nierzetelności kierownictwa firmy KATERINGOWEJ KANZEON WROCLAW w stosunku do swoich uczciwych pracownikow, którzy zatrudnili sie w tym przytułku z Bożej Laski, aby zarabiać na zycie. Jak widać w wiekszosci opinii byłych uczciwych pracownikow tej firmy, praca w niej polega na szukaniu głupszych od siebie i wykorzystywaniu ich jako zwykłych roboli,a tak zwani liderzy zachowują sie jak (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) którzy maja za zadanie pilnować wykonywanie norm pracy. Ale za to ci tak zwani liderzy placówek przedszkolnych czy szkolnych nauczyli sie krasc jedzenie przeznaczone dla dzieci i karmić nimi swoich konkubentów czy swoich mezow !!!!! Wiem co mowie, bo pracowałam z tymi (usunięte przez administratora)!!!!!!! Przykro bylo patrzec na takie zlodziejskie zachowanie tych liderek !!!!!! Jak dawałam dzieciom trochę więcej jedzenia, albo personelowi takich szkol, to te liderki byly bardzo wściekłe, ze może beda mieli za mało wynieść jedzenia dla swoich (usunięte przez administratora). Taka jest w tym KANZEONIE praca.

@L.M

Dokładnie. Kradzież jedzenia przez pracowników jest na porządku dziennym. Nawet są na tyle bezczelni że przynoszą swoje pojemniki. Bylam na zastępstwie i na sycowskiej i na willaniowskiej i na prochowickiej bo brakuje osób do pracy albo nikt nie chce tam pracować to powiem szczerze że na tych placówkach jedzenie jest wynoszone hurtowo. W styczniu miarka się przebrała i powiedziałam dość. Nie będę świadkiem złodziejstwa i kryć komuś tyłka a ktoś mi będzie świnie podkładał. Nie ta praca to inna.

L.M

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych praca w firmie kateringowej KANZEON we Wrocławiu. Właściciele tego przybytku z Bożej Laski traktują swoich pracowników jak współczesnych (usunięte przez administratora) !!!! Bylam w tej firmie pracownikiem i przeżyłam to na własnej skórze w jaki sposób mnie traktowali nie doceniajac mojego zaangazowania i wysiłku który wkładałam na swoim stanowisku pracy. Musiałam sama podjąć decyzje o zwolnieniu z tego przytułku o nazwie KANZEON aby nie wykorzystywali mnie w tej pracy i przestali mnie traktować jak nie chciana osobe. W tym przytułku sa układy !!!!!!! Kto ma lepsze plecy, ten utrzymuje sie na stanowisku pracy. Pani dyrektor tego przytułku jest bardzo arogancka i bez kompetencji zawodowych. Stanowczo odradzam w tym przytułku staranie sie o prace w dodatku za marne pieniądze.

Justyna
@L.M

Co takiego konkretnie robią, że uważasz, że pracownik nie jest tutaj traktowany najlepiej? Możesz jakieś konkretne sytuacje opisać? Co było taką kluczową sytuacją, która sprawiła, że zdecydowałaś się zwolnić?

@Justyna

Pani Justyno wyjaśniam. Intrygi, plotkarstwo przez tak zwanych liderów placówek !!!!! Jestem z pochodzenia Ukrainka z nadanym obywatelstwem Polskim i właśnie z tego tytułu bylam prześladowana, ze pochodzenie z Ukrainy i powiedzieli, ze nie beda pracowali z Ukraincami, mimo tego jak juz wcześniej wspomniałam posiadam nadane obywatelstwo Polskie. Zlozylam sama wypowiedzenie tej firmie w formie Mobbingu i prześladowania mojej osoby. Nadmieniam, ze nikt z właścicieli tej firmy nie próbował wyjaśnić tej sprawy będąc obiektywnym, tylko podporządkowano sie jednej osobie z która pracowałam tak zwanej liderki i wydano na mnie krzywdząca opinie. Z pracy wywiązywałam sie w sposób rzetelny i uczciwy nawet pracowałam czasami za dwie osoby, nikt tego nie doceniał zaczęli mnie wykorzystywać a później prześladować. Najbardziej boli mnie to, ze nikt z personelu tej firmy nie podjal ze mną rozmowy w celu wyjaśnienia sporu tego konfliktu i podjęto bez mojej wiedzy krzywdząca dla mnie decyzje o przeniesieniu mnie na inna placówkę na co ja nie wyraziłam zgody. Dlatego bylam zmuszona podjąć decyzje o wypowiedzeniu pracy z winy pracodawcy z uwagi na Mobbing !!!!!!

Mikołaj
@L.M

Przykro czytać, że może być takie traktowanie. Dziwi mnie też postawa koleżanek i kolegów z pracy. Byli po Pani stronie, czy postanowili udawać, że nie widzą problemu? Na ile zatrudniony tam personel może na sobie polegać w takich sytuacjach?

@Mikołaj

Do Mikołaj Trudno jest mi na ten temat rozmawiać i bardzo jest mi przykro, ze tak mnie kierownictwo tego Kateringu potraktowalo !!!! Ale to co zauważyłam, to rotacja w tym zakładzie pracy jest bardzo duża z uwagi na bagatelizowanie sobie uczciwych pracownikow przez kierownictwo, oraz systematyczne ignorowanie problemów związanych z organizacja pracy i jej zarządzaniem. Dyrektor tej placówki kateringowej chroni tak zwanych liderów w zespołach, którzy wykorzystuja szeregowych pracownikow kosztem ich uczciwości i staranności w swoich obowiązkach służbowych. W momencie zwrócenia uwagi tak zwanemu liderowi, ze zamiast palic papierosa i plotkować z innymi pracownikami, niech lepiej pomoże w pracy, człowiek tym samym naraża sie na konflikt i zla atmosferę w miejscu pracy. A przypominam, ze lider w zespole ma takie same obowiązki wykonywania pracy, jak każdy inny pracownik. W tej firmie sa uklady i zle traktowanie uczciwych pracownikow !!!! Bardzo szybko można pozbyć sie stanowiska pracy, na rzecz zastąpienia jego inna osoba z układów kolesiowskich i jej stronniczością. Ta firma powinni zajac sie inspektorzy z Urzędu Skarbowego !!!!!

@L.M

Dokładnie tak jak piszesz. Mnie spotkało to samo. Nie znoszę plotkarstwo. Leserstwa nic nie robienia w miejscu pracy albo robienia jeszcze za kogoś a ten ktoś będzie siedział na plotach czy palił fajki co 5 minu. Po zwróceniu uwagi takiej osobie to ja zostalam ofiarą. Mimo że nie palę. Nie plotkuje tylko zajmowałam się praca. Zaczęły mi być podkładane świnie. Brudne naczynia itp niby że to ja. Zgłosiłam to do szefostwa że jest taki problem z tamtym pracownikiem to w efekcie chcieli mnie przenieść na inną placówkę co się nie zgodziłam więc dostałam wypowiedzenie.

Asia

Zatrudniają wytatuowanych ludzi do placówek przedszkolnych którzy swoim wyglądem odstraszają innych ludzi a także dzieci. Tatuaże dosłownie na całym ciele. W dodatku pracownicy kradną jedzenie z placówek które jest przeznaczone dla dzieci zwłaszcza na sycowskiej. Willaniwskiej. Prochowickiej. Jastrzębskiej i na wielu innych placówkach. Nie POLWECAM a rodzicom radzę coś z tym zrobić

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kanzeon?

Tak Tak

Odpowiadam na pytanie W Kanzeonie rozmowy rekrutacyjne to fikcja !!! Oni potrzebuja współczesnych (usunięte przez administratora) za marne grosze !!!! Czyli silnych i takich co nic nie mowia, tylko pracuja jak nakręcone roboty !!!!!! Firma Kateringowa Kanzeon to przerób sily roboczej która ma za zadanie wyciągać od pracownikow ostatnie poty, a sami bogacą sie kosztem uczciwych ludzi. W tej firmie jest bardzo duża rotacja pracownikow, a to jest wynik braku szacunku do swoich pracownikow.

Magdalena

jaka stawka jest za przepracowane nadgodziny ? 150% stawki normalnej czy taka sama jak nomalna ?

NIE POLECAM !!!

Monitoring. Umowa śmieciowa! ! ! Praca na dwa trzy tygodnie, ponieważ bardzo często zmieniają pracowników jak rękawiczki jednorazowe! ! ! Jeden zostaje zwolniony ( mówią: że się nie nadajesz ) a gdy ja wychodzę, to następna osoba już jest na moje miejsce ! ! ! SKANDAL ! ! ! ODRADZAM TAM PRACĘ KAŻDEMU !!!

Jon
@NIE POLECAM !!!

Prawda potwierdzam

@NIE POLECAM !!!

przeczytałem właśnie ten wpis. Widzę ze wiele się zmieniło od 2012 roku i to na lepsze.

Jest OK. Umowa zgodna z warunkami w ogłoszeniu. Dużo pracy. Rozliczane nadgodziny, weekendy wolne.

Hexa

Najgorsza firma w jakiej dane mi było pracować. Zero szacunku... Hipokryzja ,nie dotrzymywanie umów itd, itp . Nie polecam.

Emilka

Nie polecam. Jedzenie nie dość że słabe to kierowników od srania wielu. Niby solidni a co do czego jedzenie trzeba było zmniejszać dzieciom bo brakowało. A komentarze pozytywne pisane pewnie przez zlituj się kierowników. Unikajcie szczerze.

Emilka z wilanowskiej
@Emilka

A jaka Ty jestes Emilka? bo pracowałam na wilanowskiej i żadnej takiej tam nie poznałam, a może celowo ktoś się podpisał moim imieniem? Taki komentarz? To można sprawdzić albo wyjaśnić. Pracuje w kanzeonie od wrzesnia 2020 i wcale nie uważam że trzeba coś zmiejszać albo ze kierownik od zasrania. Może napisz jak naprawdę masz na imie?

Emilka z wilanowskiej
@Emilka

Ciekawe która z koleżanek mnie nie polubiła żeby taką świnie podkładać...

on

@Lusterka a na jakim dziale pracujesz?

Lusterka

Siema pracuje tam już długo i ci co piszą źle o kanzeonie i właścicielu to chyba byli tak słabi że nie nadają się do Amazonu tylko chcą stać pić kawę i brać hajs ale nie tu a co do. Czystości to kontrolę są regularne bo inaczej ta firma nie zywila by tyle ludzi.

riki
@Lusterka

Andrzejku, najpierw skończ porządnie Podstawówkę bo z gramatyką jesteś na bakier.

Praca w której nie ma problemów z opóźnionym wynagrodzeniem. Tego szukałam.

@Karolina

A jak klimat między pracownikami?

@Paweł

Z nikim nie mam problemu. Dogaduje się, ale nie szukam bliskich relacji. Na pewno kierownictwo ma fajne podejście do pracownika i czuć, że mają do Ciebie szacunek :)

Krzysiek

Od razu są jasne warunki pracy, które mnie akurat odpowiadają. Ludzie są spoko, pracodawca też jest w porządku. Z wzięciem wolnego nie miałem nigdy problemu. Ogólnie jest ok.

Mirek

Sympatyczna atmosfera, fajny zespół i ogólne warunki pracy.

Artur

Fajna praca w dobrym towarzystwie. Warunki umowy korzystne.

Bartosz

Jako były pracownik, polecam pracę w tym miejscu. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta,jeszcze bym tam pracował. Wypłata zawsze na czas i przyjazny zespół. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kanzeon - Wrocław

• Jak się pracuje w Kanzeon?

Zobacz opinie na temat firmy Kanzeon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kanzeon?

Kanzeon