Opinie o ComperiaLead w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ComperiaLead. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ComperiaLead o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ComperiaLead w Warszawa

Karolka

Jestem już jakiś czas w programie i jestem miło zaskoczona. Program daje spore stawki za wnioski. Grupa jest też ok, pomocni i pozytywni a to najważniejsze że nie zostajesz sam jak już zaczynasz działac. Polecam

karolina
@Karolka

Jestem też miło zaskoczona tylko załóż sobie 5 kont bankowych i jeszcze kilka na swoją rodzinę i wtedy masz już szanse zbliżyć się do mojego poziomu, ever level! Comperia lead swoją politykę bo to już jest q_urwa poziom totalnej żendy te wpisy!

Daria

Pracuję od czerwca i jestem bardzo zadowolona. Nie wiedziałam że w internecie można tak fajnie zarabiać ????????Polecam

Daria

Siedząc w domu można fajnie sobie dorobić nic nie tracąc. W 100%polecam ????

@Daria

Dokładnie... ja również polecam w 100%

Brzoskwinka

Ahoj Kamraci i Kamratki ???? Jestem mamą 2 dzieci pracująca na etacie.. jednakże cały czas czegoś brakowało... Od momentu,gdy podjęłam decyzje o współpracy czułam,że to najlepsza decyzja... Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to,że każda osoba traktowana jest z szacunkiem tu nie ma wyścigu szczurów... każdy pracuje w swoim tempie... Wsparcie,pomoc,dobre rady a nawet i Śliwa krytyki maja ogromną moc motywacji... są łzy radości, są chwilę zwatpienia a jednak między nami relacją się nie zmienia... nikt Cię nie ocenia a ręcz przeciwnie docenia to że Jesteś... Dołącz do Nas już teraz rozwiń skrzydła, wzbij się wysoko ponad wszystko... rób to na co masz ochotę, bez ryzyka i konsekwencji????????????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ComperiaLead? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Mandarynka

Paulina ma rację tutaj mówiąc o wspaniałym zespole... zespół to siła... nakręcamy się i motywujemy pozytywnie do działania... podejmując współpracę tutaj podjęłam najlepsza decyzję... cieszę się że mogę być w tym miejscu w którym jestem razem z Tobą Paulinka.

Marzena

Polecam Comperialead. Praca w pełni legalna idealna dla kogoś kto nie może inaczej pracować lub chce dorobić. Jestem mega zadowolona z współpracy tutaj

@Marzena

???????????????????????????????????????????????? to sama prawda... również jestem zadowolona ze współpracy tutaj..podjęłyśmy najlepszą decyzję... pniemy się w górę do sukcesu..a mając przy sobie wspaniałych ludzi i ich wsparcie wiemy,że jest to realne...pozdrawiam ~Mandarynka~

Nati

Ja pracuje już ponad rok i naprawdę jestem mega zadowolona. Program partnerski Comperialed jest naprawdę super, nie zdążyło się żebym nie otrzymała zarobionych pieniążków jak dla mnie bomba. Polecam bardzo serdecznie.

Mandarynka

Pracując tu odnalazłam to co chce i lubię robić...świetna kadra i obsługa klienta na fachowym poziomie... pieniądze mega można zarabiać... wszystko legalnie... To naprawdę działa!!! Tak więc jeśli macie jakieś obiekcje to pozbądźcie się ich!! NAPRAWDĘ WARTO!!! GORĄCO ZACHECAM DO WSPÓŁPRACY Praca tu to sama przyjemność ????????

Joanna

Poleca programy partnerskie, chcesz super dorobić sobie do pensji? Nawet 10tys???? Zapraszam do mnie... sami tego się nie nauczycie musicie mieć dobrego prowadzącego i zgrany zespół zapraszam do mnie. asial80@wp.pl Zostaw wiadomość na pewno odpisze pozdrawiam

Ula
@Joanna

Polecam współpracę z Asią ????

Agnieszka

Ja współpracuje z Asia już półtora roku i można w programie zarobić, a ty jak nie wiesz o czym mówisz to się nie wypowiadaj ...

Zuzanna

Karolina aliliacja to zarabianie poprzez polecanie, nie znajdziesz innej pracy w internecie gdzie nie trzeba polecać lub czegos kupować,.niestety nic w życiu za darmo nie ma i tak jest tutaj. Ja osobiście pracuje już jakiś czas i to najpLepsze co mogło mi się przytrafić, nie jestem żadnym botem który pisze opinie,.pracuje w tym i zarabiam bardzo fajna kasę 3razy tyle co na etacie bym zarobiła... Dzięki tej pracy jestem z dziećmi w domu, dzieci są dopilnowane przez mame

Natalia

Polecam !!

Patrycja
@Natalia

A wchodzilas do akademii? Ja sie zastanawiam ale troche sie boje bo trzeba zaplacic 300 zl

Asia
@Patrycja

Nie we wszystkich się płaci, napisz do mnie????

@Asia

A w których nie?

@Patrycja

Oj niestety akademia afiliacyjna się ceni ..... Mnie nie stać na takie wydatki dlatego dołączyłam do projektu gdzie nie trzeba płacić za materiały czy szkolenie, tak takie tez są !

Beata

Szukałam pracy zdalnej ponieważ nie mam z kim zostawić dzieci. A teraz nie dość, że mogę sama zajmować się dziećmi to jeszcze zarabiam więcej, niż gdybym wróciła do sklepu. Polecam z całego serca ❤️

Agnieszka

Świetnia opcja dorobienia sobie do etatu. Bez problemu można sobie dopasować czas pracy do własnych potrzeb i zarobić druga pensję. Dla mnie dołączenie do tego programu było jedną z lepszych decyzji w życiu.

Karolka

Bardzo fajnie się pracuje w programie. Rozliczenia z Urzędem Skarbowym . Można zarobić fajne pieniądze . Jak dla mnie na plus

Kinga

Poszukiwałam w różnych dziedzinach prace online....ale ComperiaLead to jest najlepszy wybór jako dodatkowa forma zarobku a w przyszłości na pewno stała.:):) Naprawdę fajne pieniądze, wszystko legalnie zorganizowane. Rozliczenia z Urzędem Skarbowym, to nie jest żadne oszustwo!!!

Claudia

Polecam z całego serca;) pracuje już ponad 3 miesiace i ładne parę złotych już wleciało mi do portfela ;) Jest to najlepsza forma zarobku dziś nie żałuję :) także nie wzlekaj i napisz do mnie a ja ci wszystko wytłumaczę i pokażę a napewno nie będziesz żałować https://www.facebook.com/klaudiaadrian.binek

Iwona

Fajna opcja dla osób, które mają problemy ze spłatą kredytów bankowych. Bo tutaj to banki płacą za polecanie i za bankowe pieniądze można sobie spłacać kredyt nie poświęcając tak dużo czasu, więc spokojnie godzę sobie tą pracę z pracą na etacie. I dzięki niej nie wpadłam w pętle długów finansowych.

Agnieszka

Polecam z całym przekonaniem. Program jest wypłacalny, dorobiłam przez 3 miesiące prawie 5 tys, nie poświęcając wcale tak dużo czasu i po powrocie na studia wiem już że dam radę pogodzić tą pracę z nauką, co jest dla mnie bardzo fajną opcją. Cieszę się, że trafiłam na ten program.

Gabi

Ja również polecam tę formę zarobków, działam już 4 miesiące i jestem zadowolona

Mała
@Gabi

Trzeba zakładać faktycznie kilka kont bankowych i podawać wszystkie swoję dane (PESEL)

@Mała

Pesel podaje się przy rejestracji z nikomu więcej i w czym to przeszkadza ? Przecież muszą sprawdzić komu będą wypłacać wynagrodzenie, czy prawdziwej osobie czy komuś kto nawet nie potrafi napisać swojego imienia i podpisuje się ,,mała,,. Takich fake kont jest wiele więc muszą się jakoś zabezpieczyć. To jest logiczne. A jeśli zarabia się na polecaniu kont bankowych to też logiczne jest że trzeba je założyć haha

@Gabi

Ale oni to chyba deklarują, że dane chronić będą?

Wiktoria

Napisałam mature i zaczęłam pracę w programie comperialead, udało mi się zarobić swoje pierwsze 2 tysiące zł właśnie czekam na przelew wynagrodzenia ???? dodam że w panelu zbiera mi się kolejna wypłata, pozdrawiam serdecznie i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ComperiaLead - Warszawa

• Jak się pracuje w ComperiaLead?

Zobacz opinie na temat firmy ComperiaLead tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ComperiaLead?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 59 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ComperiaLead