Opinie o ComperiaLead w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ComperiaLead. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ComperiaLead o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ComperiaLead w Warszawa

Bardzo polecam tą pracę ! Pierwszy raz trafiłam na tak wspaniałych ludzi, wszyscy są gotowi zawsze pomóc. Nikt nikogo nie zostawia bez pomocy. Najlepsza praca ! Najlepszy zespół ! Warto spróbować !

Monia

Szczerze polecam! W pełni wypłacalna firma. Pracuje od października, a wypłaty za 2h pracy, podobne jak na etacie . Żałuję tylko, że tak długo się zastanawiałam aby zacząć tu pracę. W dodatku wszystko legalnie, na umowie. Wszystkim serdecznie polecam ☺️

Marzena

Pracuje na stronie comperialead w projekcie Extra Bankroll polecam go całym sercem. Świetne prowadzące które pomagają na każdym etapie i do tego świetnie zgrany zespół który zawsze pomaga. Można zarobić fajne pieniądze i poświęcić na to ile czasu masz.

Nati

Praca w programie partnerskim Comperialed w projekcie Ekstra Bankroll jak dla mnie jest naprawdę bardzo fajnym wyjściem, jestem mamą dwójki dzieci zajmuję się domem i mogę dorobić do budżetu domowego. Zespół jest wspaniały zawsze można liczyć na wsparcie. Gorąco polecam współpracę naprawdę warto ????????????Dodam jeszcze że w projekcie jestem już ponad 1,5 roku i widzę same plusy tej pracy ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ComperiaLead? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Aga

A ja z czystym sumieniem polecam pracę w Comperialead chociaż jestem dopiero 3 miesiące, a już zarobiłam super sumkę ☺️ dla mnie jako mamy nie pracującej narazie na etacie, ponieważ nie mogę sobie pozwolić na pracę na pełnym etacie to jest mądry wybór dorobić sobie do domowego budżetu w ComperiaLead.

Pracuje na etacie, ale. Mam problem ze spłatą kredytu, niestety rata wzrosła, a wynagrodzenie nie.. Zdecydowałam się zacząć i trafiłam na projekt Extra Bankroll (chyba tak, jak się nie mylę) poznałam fajna osobę, która mnie wszytskiego uczy, wierzę, że będę mogła coś tu dorobić, bo fajnie się zapowiada ????

Bardzo polecam współpracę, zarobiłam swoje pierwsze 550 zł! Czekam na kolejne rozliczenia????zachęcam każdego, bo można nieźle dorobić ????

Nikola

Nie polecam to (usunięte przez administratora) dlugo sie czeka na rozliczenie a jak juz dojdzie do rozliczenia to odrzucają wnioski niby sie nie sprzedaly. A kasy dalej nie widac szkoda czasu i pieniedzy na nich.

Basia
@Nikola

Jeśli wnioski są prawidłowo złożone nie ma mowy o ich odrzuceniu

@Nikola

Kto taki mądry jest? To oni mają kontrolę nad programem partnerskim? Bo to że to (usunięte przez administratora) to wiem ale to ty przecież widzisz w programie partnerskim ile wniosków ci przeszło. Rozwin proszę swoją wypowiedź.

Maja
@Prawda

A o co chodzi z tymi programami? To coś tutaj się sprzedaje? Na jakiej umowie pracujecie?

Prawda

A co robicie w Waszym zespole? Namawiacie nowych ludzi do członkostwa żeby zarobić na zakladaniu przez nich kont bankowych czy uczycie jak i gdzie się ogłaszać aby normalnie zarobić na afiliacji ? Bo z tego co zauważyłam Wszyscy nakłaniają tylko na te etapy niby szkoleń na których tylko zakłada się konta na siebie i rodzinę a zarabia na wnioskach ten co szkoli i stworzyl te linki . Oczywiście zgarnia hajs za polecanie nowych członków dla programow partnerskich.Nikt nie uczy prawdziwej afiliacji tylko wszędzie te łańcuszki...

Marzena

Praca w afilacji może wydawać się oszustwem ale tak nie jest. To jest wybawienie w dzisiejszych czasach bo możesz sobie dorobić. I jest tak świetny zespół i zgrany ze warto zaryzykować. Polecam w 100%

@Marzena

Mag

Witam mam przyjemność pracować w programie partnerskim już prawie 8 miesięcy. To była i jest najlepsza podjęta przeze mnie decyzja. Z czystym sumieniem polecam tą prace każdemu, żeby spróbował i zobaczył, że warto

Mmm

Witam pięknie wszystkim pracuje już 7 miesięcy w programie partnerskim. To byla najlepsza decyzja jaką podjęłam. Praca jest legalna i z czystym sumieniem każemy ją polecam. Nie sugerujmy sie negatywami, które są przedstawiane w opiniach sami się przekonajcie, że warto spróbować i cieszyć się z zarobionych kwot z programu????????

Boooooooot

A może komentarze piszą osoby które pracują tutaj i zarabiają ? ;) Ty hejtujesz bo zazdroscisz ze ktoś zarabia a ty nie, no cóż. Życie ..... Pozdrawiam. BOT haha

karolina
@Boooooooot

Masz racje oni traktują Was tylko jako Idiotów:) Jeśli program partnerski ma polegać na tym, że rekrutuje się ludzi i warunkiem dalszego uczestnictwa w zabawie jest założenie kilku kont bankowych to ja dziękuje za taki sposób rozwoju i sposób na zarabianie pieniędzy.

Magda
@Boooooooot

To nie życie tylko wprowadzanie ludzi w błąd, że mogą zarabiać na afiliacji a mogłyby tylko w taki sposób gdyby poprzez swoje strony korzystały z tych narzędzi w sposób właściwy. Ale przecież takich stron porównujących oferty jest bardzo dużo pozostaje więc pod pozorem uczciwej praktyki uprawiać ten scam.

Julkaa
@Boooooooot

Na 12 wniosków 11 odrzuconych... Porażka. Nie polecam.

karolina

Mnie tylko dziwi że comperoa lead pozwala na tego typu zachowania,. Nic, co jest scamem w Internecie się nie ukryje jednak!

Zocha

Miałam okazję poznać te Panią. Bardzo szczera i uczciwa osoba. Mówi wprost na czym to polega. A nie jak pseudo inne zespoły, gdzie każą sobie płacić za systemy i to niemałe pieniądze. Ludzie chcecie pracować online to przestańcie szukać dziury w całym. Etaty czekają. Poza tym dziwna mentalność w Polsce. Człowiek szczerze mówi jak jest to i tak źle. Fredi zawsze masz wybór. Choć wiadomo zawsze lepiej od (usunięte przez administratora) kogoś wyzywać.

Edyta

To głupoty co wypisujesz

Lidia
@Boooooooot

A podasz kwotę, jaka można zarobić w firmie? Np. w formie widełek? No i ciekawi mnie na jakiej umowie się pracuje?

jak usunąć konto

Proszę o pomoc jak usunąć z tego programu konto jesli konto nie zostało jeszcze aktywowane?

ZOCHA
@jak usunąć konto

Można spróbować napisać maila. Albo poczekać jak będzie aktywne i usunąć samemu

Edyta
@ZOCHA

Nic co piszesz nie jest prawdą

Asia

Chcesz fajnie zarabiać z programem partnerskim.comperialead? Napisz do mnie, ja pracuje od.3lat i zarabiam świetne pieniądze, to najlepsza Praca.jaka mogła mi się trafić. Mam trójkę dzieci i na etat iść nie mogłam, a teraz to już nawet nie muszę ha ha bo zarabiam więcej niż moj mąż który jest na stanowisku kierowniczym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie na facebook https://www.facebook.com/joanna.laskowska.5876

Agnieszka
@Asia

Polecam współpracę z Asią ! Wprowadziła mnie i wszystkiego nauczyła , dzięki niej zarabiam w domu ????

Ula
@Asia

Polecam współpracę z Asią, super pomocny zespół. Można się wiele nauczyć!

Alicja
@Asia

Współpracuje z (usunięte przez administratora)już półtora roku właśnie w programie partnerskim comperialead i polecam każdemu! Dużo wiedzy przekazuje i świetnie prowadzi ????

@Agnieszka

ile musiałaś założyc kont bankowych na siebie i swoją rodzine?

Daniel K
@Asia

Witam. Zacząłem współpracę z comperia jakieś 2 tygodnie temu. Na razie jeszcze nic nie zarobiłem. Zacząłem promować swoją stronę przez Google Ads. Możesz coś podpowiedzieć jak działać dalej żeby było lepiej?

Mandarynka
@Asia

Polecam z całego serducha...

@Asia

a może przez telefon. Możesz wytłumaczyć po co aż 6 kont. Gdzie ta firma ma siedzibę. może jakiś REGON.

Jagoda
@Asia

Nie mam Facebooka jak możemy się skontaktować

Kpka

Nie polecam tej firmy pracowalam dla nich czekam pol roku na rozliczenie wnioskiw i dalej nic. Wypieraja sie ze niby wnioski sie nie sprzedaly. Bez sensu zakladac 6 kont banki dzwonia bez przerwy. I dodatkowo musza byc srodku na kazdym koncie inaczej pobieraja za utrzymanie konta!

ola

a ja wlasnie jestem bardzo zadowolona, na wnioskach pracuje 2 mies, niedawno zaczelam i sobie chwale, dostalam peirwsza wyplate. wole dzialac niz narzekac. ci co narzekaja nigdy sie nie dorobia. i chyba tyle w temacie ;)

Aga
@ola

Ja zaczęłam też wnioski tylko nie rozumię jak to będzie wyglądało.skąd te wnioski się biorą?

Sabina

Dołączyłam do programu kilka miesięcy temu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze nie mogłam trafić lepiej!! Jestem częścią fajnego zespołu, w którym zawsze można otrzymać pomoc. Program partnerski jest wypłacalny, wypłaty trafiają na konto na czas, ja rozliczam się z urzędem skarbowym, wiec wszystko jest legalne, czego chcieć więcej ??!! Mam możliwość dorobienia sobie do etatu, a w tych czasach każda złotówka jest na wagę złota, niestety przykra rzeczywistość, a może nie być wcale lepiej. Nie zastanawiaj się czy rozpocząć przygodę z programem partnerkim tylko działaj już dzisiaj! Zapraszam do super zespołu! Wszystkiego Cię nauczymy! Pozdrawiam, Sabina ;) (usunięte przez administratora)

Ano
@Sabina

A kiedy ty rozliczyłeś się z fiskusem jak pracujesz kilka miesięcy??

Agnieszka
@Ano

To raczej jest kobieta. I czemu miałaby się rozliczać, chyba by o tym sama wspomniała?

Ewelina

Pracuje w programie jakis czas, moja pierwsza wyplata to az 2600zl , siedzac w domu z dzieckiem , to naprawde super rozwiazanie. Polecam każdemu. :)

Przeglądam komentarze i mam wrażenie a raczej pewność że pozytywne opinie pisze jakiś BOT. Wszędzie to samo 5 znaków pytających w miejscach gdzie nie powinny się w ogóle znaleźć. To nie jest możliwe że tyle osób pisze w taki sposób. Nie dajcie się oszukać

Zostaw merytoryczną opinię o ComperiaLead - Warszawa

• Jak się pracuje w ComperiaLead?

Zobacz opinie na temat firmy ComperiaLead tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ComperiaLead?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 59 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ComperiaLead