TechData

Opinie o TechData

BIN LADEN 2010-12-10 20:28:27
panowie oznacza ze to teraz my zadzimy ....
to ktorego teraz jedziemy?
widzieliscie jak sie trzesa, wszyscy to czytaja :-)
anonim 2011-02-11 17:03:18
Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko porgramisty. Ogólnie powiem, że rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze. Ponieważ aspirowałem na stanowisko, gdzie potrzebne są inne umiejętności niż te, którymi dysponuje obecnie nie przekonałem do swojej osoby rekrutujących. Co mogę powiedzieć o samej rozmowie. Miła, sympatyczna rozmowa, troche za długa bo już chciałem uciekać w pewnym momencie :), Zartuję. Facet - szef zespołu IT zadawał wydaje się proste pytania, dla osoby przynajmniej rocznym doświadczeniu z technologią .Net. Jak nic nie robiłeś w C# i ASP nie idź tam i nie trać swojego i czyjegoś czasu. Mnie zaskoczyły pytania dotyczące baz danych. Trochę noszalancko podszedłem do schematu blokowego, który kazano mi narysować. Mogłem wypaść lepiej. Wydaje mi się, że odpowiadałem średnio i do tego zażyczyłem sobie za dużą kwotę i pewnie te warunki zadecydowały o tym, że Tech data się do mnie nie odezwała. I to jest główny minus tej firmy. Nie poinformowali mnie o rezultacie końcowym, a wydaje się ,że powinni.

Ok.

Przykładowe pyania:
1) Schemat blokowy maszyny do wydawania napojów
2) Cykl życia strony w .ASP
3) Klasa abstrakcyjna a interfejs
4) typy proste a referencyjne (przechowywane na stosie, referencja do odpowiedniego miejsca w pamięci)
5) Pytanie o triggery - wtedy jeszcze nie wiedziałem, ze chodzi o te Ajax-owe
6) jakieś pytanie odnośnie bazy - dokłądnie nie wiem, ale coś w stylu Czy można z kodu zmieniać bazę banych? (chyba tego nie do końca zrozumiałem) - odpowiedź nie, bo są jakieś tam blokady.
7) Rozmowa o jakiś pierdołach po angielsku (jeżeli nie mówisz swobodnie możesz mieć problem)
8) Ogólnie pytania o twoje doświadczenia

Było jeszcze kilka pytań, ale nic mi nie przychodzi obecnie do głowy.

Ogólnie: 1,5 h, które tam byłem to raczej pozytywne przeżycia. oceniam na bdb (byłby celujący gdyby nie ten minus)

Zostaw swoją opinię o TechData - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TechData