Opinie o Enterprise Investment w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Enterprise Investment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enterprise Investment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Investment w Wrocław

niunia

DNO! ludzie trzymajcie się od tej firmy jak najdalej. co innego w ogłoszeniu, co innego na rozmowie, co innego potem. miała być umowa o pracę, na rozmowie dowiaduję się że pierwszy miesiąc to zlecenie (myślę-OK trzeba się wzajemnie wybadać, choć równie dobrze można to zrobić w oparciu o umowę o pracę na okres próbny, ale OK). potem dowiaduję się że mam przejść szkolenie. super! nowe umiejętności, to coś co lubię. potem okazuje się że szkolenie ma trwać dwa dni. troszke zaczynam się irytować. po 2 dniach szkolenia dowiaduję się, że wszystkim poszło tak fantastycznie, że zapraszają mnie na dzień próbny. na dniu próbnym dowiaduję się że nie będę asystować starszemu doradcy (jak było mówione), mam tylko STWORZYĆ BAZĘ KLIENTÓW i umówić 10 spotkań! jeśli to zrobię, dostaję umowę. udało się. pani miała kontaktować się ze mną następnego dnia. po tygodniu sama zadzwoniłam. dowiedziałam się że skoro nie było telefonu to nie zostałam przyjęta. proces rekrutacji trwał prawie 3 tygodnie! sznujmy swój czas i pieniądze. widzę, że w tej firmie od bardzo dawna nic się nie zmienia. do HRowców: zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami firma ma obowiązek wystawiać UMOWY nawet na dni próbne. podsumowując: ta firma to oszustwo, szukają ludzi, którzy ZA DARMO stworzą im bazy klientów, organizują sobie darmowe call center. sprawę przekazałam inspekcji pracy.

key

Ja byłam tam na krótkim dniu próbnym. Krótkim dlatego, że odstraszyła mnie właśnie Pani menedżer. Ta kobieta jest na tyle \"specyficzna\", że chyba na dłuższą metę nie potrafiłabym z nią współpracować. Na wstępie oprowadzając mnie po biurze rozśmieszyła mnie tekstem..\"jak się Pani spoci to tutaj jest prysznic więc można się wykąpać\", widząc moje zmieszanie zaczęła nerwowo rechotać...Bardzo mi się też nie spodobała sytuacja, jak jedna z dziewczyn pytała \"szefową\" o przerwę, bo chciała kupić sobie coś do jedzenia na co pani menedżer nie wyraziła zgody, twierdząc że jest za mało spotkań i trzeba dzwonić i że może później, a sama przy tym jadła obiad, który kupiła jej po drodze inna dziewczyna wracając chyba od klienta. Ja rozumiem, że każdy tam pracuje na siebie, na swój wynik, każdy chce zarabiać kasę, ale przebywając w towarzystwie tej Pani 8h dziennie 5 dni w tygodniu, to najbardziej spokojnej osobie w końcu puszczą nerwy. Ja siedząc z boku nie mogłam się skupić, a co dopiero dziewczyny będąc non stop zasypywane tymi samymi pytaniami. Odniosłam wrażenie, że pani menedżer ma o wiele mniejszą wiedzę niż jej pracownice. Dziewczyny-doradcy są bardzo w porządku, widać że między sobą się dogadują i jedna drugiej pomaga. Więcej pomocy i wskazówek otrzymałam od pracownic..jedna z dziewczyn nawet porozmawiała ze mną w kuchni, zachęcała do pierwszych telefonów, mówiła żebym się nie zrażała, bo trzeba się przełamać, a Pani menago nie była zbytnio zainteresowana moją osobą. Ogólnie atmosfera byłaby fajna, gdyby szefowa nie wprowadzała niepotrzebnej nerwówki. Życzę powodzenia firmie oraz dziewczynom.

doradca personalny

...rzeczywiście jak czyta się to to trochę smutek przemawia ale z tego co się zdążyłem zorientować to firma Enterprise Investment jest firmą doradczą z zakresu finansów zatem z pewnością gruntem jej działalności jest wartość sprzedaży i to przekłada się na każdy dział tej firmy a to z kolei oznacza, że są takie okresy w miesiącu, że wręcz bezmyślnością byłoby nie zostać godzinę-dwie po pracy gdyż to własnie te dwie godziny więcej skutkują realizacja planu zespołu czy też danego Doradcy a gdy jest realizacja planu to wszyscy wiemy, że zarabia się czasami o 2-3 tys. więcej...myślę, że czasami warto chyba , że dana osoba pracuje aby pracować a nie dla nazwijmy to ,,lepszego życia,, i ładu finansowego...ale cóż nie wszyscy lubią zostawać po godzinach dla kasy ;) Zawsze byłem przeciwny raportom ale uwierzcie mi im więcej raportów tym silniejszy znak, że dana firma szybko się rozwija ;) Miłego życzę.

kania

A ja słyszałam jak pracownicy rozmawiali że znowu będą siedzić do 20.00 i że tak jest codziennie, ze są już zmęczeni bo nawet jak nie zostają w pracy to zabierają robotę do domu i ze nie mają już w ogóle życia prywatnego. A mogę też potwierdzić że jak byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej to pani menadżer krzyczała do kogoś że nie wypuści go do domu dotąd dopóki nie zrobi iluś klientów, nie wazne która by to miała byc godzina. No to nie była dobra wizytówka tej firmy. Ja rozumiem ze można zostawać po godzinach i pracować nawet codziennie do późna, tak się przecież zarabia pieniądze, ale widziałam po tych pracownikach jakie mają zmęczone twarze i w ogóle nie uśmiechnięte. To jest przykre

Doradca Klienta

Przede wszystkim na poziomie. Sporo pytań sprawdzających czy dam sobie radę. W sprzedaży trzeba działać, nic z nieba nikomu nie spadnie - zadzwonili następnego dnia z propozycją pracy. Ale się cieszę.

Sporo było o doświadczeniu sprzedażowym. Takie mam, więc to na pewno mi pomogło. Jak pozyskać klienta, jak sprzedać konkretny produkt.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
tosia

ja byłam tam tylko 3 dni i potwierdzam ze ta ich menager jest jakaś głupkowata, ale pracownicy tego odziału podobno już się do niej przyzwyczaili bo rzeczywiście pracują dla siebie a nie dla pani menager. Powiedziałeś ze menager jest od tego zeby ukierunkować sprzedaż, ja zrezygnowałam z tej pracy właśnie z tego powodu bo ten kierownik nie ma wiedzy sprzedażowej, od tej kobiety nie można się niczego nauczyć, nigdy wcześniej nie widziałam takiej bezmyślnej osoby. I powiem więcej - ta pani menager mogłaby się wiele nauczyć od tamtejszych doradców - to jest zenada - osoba nie na odpowiednim stanowisku. Widziałam jak pracują tam na miejscu, ta kobieta jest nie do zniesienia - nie ma chwili ciszy bo cały czas o coś się pyta swoich pracowników, ja zauwazyłam ze co 5 minut zadaje te same pytania - raz do jednej dziewczyny, raz do drugiej, tam nie mozna normalnie pracować bo cały czas trzeba odpowiadać na te same pytania - ja po spędzonej tam godzinie czasu naliczyłam chyba 16 czy 17 tych samych pytań do jednej osoby - dziewczyna kipiała ze złości bo nie mogła nic robić , totalna masakra ... ja nie przyzwyczaiłabym się do tego.....

must

...ej ej ej na Pani Kierownik świat się nie kończy...menager jest od kierunkowania sprzedaży ale pamiętajcie, że atmosferę w pracy tworzy cały zespół...dajcie spokój z kierownictwem nawet upierdliwym i negatywnym da się żyć...w końcu nie pracujemy dla Pani manager tylko dla siebie... ;)

cichy

Pracowałem tam pól roku, niestety musiałem odejść bo przeprowadzałem się do miasta rodzinnego z powrotem. Faktycznie od razu nie dostaje się umowy o prace, a gdzie teraz się dostaje ????? Po "płatnym okresie próby" dostałem umowę o pracę, plany sprzedażowe nie są z kosmosu, spokojnie przy odrobinie chęci i inteligencji można je zrobić i nie są one z miesiąca na miesiąc zwiększane. Wypłata przy realizacji celu jest naprawdę spora.

nela

ja tez bylam na dniu probnym i tez zauwazylam to samo, pani menager co chwile atakuje pracownikow, a rozmowe kwalifikacyjna prowadzila bardzo nieprofesjonalnie, rozmowa odbywala sie wsrod szumu pracujacych osob a pani menager podczas tej rozmowy zalatwiala mnostwo innych spraw, odbierala kilka telefonow przy rekrutancie i jeszcze ochrzaniala pracownikow, to byl totalny brak profesjonalizmu, widac ze nie byla na kursie z przeprowadzania rekrutacji, no i prawda jest ze sama nic nie robila tylko sie wyglupiala stwarzajac pozory luznej atmosfery, pracownicy tak jakby w ogole nie mieli ochoty juz jej sluchac, skakala do gory, krzyczala lub smiala sie nie wiadomo z czego no i glupio sie wypowiadala, tez zrezygnowalam po dniu probnym, dziwie sie ze te dziewczyny ktore tam pracuja znosza takie zachowania, moze musza dlatego to rozumiem, ja poszukam czegos innego

prakt.

byłem na dniu próbnym, dużo z tego co piszecie teraz jest prawdą, wystarczył jeden dzień zeby zobaczyć ze dziewczyny ktore tam pracuja są fajne i rzeczywiscie klioenci moga byc zadowolone, ale byl jeden post wczesniej na temat menadzera i to tez jest prawdą że ich menadzer to jedna wielka porazka, nic nie wie i nic nie umie, tylko denerwuje ludzi tam pracujących, żenada, dlatego nie zdecydowalem sie na wspolprace z tą firma. osoba na takim stanowisku powinna swiecić przykladem a ztego co zauwazyłem to pracownicy są duzo mądrzejsi i duzo bardziej profesjonalni

klient

Oj jak pozytywnie. Posłuchajcie jest wiele Doradców niezrzeszonych w firmach tzw. wolnych strzelców finansowych, którzy rzeczywiście potrafią uzyskać dobry kredyt ale najważniejsze to aby został załatwiony - tak mi się wydaje ale do rzeczy - miałem przyjemność z jednym z doradców firmy Enterprise Investment i rzeczywiście był dobry...bardzo dużo wiedział o kredytach bankowych, procedurach co umożliwiło uzyskanie dobrego kredytu. Szczerze polecam.

Katarzyna

Też potwierdzam ich skuteczność. Profesjonalna obsługa, ładne biura. Jestem jedną z wielu zadowolonych klientek.

Customer

Zazwyczaj unikam informacji pochwalnych ale rzeczywiście są dobrzy. Najpierw analizują i myślą ale wynik jest zaskakujący - idąc do nich dostałem 4 odmowy w tym 2 od pośredników finansowych. Doradca Enterprise Pani(usunięte przez administratora) spisała się rewelacyjnie. Jestem szczerze zdziwiony jak działa rynek kredytów w tym kraju ale jedno jest pewne - Doradcy Enterprise są naprawdę skuteczni.

Karot

bylem w firmie jako klijent i korzystalem z ich uslug. Mimo bardzo młodej kadry wykazali sie duzym profesjonalizmem. Bylo bardzo milo i przyjemnie, zadnych ukrytych kosztow i zwiekszajacych sie rat. Bylem w bardzo trudnej sytuacji ale firma mi pomogla. Inne podobne niestety zawiodly. Podchodza do kazdego klienta indywidualnie. Polecam

dajjek

Pracowalem tam przez krotki okres ale utrzymuje dalej kontakt z obecnymi pracownikami. Kazdy z nich jest zadowolony, pracownicy ktorzy najbardziej sie wykazali dostaja szanse na otwieranie nowych biur i tworzenie wszystkiego do poczatku wzgledem siebie. Firma odnosi sukcesy i jest coraz bardziej liczacym sie graczem na rynku. Niestety nikt odrazu nie dostanie 100m2 w najlepszym biurowcu, samochodu z salu. Firma sie rozwija i trzeba byc wyrozumialym i poczekac az firma spokojnie sie rozwinie. Patrzac realnie nikogo w tych czasach nie stac na ogromne inwestycje na poczatku. Z tego co wiem zarobki siegaja kilkukrotnosci najnizszej krajowej, tylko trzeba zrobic to cczego oczekuja od Ciebie a jak ktos sie nadaj to nie ma wiekszego problemu z tym. Najwieksza zaleta jest to ze osoba ze srednim wyksztacleniem, bez kilkuletniego doswiadczenia i znajomosci moze zostac kierownikiem biura tylko dzieki swoim zaletą i ciezkiej pracy

freelancer

Panie ,,Były,, własnie uczestniczyłem w kilku zleceniach wystawionych przez firmę Enterprise Investment. Współpracowało się dynamicznie aczkolwiek czasami nerwowo ale cel został osiągnięty, klient zadowolony a ja uzyskałem ciekawą prowizję. Zapoznałem się z twoja wypowiedzią i zastanawiające jest na jakie stanowisko kolego ,,pretendowałeś,, - wewnętrznego audytora czy też młodszego Doradcy ? Jeśli na audytora to owszem niektóre twoje uwagi są słuszne natomiast jeśli na młodszego Doradcę to zastanawiam się jakie masz doświadczenie, ukończone kursy szkoleniowe czy też predyspozycje aby oceniać działanie jakiegokolwiek kierownika i dodam że nie chodzi tu już o firmę Enterprise Investment. Panie kolego skąd masz pewność, że dany Kierownik specjalnie nie zachował się w ten sposób aby wywrzeć skrajną presję na Doradcy. A może chciał sprawdzić jak dany Doradca reaguje w stresie ? Kto Ci dał człowieku prawo do wypowiadania się o ludziach znacznie lepiej wykształconych i wyszkolonych niż Ty ? - nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale poprzez takie wypowiedzi możesz spowodować niechęć wielu ludzi do tematu danej firmy albo tematyki sprzedaży i po co ? - i imię urażonej dumy, że akurat byłeś za słaby...że nie podołałeś zadaniu. Zastanów się nad sobą i pozwól innych obiektywnie ocenić. To nie koniec kolego ;) Masz zupełnie błędne dane a top stawia twoja wypowiedź w naprawdę kłamliwym świetle. Osobiście sprawdzam firmy z którymi współpracuję i wiem, że firma Enterprise Investment jest 3 lata na rynku usług finansowych a osoby zarządzające piastowały min. 2 lata funkcje kierownicze w bankach także w bankowości inwestycyjnej (jeśli znasz ten termin i wiesz co oznacza). Dalej Kierownik jest kierownikiem z racji tego, że kieruje ale także ponosi konsekwencje i odpowiada za swoje czyny a Doradca nie powinien się wypowiadać co kierownik powinien gdyż po prostu nie ma do tego kompetencji. Kolejna rzecz - kolego w jakim wieku jesteś - w obrocie gospodarczym są używane pewne teksty które nie należy czytać dosłownie i tak już raczej wszystkie firmy używają treści gwarantowane wysokie zarobki do kwestii związane zarówno z stałym wynagrodzeniem jak i z prowizją - wnioskuję z tego, że nie przepracowałeś w swoim życiu stabilnie zbyt wiele godzin. Kolego dodatkowo - choć to już było pisane na tym forum - Kierownik musi patrzeć na ręce pracownikom dla ich dobra - zrozumiesz jak będziesz starszy. Co do poprawiania umowy to informuję Cię, że moja umowa była negocjowana z prawnikami firmy Enterprise Investment - przypadkowo są to osoby wykładające na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego - jeśli masz wątpliwości co do zapisów Umowy to zapraszam na Wydział :) Ale już twój punkt 7 mnie rozbawił - człowieku w jakim świecie żyjesz - ważne jest nie to aby pracować na salonach ale aby zarabiać. Ale mam radę dla takich jak Ty - nie bawcie się w sprzedaż...zawsze przecież można usiąść na kasie w markecie ;) Hej.

Departament HR Enterprise Investment

Witam serdecznie. Dziękujemy bardzo Panu ,,były,, za opinię jak i pozostałym osobom wypowiadającym się na temat swoich spostrzeżeń odnośnie procesu rekrutacji, szkoleń oraz pracy w różnych działach firmy Enterprise Investment. Faktem jest, że z nie wszystkimi opiniami zgadzamy się natomiast wszystkie są dogłębnie analizowane a zmiany wprowadzane na bieżąco. W najbliższym czasie zostanie uruchomiony portal wraz z forum na którym bedzie można podzielić się spostrzeżeniami z kontaktu z firmą Enterprise Investment. Życzymy Państwu miłego dnia.

nowy

ha ha ...zaufanie pomiędzy pracownikiem a szefem to przy sprzedaży tak jak zasada ograniczonego zaufania gdy prowadzisz auto na drodze - ufasz, że wszyscy maja prawo jazdy więc dobrze kierują ale jednak ciągle obserwujesz czy ktoś nie wjedzie Ci w ,, (usunięte przez administratora) kę,, ;) Pozdrowienia dla ufnych...w końcu na zaufaniu świat jest zbudowany ;) ;) ;)

byly

Proszę bardzo: 1. jezeli jest jeden lub 2 dni probne, poinformowac ze bedzie jeden lub dwa, tym bardziej ze jest to nowa firma i 'niepewna' w oczach pracownikow, tym bardziej wszystko powinno byc jasne. 2. kierownik nie powinien sie klucic z podwladm przy calym zespole; chwalic tak 3. ufac pracownikom, jezeli ktos jedzie do klienta, ufac ze tam pojechal, a juz napewno nie weryfikowal bym tego przy wszystkich. Brak zaufania to bledne kolo i tutaj pierwszy wyciagnal bym reke. 4. Wiedziec co sie mowi i obiecuje. Jezeli na stronie jest umowa o prace i 'gwarantowane duze zarobki', to biorac pod uwage charakter pracy gwarancji tu nie ma - dobry potencjalny pracownik takimi rzeczami sie zrazi na starcie. Jezeli umowa o prace i laptop itp jest po okresie probnym, to informowac o tym - szczerosc. 5. Zdrowe profesjonalne relacje pracownika z kierownikiem, gdy tego nie ma kierownik musi patrzec wszystkim na rece, gdy go nie ma nikt nic nie robi - byc moze z braku zaufania, badz autorytetu. Nie bede sie tutaj rozpisywal jak zarzadzac ludzmi. Z doswiadczenia wiem, ze przed przyjsciem 'szefa' byl relaks - cos to znaczy. 6. no i ta umowe poprawcie: jak jest 'celowa' to jaki jest cel przede wszystkim; dokladnie, szczegolowo co jest w okresie probnym wymagane od pracownika, x wykonanych tel, x wyjazdow, bo jest tam zapis o 'weryfikacji' pracy po okresie. Wiec musza byc jasne kryteria weryfikacji. 7. biura sa male, wiec moze zeby nie dzwonilo 5 osob na raz, gdzie w tel ten szum slyszy klient, moze jakies 'rotacje' bodz przydzielone godz odpowiednim pracownikom: od tej do tej pan x min 30 tel. przez reszte szuka kontaktow itp. Kazdy problem ma rozwiazanie.

Departament HR Enterprise Investment

Dzień dobry. W związku z wewnętrzną polityką dotyczącą zarządzania zasobami ludzkimi bardzo proszę o informację jak możemy skontaktować się z osobą o nicku ,,były,, wypowiedz z dnia 03-03-2012 godz 23.28 Jesteśmy zainteresowani wyjaśnieniem negatywnych odczuć związanych z pracą czy też szkoleniem w firmie Enterprise Investment w celu wykrycia ewentualnych niedopracowań lub nadużyć co pozwoli nam opracować lepszą i bardziej spójną politykę w stosunku do kadry pracowniczej. Jesteśmy wdzięczni za każde uwagi gdyż Państwa odczucia powodują większy profesjonalizm naszego Departamentu HR. Miłego dnia.

była

Ja także odbierałam ,,dzwiność,, tej firmy ale przyznam, że obecnie po tym jak byłam na okresach próbnych w kilku innych firmach, bankach to myslę, że ta dziwność Enterprise Investment może sie okazać zaletą dla tych którzy rzeczywiście chcą na dłużej gdzieś zagrzać miejsca i powspinać się w szczeblach kariery. Nie uwierzycie ale obecne warunki pracy np. w bankach są tragiczne - 1 auto na 8-10 Doradców i ciągła komercja, ustabilizowana struktura bez możliwości awansu jeśli nie masz znajomości...tutaj przyznam plus dla Enterprise - tam nikt nie idzie po znajomościach - zasada jest jedna jeśli chcesz coś osiągnąć to pracuj ciężko - niestety za późno poszłam po rozum do głowy. Cóż rzeczywiście braki wśród osób zarządzających ale przecież dopiero co tworząca się struktura cały czas się uczy - nie ma co się przyczepiać...jedno u nich jest fajne - wszyscy dążą do celu i starają się to robić w grupie. Kolego ,,były,, niektórzy mają dwa dni próby a niektórzy jeden - na takich dniach jesteś bacznie obserwowany i gdy Pani Trener widzi w Tobie potencjał to taki czas próby natychmiast jest przerywany i dostajesz zatrudnienie na okres próbny. Polecam firmę Enterprise dla tych, którzy nie szukają ciepłej i leniwej posadki tylko chcą awansować...to jest młoda struktura i naprawdę można tam wiele...Pozdrawiam Was wszystkich w Enterprise Investment. Powodzenia A propos jednego auta ,,były,, może znasz jakąś firmę gdzie dostaje się samochód służbowy na ,,wyłączność,, najlepiej na okresie próbnym ? ;) - chętnie skorzystam...

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Investment - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enterprise Investment?

Kandydaci do pracy w Enterprise Investment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enterprise Investment
2.6/5 Na podstawie 283 ocen.

Enterprise Investment