Opinie o Prima Moda S.A w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prima Moda S.A. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prima Moda S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Moda S.A w Wrocław

Abcd

Ja tak z ciekawości, bo kiedyś pracowałam w PM- ile salonów zostało ?

Montu
@Abcd

Chyba z 15 o ile dobrze naliczyłam - chyb ze sie coś pozmieniało bo już miesiąc minoł jak się zwolniłam. Chyba ze kolejne zamykaja ale nie ma się co dziwić jak połki same spadają i lecą na głowę klientów - sklepy są lepsze w outletach. Cóż jaka władza takie sklepy.

ajajaj
@Montu

Półki spadają, bo towaru mnóstwo ;)

Justa15

Boże - czy ja muszę pracować z babciami na sklepie? Ludzie w tych czasach żeby 70 łatki sprzedawały buty i biły się o marna prowizje (usunięte przez administratora)zł miesięcznie. Żal, straszne to jest ... odradzam Magnolie masakra, zreszta w innych sklepach prima nie dzieje się lepiej - sklepy się sypia antyki a kasa słaba :((((

Marys
@Justa15

(usunięte przez administratora)prowizji ? Nie no smieszne. Ja moge tylko wypowiedziec sie za salon w ktorym pracuje i tu premie sa znacznie wyzsze. Pracuje prawie rok. I raczej ta opinia na temat prowizji jest wyssana z palca i mocno oczerniajaca. Oczywiscie jezeli chodzi o atmosfere to wszystko kwestia salonu i Kierownika. Ja u nas nie mam z tym problemu. O Magnolii ciezko mi sie wypowiedziec. Ale nie pisz o innych salonach, bo ja w poprzednim miesiacu dostalam (usunięte przez administratora) premii, wiec te (usunięte przez administratora)to az nie mozliwe. W zyciu w to nie uwierze, tym bardziej, ze w Magnolii tez sporo ludzi kupuje. A atmosfera - podkreslam - kwestia zespolu i kierownika !

Zuz
@Marys

Fakt, nie pomyślałam ze babcie mogą mieć wtyki i mieć większe premie - to już kwestia kim jesteś i wtedy twoje premie są inne - hehe to super ze tobie się podoba - gratulacje wyboru pracy. Zazwyczaj ludzie którym „praca sie podoba” nie wchodzą na takie fora - wiec ciesz się premiom 700 zł i żyj w euforii. Pozdrawiam ambitne pracownice

miśka
@Justa15

Jakbyś była trochę mądrzejsza, to uczyła się od doświadczonych pracowników, a nie nazywała ich "babciami". Trochę szacunku dziewczyno.

Wiola
@miśka

Najpierw poznajcie te babcie a później radźcie - nic nie robią oprócz bicia się o klienta - a wszystko nakazują żeby robiły to nowe - wiec czego tu się uczyć - jak uczestniczyć w wyścigu szczura i robić z siebie pośmiewisko? Ludzie klienci się śmieją i wychodzą a co tu dopiero mówić o pracy - komuny już nie ma a targowisko „swiebod” kawałek dalej. Odradzam prace w tym miejscu! Żenujące na maxa

miśka
@Wiola

Znamy te, jak piszesz "babcie". To długoletni pracownicy tej firmy, którzy cieszą się dużym szacunkiem firmy i stałych klientów, którzy do nich wracają, bo wiedzą, że uzyskają fachową poradę. Jeśli się tu nie odnalazłaś, to powodzenia gdzie indziej, a tym którym tu od lat dobrze, daj spokój.

Jola
@miśka

Czasy się zmieniają i klienci tez - a stałe klientki tez już maja tego dość. Tylko ze jak obcokrajowiec wchodzi to uciekają. Właśnie dla tego pisze to ze wcale tak nie jest jak wyżej napisałaś widocznie nie masz o tym pojęcia. (usunięte przez administratora)

Z dala od PM

Hejka byłam na rozmowie w PRIMA MODZiE, rozmowa była prowadzona przez menagera Pani Marta (usunięte przez administratora)Rozmowa dość szybka mało profesjonalna jak na taka osobę - wszystko mnie wypytała ale czuje niedosyt - bo mam dość spore doświadczenie w konkurencji, i uważam ze ktoś taki nie powinien tak traktować swojej pracy i tak rekrutować - (usunięte przez administratora)- 0 profesjonalizmu. Potem odczytałam na forum opinie i dowiedziałam się co w trawie piszczy u sąsiadów sklepu. Powiem tylko tyle Dziękuje bardzo ,,z dala od prima,,

@mija

Firma nigdy nie pojdzie do przodu zważajac na podejscie osób "na górze", firma nie doecnia konkurencji i nie chce się uczyć czegoś nowego. Za zasade przyjęła, że winnien jest personel w sklepach, a nie kolekcja czy ceny, a nawet konkurencja.

Sprzedawca

nie musicie sie o nic martwic, wystarczy zeby na rozmowie byc milym, otwarty, usmiechnietym. doswiadczenia nie trzeba miec , firma chetnie zatrudnia nowych pracownikow do calkowitego przyuczenia.

czy jestes gotowy do pracy 12 godz, ile chcialbys zarabiac, jakie sa twoje oczekiwania wobec pracodawcy, ja mialam tez pytanie o klienta tzn jak mniej wiecej powinna wygladac obsluga klienta, co kiedy jest dostawa towaru i klient jednoczesnie, ile czasu jest na rozpatrzenie reklamacji, co to jest sprzedaz aktywna, efektywna i komplementarna. ogolnie jakie sa moje zainteresowania, co robie w zyciu:) czemu odeszlam z poprzednich miejsc pracy

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gosia Wro

Praca w tej firmie to jakiś absurd - chyba nikt nad tym nie panuje i nie panował - panuje haos - pracownicy są traktowani jako ,,zło koniecznie,, i ,(usunięte przez administratora) i za wszystko obwiniani a czy moze ktoś zrobiłby renent na krzesełku u góry i najlepiej zamienił na kogoś kto sie do tego nadaje. Firma schodzi na manowce - a praca to strata czasu jeśli w tej firmie nie zmieni się ktoś u góry. Polecam Kazar ???? jeśli ktoś chce pracować w ladzie i zarabiać.

Blazi

Hehehe wiem o jakiego menagerka chodzi (usunięte przez administratora)

Kate

Hej pracuje w Magnoli od kilku miesięcy(usunięte przez administratora) Jak masz wybierać między makiem i nickami to wybieraj prime ale jak masz coś lepszego na oku to lepiej nie - dla mnie to okres na chwile, po świętach rezygnuje.

Hej. Ja pracuje już 2 lata i mam inne spostrzeżenia niż osoba wyżej. (usunięte przez administratora) Na święta dostaliśmy po bransoletce, podwyżki owszem są - ale takie grosze ze to trudno nazwać podwyżką.(usunięte przez administratora)

Ola
@Karolina

Wiesz co Karolina, ja znam firmy, które podwyżek w ogóle nie dają i pracuje się na śmieciówkach. Jedna z dziewczyn z R.... opowiadała, że jest tam już na piątej umowie na okres próbny i to dopiero są przekręty. W Primamodzie takie rzeczy na pewno nie mają miejsca. I uwierz: wielu chciało by mieć taki problem jak Ty z bransoletką w prezencie...

wiki
@Karolina

Czy ktoś wie jak pracuje się w Magnolii, czy babeczki są ok????????????

KATE
@wiki

Ja jestem od niedawna w Magnolii. Jest ok. Godziny pracy mam tak jak mogę i fajna kierowniczka ;)

Mariola

To prawda, w tej marce nie wiedzie się najlepiej :( menager to ktoś kto powinien prowadzić i wyciągać markę do góry (usunięte przez administratora) Odradzam prace - marna płaca i obiecanki cacanki.

Powinni wiele się jeszcze nauczyć od konkurencji. Ja uważam ze jak są godne pieniądze i pracownik jest szanowany to i rotacji nie ma i wszystko zgodnie działa. Fakt - tu tak nie było po pół rocznej pracy odeszłam. Tak jak ktoś wyżej napisał - próbować to można ciasta a nie pracy - mądre. Ja uważam ze firma powinna popracować nad sobą a później wymagać od ludzi(usunięte przez administratora)r /> Tak to prawda pracupwalo mi się tu złe - i nie było pracownika który by nie narzekał widząc to wszystko!

Ola
@Ania

Ja pracuję ponad 3 lata i trudno mi uwierzyć w to, co czytam. Mamy fajną kierowniczkę i zespół, lubię tą pracę. Osobom które zastostanawiają się nad pracą, radzę spróbować, bo mam wrażenie, że źle piszą "permanentni narzekacze"... Wiem, że każdy ma prawo do opinii, ale na tym forum na jaką firmę by się nie weszło, to wszędzie wszystko źle...

**zadowolona**
@Ania

Ja znam trochę takich, którym w primie dobrze. Jestem jedną z nich, we Wrocławiu właśnie. Wszystkim którzy tu wchodzą, radzę dzielić wszystko co najmniej przez pół. Pozdrawiam Dominikańską ;)

Zośka
@**zadowolona**

To chyba dominikanska jest wyjątkiem (usunięte przez administratora)

ola

Pracuję na zapleczu, pomagam, nie sprzedaję. Fajnie, że tak też można. Obserwuję dziewczyny i raczej nie narzekają. Nie wiem skąd tyle hejtów...

Justyna

Nie polecam - jeśli ktoś zadowolony jest w tej firmie to tylko ludzie przy korycie. (usunięte przez administratora)

trolo lolo
@Justyna

Przy tzw. "korycie" o którym piszesz, może być każdy, komu się chce pracować. Tacy którym się nie chce trafiają zwykle w takie miejsca ze swoimi frustracjami.

Kate

Zaczęłam pracę kilka dni temu. Gdybym przedtem tu zajrzała, to możliwe, że bym się nie zdecydowała na podjęcie pracy, bo przeważają negatywne opinie. A tak, zaczęłam i póki co wrażenia ok. Dziewczyny fajne, kierowniczka też. Klienci zdarzają się wymagający, ale o tym mnie uprzedzono i się z tym liczyłam. Na razie głównie obserwuję, żeby jak najwięcej się nauczyć. Zobaczymy jak będzie dalej...

marta
@Kate

haha a komu się chce wypisywać na tym forum po podjęciu pracy? czy ktoś kiedykolwiek zajrzał na opinie po podjęciu pracy? XD widać że PM podkręca sobie opinie ludzi biorą za (usunięte przez administratora)

Kama
@marta

Nie mierz wszystkich swoją miarą. A Ty, po co tu weszłaś? Ludzie ogarnięci interesują się nie tylko czubkiem swojego nosa, ale też szerszym otoczeniem, np firmą w której się zatrudnili. W swoim własnym interesie. Nie tylko Ci rozżaleni tu zaglądają. Ja czasem tu zaglądam, ale zwykle nie pisałam, aby uniknąć takich komentarzy jak Twój. Zirytowała mnie Twoja wypowiedź, wiec jednak się odzywam. Pracuje w PM i jest mi tu dobrze. Nie poddaje tego ocenie innych, bo specjalnie mnie nie obchodzi (zwłaszcza obcych, przypadkowych ludzi). . @Kate życzę powodzenia! :) Nie obiecuję, że będzie to "buła z masłem", ale w mojej, subiektywnej ocenie - warto. Można się tu rozwijać, jeśli się chce i ma do tego predyspozycje. Czyli jak to w normalnej pracy ;)

@marta

No mi się chciało, bo podjęłam decyzję dość spontanicznie, po namowie koleżanki. Póki co nie żałuję.

Ala

Popieram - nie polecam (usunięte przez administratora)

jolka

Pracowałam jakiś czas ... zdecydowanie nie mogę narzekać na pracodawcę i tzw. osoby z góry czy kierowniczkę sklepu. Miłe merytoryczne osoby, zawsze służące pomocą... nie, nie jestem jedną z nich, po prostu patrzę obiektywnie... zdecydowanie pracowałam wcześniej w sklepach gdzie tzw gora była problemowa i odechciewało się pracy. Tutaj kwestie umowy wynagrodzenia pracy i obowiązków były od początku jasne. Dla mnie problemem były inne dziewczyny w sklepie... nie wszystkie, ale większość dawała do zrozumienia swoją postawą że są tutaj tylko żeby zdobyć klienta i nabić sobie prowizję...doczekać się od nich jakiejkolwiek odpowiedzi na pytanie czy zwykłe zagadanie na przerwie...masakra, bez kija nie podchodź a najlepiej w ogóle się nie odzywaj. Tutaj z mija się z celem szkolenie przez te dziewczyny bo mam wrażenie że robiły wszystko, żebym była jak najbardziej ograniczona wiedzą ,no bo jak sprawnie sprzedawać i obsługiwać jeśli ktoś kto miał cię szkolić nie mówi ci wszystkiego....

tosia
@jolka

no tak, dużo zależy od ludzi na jakich się trafi

Dominiką

(usunięte przez administratora) jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze (usunięte przez administratora)

Olga

Hehe faktycznie dziewczyny macie racje (usunięte przez administratora)

Beata
@Olga

Racja jestem tego samego zdania(usunięte przez administratora)

Nie!

(usunięte przez administratora) Jestem na NIE!

Ekskluzywne inaczej

(usunięte przez administratora) Ekskluzywne - to słowo kłuci się z ta marką. (usunięte przez administratora)

Renia

Kasia - ta pani z która miałam rozmowę nie pamietam jak się nazywała ale taka blondynka z długimi włosami (usunięte przez administratora) No wiem ze nie należy się negatywnie nastawiać ale jak już pierwsze wrażenie jest negatywne to co tu dopiero mówić o współpracy ... :(

KASIA
@Renia

Dzięki Renia.

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Moda S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Prima Moda S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Moda S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Moda S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prima Moda S.A?

Kandydaci do pracy w Prima Moda S.A napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prima Moda S.A