Opinie o InC Praca w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie InC Praca. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w InC Praca o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InC Praca w Warszawa

pracująca

są niestety niewypłacalni nie dajcie się nabrać, pierwsze dwa trzy przelewy płacą na czas potem zaczyna się problem nie raczą nawet poinformować o opóźnieniu w płatności oraz kiedy raczą rozliczyć zlecenie natomiast pracownika straszą karami finansowymi na każdym kroku - nawet gdy zbyt późno zatwierdzi się rachunek

pracujący

ogólnie agencja jak i konsultanci w porządku, merytoryczni jedyny minus to ta biurokracja i późno wypłata.

pracująca

zdecydowanie bardziej polecam Jobimpuls. Zero problemów, szybka wypłata.

Olek

Jak dla mnie pracować. Tylko weź podpisy i pieczątkę na sklepie, że byłeś. Jak masz potwierdzenie ze sklepu, ze pracowałeś w dany dzień i ile godzin to muszą Ci za to wypłacić kasę.

Doradca Personalny

Byłam zainteresowana stanowiskiem Doradcy Personalnego. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w biurze. Najpierw przedstawiłam swoje CV, pracodawca dokładnie wypytał jakie mam doświadczenie oraz zadał kilka pytań. Spytał również o moje oczekiwania względem pracy, wynagrodzenia. Zaskoczył mnie fakt, że pracodawca uważnie słuchał, nie przerywał, dał na wypowiedź tyle czasu ile potrzebowałam. Rekrutację uważam za przeprowadzoną w dobry, treściwy sposób. Wiedziałam czego ode mnie oczekiwano oraz mogłam przedstawić swoje poglądy. Dostałam propozycję miesiąca próbnego, w trakcie zostałam przeszkolona i przygotowana, by móc samemu swobodnie pracować.

W jaki sposób najszybciej rekrutować pracobiorców oraz gdzie ich szukać Co bym zrobiła w konkretnej sytuacji, w jaki sposób przeprowadziła rozmowę...

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Niewiemcorobić

Hej a jesli umawiają sie telefonicznie a w systemie nie ma nic o tym dniu to pracowac czy nie ?

biedronarz
@Niewiemcorobić

brać raport czy jak to tam nazywają i pracować. Na biedronce sam się umawiam z kieronikiem i wysyłam później tylko raport.

InCPraca.pl
@Niewiemcorobić

Tak. Część zleceń nie jest publikowanych w systemie InCPraca.pl Konsultant personalny zapisuję pracownika na zlecenie przez system, a następnie pracownik widzi przyjęte zlecenie w systemie, na swoim koncie.

Niezadowolony

Firma beznadziejna. Wysyłają do pracy bez umowy. Umowa niby gdzieś tam jest w Internecie, ale jak jej szukasz to nie możesz znaleźć. Firma umowy na maila nie wyśle bo nie (argument nie do pobicia). Pieniędzy zarobionych w styczniu nie widziałam do tej pory a mamy już koniec lipca. Odradzam zupełnie. Poza tym czasami przyjmują na zlecenie, a potem dzwonią że już nieaktualne. Nie można się z firmą skontaktować.

Babuszka
@Niezadowolony

Jak bez umowy? To po co wypełniasz dane na samym początku? To są dane do umowy. A umowa nie jest tam gdzieś w internecie, ale szukaj jej na swoim osobistym koncie na portalu w zakładce umowy. Też mi filozofia! Nossz informatykiem trzeba być... Ja współpracuje z nimi od dawna i nie mam problemów.

edenhazard10

polecam firmę: rzeczowi konsultanci i bezproblemowa obsluga. czasem tylko nie mozna sie dodzwonic, ale pewnie dlatego ze maja duzy ruch. PLUS ostatnio zaczęli proponować wyższe stawki: można sobie dorobić 500-600zł do pensji.

Beznadziejny

Wszytko na początku wydawać się może idealne, lecz gdy przychodzi okres zapłaty nic nie wiesz. Coś typu turbo portfel , hmm ale co to. dopiero po 3 telefonie do ich firmy wytłumaczyli mi. Wczesniej były ciągle jakieś inne tematy wymówki nie wiem jak to nazwać po prostu mydlenie oczu. Teraz jest już po 25 i czekam dalej na pieniążki. podobno bedą do 8. Pozdro.Czekanie czekanie i jeszcze raz czekanie...

kozaczek
@Beznadziejny

Z tego co wiem (bo pracuje z inc już jakiś czas dorywczo) wszystko jest w regulaminie. Wystarczy przeczytać a jak ma się wątpliwości to dzwonić i tyle.

quastra

Teraz mają inwentaryzację 21 sierpnia z tego co kojarzę.

Paulis123

Robią ludzi w choooja równo! Przyjechałam na Auchan w umówiony dzień i okazało się, że nie ma mnie na liście bo połowa ludzi odwołana. Zero informacji ze strony firmy, mają nas głęboko w D.... I jeszcze straszą karą 100 zł/! Wyjeb...ane na taką współpracę, nigdy więcej! 3 godziny z życia wyjęte, żeby się dowiedzieć na miejscu, że sorry ale ni chooooja! Bez komentarza...

zleceniobiorca
@Paulis123

miałem podobnie przy wykładaniu towarów, z agencji powiedzieli by wziąć pieczątkę na raporcie i zapłacili za 4h jak bym pracował. Może warto się odezwać i wyjaśnić sytuacje niż się pocić w internetach?

Paulis123

marysia
@Paulis123

A nie lepiej zamiast wylewać żale tutaj odezwać się do Agencji i wyjaśnić sytuację? Może to nie wina Agencji a firmy, która przeprowadza inwentaryzację? Kiedyś miałam podobną sytuację. Okazało się, że to wina operatora inwentaryzacji i dostałam chociaż zwrot za bilety.

dgsa

stracilam mase nerwow, stawki slabe, obsluga jeszcze gorsza. szkoda czasu i nerwow.

zleceniobiorca

firmy absolutnie nie polecam, typowe "dziadostwo", , obsluga fatalna na szczeblu konsultanta jak i wlasciciela firmy pana A. . ogolnie odradzam

jola

Ja byłam na zleceniu (i to nie jednym). Jestem studentkom i w zleceniu była inna stawka ale w opisie było wszystko wyjaśnione, że faktyczna stawka jest 12 zł! Zadzwoniłam jeszcze do biura i miły Pan mi wszystko wyjaśnił. Powiedział dokładnie z czego to wynika i zaproponował, ze wyśle mi na emaila potwierdzenie stawki. Wszystko było ok. Ja polecam- czytajcie regulamin tam jest wszystko wyjaśnione!

mela

Nie polecam tej firmy!!!Byłam przez tą firmę na inwenturze.Na umowie miałam inne stawkę,a jak przyszło co do czego to dostałam grosze. Dzwoniąc bezpośrednio do biura Pani powiedziała, że to firma ustala stawkę. To mam pytanie?!Po co od samego początku wprowadzają człowieka w błąd!!!

arturek

firma arturka, jest jak i on. nie polecam

beata

nie moge sie zalogowac na incpraca. a potrzebuje na juz swojejąumowe z 2014 roku. Co mam zrobić? jak mnie nie loguje w ogole .

Parę dni temu byłam na rozmowie w sprawie pracy w Makro Aleje. Sympatyczny Pan szybciutko sprawę załatwił, książeczkę Sanepidu i dowód sprawdził, umowę podpisał i powiedział, że zadzwoni jak ustali, kiedy mam rozpocząć pracę. Telefon otrzymałam po dwóch dniach. Do pracy w wyznaczonym terminie i miejscu się pojawiłam. A tu niespodzianka.. Okazuje się, że musze przed przystąpieniem do pracy wykonać badania u lekarza medycyny pracy ( książeczka ważna do lipca 2016).Dopiero wtedy będę mogła podjąć pracę. Dzwoniąc do INC usłyszałam, że agencja nie ponosi kosztów za badania i jeśli chcę podjąć pracę w Makro, to muszę te badania wykonać.Szkoda, że parę dni temu agencja mnie nie poinformowała, a poza tym od kiedy przy pracy tymczasowej konieczne są badania lekarza medycyny pracy ???? DNO NIE POLECAM

Pata

Masakra jakaś. Nie wypłacają pieniędzy w ogóle. NIE POLECAM.

Świerszcz

przesadzacie, ja zadzwoniłem że się spiłem i nie przyjdę wyjątkowo a na resztę dni będę to żadnej kary nie dostałem, kapucha w porządku. Dobrze że nie czytałem wcześniej komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o InC Praca - Warszawa

• Jak się pracuje w InC Praca?

Zobacz opinie na temat firmy InC Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InC Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InC Praca?

Kandydaci do pracy w InC Praca napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InC Praca