Opinie o Tamex Obiekty Sportowe S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tamex Obiekty Sportowe S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tamex Obiekty Sportowe S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tamex Obiekty Sportowe S.A. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Katowice Tamex Obiekty Sportowe S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Brukarz. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w TAMEX OBIEKTY SPORTOWE SA WARSZAWA? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

xyz

Atmosfera słaba, ciągłe szeptania na ucho, chowanie się po kątach, nierówne traktowanie.

simens Nowy wpis

Pracowałem dla Tamex 8 lat i nie narzekam . Na dobrą atmosferę i opinię niestety trzeba sobie samemu zapracować - jak pracujesz tak cię traktują - albo jesteś fachowcem, albo leniem i partaczem z roszczeniami - wtedy masz tego efekt . Może nie płacą za dużo lecz przynajmniej są wypłacalni, nie jak inne firmy.

???????????????? Nowy wpis

Tak samo zostaliśmy szukani przez ta firmę i inwestora! Trudno ale czy są osoby które by chciały poświadczyć te właśnie firmę trzeba sów zająć takimi?

NICK Nowy wpis
@????????????????

na jakiej budowie ?

Żenujące podejście do pracownika, bardzo niskie zarobki, brak szacunku. To co widać w pozostałych komentarzach w pełni oddaje to co tam się dzieje. Początki w miarę okej, później mobbing. Odradzam jakiekolwiek kontakty i współpracę z tą firmą.

Aneta
@Michał

Jeśli chodzi o wysokość zarobków, to wiesz - jest to kwestia dość indywidualna. No ale fakt, że w Tamex nie ma szacunku na linii pracodawca - pracownik już bardzo martwi. (usunięte przez administratora) to już poważny zarzut - myśleliście, żeby zwrócić się gdzieś po pomoc?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tamex Obiekty Sportowe S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Księgowy / Księgowa.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Krzysztof

Niestety również mam złe doświadczenia ze współpracy z tą firmą, nie polecam

Witek

Niezbyt przychylnie piszecie o firmie. Miałem zamiar wysłać cv ale teraz zastanawiam się bo to jak się pracuje jest ważne.

akpqo
@Witek

nie polecam

Pokrzywdzony

(usunięte przez administratora) żerujący na biedniejszych firmach.Gorszego dna już nie można osiągnąć.Jak trzeba robotę wykonać to w (usunięte przez administratora) potrafią wejść ,a jak zrobione to cudaczą potrząc jak oszukać.Brawo dla pani Izabeli księgowej tej uczciwej firmy.

Sławomir

Czy są wśród nas pracownicy tej firmy? Dotychczas nie pojawił się żaden komentarz dotyczący pracy w TAMEX OBIEKTY SPORTOWE SA WARSZAWA. Na jakie warunki pracy można liczyć w tej firmie? Chętnie poznamy opinie na temat tego pracodawcy. Czekamy na Wasze spostrzeżenia.

kazan

Podwykonawcy z Muzeum śląskiego powinni zgłosić sprawę do odpowiednich służb w sprawie rozliczeń

Podsykonawca

A teraz niech się ludzie wypowiedzą którzy robili na Muzeum Śląskim w Katowicach, przychodzi człowiek na końcowe rozliczenie, do wystawienia kwota 350 tyś zł i słyszy że może wystawić fakturę na 50 tyś, reszta idzie w zapomnienie, jeżeli się na taki sposób rozliczenia nie zgadza zapraszają go do sądu... Takie coś nadaje się do prokuratury... Złodzieje.

Podwykonawca

Pewnie ma to na myśli że firma Tamex to (usunięte przez administratora) tak kierują pracami na budowie aby wykonawcy nie byli w stanie zmieścić się w harmonogramach prac, kary za dzień opóźnienia wynoszą po 5% wartości kontraktu, nic o niczym nie mówią, klepią w plecy że wszystko jest ok, że są zadowoleni, a jak człowiek wystawi FV za wykonaną pracę wystawiają notę obciążeniową za np 10 dni opóźnienia( które wcale nie musiały wynikać z opieszałości wykonawcy, tylko np z braków w specyfikacji czy projekcie) która stanowi 50 % wynagrodzenia... Bez wezwania do przystąpienia do prac ( informacji o udostępnieniu frontu robót) zlecają podwykonawstwo zastępcze itp itd. Nie polecam.

sasza

Gangsterka gospodarcza święte słowa

mila

rowniez ostrzegam przed ta firma obecnie probuja stworzyc obiekt sportowy w moim miescie na moim osiedlu baaa nawet widzę ich poczynania przez okno wielkie dno sami amatorzy od samego poczatku prac brak myslenia i aby szybciej. wczoraj rozlozyli trawe tylko tyle ze polozyli a dzis rano trawa w caly swiat z powodu wiatrow. termin bodajze do konca pazdziernika i w czarnej dziurze sa a we wrzesniu jak byla pogoda pracowali do 16 w piatki do poludnia bo weekend a w poniedziale zbierali sie w poludnie. wiecej na maila

oszukany

Firma cudu ....ostrzeżenie dla podwykonawców , jeśli chcecie przetrwać na rynku omijajcie tą firmę ...

@oszukany

bardzo proszę o konkrety dlaczego omijać, z jakiego powodu? będąc na ich budowach podwykonawcy chwalą sobie współpracę i teraz nie wiem jaką podjąć decyzję tzn podpisać umowę czy nie.

Gangsterka gospodarcza

Zostaw merytoryczną opinię o Tamex Obiekty Sportowe S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tamex Obiekty Sportowe S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tamex Obiekty Sportowe S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tamex Obiekty Sportowe S.A.?

Tamex Obiekty Sportowe S.A.
2.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Ludwika Rydygiera 8 lok. 3A
    01-793 Warszawa

Tamex Obiekty Sportowe S.A.