Opinie o InC Praca w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie InC Praca. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w InC Praca o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InC Praca w Warszawa

ben

nie polecam, wrecz odradzam. :) buziaki

Zespół InCPraca.pl
@ben

Proszę o informacje zwrotną. Jaka przyczyna jest braku polecenia naszych usług? Co na nią wpłynęło? Chętnie rozwiążemy problem. Zespół InCPraca.pl

Zespół InCPraca.p;
@ben

Zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszą agencją. Postaramy się zmienić Pana opinie. Pozdrawiam

TajnyPesel

zobaczcie sobie chronpesel.pl. co 12 minut ktoś kradnie dane. Moje sugestie dla InC Praca: zmienić sposób logowania

Zespół InCPraca.pl
@TajnyPesel

Dziękujemy za sugestie. Właśnie wdrożyliśmy funkcje pozwalającą logować się przez login = email. Rozpoczeliśmy proces przebudowany, aby Nasi użytkownicy otrzymali lepszą funkcjonalność systemu InCPraca.pl

joanna

Generalnie nie mam nic do zarzucenia tej Agencji, natomiast mogłoby być więcej zleceń w Koszalinie.

Anon

Spoko było

Doradca Personalny

Byłam zainteresowana stanowiskiem Doradcy Personalnego. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w biurze. Najpierw przedstawiłam swoje CV, pracodawca dokładnie wypytał jakie mam doświadczenie oraz zadał kilka pytań. Spytał również o moje oczekiwania względem pracy, wynagrodzenia. Zaskoczył mnie fakt, że pracodawca uważnie słuchał, nie przerywał, dał na wypowiedź tyle czasu ile potrzebowałam. Rekrutację uważam za przeprowadzoną w dobry, treściwy sposób. Wiedziałam czego ode mnie oczekiwano oraz mogłam przedstawić swoje poglądy. Dostałam propozycję miesiąca próbnego, w trakcie zostałam przeszkolona i przygotowana, by móc samemu swobodnie pracować.

W jaki sposób najszybciej rekrutować pracobiorców oraz gdzie ich szukać Co bym zrobiła w konkretnej sytuacji, w jaki sposób przeprowadziła rozmowę...

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) Jako dorabiający student wykonywałem poprzez tą oszukańczą agencję jedną z inwentaryzacji. Niestety w błędny sposób dodałem rachunek na platformie internetowej. Wynagrodzenia oczywiście nigdy nie dostałem, po kontakcie telefonicznym bardzo arogancki personel. Nie polecam! Moje sugestie dla InC Praca: omijać z daleka tych oszustów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wypłacać wynagrodzenie

zuzanna
@Michał

Zgadzam się z tym w 100%. U mnie sytuacja wyglądała tak, że najpierw przeciągali w nieskończoność moją wypłatę, a potem stwierdzili, ze nie chodzilam na zlecenia i wyciągają wobec mnie konsekwencje, tzn zrywaja wspolprace i nakladaja na mnie kare. Ciekawe, ze zrobili to, gdy stracilam cierpliwosc i zaczelam się klocic o moje pieniadze. A dzien przed dzwonili do mnie i doslownie blagali, abym poszla na otwarcie jednej z biedronek. A co do rzekomego nie chodzenia na zlecenia, to jest to totalne oszczerstwo, poniewaz zawsze odwolywalam swoje zlecenia, jak nie telefonicznie to po prostu smsowo (prawie nigdy nie odbierali ode mnie telefonow).

Sławek wawa

Miałem się zarejestrować ale gdy przeczytałem tylko garść negatywnych opinii, w tym żadnej pozytywnej!, zrezygnowałem.

zuzanna
@Sławek wawa

Bardzo dobrze. Nie warto pracować za darmo, bo o otrzymaniu wynagrodzenia nie masz co marzyc.

terpok

Solidna firma. Współpracuję z tą firmą już 2 lata i nigdy nie miałam problemu.

@terpok

Fajna opinia, ale weź pod uwagę gamoniu że stopień świadomości społecznej względem marketingu szeptanego ostatnio wzrósł .

Ciekawe

TO TRZEBA ZGŁOSIĆ DO SĄDU PRACY. BO TO CO TAM SIĘ WYRABIA NIE MOŻE BYĆ LEGALNE!

@Ciekawe

Proszę o kontakt bezpośrednio z naszym biurem, postaramy się wyjaśnić sytuację.

@Ciekawe

Raczej do sądu rejonowego. Podpisywałaś/łeś umowę cywilno-prawną.

Zarzenowana

Nigdy wiecej zadnej agencji! Oszusci! Nie wyplacalni. Radze omijać tą firmę.. Moje sugestie dla InC Praca: Zminic zajęcie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać pieniądze w terminie

Z

Uwaga! TA FIRMA NIESTETY OSZUKUJE SWOICH PRACOWNIKÓW. Nie otrzymałam wypłaty za kilka dni przepracowanych we wrześniu. Nie było żadnego problemu, gdy pracowałam, mogłam, odwoływać zlecenia dowolnie (uprzedzałam, ze jestem w trakcie kursu na prawo jazdy i często wypadają mi niespodziewane jazdy), mogłam przepisywać się ze zleceń itd. Gdy oni potrzebowali pracownika to nie mieli problemu z tym, aby nękać pracowników non stop, ale gdy trzeba było odebrać telefon to nagle okropny problem. Gdy zaczęłam upominać się o swoją wypłatę, zostało mi wykrzyczane, ze jestem niesolidnym pracownikiem, ze to ja oszukuje firmę, ponieważ nie chodzę na zapisane zlecenia ( ZAWSZE, gdy wiedziałam, ze nie uda mi się wykonać zlecenia, informowałam konsultantów telefonicznie, a gdy nie odbierali- wysyłałam smsa). Dodatkowo, gdy zażądałam swojej wypłaty, zostałam wypisana ze wszystkich przyszłych zleceń, moje konto zostało zablokowane, raporty godzinowe, które dołączyłam- usunięte. Generalnie została zerwana współpraca ze mną, ponieważ oczekuje wynagrodzenia za swoją prace. No nieźle. Oczywiscie dzień wcześniej, czyli 20 września , gdy potrzebowali ludzi na otwarcie Biedronki w Centrum to bylo wszystko w porządku , nikt nie zarzucał mi rzekomych nieodwołanych nieobecności na początku września, ale gdy dzień później , czyli 21.09 poprosiłam o wypłatę natychmiastowa za przepracowane wcześniej dni, to właśnie zaczęła się dokładnie wymyślona przez nich historyjka. Czyli jak oszukać młoda osobę, która wiadomo, ze nie zgłosi sprawy nigdzie wyżej. Żeby nie było, rozmawiałam z kilkoma byłymi pracownikami dla tej agencji i w dokładnie taki sam sposób zostali potraktowani. Ja już szczerze mówiąc odpuściłam szarpaninę z ta agencja. Mam nadzieje, ze ciężko zarobione przeze mnie pieniądze przydadzą się im bardziej niż mnie. Także naprawdę nie polecam tej agencji. W życiu nie napsułam sobie tyle zdrowia, jak przez nich i z żadna inna agencja nigdy nie miałam takiego problemu. Ale to walka z wiatrakami niestety. Jeżeli ktoś byłby chętny to może się ze mną skontaktować, chętnie wysle zdjęcia bilingów, z których jasno wynika, ile razy kontaktowałam się z agencja oraz ile smsów zostało im przeze mnie wysłanych.

Jasiu wk......

Polecam każdemu, ....kto ma ochotę pracować za darmo i ma stalowe nerwy na użeranie się z wymyśloną przez nich biurokracją. W pełni potwierdzam - całkowita ignorancja z ich strony na wszelkie zadawane pytania i brak jakichkolwiek odpowiedzi. Strona internetowa Incpraca - nadaje się tylko i wyłącznie do "liczenia unijnej normy krzywizny ogórka". Może najwyższy czas, by działalnością tej firmy zainteresować organy ścigania jakie są w tym kraju ?. W końcu od tego one są.

@Jasiu wk......

Szanowny Panie, nie rozumiemy skąd taka negatywna opinia dotycząca działalności naszej agencji. Zaprasza do bezpośrednio kontaktu, postaramy się wszystko wyjaśnić i może zmieni Pan swoje zdanie w sprawie współpracy z InCPraca.pl.

@InCPraca.pl

mozecie mnie w (usunięte przez administratora) pocałować

michałowska
@Jasiu wk......

Tragedia! Proszą o skan dowodu co jest nieprawidłowe, dokumentów nie można się doprosić , za ich wydanie wołają 30 pln , nie spotkałam się z czymś takim w żadnej pracy, odradzam! Pięniedzy za inwentaryzację także nie otrzymałam.

byly wspolpracownik

Firma o niskim poziomie kompetencji, niskim poziomie swiadczonych uslug, bazujaca na ulomnosci polskiego systemu prawnego. W wielu aspektach dzialania firmy nasuwaja watpliwosci. Postawa a takze morale wlascicieli firmy pozostawiaja moralne i estetyczne poczucie niesmaku.

@byly wspolpracownik

Szanowny Panie, zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszą agencją. Postaramy się zmieć Pana opinie.

Kkotan79
@InCPraca.pl

(usunięte przez administratora) jakich nie było polecam firmę Golden serwis bardzo dobra firma.

Karmel

Z zapytaniem w którym dniu dostane wyplate nie dostalam odpowiedxi od paru dni próbowalam dzwonic na numer agencji i na numer z ktorego dostalam informacje gdzie bede pracowac i nikt nie odbieral

@Karmel

System wypłacania wynagrodzenia jest jasno opisany w Regulaminie, wystarczy przeczytać. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00, jeśli faktycznie wracała Pani w tych godzinach to nigdy nie ma problemu z dodzwonieniem się. Ponadto wystawia Pani negatywną opinię, a wszystkie wypłaty zostały przelane w terminie. Pozdrawiam!

grrrr

tragedia... zaczynając swoje zlecenie i idąc w poniedziałek do pracy Panie odesłały mnie do domu. To samo powtorzylo sie nastepnego dnia pomimo iż rozmawiałam z konsultantką incpraca, gdy zadzwonilam po raz kolejny pani mi powiedziala ze tej pracy juz nie ma chociaz miala byc do konca wrzesnia. straszne zamieszanie! nie wiedzą co robią! nie polecam!

@grrrr

Szanowna Pani, od konsultantki incpraca otrzymała Pani informację, żeby wstrzymała się Pani z pójściem do pracy do wyjaśnienia sprawy. dyby Pani tak zrobiła nie musiałaby Pani wracać do domu, ani wystawiać negatywnych opinii. Pozdrawiam!

vv

syfik

@vv

Skąd taki negatywny komentarz? Zapraszam do kontaktu , postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Niezadowolony

Zlecenie skrócone o 5h bez uprzedzenia a w ramach rekompensaty płatna extra jedna godzina, dla ludzi stojących na końcu kolejki po zapłatę de facto 10 min a nie godzina. O zapewnionym ciepłym posiłku w ogóle nie było mowy. Mówimy tutaj o zleceniu nocnym czyli zostawieniu ludzi bez posiłku w środku nocy na obrzeżach miasta przed marketem. W ramach usprawiedliwienia usłyszałem od sympatycznej Pani, że to nie wina biura Incpraca..

Ciekawy
@Niezadowolony

Czy to było w Leroy Merlin? Czy w Auchan?

xd
@Niezadowolony

chyba ci (usunięte przez administratora) o

@Niezadowolony

Szanowny Panie, godziny zleceń podajemy takie jakie zostały nam podane przez sklep, w którym miało miejsce zlecenie. Proszę pamiętać, że w niemiły sposób nie został Pan potraktowany przez naszą agencję, a negatywną opinię wystawia Pan nam. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości zapraszam do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i zmienić Pana negatywne zdanie.

Przestrzegam

Brak kompetencji i kultury. Kłamstwa opóźnienia wypłatach. Dezinformacja.O głodowych stawkach nie wspomnę Przestrzegam nie polecam ale i tak zawsze ktoś się znajdzie (.......) do roboty

@Przestrzegam

Nie rozumiemy skąd taka negatywna opinia o naszej agencji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem, może zmieni Pan/Pani swoją opinię.

ndfiuir

jak usunąć konto na incpraca?

@ndfiuir

Wystarczy napisać do nas e-mail z prośbą o usunięcie konta.

KR

Zrobilem wszystko jak w regulaminie, pieniedzy nie dostałem, zlecenie widnieje jako nie zatwierdzone czy cos takiego, na mail brak odpowiedzi, raport wyslany zaraz ponad miesiac temu. O ile wiem ze pieniądze teoretycznie za październik przychodzą chyba dopiero w grudniu to gorzej martwi brak odpowiwdzi i jakiejkolwiek reakcji na wyslany raport, a koniec miesiaca sie zbliza. Niestety chyba podziekuje za współpracę i raczej nikomu nie polecę, bo mialem okazje zobaczyc jak działają inne agencje. Ta agencja prosperuje chyba tylko dzieki aktywności w internecie i telefonicznej, niestety nie w kwestii obsługi osob juz pracujących, tylko w kwestii wyszukiwania nowych pracownikow lub proponowania kolejnych zleceń.

KR
@KR

Jeszcze kilka słów. Jedyne co jeszcze funkcjonuje w miare to platnosci zaraz po zleceniu. Z tym, ze stawki takie sobie, plus jakas wydumana opłata za obsługę platnosci cos chyba koło 2-3zl. Co do tego że jest mniej godzin niz było umowione to nie wina agencji i zdarza się wszędzie.

@KR

Szanowny Panie, jeśli miał Pan wątpliwości dotyczące rozliczenia wystarczyło zadzwonić. Rachunek za wykonaną pracę widnieje w zakładce od 15 dnia następnego miesiąca, w którym wykonywał Pan pracę. Wystarczy między 15 - 26 zatwierdzić ten rachunek w zakładce Turboportfel. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś wątpliwości zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem.

Wyjątkowo(usunięte przez administratora) firma. Pracowałam na początku października, a do dzisiaj nie mam pieniędzy. Według umowy powinnam dostać pieniądze do końca następnego miesiąca. Dzisiaj jest ostatni dzień, a pieniędzy nie ma. Ludzie tam pracujący nie potrafią odpowiadać na pytania, właściwie nic nie wiedzą. Według prawa wypłata powinna być wypłacona najpóźniej do 10 dnia następnego miesiąca. Wypłatę też źle wyliczyli, zmienili dopiero po kilku moich interwencjach w tej sprawie. Nie polecam.

@Marta

Szanowna Pani, według prawa wynagrodzenie musi zostać wypłacone do 10 dnia następnego miesiąca w przypadku gdy pracownik zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę. Z naszą agencją podpisuje się umowę zlecenie. Jeżeli nie odpowiada Pani dłuższy okres oczekiwania na wynagrodzenie istnieje możliwość wypłaty natychmiastowej, która jest wypłacana w przeciągu trzech dni roboczych. Jeżeli przy rozliczeniu wystąpiły jakiekolwiek błędy wystarczy nie zatwierdzić rachunku i się z nami skontaktować. Jeśli ma Pani jeszcze jakiekolwiek wątpliwości zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszą agencją.

Zostaw merytoryczną opinię o InC Praca - Warszawa

• Jak się pracuje w InC Praca?

Zobacz opinie na temat firmy InC Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InC Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InC Praca?

Kandydaci do pracy w InC Praca napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InC Praca