ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O.

Wrocław

Opinie o ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O.

admin 2015-08-05 07:59
Sądzicie, że firma ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O. dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.
anty 2016-03-21 17:31
nie reagują na zgłoszenia lokatorów, rodzinna klika w tej firmie, z fochem reagują na wszystkie zgłoszenia, nie odczuwają się do odpowiedzialności mimo że jest ich wina, są za agencjami towarzyskimi tam gdzie administrują, a nie za zwykłymi lokatorami, niczego się nie można doprosić, jedna z pracownic (gruba) zawsze z pyskiem odpowiada, jednym słowem administracja agencji towarzyskich, brak słów na deb...zm
Mieszkaniec z ul. Lelewela 2017-01-04 09:26
Nie zgadzam się z pana opinią zawsze wszystko można zgłosić i awarie są usuwane w trybie pilnym. Jestem zawsze mile przyjmowany w moich oczach jest tam pełen profesjonalizm a to , że Pani jest otyła to pan powinien się leczyć na głowę bo większość ludzi jest otyłych nie ma to żadnego znaczenia. Z całą stanowczością polecam tego Zarządce.
AA 2017-05-08 10:37
Rodzinna firma niby nic złego, jednak w tym przypadku to faktycznie klika. Nie wywiązują się ze swoich obowiązków. To oni są dla Ludzi, a nie ludzie dla nich. O tym chyba zapomnieli.
Komunikacja to tragedia! Obsługa techniczna jest dramatycznie niska. Nic ich nie interesuje, nie działają na rzecz mieszkańców, dbają tylko o swoją spokojną głowę by nie narobić się a zarobić.
osoby niekompetentne i mało albo w ogóle niekreatywne. Nawet pani księgowa potrafi Cię opierniczyć, mimo że nie ma racji. Więc już mi tego nie czyni po ostatniej wymianie zdań. Pan konserwator to ostatnia osoba z sumieniem i wiedzą, bo Inspektorzy to porażka. Nie polecam, tu czas się zatrzymał. Owszem zazwyczaj są miłe słówka ale na tym się kończy niestety. W obecnych czasach tylko dla tego że ciężko odwołać takie firmy, bo ludzi nie mają na to czasu, taki twór funkcjonuje. Każda firma w innej branży już dawno by przestała istnieć, prowadząc taki styl pracy.
Władysław 2017-09-11 12:51
Witam serdecznie
polecam Spółkę WRO-DOM , dobry kontakt z zarządzającym oraz z działem technicznym pracownicy posiadają tel. komórkowe dobra zaplecze firm konserwujących instalacje hydrauliczne. Ostatnio zgłosiłem przeciek przy zaworze grzejnikowym i byłem mile zaskoczonym w ciągu niespełna pół godziny udało się wyeliminować przeciek.
Nick 2017-09-26 00:03
WRO-D0M SP.Z O.O. to klika rodzinna,która żre i pije za pieniądze lokatorów nie dając w zamian nic.Zapomnieli że to oni są dla Nas a nie My dla nich.Płacimy im grube pieniądze co miesiąc i jesteśmy intruzami,gdy coś potrzebujemy u nich załatwić.
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O.