brak logo

ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O.

Wrocław

Opinie o ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O.

admin 2015-08-05 07:59
Sądzicie, że firma ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O. dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.
1
anty 2016-03-21 17:31
nie reagują na zgłoszenia lokatorów, rodzinna klika w tej firmie, z fochem reagują na wszystkie zgłoszenia, nie odczuwają się do odpowiedzialności mimo że jest ich wina, są za agencjami towarzyskimi tam gdzie administrują, a nie za zwykłymi lokatorami, niczego się nie można doprosić, jedna z pracownic (gruba) zawsze z pyskiem odpowiada, jednym słowem administracja agencji towarzyskich, brak słów na deb...zm
Mieszkaniec z ul. Lelewela 2017-01-04 09:26
Nie zgadzam się z pana opinią zawsze wszystko można zgłosić i awarie są usuwane w trybie pilnym. Jestem zawsze mile przyjmowany w moich oczach jest tam pełen profesjonalizm a to , że Pani jest otyła to pan powinien się leczyć na głowę bo większość ludzi jest otyłych nie ma to żadnego znaczenia. Z całą stanowczością polecam tego Zarządce.
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI WRO-DOM SP.Z O.O.