logo HSBC Bank Polska S.A.

HSBC Bank Polska S.A.

Kraków

Opinie o HSBC Bank Polska S.A.

admin 2015-06-19 10:56
Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie HSBC Bank Polska S.A. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.
smsk 2016-05-20 23:28
@ropuch pytasz trochę tak, jak o stanowisko w wielkiej korporacji.. To zwykły urząd pocztowy, rozmowa pewnie standardowa :) Aczkolwiek trzeba mieć poważne podejście do pracy, to jednak nie byle jakie stanowisko
senior software programmer 2016-12-08 19:08
Witam,
mialem to nieszczęście pracować na Kapelanka 42A. Uwierzyłem w wizję szklanych nie domów, a nawet wieżowców... :-( Mam ponad 8 lat doświadczenia, programmuję AKTYWNIE w 3 językach (.NET/C#, T-SQL, Javascript) pomijając wszystko co się z tym wiąże. Moje 100%-owe zaangażowanie w prace, pełny odpoczynek przed nastepnym dniem spotakało się z lekceważeniem mojej osoby, poniżaniem mnie, kopaniem w fotel przy biurku itd. Pasjonowanie się technologiami spotykało się z jawnym szydzeniem z mojej osoby. W HSBC Service Delivery ul. Kapelanka 4A szanuje się osoby bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem programistycznym. Przykre, ale prawdziwe.
Jeśli jesteś osobą "początkującą" w profesjonalnym programowaniu i zależy Ci na zdobywaniu prawdziwych umiejętności IT, OMIJAJ TO MIEJSCE OBOWDNICĄ NA KATOWICE !
Jajko nie może być mądzejsze od kury - taki wniosek mi sie nasuwa po pewnych przemyśleniach...
Jest to rada naprawdę szczera :-)
Zostaw swoją opinię o HSBC Bank Polska S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSBC Bank Polska S.A.