logo DB Schenker

DB Schenker

Opinie o DB Schenker

kociak 2010-01-15 18:35
Witam Wszystkich chcących zasięgnąć opini o firmie Schenker! mówi się że jesto to renomowana firma jednak tak jest tylko z zewnątrz bo niekt nie interesuje sie pracą kierowców , którzy nie mają gdzie zaparkować swoich firmowych aut a wolny plac leży odłogiem, kolejna sprawa kierowcy liniowi czekają po kilka godzin na rozładunek a mówi się o szybkości pracy/dostaw tylko czyim kosztem.Wymogi są coraz większe a zarobki coraz mniejsze! Tak wygląda praca w firmie Schenker!
piopio 2010-01-22 10:43
zależy w jakim oddziale czekasz na rozładunek niestety u warszawiaków tak jest przyjedz do Zielonej Góry maks do godziny rozładowany!
kociak 2010-01-22 10:57
Nie wiem jak jest na innych bazach ale w warszawie jest masakra. Czy nie można przyjąć więcej wóżkowych żeby to szło szybciej tylko takie gadanie że tak musi być. Paranoja
Poszukujący pracy 2010-09-07 18:53
Znalazłem ofertę pracy w tej firmie w Rybniku, proszę o opinię na temat tej firmy, jak się pracuje po ile godzin dziennie (w tej chwili pracuję po 12h 7dni w tygodniu:/ i chciałbym normalna pracę), jakie są stawki wynagrodzenia dla informatyków?
Grabobar 2015-03-26 11:09
Proszę o informacje jak wyglada dział sprzedażowyw warszawaie? obecnie zatrudniają na stanowisko średniego szczebla kierowniczego.Może ma ktoś doświadczenie, którym mógłby sie podzielić?
nie polecam 2016-10-20 15:06
Ja nie polecam pracy w oddziale w Siedlcach, zostałem oszukany i nie wypłacono mi pieniędzy za pracę.
Malami 2016-12-29 21:12
Witam, szukam podwykonawców firmy schenker a mianowicie tych którzy zostali perfidnie wykorzystani przez ta firmę, nie wypłacono im pieniędzy itp. Jeśli sa pracownicy którzy zostali oszukani w jakikolwiek sposób przez ta firme (a posiadam wiadomości na ten temat) proszę o kontakt : malami92@interia.pl
SCHENKER MŁOCHÓW 2017-01-29 17:22
SCHENKER MŁOCHÓW TO LIPA, DŁUGO SIĘ CZEKA NA ROZŁADUNEK, A OCHRONA KTÓRA TAM PRACUJE TO WYGLĄDA JAK JAKIEŚ LUMPY Z ŁAPANKI POD MONOPOLEM.
Oxide05 2017-05-24 10:15
Pracuje ktoś w dziale IT i może coś na ten temat powiedzieć ?
Braknicku 2017-09-01 00:13
Ex pracownik biura mlochow, ogólnie nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od góry do dołu, nikt nic nie wie, nikt nie zwraca uwagi na wymogi klientów dzięki temu siedzi się i robi robotę za innych po nocach. Ogólnie rzecz biorąc było to najbardziej niezorgaizowe miejsce w jakim pracowałem. Co do ludzi to ciężko określić w większości bardzo przyjemni ale na dobrą sprawę nie wiem jak ta firma funkcjonuje kiedy każdy robi wszystko a pracy nie ubywa wręcz przeciwnie. Prace polecam dla osób bez ambicji które lubią robienie tego samego po 10h dziennie do porzygu. Kasa bardzo marna, 1900 netto na um o pracę, ludzie na zleceniu maja ponad 500zl wiecej.

Drodzy kierowcy apel do was, zacznijcie robić robotę za którą wam płacą bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi strzela kiedy trzeba po was wszystko ogarniać.
Roma 2017-10-16 10:32
NIE POLECAM!
Ubiegam się o pracę w DB Schenker byłam na spotkaniu - spotkanie jak do pracy w Wersalu, a tak na prawdę do do kitu firma, umawiają się i nie oddzwaniają. Są bardzo niesolidni i zarozumiali a jeszcze słyszę tu, że nie płacą?
Zostaw swoją opinię o DB Schenker - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker