Opinie o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Warszawa

Maja

@Alina_Manager, czy ktoś konkretnie powiedział Ci o tym, że nie otrzymał do tej pory od Nordea Bank AB wyniku rekrutacji w której brał udział? Czy w tym momencie podpierasz swoją opinię pogłoskami? Rozumiem, że jesteś niezadowolony z postawy działu HR. Ile już oczekujesz na kontakt z nim? Może jeszcze jest szansa, że firma z Tobą go nawiąże w związku z rekrutacją.

Alina_Manager

firma zenada nie odzywaja sie z HR, ponoc spotkalo to wiele osob, moze praca rozdawana jest pod stolem....

Niki

To chyba każdy wie jak wygląda praca w banku.

Beata

W centrum IT na daimlera polski management nastawiony na wyniki i dociskanie pracownikow. Zero swobody, podpuszczanie ludzi, rywalizacja. Zero chillout roomow nie wspominajac o konsoli czy pilkarzykach itp. Jak w korpo 10 lat temu. Nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
jurek

rekrutacji , zero, informacji, zero................jak można aplikować? jak się pracuje po połączeniu..........dajcie znać...........

tomeiik

też macie racje, ale każde takie zmiany ciągną za sobą inne skutki, tutaj widze, że jednak nie ma to wpływu na rekrutacje, bo nikt się nie zgłasza, nie ma ofert.

michał

zmiany to na pewno jakieś nastąpiły @jaskier, tylko teraz jest takie pytanie, dla kogo takie zmainy są najwazniejsze? dla osób, które będą tutaj pracowały czy dla osób które chcą być klientami? nie wiem już naprawdę co zorbić teraz w końcu, bo chciałem otworzyć konkto, ale wolę chyba jakiś bank bez zawirowań.

jaskier

Hej, co tam słychać w banku nordea, bo słyszałem, że zostaliście nabyci przez pko bank polski. Wobec tego chyba zaszły tutaj jakieś zmiany prawda? Czemu wobec tego jest taka cisza na forum? Przedłużyli Wam normalnie umowy, czy trzeba było negocjować jakoś nowe stawki oraz warunki? Pozdrawiam i dzięki za informacje.

kimmy

Nordea chyba nie radzi sobie obecnie tak najgorzej, nie słyszałem by mieli jakieś problemy, chyba wręcz przeciwnie.

marzenie

jakie wrażenie jakie stanowisko i jaka płaca bo ja właśnie szukam pracowałam 8 lat potem 4 latka przerwy dzieci te sprawy i ciężko się mi teraz wybrać szukam motywacji

konstanze

a ja wlasnie sie zatrudnilam mialam dosc mojego banku

negat

witam zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie szkoda zdrowia atmosfera daremna place takze odradzam jak chcesz zyc oni szukają jeleni co za nich beda odwalac robote straszny (usunięte przez administratora) na kazdym miejscu

super atmosfera super zarobki

Słowa kojarzące się z pracą w tej firmie to koszmarnie wyczerpująca i kiepsko płatna. A obowiązków z każdym dniem przybywało. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako prawie żadną. Szkolenia to fikcja o ile wogóle będą. Jeśli chodzi o atmosferę i ludzi tam pracujących to zależy w którym oddziale. Ale starają się zatrudniac osoby które podejmą wyścig szczurów. Najbardziej w tej firmie podobało mi się niewiele i cieszę się że się stamtąd zwolniłem. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się wykorzystywanie pracowników i kiepska płaca.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .średni. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .niezgrani, niechętni do wzajemnej pomocy i pracy zespołowej Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .; Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: brak przejrzystej polityki kadrowej

Czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna w banku Nordea. Ze względów osobistych musiałem zmienić pracę, także w następnym tygodniu idę na rozmowę, jednak nie wiem, czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę, dlatego podzielcie się swoimi cennymi uwagami na temat tego banku. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce