Opinie o CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność) w Wrocław

jura

zgadzam sie z tym co napisane,nie warto tam pracowac

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Zatrudniając się w firme CRS Wrocław to jest jedno (usunięte przez administratora) ,wykorzystują ludzi do przesady.Ludzi do rządzenia jest więcej niż pracowników.Mam nadzieje,że nie zdecydujecie się podjać tam pracy.Stosuja [usunięte przez moderatora]wobec pracownikow,nic nie umia zalatwic, a o zarobkach to szkoda mowic jest to jalmuzna. Trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy.

eeeeeeeeeeeeeeee

W końcu jedna prawdziwa opinia o CRS we Wrocławiu,gdzie liczy się tylko ciężka i mozolna praca,a nie liczy się człowiek.Zero praw a same obowiązki i zakazy i norma liczona na stoperze telefonu komórkowego.Fatalne warunki pracy nie mówiąc już o pozostałej reszcie,więcej rządzących niż pracujących.Praca w ciągłym stra (usunięte przez administratora) i stresie,nic Ci niewolno,jak niewolnik ,a może jeszcze gorzej.Ciągłe zastraszanie i mobbing.Osoba kierująca nic nie potrafi załatwić,w tym upale na strefie jest brak wiatraków,saturatora z wodą,i zakaz aby mieć przy sobie wodę,a do tego jedna 15-minutowa przerwa.Na koniec informacja ,firma otwiera oddział w JELCZU-LASKOWICACH w zakładzie Faurecia,szukają pracowników,nie zatrudniajcie się bo nie warto,to jest niewolnicza praca.FIRMA NIE GODNA UWAGI JAKO PRACODAWCA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rynce opadajom
@eeeeeeeeeeeeeeee

Nie kłam bo nigdy nie było zakazu posiadania butelki wody na stanowisku.

weee

Nie dobrze mi się robi jak czytam te bzdury... kolesiostwo na porządku dziennym, nie doceniają pracowników a tym bardziej nie wierzą w ich pracę. Stąd taka rotacja. Osoby \"zarządzające\" we Wrocławiu są niekompetentne, nie potrafią nic załatwić, stosują mobbing który ma na celu lub skutkuje (tego doświadczyłem) : poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników!!!

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
yes

Super praca, co prawda w kontroli jakości liczyłam, że zarobię fajniejszą kasę niż na produkcji, ale za to bardzo miła atmosfera i z każdym przełożonym się idzie dogadać. Poza tym ze świadectwem pracy w k.j. już dostałam kilka propozycji pracy, ale nie zdecydowałam się gdyż wiem, że będzie na Dolnym Śląsku wiele awansów... gdyż firma rozwija się prężnie!!! Kto zna pracę na produkcji wie jak trudno zdobyć pierwsze doświadczenie, wie że mało firm daje realne szanse awansów i że nawet jak są to nie ma szansy przebić się przez chmurę nepotyzmu, kumoterstwa i kolesiostwa (nie mylić z koleżeństwem)!

enia

W CRS pracuję od niedawna, ale już mogę stwierdzić, że jest nieźle, w porównaniu np. do LG - Niebo a Ziemia. Kontrolujemy jakość części do hamulców, w Wabco na Ostrowskiego. Jest nieźle jak na początek, stawki za godzinę dobre, a za weekendy płacą więcej, Są firmowe koszulki (na hali ciepło, wystarcza koszulka), rękawiczki, okulary ochronne, no i obiady w stołówce za ok. 2zł. :) Praca bezstresowa, lekka, łatwa, może czasem trochę żmudna, ale bez przesady. Sytuacja może być inna gdy zatrudniacie się przez biuro pośrednictwa pracy, wtedy macie niższe stawki.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność)