WNC

Opinie o WNC

kocham was :-DD 2015-01-20 17:19:36
czepiata się chłopa i jego żony!kobiecina kupiła mu duuży samochodzik prawie jak na baterie dla dziecka.normalny zdrowy młody chłop nie kupi se takiego pudła z automatem do śmigania,chyba że ma "malutki" albo tęczowy powód do siedzenia w robolu po 12 i więcej godzin a życie ucieka.ciekawe kiedy wygryzie flancuza i zajmnie jego stanowicho.podwyżek nie bedzie szukajta roboty.wszyskie wpisy powyżej to szczera prawda
nik 2015-02-22 23:07:39
mile widziane donoszenie.jeden taki operator podobno donusl z rozpedu juz nawet na bylego kierownika do samego francuza.ciekawe ile dostal za to podwyzki?
paweł 2015-03-12 02:39:23
Jak wygląda obecna sytuacja? Bo po wcześniejszych komentarzach nie wypada dobrze. Widziałem ostatnio kilka ofert. Zmieniło się coś? Jak sytuacja z umowami i finansami? Pozdrawiam
paweł 2015-04-07 03:47:36
wyjdź zza biurka porozmawiaj z chłopakami rozejrzyj się po hali bo widocznie twoi kolesie ślą złe informacje.będziesz wiedział :D
franca 2015-04-13 11:25:25
nie radze tam pracować.nie opłaca sie nawet na przeczekanie. 1800 zł maks., 3 zmiany, obsluga 3 maszyn na raz wlacznie z ustawainiem, zakaz siadania, caly czas na bacznosc. operatorzy musza sami musza myc podloge dookola maszyn mopem zeby firma zaoszczedzila na uslugach sprzatajacych.maly oboz z polskimi niewolnikami.
piotrus 2015-05-02 11:21:43
A jak tam krol jakosci,zostala nagrodzona jego psia wiernosc francuzowi?
Oplacalo sie brac udzial w intrygach dentysty i francuza..?
nowy 2015-05-25 00:06:46
to prawda!pozbywa się każdego o wysokich kwalifikacjach zawodowych - główny technolog , kierownik kontroli już nie pracują , inni mądrale też na wylocie :-) ciekawe kiedy pozbędzie się kierownika produkcji bo potrafi więcej niż sprzedawca zębów.najwyrazniej boi sie konkurencji.
mlody 2015-05-27 12:27:10
Kierownik pozbywa sie ludzi wykształconych, na 9 maszyn jest 4-5 ludzi. Maszyny trzeba ustawiać, serwisować, sprzątać i ogólnie Full opcja, a do tego nawet jak ustawiasz masz jeszcze druga lub i dwie maszyny do obslugi, gdzie normę musisz wyrobić na 100% bo inaczej cie degradują, albo zwalniają. W firmie jest bardzo duży przesiew sporo ludzi odchodzi, przez co jest jeszcze więcej roboty. Pracy jest coraz więcej a pensje stoją w miejscu.
marek 2015-05-27 22:29:09
zapomniałeś dodać że w ten sposób pozbywają się czytaj:robią miejsce dla kuzynów braci siustr szwagrów lub kolesi.to dla nich są tworzone niepotrzebne sztuczne stanowicha i duże wypłaty.reszta załogi zapier... na tych bezmózgów.ogólnie to buractwo nie umie się nawet wysłowić.kierownik musi zarobić kasiore na furę dzieci to potrzebuje wiernych parobków,no i prawie jawny mobbing działa...
greg 2015-05-30 13:35:28
Nie tylko grono rodziny i znajomych ma możliwość awansu. Bywają przypadki, w których nadwaga i charakter kapusia przyczynią się do sukcesu. Nowy brygadzista i technolog jest tego przykładem. Jak jesteś samobójcą bądź chcesz być niewolnikiem chorych psychicznie ludzi wyślij CV
były pracownik 2015-05-30 22:31:51
brygadzista nie załapał się na wizę do usa bo trzeba coś umieć i mieć wykształcenie żeby tam pracować a nie tylko pod..pierd..alać ,to teraz tutaj leczy kompleksy nadrabiając chamstwem braki w wykształceniu i darciem mordy.w sortowni kartofli jest lepsza kontrola jakości,a podobno produkujemy części do samolotów?
tokarz 2015-05-31 17:28:24
firma nie refunduje okularów korekcyjnych mimo że pracujemy 8 godz. przy monitorach komputerowych.praktykanci z "wiśniowej" łażą bez przeszkolenia stanowiskowego i bhp w strojach dowolnych a nie w wymaganych przepisami bo inaczej nasz behapowiec nie dopuściłby ich do pracy.a może nic nie wie? .co na to dyrekcja szkoły? może kierowniczek też ich na kebaba zaprosił i temat umarł? :-DDD.kto ma adres do PiP'y??
szfagier 2015-06-04 22:38:53
zamiast do pipy pisz od razu do A.Macierewicza!komu karolek dotrzymał słowa z wyższą pensją po okresie próbnym? dajta znać .wszystkie wpisy to szczera prawda.
ABC123 2015-06-06 14:53:37
A Ty co koleś taki mądry, rowerem sie wpieprzasz na hale, odwalasz jakieś cuda. Kim Ty w ogóle jesteś żeby pouczać moralnie przy tokarce i opowiadać jakieś religijne historyjki. Pozdrawiam
obiektywny ;-) 2015-06-17 08:54:05
Nie pracowałem tam długo, ale jeśli piszesz o tym grubasku co to się tak wydziera, to bardzo się mylisz. Facet ma otwartą głowę jak mało kto i naprawdę szkoda go było trzymać na stanowisku zwykłego operatora. Gość (Krzysztof?) wiele potrafi i na pewno będzie awansował dalej, a zawiść jest ludzką rzeczą.
Tak czy owak trzymajcie się, bo gorsi od was zarabiają więcej, tylko gdzie indziej.
karol 2015-07-09 18:35:12
Nowych wieści brak? Podboje niezwyciężonego króla idą prężnie do przodu, a lemingi strugają detale do kosza. Prężna i ambitna firma
123456 2015-07-12 15:16:15
swietnie i nadzwyczaj trafnie zgodnie w 100% z prawda ujete. dopoki lysiejacy K. w okularkach bedzie w tej firmie nic sie nie zmieni, to jest koles ktory zrobi wszystko zeby zachowac stolek.
p.s. niewiem koledzy czy zauwazyliscie ze K. patrzy znacznie laskawszym okiem na mlodych chlopakow (np. stazystow)?
nowy 2015-08-12 12:26:27
racja,to super fachowiec z doswiadczeniem.gdyby miał szanse sie wykazac pokazałby jak zarzadzac produkcja i ludzmi.smialo zastapi kierownika produkcji za siatka i lysiejacego guru.moga mu buty czyscic.ciekawe kiedy wprowadzi4brygady
marek 2015-08-15 17:36:54
zglaszam kadydature kszysztofa na przewodniczacego zwiazku zawodowego
kuzyn 2015-08-20 20:28:19
czy nie zastanawia Was koszmarna rotacja kadr wśród operatorów cnc?Każda normalna firma na poziomie europejskim dba o wykwalifikowany personel z dużym stażem pracy (doświadczeniem zawodowym) który wytwarza elementy do samolotów na wysokim poziomie wykonania..reszty domyślcie się sami chłopaki.ps: hiszpański zasiłek dla bezrobotnych to około 750 euro:-DD
Były pracownik. 2015-08-21 08:32:49
Firma jak najbardziej dba o pracowników.Kierownik KP nawet kawy zabronił pić w czasie pracy.A na rozbudzenie proponuje kolejną maszynę do obsługi.
krzys 2015-09-05 17:19:00
za obsługę 2 i więcej maszyn jest dodatek do pensji.za samodzielne ustawienie maszyny, wymianę narzędzi korekty programów itp. również płacą dodatkowo - oczywiście tam gdzie płacą w euro:-D .dla niedowiarków - zapytajcie polonusów w hiszpani tam gdzie nasza centrala ,szczeki wam opadną niżej jaj z zazdrości.
Paweł 2015-09-05 20:17:01
Dobrze powiedziałeś.Dodatki są tam gdzie płacą w euro.Bo w wnc tylko obiecywać potrafią.I dodatków nie zobaczysz.
tick 2015-09-25 21:42:27
wszystkie wpisy to 100% prawdy.trafne spostrzeżenia i oceny.
rafff 2015-09-28 21:21:50
Karol przyssal sie do firmy jak do cycka. poki bedzie faktycznie przewodzil firmie i nie odessie sie od cyca nic to dziwne przedsiebiorstwo nie ma do zaoferowania ciekawego pracownika. maly pasozytek nie potrafi przeciez zyc bez zywiciela.
agness jak magness 2015-09-29 21:38:00
sie podlizujesz każdemu :-DD na podwyżkę liczysz u szefa czy na pobłażliwość u załogi?? noo tak - zbliża się około roczne rozdawnictwo premii i liczysz na obsuwy?? " sprzyjaj władzy odrobinę- władza kocha wazelinę" zbierasz na opony zimowe?? czółko freziki
kris 2015-10-06 20:47:33
a który to?? podaj jego imię?
baryla 2015-10-11 21:16:59
swiete slowa!dodam ze otoczyl sie podwladnymi o niskim IQ co przescigaja sie w spelnianiu zyczen:-D bez was praca jest ponura monotonna i mamy niezla polewke.zainwestujcie chlopaki w tiktaki .
baaryła 2015-11-03 22:35:01
ile płacą za pisanie takich pier.dołków?rozumiem że przy dyszlu u szefa pługa biegasz ale.. tfuj poziom obraża naszą inteligencje dlatego złazimy ci z drogi:-D pracowałeś w PGR że zachwyca ciebie płaca na czas i premia od zysków?to wynika z Dz.U i kodeksu pracy,zrób nam dobrze i zwolnij się.
Kasper 2015-11-10 23:41:54
Jak nie pijasz z szefem wódki,to w firmie jesteś malutki.
Koń 2015-11-12 10:32:51
Ludzie do nich garną, bo nie mają wymagań przy rekrutacji. Nie sztuka przyjąć pracownika, sztuka go zatrzymać. Jeżeli w firmie nie będzie poszanowania pracownika to rotacja będzie cały czas. Karolek później płacze, że obroty spadają. No a jak mają nie spadać, gdy wykwalifikowani pracownicy odchodzą do firm, gdzie na starcie dostają 500-1000 zł więcej?
gregor 2015-11-27 22:17:16
nawet na staż nie warto tam iść
firma żenuła 2015-11-28 22:14:16
zauważyliście że kierownictwo i brygadziści dobierają sobie załogę głupszą od siebie żeby nie mieć konkurencji, żeby nikt im nie wytknął braku kompetencji.aby do wiosny potem spylam za granicę.pozdrawiam :freziki ,prosiaczka i takoo
krzysz 2015-12-27 13:54:28
kiedy wprowadzisz 4brygadówkę?
krzys 2016-01-06 17:16:32
na szczęście nie spłacam kredytu , nie mam dzieci i nie muszę wypisywać podobnych bzdur:-D
olej to. 2016-01-18 16:25:22
Na strat mniej więcej 2500 Brutto na operatora frezarek, jak nie masz nic innego to dla zabicia czasu na szukanie innej pracy można iść. A jeśli chcesz zmienić pracę to raczej nie warto.
robert 2016-01-24 12:22:52
na start dostaniesz od 2000brutto bez szans na podwyżkę. brygadziści mają od 3200 netto ale wszystkie miejsca zajęte :-DD .czytaj wszystkie wpisy bo nie warto się powtarzać
nick 2016-04-18 16:05:40
Żadnych pakietów nie dostajesz.O premiach też nikt tu nie słyszał.Ciekawe od kogo masz takie błędne informacje.
pompom 2016-04-18 18:35:14
chłopaki za szybą szeptali , chłopak w stalowym kojcu opowiadał , inny po hali sie wydzierał . nikt wam tyle nie da co ja wam obiecam :-DDDD
wv 2016-04-20 20:34:41
pakiet medyczny to i może , ale nie operatorom cnc .oddali komuś kasę za okulary?? pozdrawiam wazeliniaży.
W-V 2016-05-08 10:06:57
a nie lepiej zatrudnić operatorów , brygadzistów i kierownika produkcji z ukrainy lub białorusi? są tańsi lepsi i lepiej wykształceni.na miejscu Karola tak bym zrobił !
Pracownik 2016-05-14 18:58:00
Ehh, co tu dużo mówić: firma to absolutne dno i wodorosty. Tragicznie zarządzana, z "Karolkiem" biegającym, wrzeszczącym, wyżywającym się na pracownikach. Jego działania podchodzą pod mobbing. Zarobki minimalne, premii brak, żadnych perspektyw awansu, normy niereaalne, 8h na nogach bo nawet usiąść nie można. I ogólne zjawisko zniechęcania pracowników do firmy.
2/10 nikomu nie polecam
Radek 2016-05-15 11:59:58
A jak z wolnymi sobotami?
... 2016-05-15 14:07:24
Soboty oficjalnie są wolne, ale i tak co jakiś czas ktoś "poprosi" Cię o przyjście w sobotę.
Na szczęście z owych nadgodzin w miesiącu starczy na coś więcej niż opłaty i jedzenie
don roberto 2016-05-16 19:35:28
a nie prościej i szybciej jest wkraść się w łaski bossa donosząc na wszystkich i robiąc zdjęcia ?awans prawie gotowy i miejsce pracy z dobrą pensją dla np. kuzyna też się znajdzie:-DD i nie trzeba drzeć ryja
robert 2016-05-17 18:21:45
mi sie podoba spoko firma firma.nie pokazuj ze umiesz wiecej od innych i da sie zyc.produkcja to anatomia glupoty ale wystaerczy potakiwac kumu trzeba i masz spokuj.polecam kazdemu
sloik 2016-05-26 11:13:25
mogli by wprowadzic 4 brygady zawsze to wieksza wyplata
... 2016-05-27 20:31:35
Zależy kim jesteś, jaki masz staż, co robisz i ile maszyn obsługujesz
on 2016-06-20 18:31:58
czy firma pomaga w załatwieniu kwater? mam pozwolenie na pracę w polsce.
don Alfredo 2016-08-29 16:59:50
Przemek, chyba bardzo tęsknisz za firmą skoro tak bardzo się tu uaktywniasz nawet kiedy już nie pracujesz. Stwierdzam, że rozumu niestety Ci nie przybywa. Pozdrowienia
Zostaw swoją opinię o WNC - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WNC