Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika Włodzimierz J. Motyliński

Opinie o Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika Włodzimierz J. Motyliński

Ernest Wagner

Pan Motyliński wynajmował ode mnie biuro przy ul. Targowej 61 w Warszawie. Na początku wszystko było ok. Potem zaczął bardzo przeciągać płatności płacąc częściowo małe kwoty i prosząc o przedłużenie terminów. Kiedy poprosiłem w końcu o opuszczenie lokalu, odmówił przeciągając dług do łącznej kwoty blisko 30 tys zł. Musiałem zmieniać zamki. Oszust jakich mało.

malami

Byłam jego pracownicą przez pewien okres, początkowo nawet płacił, ale potem trudno było wyciągnąć choćby 200 zł. Za to na panie do towarzystwa stać go było...Generalnie niby wiedzę ma, ale ostatnio bardzo się stoczył. Mam nadzieję, że karma wróci, bo ma na sumieniu sporo niewinnych osób, dziesiątki przegranych spraw i wiele, wiele niezwróconych długów. Żeby komornik nie miał z czego ściągać, przepisał wszystko na żonę i się rozwiódł. Także tak, nie polecam.

Projektant_konstrukcji
@malami 15.02.2016 22:46

Małami - czy projekt na Małej 1 został zakończony? Właśnie za niego Pan M. się ze mną nie rozliczył.

projektant_konstrukcji

Ja wykonałem dla Pana Motylińskiego projekt konstrukcji wraz z ekspertyzą. Pieniędzy do tej pory nie zobaczyłem. Dla mnie to zwykły oszust. UNIKAĆ JAK OGNIA!!1

Dorota

Niezły przekręciarz ten Motyliński. Roluje ludzi ze zleceniami, a pracownikom nie wypłaca pensji twierdząc że nic nie umieją prawidłowo wykonać. Ale jak tu pracować jak ten facet nie płaci nikomu!!!!!

Artur

Nie wiem jak teraz ale tam mobbing był straszny. Dorośli ludzie,z rodzinami nie mogli doprosić się zalęgłych wypłat. Oszust to mało powiedziane. Cóż na szczęście jest internet, jak ktoś sprawdzi co to za firma to może uniknie pomyłki. Robili projekty po 30 tys za jeden, g...nianej wypłaty wielu nie widziało. Poza tym koleś miał sprawę o nielegalne oprogramowanie i jak się wpisze w gogle drugi wynik to zadłużenie na ok 2 tys. względem innej firmy. Unikać jak ognia!

Człowiek zatrudnia ludzi ale im nie płaci wynagrodzenia. Rotacja tam jest niesamowita przez co nie spotka się tam fachowców, a sam pan Motyliński już odpowiedniej wiedzy nie posiada. Zdecydowanie odradza pracy młodym ludziom bo zostaną tylko wykorzystani a i tak żadnej wiedzy nie osiągną. Omijajcie tą firmę wielkim łukiem.

Zostaw opinię o Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika Włodzimierz J. Motyliński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika Włodzimierz J. Motyliński