Opinie o Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika w Warszawa

Jaki jest okres rozliczeniowy w Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

ewa Nowy wpis

Czy można prosić o jakiś kontakt do tego pana ?

Rafal

Pobiera zaliczki,nie wykonuje zlecen,nie chce oddac dokumentow.Omijac Szerokim lukiem,co robic?

ewa
@Rafal

Gdzie go szukać ? mnie też (usunięte przez administratora)

Witam. Czy udało się odebrać dokumenty? Mam taki sam problem

ewa

u mnie było to samo prawie 3 lata nie oddawał dokumentów itd koszmar

Karolina Nowy wpis
@ewa

"nie oddawał "? Czyli Ty masz już problem z głowy?

ewa Nowy wpis
@Karolina

nigdy nie oddał

Witam. Bardzo proszę o pomoc w sprawie kontaktu z tym że architektem. Jest w posiadaniu bardzo ważnych dokumentów. Jest to stara sprawa. Jeżeli ktokolwiek posiada kontakt bardzo proszę o info. Mój numer 515955303

Agata
@Ania

Nie da się z nimi skontaktować telefonicznie albo w siedzibie? Próbowałaś czy to jedyne miejsce gdzie szukasz kontaktu?

@Agata

Szukałam kontaktu na ul.Jagiellońską ale wszystkie numery tel są nie aktywne

@Agata

Czy siedzibą jest ul. Jagiellońska?

Teresa

Nie ma zwyczaju płacić za wykonane dla niego prace. Od wielu lat jest mi winien za mapy geodezyjne wykonane dla niego. Ale na rozprawie w Sądzie Dyscyplinarnym Izby Architektów mówił, że nie ma niezapłaconych faktur, czyli jemu płacą, ale on nie płaci podwykonawcom. Nie płacił pracownikom, chorej na raka pracownicy dał łaskawie 20 zł. Powiedział, że więcej nie ma. Jest tam jakiś rodzinny złodziejski układ, bo zatrudniał córkę, która nic nie robiła, ale stanowisko miała. Gdzie ginęły pieniądze, nie wiadomo. Za to wiadomo na pewno, że faktury za wykonane projekty były zapłacone. Należy się wystrzegać i omijać dużym łukiem. Ostrzegam!

@Teresa

Witam. Czy posiada pani jakikolwiek kontakt z tym architektem? Lub informację gdzie pracuje?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Gregor

A może nie ma za co płacić? Żadna dobra firma nie pozwoli sobie na takie postępowanie.

Agnieszka

Nie szukają może projektantów z doświadczeniem?

(usunięte przez administratora) Ciekawostka: fikcyjnie utrzymywał etat córki ( Architekt co już 10 lat studiuje:) i jeszcze ... Pracownicy byli tak wkurzeni,że nie płacił,że raz mu zablokowali konto firmowe. Facet powinien już nie podejmować żadnej pracy. (usunięte przez administratora)

Izydor

Tak rzadko zaglądacie na forum z powodu dobrej pracy?

Klient

(usunięte przez administratora) Miałem z nim nieprawdopodobne problemy. Wykorzystuje swoją władzę głównego peojektanta, szantażuje, wyciąga pieniądze, nie wykonuje umów a bierze zaliczki. Pod wszystkim co tu jest napisane podpisuję się obydwoma rękami.

@konia, dziękuję za odpowiedź, z pewnością jest to dobra wskazówka. A czy jest coś co jeszcze mogłabyś powiedzieć o pracy w Pracowni Architektonicznej? Czy atmosfera jaka tam panuje jest w porządku?

Sporo czasu minęło od ostatnich opinii na temat pracodawcy Architektonicznej Pracowni Projektowej. Czy zdanie podtrzymujecie czy znajdzie się ktoś, kto wyrazi inną opinię na ten temat? Dla osób zainteresowanych podjęciem tam pracy jakie dalibyście wskazówki ?

konia
@Andrzej

Omijaj wielkim łukiem, właściciel ma wieczny problemy z legalnym oprogramowaniem, każe pracować na własnym laptopie i z własnym oprogramowaniu. Ponoć kiedyś słono beknął za lewe oprogramowanie.

Zbyszek

Pamiętam go jako młodego, zdolnego, pracowitego i ambitnego chłopaka w LO. Co się stało?

Przekręt , bierze zaliczki na zlecenia i ich nie wykonuje.

Ernest Wagner

Pan Motyliński wynajmował ode mnie biuro przy ul. Targowej 61 w Warszawie. Na początku wszystko było ok. Potem zaczął bardzo przeciągać płatności płacąc częściowo małe kwoty i prosząc o przedłużenie terminów. Kiedy poprosiłem w końcu o opuszczenie lokalu, odmówił przeciągając dług do łącznej kwoty blisko 30 tys zł. Musiałem zmieniać zamki. Oszust jakich mało.

malami

Byłam jego pracownicą przez pewien okres, początkowo nawet płacił, ale potem trudno było wyciągnąć choćby 200 zł. Za to na panie do towarzystwa stać go było...Generalnie niby wiedzę ma, ale ostatnio bardzo się stoczył. Mam nadzieję, że karma wróci, bo ma na sumieniu sporo niewinnych osób, dziesiątki przegranych spraw i wiele, wiele niezwróconych długów. Żeby komornik nie miał z czego ściągać, przepisał wszystko na żonę i się rozwiódł. Także tak, nie polecam.

Projektant_konstrukcji
@malami

Małami - czy projekt na Małej 1 został zakończony? Właśnie za niego Pan M. się ze mną nie rozliczył.

projektant_konstrukcji

Ja wykonałem dla Pana Motylińskiego projekt konstrukcji wraz z ekspertyzą. Pieniędzy do tej pory nie zobaczyłem. Dla mnie to zwykły oszust. UNIKAĆ JAK OGNIA!!1

Dorota

Niezły przekręciarz ten Motyliński. Roluje ludzi ze zleceniami, a pracownikom nie wypłaca pensji twierdząc że nic nie umieją prawidłowo wykonać. Ale jak tu pracować jak ten facet nie płaci nikomu!!!!!

Artur

Nie wiem jak teraz ale tam mobbing był straszny. Dorośli ludzie,z rodzinami nie mogli doprosić się zalęgłych wypłat. Oszust to mało powiedziane. Cóż na szczęście jest internet, jak ktoś sprawdzi co to za firma to może uniknie pomyłki. Robili projekty po 30 tys za jeden, g...nianej wypłaty wielu nie widziało. Poza tym koleś miał sprawę o nielegalne oprogramowanie i jak się wpisze w gogle drugi wynik to zadłużenie na ok 2 tys. względem innej firmy. Unikać jak ognia!

Człowiek zatrudnia ludzi ale im nie płaci wynagrodzenia. Rotacja tam jest niesamowita przez co nie spotka się tam fachowców, a sam pan Motyliński już odpowiedniej wiedzy nie posiada. Zdecydowanie odradza pracy młodym ludziom bo zostaną tylko wykorzystani a i tak żadnej wiedzy nie osiągną. Omijajcie tą firmę wielkim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika - Warszawa

• Jak się pracuje w Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika?

Zobacz opinie na temat firmy Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika?

Włodzimierz Motyliński Architektoniczna Pracownia Projektowa Architektonika
  • Jagiellońska 32 lok. 7