Opinie o DPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DPC Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DPC Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rafał

Cześć. Jak to możliwe, że w wątku tym nie wypowiedział się nikt na temat tego, czy w firmie tej pracodawca chętnie zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? Kwestia ta mocno mnie ciekawi i myślę, że fajnie by było ustalić, czy pracodawca ten w ogóle chętnie takie osoby zatrudnia. Będzie ktoś z Was na tyle miły, aby mi odpowiedzieć?

Karol Nowy wpis
@Rafał

Firma ta zatrudnia ludzi bez doświadczenia nie dba o pracowników nie wypłaca pieniędzy (usunięte przez administratora) nie płacą za dojazdy wysyłają na robotę gdzie ludzie bez języka nie mogą się dogadać najgorsza firma w jakiej robiłem odradzałbym pracę dla tej firmy

Lila Nowy wpis
@Karol

Oo a to ciekawe, do tej pory jakoś nikt o tym nie pisał, tylko że podwykonawcy się upominali o faktury czasem. Takie coś często ma miejsce, ktoś jeszcze miał takie doświadczenia z pracowników? bo trochę mnie to zmartwiło..

Karol Nowy wpis
@Lila

Firma mega (usunięte przez administratora) w koordynacji sami narkomani kokainę biorą latają naćpani sami nie wiedzą co robią zamieszanie na mieszkaniach z samochodami porażka firma najgorsza (usunięte przez administratora) na kasę nie płacą za dojazdy za szkolenia za nic nie chcą zapłacić tylko kary dawać tak jak mówiłem naćpani siedzą w koordynacji jak to jeszcze funkcjonuje mogę z imienia i nazwiska napisać kto bierze itd

Zawiedziony kontrahent Nowy wpis

Bardzo nieprzyjemna współpraca, brak płatności za wykonane usługi, przestrzegam wszystkich przez współpracą z tą firmą, a jeśli już to zdecydowanie kasa z góry, bo później już tylko sąd. Duży niesmak pozostał po kilku zrealizowanych wspólnie szkoleniach.

Paulina

W DPC pracuję już parę lat i odpowiada mi struktura firmy i sposób pracy. Nie ma tu korporacyjnej sztywności, jest zaufanie do pracownika i przede wszystkim duża przestrzeń oraz możliwości do działania. Nigdy nie miałam problemu z wypłatą oraz ze wzięciem urlopu. Polecam

Profesor

Witam, Miałem nieprzyjemność współpracować z panami. Nie zapłacono mi za wykonana usługę . Z tego co wiem to po ich „robocie” o ile ktoś jeszcze chce mieć coś wspólnego z Lean to trzeba poprawiać .....

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Lean

Wzór tego jak nie należy prowadzić biznesu konsultingowego. Chętnie odbierają wykonaną pracę chwaląc się cudzymi działaniami, a wynagrodzenie za nią to już nie ich sprawa. Dokładnie tak jak koledzy wcześniej opisali, prawa autorskie, a co to jest? Szczerze odradzam, chyba że jesteś altruistą lubiącym pracować za darmo.

Piotr (imię zmienione)

Myślałem, ze jestem jedyny w takiej sytuacji, że nie zapłacono mi za wykonaną usługę a tu jest coraz więcej takich kwiatów. trzeba poczekać jeszcze jakiś czas może nowe się pokażą.

Konsultant

Słabiutko. Zatrudniają zewnętrznych ekspertów, odbierają dzieło i " zapominają" zapłacić fakturę, chociaż wykorzystują treści pracy. Szczerze odradzam. Wysoce ryzykowna współpraca z zakończeniem w sądzie i walką o prawa autorskie.

Zostaw merytoryczną opinię o DPC Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DPC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPC Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPC Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPC Polska Sp. z o.o.
  • Ludwika Idzikowskiego 16