Opinie o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Intra - Hurtownia Farmaceutyczna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intra - Hurtownia Farmaceutyczna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna w Warszawa

dudus

Nie polecam. Kierowcy musza otworzyc dzialalnosc gosp. zeby tam pracowac. Podwyzek nie ma a pracuja po 12 godzin i wiecej. Poza tym kierowcy musza odbierac pieniadze z aptek i to duze pieniadze. Zero uczciwosci w firmie. Nie polecam !!!!!!!!!!

Tomasz

Wszystko prawda z tym ze cennik sie ostatnio zmienił Na zadanie w weekend - 150 zł Na zadanie w dzien powszedni - 100 zł Odradzam !!!

xxx

Ale się porobiło nie do wiary zmianowy scalających z zmiany pani Eli okazał się dwulicowcem nie wiem czy jest on idiotą czy robi to świadomie ale żeby na żywca przy wszystkich zwalać winę za premie zabrane nie którym kolegom obarcza swojego kolegę Knapa. Ps. Tak Kondziu to jest o Tobie i wytłumacz się z tego bo to ty razem z Kurczakiem zabieraliscie premie nie masz odwagi ale dzień sądu nadejdzie ha ha!!!

ml0dy23

Nie polecam, zero szcunku. Dziwne zasady typu kara za wziecie urlopu na zadanie w weekend -100zl, srodek tygodnia -50zl, urlop wypoczynkowy powyzej 5 dni, -17zl od kolejnego dnia. O przedluzeniu umowy dowiadujecie sie na 1/h przed wygasnieciem umowy, twierdza ze maja takie procedury. Kordynatorzy, zero litosci maj swoje wizje sytuacji a nie rzeczywista - chore, chora firma, odradzam!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Intra - Hurtownia Farmaceutyczna? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
xxx

Prawda o tej firmie jest niestety smutna.Popieram opinie przedmowcow o slabych zarobkach,kiepskiej atmosferze,bezustannym "polowaniu"na nasze pozal sie boze premie,o pani koordynator,ktora nie ma zycia rodzinnego i praca to jej drugi a moze jedyny dom....Firma zeszla na psy i nie da sie tego ukryc!Jeszcze kilka lat temu bylo troszke inaczej.W tej chwili jest traicznie!Jestesmy mocno obciazani finansowo doslownie za wszystko-zreszta jak juz bylo powiedziane wczesniej.Tymczasem na "gorze" wszyscy rece z radosci zacieraja bo firma takich obrotow jak w tym roku jeszcze nie miala.Nie kazdy wie ale Intra jest JEDYNYM przedstawicielem na kraj produktow chocby ISLA a stoi tego pelna piwnica i nie dlatego,ze nikt tego nie kupuje ale dlatego,ze takie sa obroty!!! I to tylko na magazynach ciagle slyszymy,ze firma straty przynosi,prawda jest zupelnie inna!!!! I po raz kolejny dostajemy my po dupie bo nawet premii swiatecznych nie bedzie!Myslicie,ze dlatego ze firma kasy nie ma?Nie moi drodzy,z pazernosci nie bedzie!!!A co do brakow,musimy je przez 3 miesiace splacac podczas gdy firma wpisuje to sobie w straty poniesione w danym roku i chajsik i tak z tego jest,z naszymi premiami podwojny!!! Taka to oto prawda....

Jarosław Kaczynski

wodzianka - 2012-11-17 12:55:36 Chciałbym z tego miejsca pozdrowić troszeczkę (bardziej się nie da) zniszczoną panią koordynator która potrafi 14 dni pod rząd pracować, gang z wołomina w szczególności zarozumiałego zmianowego, który to co miesiąc chwali się ile zarabia pracownikom którzy maja połowę jego pensji. Kierownik zachowuje się jak homoseksualista. Najśmieszniejsze jest to jak niektórzy latają do wc za potrzebą - biegną żeby jak najszybciej wrócić. Kadrowe, które skonczyły chyba kurs jedno weekendowy. Uwaga za manko od stycznia od każdego przez 3 miesiące będzie zabierane z premi podobno po 70zł :) Jezeli to prawda z tym (znowu) ucinaniem kasy od nowego roku to proponuje namawiac do opuszczenia tego kołchozu.Namawiac,namawiac,namawiac!!! zeby tylko tam zostały ludzie pokroju Paszczaka. Co roku okradaja nas za rzekome braki..70zl za miesiac czyli 210 od kazdego...chore,poprostu chore.cos trzeba z tym zrobic.Mowic o stronce innym bo nie kazdy o tym wie.\\\\ STOP ZŁODZIEJOM !!!

Kadrowa

Podobno szykują się jakieś zmiany na wyzszych szczeblach może do stycznia spokojjnie sie dopracuje

LMFAO

a ja miałem [usunięte przez administratora] i było mi dane. :] fakt że kilka osób myśli że są ważni a tak na prawdę pojęcia nie mają co się dzieje i zbytnio pozycji na mieście też... ;)

wodzianka

bystra_ela

Końcówka roku 2012... Tu się nic nie zmienia. Jesteś chory masz pracować bo inaczej ucinają premie. Za L4 100zł od razu + 15zł za każdy dzien!! Przyjdziesz 3min pozniej z przerwy grożą, że nie będziesz miał premi. Co do nadgodzin... hmm... jak nie zostajesz na żadnej to też nie masz premi... na rozmowie pan \'kierownik\' stwierdził że jest podstawa 1550zł br + do 250zl premi czyli te 1400 zawsze powinienes wziac oprócz tego jest mozliwosc dorobienia... jednak pozniej dowiadujesz sie ze na okresie probnym nie ma premi :)... są nadgodziny, \'kiedy Ci pasuje\' zostajesz... no niestety tak dobrze nie ma. Jedna pani koordynator co posiada tam bardzo dlugi staż, jak zobaczy ze do kogos sie odzywasz to twierdzi że nie pracujesz. Najbardziej chory przełożony z jakim sie spotkalem. Na chwile nie mozesz stanac bo patrzy sie jak bys coś jej zrobil. Generalnie wiekszość pracowników żartuje że to obóz koncentracyjny o lekkim rygorze, no i w sumie mogę się z tym zgodzić. Jeszcze jedno jak wezmiesz urlop na żądanie tak samo ucinają premie, a na urlop wakacyjny chodzisz kiedy im sie podoba.Atmosfera...? tam nie ma atmosfery to wygląda jak pogrzeb... Zakaz używania telefonów komórkowych żebyś czasem nie nagral jakiegos naduzycia i nie opublikował... Wszystkim odradzam tam pracy, zapraszam reporterów do zrobienia tam materiału :)

Bzyku

nie no fakt "TRELEMORELE" ma sporo racji trzeba to przyznac ...

sadyba

TRELEMORELE - 2012-07-14 15:37:13 Powiem tak Firma to jedna całkowita porażka. Pracowałem tam 2 lata i tylko patrzą jak tu premie upierniczyć, za jakiś błąd. Bierzesz dzień na żądanie który ci się należy uwalić premie, byłeś jeden dzień na zwolnieniu uwalić premię, zamieniasz się z kimś na zmiany uwalić premię. Nie kumam po jakiego grzyba siedzi tam ten bannan. W tej firmie jest rotacja tak jak byśmy byli w obozie koncentracyjnym. Zmianowi bają się przyznać dla czego uwalił ci premię. Metoda na przetrwanie w tej firmie to: Nic nie mów, zasuwaj jak mały samochodzik bo trzeba przecież wykazać się ile lini na koniec miesiąca się zrobiło bo od tego jesteśmy rozliczni., sprzedawaj do banana na innych może dostaniesz awans za 5 lat heheh. jest tego bardzo dużo w tej firmie jako zwykły robol jak pracujesz to można zarobić około 1800 zł ale jak się wykażesz ( odrazu informuje że dziennie zasuwamy na nogach w tej firmie od 8-12 km dziennie i tro trybem akordowym.Proponuję Ci baranie przenieść się do Farmacolu, zobaczysz co to znaczy praca...

TRELEMORELE

angielski formalista

Ludzie co wy tu wypisujecie ,zajmijcie się sobą a nie innymi . Mamy w firmie kilka osób upośledzonych ale trzeba im współczuć i pomagać a nie napiętnować .

Przemysław R.

Według mnie jest to bardzo dobra hurtownia warszawa i oferuje ona naprawdę atrakcyjne ceny.

Jarek

Zabek jak niewiesz to w nowym pakiecie jest ginekolog (rowniez meski) wiec jak masz problem to podbij na gore do mnie to dam ci pare dni wolnego,odbyt wyleczysz a nie chce zeby ktos z zewnatrz dowiedział sie o przypadkach gwałtów i firmie bo dopiero nikt nie bedzie chciał przyjsc tu pracowac

Witam. mowiac krytko frajerska firma 1100 zl netto. na 8 h pracy przerwa 20min, jesli ktos pali papierosy musi to zrobic w trakcie przerwy wiecej wyjsc nie ma. kierownicy gnebieni w dzieci\\nstwie wyzywaja sie teraz na pracownikach za swoje niepowodzenia zyciowe. praca na najwyzszych obrotach nie ma casu sie podrapac. serdecznie odradzam. JE..Ć was! P.S. kij ci w oko! oko!

ALKSDJASLDK

A ja jak najbardziej polecam firme Intra

mag.M

Uwazajcie zonaci mezczyzni bo nie tylko ten jelop kocak jest rogaczem przez oczka ale i pare osob wiec pilnujcie swoje kobiety i nie zapraszajcie go do siebie na play station

anonim - 2011-03-09 23:09:05 anonim - 2011-03-07 16:04:14 Cóż, zmianowi faktycznie nie są idealni a zarobki to nie kokosy, ale z resztą wypowiedzi się nie zgodzę. Są jasne i przejrzyste godziny pracy(harmonogram na 6 tygodni do przodu), pracuje się 4 dni weekendowe z 12jakie są w czasie tych 6 tygodni, godziny nadliczbowe wynikają ze szczególnych potrzeb pracodawcy, jest zakres obowiązków, które nie przerastają nikogo(prawie). Innymi słowy firma nie wymaga wykształcenia, doświadczenia, czy szczególnych kwalifikacji, a jedynie rzetelnej pracy i wysokość wynagrodzenia nie ma tu nic do rzeczy. Co do zwalniania z pracy, to jeżeli zachodzi taka konieczność i nie miało miejsca znaczne przekroczenie Regulaminu czy Prawa, to umowa jest rozwiązywana za wypowiedzeniem, nie stwarzającym dalszych komplikacji przy poszukiwaniu pracy. Sądząc po kulturze i formie wypowiedzi sam ledwo skończyłeś podstawówkę i powinieneś się leczyć, bo bredzisz. pewnie kierownik jakiś broni tą hurtownie śmieszna. ale z resztą ...to się chyba pisze razem. Cóż za to Ty skończyłeś podstawówkę, tylko w 9 klasie. Dalej to już było tylko WSPB.

Zostaw merytoryczną opinię o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Intra - Hurtownia Farmaceutyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Intra - Hurtownia Farmaceutyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Intra - Hurtownia Farmaceutyczna