Opinie o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Intra - Hurtownia Farmaceutyczna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intra - Hurtownia Farmaceutyczna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna w Warszawa

a może coś dokładniej bo chyba dość długo kolega tam pracował skoro dobrze zna przepisy, organizację pracy i system nagradzania?

Daniel

Cześć nie proponuje pracować w Hurtowni w Intrze ponieważ uszukują ludzi i nie idą według przepisów BHP na Magazynach jest wielka Panika koordynatorzy wysyłają ludzi bez sensownie jak zasypie na innym Magazynie premnie ucinają z wypłaty wiec nie proponuje pracować w hurtownie Intrze Narzie

marina

Tedy - 2013-05-12 17:30:40 Witam, pracuję w tej firmie od około 6 lat. Jedynym plusem jest to że wypłata jest zawsze na czas. Reszta to syf. Do podstawy wynagrodzenia dochodzi premia uznaniowa która jest cięta za każdy urlop (jeśli uda się wynegocjować podwyżkę dostajesz oczywiście max 100 do premii, i wtedy mogą Ci więcej uciąć), coś takiego jak premia świąteczna nie istnieje (ponoć kiepska kondycja firmy) ewentualnie mogą na święta uciąć jakaś kasę z premii bo są rzekome straty na magazynach??!! atmosfera pracy na magazynie kiepska. Donosicielstwo i lizustwo to norma. W tej firmie są również przykłady pozytywne świadczące o tym iż jeśli się chce można zrobić tu karierę. Pisząc to mam na myśli naszego firmowego "Nikodema Dyzmę" czyli [usunięte przez moderatora] Gdy skończył szkołę zawodową zaczął pracę na magazynie a teraz jest na szczycie. Ale tu niestety trzeba mieć "predyspozycje" i być wybitnie uzdolnionym w pewnych dziedzinach. Panie Dyzma Pańska świta śmieje się z Pana za Pana plecami a Pan myślisz że jesteś uwielbiany :)czy Nikodem Dyzma to ta sama osoba co [usunięte przez moderatora]

maria

wymagan nie maja. nikt nie chce pracowac tam, wiec biora kazdego kto sie zglosi.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Intra - Hurtownia Farmaceutyczna? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
m

Widze drogi [usunięte przez moderatora] ze starales sie udac madrzejszego niz jestes. niestety slowo "ucinka" zdradza Cie :) moze i pracujesz w biurze i pewnie dyzma Cie tam wkrecil i zapewne skonczyles podstawowke lub ewentualnie gimnazjum gdyz dyzma powyzej zawodowki nie wkreca nikogo bo nie lubi lepiej wyksztalconych :) a co do firmy powiem tak "szalu nima" :) kasa marna pracuje tam troche wartosciowych ludzi. na nmagazynach nedza w biurach beton do tego banda lizusow i donosicieli. kierujacy firma nie maja pojecia co to zarzadzanie jesli ktos prac a ciowal w innej firmie o podobnym rozmiarze na pewno sie dziwi jak tak moze firma w tych czasach funkcjonowac a ci dla ktorych to pierwsza "normalna" praca niech lepiej nie pisza swoich opini jak to tam jest dobrze i jak wspaniale

Nie z biura!

Co Ty czlowieku opowiadasz..?! Siedzisz w biurze na stołku,masz dobra robote,godziny pracy i pensje bo ktos ci tą robote załatwił i probujesz sie tu wymadrzac. Piszesz mieliscie czas na zdobycie lepszej pracy,wykształcenia.. Czy Ty wiesz jaka jest teraz sytuacja nba rynku pracy,ile jest zwolnien itd? Cala prawda tkwi w poprzednich postach.Firma żeruje na sytuacji na rynku pracy.Z roku na rok jest coraz gorzej w firmie (wiem bo pracuje ponad 4 lata) ale jak sie ma swiadomosc ze i tak sie znajdzie pracownika,ze jest jakie jest bezrobocie to niczym nie ryzykuja. Zejdz na dół,porob z miesiac to zobaczymy co napiszesz...

Ł

Pracuję w tej firmie prawie 3 lata i sporo mogę się o niej wypowiedzieć. Czytając niektóre wcześniejsze komentarze mogę stwierdzić, że są trochę przesadzone. Wszyscy którzy wylewają tu swoje żale winią o wszystko firmę ale popatrzcie też na siebie. Jest to bardziej praca dla młodych ludzi, którzy nie mają jeszcze rodziny na utrzymaniu. Nie dziwie się Wam, że tak piszecie ale może problem jest w Was. Macie rodziny i z tej pensji nie da się jej godziwie utrzymać to fakt ale mieliście wiele lat na znalezienie lepszej pracy lub wykształcić się bardziej aby taką zdobyć. Jeżeli tak się nie stało to jest to praca na jaką zasługujecie najwyraźniej. Stwierdzam, że praca w tej firmie nie jest bardzo ciężka ale i nie łatwa (8 godzin na nogach, w zależności od działu na którym się pracuje więcej chodzenia lub mniej). Po przepracowaniu pewnego czasu wyrabiacie o sobie opinię czy jesteście dobrymi i sumiennymi pracownikami czy nie. Od tego i wyników w pracy (ranking) zależy Wasza nagroda. Jeżeli nie bierze się na żądanie i zwolnień lekarskich jest się wporządku i można liczyć na coś więcej. Aby liczyć na podwyżkę niestety trzeba najpierw dać tu coś od siebie, a nie na odwrót bo podwyżek na zachętę tu nie ma, najwyżej ucinka nagrody :P Nie pisałem tego wszystkiego po to aby kogoś tu krytykować ani stawać w obronie firmy, to tylko takie moje osobiste spostrzeżenia. Pozdrawiam.

OSTRZEGAM!!!!!!!! INTRA!!!!!!!!! - 2011-02-14 22:38:06 NIE POLECAM,TRAKTUJĄ TAM LUDZI JAK ŚMIECI ,ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW,ZASTRASZAJĄ ZABIERANIEM PREMII,ZWALNIAJĄ ZA BYLE CO. MARNE ZAROBKI,PRZYMUSZAJĄ DO BRANIA NADGODZIN,[usunięte przez moderatora]!! NIE LICZY SIĘ TO JAK PRACUJESZ ,TYLKO TO JAKĄ PLOTKĄ SIĘ ZASUGERUJE ZMIANOWY. JEŚLI LUBISZ BYĆ TRAKTOWANY JAK (usunięte przez administratora) I PONIEWIERANY TO SIĘ TAM ZATRUDNIJ. ZAROBKI 1.300ZŁ. I PRACUJESZ WSZYSTKIE WEEKENDY. NIE LICZ NA AWANS BO PO 2 LATACH I TAK CIĘ ZWOLNIĄ. I NASRAJĄ CI W PAPIERACH POMIMO TO ŻE BYŁEŚ SUMIENNYM PRACOWNIKIEM.CAŁĄ TĄ HURTOWNIE PROWADZĄ LUDZIE PO ZAWODÓWKACH.PS. POWINNA TA HURTOWNIA PRZEMIANOWAĆ SIĘ NA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ BO WSZYSCY KIERUJĄCY TYM BURDELEM SĄ CHORZY UMYSŁOWO!!!!!!!Najgorsze jest to, że nic się nie zmieniło, a parę lat już tu pracuję :( Stanowczo odradzam !

Mariolka

A co byś wiecej chciał? nocowac tam?

Gratuluję nicka xxxx, analfabeto ! Tam gdzie jaka (usunięte przez administratora) z tzw. kierownictwa pisze o płacy, proszę czytać jako jałmużna ! Pozdrawiam

XXXX

Kolego, wysokość dodatku nocnego jest podyktowana przez ustawodawcę. Jeżeli nie masz doświadczenia, szukasz średnio ciężkiej pracy od godziny a do godziny b, bo masz np. inne obowiązki, cenisz sobie jasne zasady i to, że wypłata zawsze przed 1 jest na koncie, to warto spróbować. Pan [usunięte przez moderatora] natomiast, chyba powinien zmienić pracę i zaoszczędzić sobie codziennych męczarni. Jak w każdej firmie, wymaga się tu żeby każdy robil to, co do Niego należy. Jest płaca- więc należy się za nią praca. Pozdrawiam

kolo

Za cały tydzień nocek 75 brutto. Jak widać szału nie ma w tym syfie !

BB

Szczerze współczuję ci kolego, że masz dzieci do wykarmienia, ale poszukaj sobie pracy w innej firmie. Dobra rada! Ktosia, a może [usunięte przez moderatora] koordynatorka kłamie ! Są przyjęcia, ostatnio przybyło dwóch nowych na magazyn K i nie tylko.OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !

ktosia

pozwól, że rozwiąże Twoje wątpliwości czy zlożyć cv tu czy nie- odpowiedź jest na nie, ponieważ nie prowadzimy przyjęć

BB

Netto, jeśli chodzi o przerwy między zmianami to spytaj o to właściciela.

BB

Stanowczo odradzam, w najbliższym czasie uciekam z tego SYFU ! Zarobki na poziomie 1300 zł ! Omijać szerokim łukiem! 1 zmiana 6.00-14.00 2 zmiana 14.00-22.00 3 zmiana 20.00-04.00

Tedy

BB

Tomek - 2013-05-09 23:02:15 Zarobki sie polepszyły ostatnio a wiec : Pierwsze dwa miesiace (okres probny) dostajesz na reke ok. 1800 Jezeli ci przedluza to juz na łape masz jakies 2200.Zmianowi maja lepiej no ale wiadomo.oprocz tego raz do roku premia swiateczna wiec na pare stówek mozna liczyc Umowa tylko o prace no i 3 zmianyNie kłam ! Zarobki są na poziomie 1600, a nawet mniej ! Stanowczo odradzam ! [usunięte przez moderatora] ! Większość zmianowych zachowuje się jak [usunięte przez moderatora] ! [usunięte przez moderatora], zrobisz wreszcie porządek ?!

BB

Potwierdzam, omijać szerokim łukiem !

Zostaw merytoryczną opinię o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Intra - Hurtownia Farmaceutyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Intra - Hurtownia Farmaceutyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Intra - Hurtownia Farmaceutyczna