Restauracje 77 Sushi

Opinie o Restauracje 77 Sushi

S.K. 2015-07-25 11:30:29
Witam ,

Odnoszę się do sytuacji z dnia wczorajszego 24-07-2015 a mianowicie:
O godzinie 17-50 z okolic miasta Koło, zamawiałem online zestaw sushi. Następnie zamknąłem laptopa i dalej podróżowałem w kierunku domu (Poznań) jak i do restauracji 77SUSHI przy ul. Woźnej po odbiór zamówienia.
O godz. 19-35 byłem na miejscu i tutaj ....niemiła niespodzianka. Pani w restauracji poinformowała mnie, że wszystkie zamówienia od godz. 16-tej są odrzucane i nie realizowane???????. DLACZEGO????? Lokal w 2/3 był pusty a czas urlopowy na pewno nie wzmaga zamówień. Na moje pytanie w jaki sposób jest informowany o tym klient zamawiający online , usłyszałem że tylko w formie elektronicznej i że niema obowiązku dzwonić do klienta ani wysyłać SMS-a (to po co wam mój nr tel. który wymagacie przy
zamówieniu?). Moje gratulacje standardy obsługi klienta w waszych restauracjach są na naprawdę "WYSOKIM POZIOMIE". Dodam również , że wracając do domu od godziny 18-15 próbowałem się dodzwonić do powyższej restauracji aby potwierdzić moją rezerwację i niestety nie udało mi się to przez CAŁĄ moją podróż tj. przez 1,5 godziny wykonałem ponad 40 telefonów na nr (61) 853 33 86 - taki widnieje na stronie internetowej. Linia była wolna ale nikt się nie pofatygował aby odebrać telefonu (ŻENADA). Na
koniec po moich słusznych pretensjach usłyszałem z ust osoby przygotowującej dania , że w takim bądź razie jak jestem nie zadowolony z obsługi to dlaczego do nich przychodzę (no naprawdę odpowiedź bardzo profesjonalna). Na koniec poinformuję że po powrocie do domu i otworzeniu poczty zauważyłem zwrotną odpowiedź o moim zamówieniu w raz z informacją:
Niestety restauracja nie jest w stanie zrealizować tego zamówienia. Powód: Brak możliwości realizacji zamówienia na podaną godzinę???????
Trzeba było do mnie zadzwonić i chociaż o tym poinformować i przedstawić swoją godzinę na zrealizowanie tego zamówienia. Ale po co !!!!!!!
W nagłówku również była informacja:
W RAZIE PYTAŃ CZY PROBLEMÓW PROSIMY O KONTAKT Z NASZĄ RESTAURACJĄ: (61) 853 33 86.
BZDURA I KŁAMSTWO.
Zostaw swoją opinię o Restauracje 77 Sushi - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracje 77 Sushi