Opinie o EDS Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EDS Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EDS Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDS Poland w Warszawa

z

Z jakiegoś powodu z mojej porzedniej wypowiedzi znikł cytat... Moja odpowiedź dotyczyła, cyt.: "Drodzy pracownicy SD nie piszcie głupot na forum i nie narzekajcie. Chcecie coś zmienić lub się wypowiedzieć to zgłaszajcie to. "

z

Jaką drogą? Do kogo? Jeśli dobrze Cię identyfikuję, to przecież dobrze wiesz, że zasada "otwartych drzwi" to wielka, żałosna bzdura, że HR manager rozpłynie się w powietrzu i przestanie odpowiadać na maile, jeśli zadasz niewygodne pytanie, a kierownik centrum też za wiele zrobić nie może, bo jego kompetencje ograniczane są przez równie zatrważającą, co enigmatyczną "górę". Tutaj użytkownicy mogą przynajmniej szerzej i w mniej skrępowany sposób opisać, jakie wady ma praca w EDS, choćby po to, bo uświadomić to aplikującym - zatem usługa "opinie o pracodawcach" chyba prawidłowo spełnia swoją rolę, czyż nie?

Janisz

Jeśli to nie tajemnica to od kogo mam mu te kondolencje przekazać? Systemy, którymi się zajmuję, działają ja szwajcarski zegarek, więc mogę pozwolić sobie na chwilę relaksu i powspominanie minionych czasów. Pozdrawiam

Janisz - może byś się tak za robotę wziął? Aaa - sorki, już w SD nie pracujesz - tam się możesz [usunięte przez moderatora] bez problemu... Pozdrów swojego kiera z TP. Kondolencje.

Czy rekrutacja na stanowisko Niania w firmie EDS Poland odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

Każdy potrafi tylko narzekać i narzekać. Każdy z nas wiedział od samego początku co będziemy robić. Fakt faktem jest nas troszkę za mało, aby nie było kolejek i ostatnimi czasy systemy nadzorowane przez adminów TP nie działają zbyt dobrze. Drodzy pracownicy SD nie piszcie głupot na forum i nie narzekajcie. Chcecie coś zmienić lub się wypowiedzieć to zgłaszajcie to. Tego typu forum nie jest od tego. Chcecie być anonimowi to wrzućcie kartkę do pewnego pudełka które znajduje się w szatni. W chwili obecnej podcinacie gałęzie na których siedzicie. Sądzę, że jak kadra kierownicza zacznie to czytać i sprawa trafi wyżej to będzie jeszcze gorzej niż jest wg. Was. Wcale nie jest tak źle. Kasa nie jest tragiczna jak na łódzkie warunki. Wiadomo, że każdy z nas chciałby więcej i więcej. Jest to normalne w dzisiejszych czasach. Ale jak chcecie coś zmienić to weźcie się do roboty lub za szukanie lepszej pracy w dobie kryzysu gospodarczego. Wcale nie jest kolorowo jak Wam się wydaje.

Janisz - 2009-02-06 12:13:56Od (usunięte przez administratora)o 3 w bok proszę! Gość wiedział co chce, jasno określał cel i wykładał kawę na ławę, a nie bawił się w Nie maiłem na myśli (usunięte przez administratora)

dziewba0

Janisz - 2009-02-06 12:13:56 Od [usunięte przez moderatora] to 3 w bok proszę! Gość wiedział co chce, jasno określał cel i wykładał kawę na ławę, a nie bawił się w Zgadzam sie w 100%.

czubku jesli masz cos do kierownictwa tutaj u nas to ja cie chetnie zapoznam z kierownikiem Na BAŁUtach który by cie troszke przetrzepal tak zebys s(usunięte przez administratora)

Janisz

Na szczęście nie byłem/jestem/będę kobietą ;P A szowinizm to podstawa strategii "męskiej dominacji nad światem" :P [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam!

Janisz - 2009-02-06 12:13:56 Od [usunięte przez moderatora] to 3 w bok proszę! Gość wiedział co chce, jasno określał cel i wykładał kawę na ławę, a nie bawił się w I dodać trzeba - "...no i chyba, że byłeś kobietą ..."- przefikane :)

fatality

Robert Mierzwicki - 2009-02-06 12:10:34 w pelni się z tym zgadzam. Polacy to takie niedorajdy, że tylko potrafią narzekać. Zamiast wziąśc się poważnie do pracy. Myśle że wiedzą o tym ludzie którzy popracują za zachodzie tacy bardziej szanują swoją pracę Taaaaa, a najbardziej szanują swoje wykształcenie: postudiują informatykę i jadą na zachód na zmywak/do hipermarketu/fabryki konserw. To dopiero wyczyn. Dlaczego więc nie szukają pracy w Polsce od razu? Bo nie ma? Czy: bo ich nikt nie chce? A może dlatego, że pracodawca/przełożony ze zmywaka na zachodzie ma do nich większy szacunek, niż jakikolwiek pracodawca/przełożony w Polsce?

Kazik

dziewba0 - 2009-02-06 12:10:26 TP - 2009-02-06 10:03:35 ww - 2009-01-30 15:24:31 co wy chcecie spoko firma! laptopa po pijaku zostawiłem w Łodzi Kaliskiej i nic mi nie zrobili :) Nie w tej firmie. A ja potem siedziałem po nocach i oglądałem nagrania z monitoringu ;] Nie wiem jak teraz jest w EDS, ale początki SD były piękne. Łomża - wylęgania talentów. Ech Tomasz Tomasz :)....co prawda to prawda - początki byly piekne...a lomzynski wyjzazd, to do dzisiejszego dnia najlepsze wakacje w moim zyciu :)....i te taksowki po 6 zlotych :). Pozdro Łysy !!

Kazik

Janisz - 2009-02-06 12:13:56 Od [usunięte przez moderatora] to 3 w bok proszę! Gość wiedział co chce, jasno określał cel i wykładał kawę na ławę, a nie bawił się w Świeta PRAWDA !! [usunięte przez moderatora]na PREMIERA !!

Wiekszosc narzekajacych tu pewnie nie przeszla zadnej powaznej rozmowy kwalifikacyjnej. Moga tylko pojazgotac jak im zle. Rynek pracy czeka jak jestescie tacy zdolni to do przodu przeciez caly swiat nalezy do was.

Janisz

Od [usunięte przez moderatora] to 3 w bok proszę! Gość wiedział co chce, jasno określał cel i wykładał kawę na ławę, a nie bawił się w "aluzyjny system zadaniowy". Dyskusja z tym człowiekiem miała sens. Gdy wywiązywałeś się z obowiązków było spoko, jak dawałeś po tyłach była bura.

Robert

dziewba0

Spojrzcie na siebie jakimi jestescie niezdarami az tak ciezko zmienic prace skoro wam nie pasuje, pamietajcie ze jaka wiedza taka praca a cwaniaków forumowiczów wszedzie sie znajdzie. Nie pasuje to sie zmienia prace a teraz wszyscy odbierac bo KOLEJKA !!

Maciek

>anonim - 2009-02-06 12:02:49 Czytam to wszystko i mam niedosyt... nie pojechaliście po wszystkich kierownikach. Więc może ktoś się wypowie np. na temat [usunięte przez moderatora]. bo jestem ciekaw jakim cudem ten człowiek został kierownikiem. Czyżby potrafił najgłośniej krzyknąć kolejka? [usunięte przez moderatora]był spoko chlop :)

Ta, najlepiej wzięli by po 3 to wskaźniki lepsze by były. A i punkty do premii oczywiście :)

Zostaw merytoryczną opinię o EDS Poland - Warszawa

EDS Poland