Opinie o SentiOne w Warszawa

We are a rapidly growing company specialising in internet and social media monitoring solutions. We are able to find mentions on any given topic, going back several years, determine their sentiment, as well as where and on what basis they have been published. The data that we collect help companies protect their brand image, build the company’s reputation, support online sales and measure the efficiency of ongoing marketing campaigns. Currently we work with over 500 brands in 9 countries. We are the only company specialising in internet monitoring in Central and Eastern Europe. Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SentiOne, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SentiOne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SentiOne w Warszawa

Marek Nowy wpis

Firma ma dużo wad jeśli chodzi o organizacje pracy?

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka firma, takie praktyki ;)

Danuta Nowy wpis
@cóż

A ja dałam im lajki za to, że w taki ciekawy sposób mówią o zwyczajach w firmie. Może się uda i osobiście zweryfikuję prawdziwość opisów wszystkich opisanych wyżej "niedoskonałości".

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SentiOne?

JPM Nowy wpis
@Administrator

Atmosfera tutaj jest fantastyczna! Zapraszamy do naszego biura :) oprowadzimy, opowiemy, pokażemy!

brutalna prawda

W SentiOne pracuję ponad pół roku i nie powiem, trudno wytrzymać. Poniżej najbardziej skandaliczne przypadki: 1) Większość roku jestem na diecie, a tu co chwilę jakieś ciasta, torty, pączki, urodziny, dzikie węże; 2) Nie mówiąc o takich “świętach”, jak: walentynki, dzień dziecka, chłopaka, pizzy itd - ile można jeść!? 3) Jak idę popracować do chill roomu to mam wyrzuty sumienia, że nie gram na Xboxie; 4) FIFA 18 dziś miała premierę, a w biurze jeszcze jej nie ma... 5) Lodówka z napojami za bardzo chłodzi; 6) Office managerka wywiera presję jedzenia owoców, bo “witaminki”; 7) Kanapa w biurze jest za krótka na dłuższą drzemkę - zakrawa to o dyskryminację wysokich; 8) Jak firma zamawia sushi to zawsze przyjeżdża zimne; 9) W planie przestrzeni biurowej nie została uwzględniona sala kinowa i na piątkowe seanse musi nam wystarczyć 60-calowy TV; 10) Ludzie mają dziwne poczucie humoru i gust muzyczny, a przez te ciągłe śmieszki trudno się skupić. Wszystko to sprawia, że pojawia się stres i w głowie wciąż wracają pytania, typu: - “czy na integracji uda mi się uciec z escape roomu?” - “jeśli nie, to czy zostanę tam na zawsze?” - ”nie skumałem żartu, a może to po prostu kolejny suchar?” - “ile popcornu starczy dla wszystkich?” - “maślany czy zwykły!?” Generalnie nie ma lekko. Praca dla odpornych psychicznie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

brutalna prawda

Bartek

Pracuję w SentiOne dopiero 4 miesiące ale póki co nie znajduję wad. Super ludzie, wspaniała atmosfera i benefity. Czego chcieć więcej? :)

Kasia

Moim zdaniem fajna, godna polecenia firma :) Pracuję tu od 3,5 roku i nigdy w żadnym sensie się nie zawiodłam. Pracy jest sporo ale jest ona na tyle satysfakcjonująca, że rekompensuje ten wysiłek :) Młody, zgrany i ambitny zespół, fajne benefity, możliwość rozwoju - naprawdę polecam i gratuluję wyboru wszystkim przyszłym pracownikom :)

Ludwika

jako obecny pracownik SentiOne (od ponad 3 lat) gorąco polecam :) super atmosfera, możliwość rozwoju, dużo pracy i dużo wyzwań, ale satysfakcja i korzyści są współmierne, z resztą wrzucam moją rekomendację: (usunięte przez administratora)

Nick

Świetna atmosfera i młody team. Fajne biuro. Dużo pracy, ale ciężko powiedzieć złe słowo.

xyz

Wysłałem CV do tej firmy, ale jestem ciekaw, jak faktycznie wygląda praca w niej. Czy ktoś może podzielić się swoimi opiniami na ten temat? Szkoda tracić czas, jeśli okaże się mocno niefajna ;)

Ludwika
@xyz

firma jest zdecydowanie mocno fajna ;)

Zostaw merytoryczną opinię o SentiOne - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SentiOne
4.3/5 Na podstawie 18 ocen.
SentiOne