Opinie o Laam Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laam Security Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Laam Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laam Security Sp. z o.o. w Warszawa

Obserwator

Typowy [usunięte przez moderatora] ludzi przypomina to [usunięte przez moderatora], jestem ciekawy za jaka stawkę ludzie pracują w tej ochronie za 7zł/h, powinno być 10 zł/h przy 160h max taka osoba powinna zarobić minimum aby mieć za co żyć, realia sa inne po 14 h dziennie przerażające.

kamel666

Bardzo ci życzę dziecka/wnuczka [usunięte przez moderatora] zmienisz swoje podejście do osób chorych oraz do życia.

Jacek

Ja pracowałem w Empiku w Warszawie. Zrezygnowałem jeszcze przed przejęciem przez Konsalnet. Czy nowy właściciel zrobił dużą czystkę? Kto poleciał z tych wyżej postawionych?

fryzjer

Jeśli chodzi o firmę Laam miałem wątpliwą przyjemność pracować w niej na obiekcie empik. Plusem pracy byli ludzie, z którymi przebywałem zwykle były to młode i życzliwe osoby dzięki temu jakoś dało się wytrzymać nawet 14,5 godz na zmianie. Najgorszym ścierwem firmy są "menadżerowie". [usunięte przez moderatora] - [usunięte przez moderatora] oderwany granatem od przyczepy z gnojem. Jego największym problemem jest brak rozumu, potrafi jedynie powtarzać jak małpa to czego się kiedyś nauczył (raptem dwa zdania na krzyż) i nigdy nie bierze pod uwagę, ze może się mylić. Typ człowieka, który twierdzi, że czarne jest białe od tak i z tym się trzeba pogodzić. [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia i żerująca na ludziach nieznających się na przepisach prawa. Ma kilku [usunięte przez moderatora], z którymi w miarę normalnie utrzymuje kontakty więc nie zdziwię się, jeśli za chwilę posypie się lawina wpisów od uciśnionych obrońców. Na koniec chciałbym tylko dodać, że wy-menadżerowie jesteście tak na prawdę tylko fizolami, macie pozorną władzę nad ciemnogrodem ludzi i nigdy do niczego nie dojdziecie a ludzie którymi pomiatacie są różni, część z nich to studenci którzy będą kiedyś większymi rybkami od was :) Życzę wam, żebyście do śmierci robili grafiki i codziennie mieli wakaty :D

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Laam Security Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
martin

martin - 2012-11-23 19:59:24 Onoke - 2012-04-16 20:33:26 laam przejal konsalnet,a syf pozostał!!!oszukiwanie na kase i swiadczenia to standard,o zmianie grafiku z godziny na godzine nie wspomne,a menagerowie i ludzie z działu bezpieczenstwa to [usunięte przez moderatora] który ma troche włdzy i podwładnych traktuje jak [usunięte przez moderatora]!!!Tak,zgadzam sie z tym,teraz [usunięte przez moderatora] wie gdzie i do kogo zwracac sie o wydanie kwitow z wynagrodzenia, jedni odsylają do kolejnych i na przemian,aż wkońcu złożyłem wypowiedzenie z winy pracownika i sprawa trafi jeszcze w tym roku na wokande przeciwko LAAM i KONSALNET SECURITY za oszustwa i manipulacje grafikami(to znaczy ze ja posiadam grafiki pracy inne niz to co firma mi wyplacala i wpisywała ze pracowalem 40 g/tydz.a w rzeczywistości pracowałem od 240 do nawet 300 godz/tyg.) na stopniu umiarkowanym i nawet przez 5 miesięcy [usunięte przez moderatora] nie wypłacali 100 za godziny nadliczbowe.Jeżeli Sąd uzna wypowiedzenie z winy pracodawcy,to będą musieli mi wypłacic wszystkie zaległości +odsetki ustawowe w wysokości 13% za kazdy dzień zwłoki + odszkodowanie.Walczyłem z [usunięte przez moderatora] 6 miesięcy o swoją kase a teraz będe walczył przed Sądem.Mała pomyłka,złożyłem wypowiedzenie z winy pracodawcy.

martin

Tom

Też przestrzegam. Pracowałem w Warszawie, nie polecam. Tak przy okazji, [usunięte przez moderatora] jeszcze pracuje?

Onoke

chodzi o warszawe!!!ostrzegam ludzi którzy chca tam pracowac!!!

Onoke

Wk.....ny

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane żeby załatwić jakiś dokument trzeba żebrać tygodniami,wypłaty nie ma na czas,niby jest nowy właściciel ale [usunięte przez moderatora] takie samo!!!najgorszy prywaciarz z zjakim miałem styczność,a menadzerowie i panie [usunięte przez moderatora] kłamią cały czas!!!

sss

właśnie zakończyłem współpracę w lublinie

sss u kogo jestes

ssss

jeżeli za 210 godz otrzymuje się 450 zł to jak to nazwać myślałem że nie okrada się osób niepełnosprawnych ale widocznie teraz taka moda

XXX

Potwierdzam, firma jest bardzo niepewna. Na samym początku menadżer obiecywał,że na początek 100godzinek na próbe a potem inny obiekt i podwyżka co jest totalną bzdurą jak się okazało. Przez cały czas nie miałem kradzieży, lecz dziwnym trafem 3dni przed końcem czasu próbnego zadzwonił menadżer informując,że dzień wcześniej ukradli mi grę. Dziwne,że menadżer zadzwonił do mnie godzinę po tym jak zapytałem co z przedłużeniem umowy. Poinformował mnie,że przyjedzie za 3dni i zobaczymy co będzie. Co jest dziwne że tego faktu w ogóle nie zgłosił na policję, a mi nawet monitoringu nie pokazano. Postanowiłem,że dłużej w tej firmie nie chcę zostać. Z kwestią umowy tez śmiech na sali. Na samym początku podpisywałem umowę i bhp, umowa na miesiąc. W trakcie umowy menadżer obiecywał,że podpiszemy następną umowę na 6miesięcy, później,że podpiszemy na 3miesiące, a gdy spotkaliśmy się na koniec aby zdać koszule,krawat i identyfikator, okazało się,że są nowe papiery i muszę podpisać nowe bhp i nową umowę która jest na rok czasu i w takim układzie muszę podpisać wypowiedzenie. To jest dobra praca dla ludzi na emeryturze, z grafikiem też są kłopoty. Nigdy nie wiadomo czy za chwilę nie zadzwoni menadżer abym kogoś zastąpił. Ogólnie nie polecam tej firmy. Na pewno nie dla młodych ludzi,nawet na chwilkę na pracę zastępczą. NIE POLECAM.

Oburzony

(usunięte przez administratora) i [usunięte przez moderatora] opźnienia w wypłacie i brak stałego grafiku,praca jak w [usunięte przez moderatora],teraz laam przejął konsalnet ale burdel jest dalej!!!

Zak

Firma laam to najgorszy pracodawca z jakim miałem styczność!!![usunięte przez moderatora] co do zarobków i tematu ubezpieczenia!!!To firma idealna dla emerytów,rencistów,oraz inwalidów a nie ludzi którzy chcą zarabiać godnie i się rozwijać!!!Panie [usunięte przez moderatora] i pani [usunięte przez moderatora] nie mają zielonego pojęcia o prawie pracy i admistracji!!!Swoje stanowiska mają przez znajomości albo...

tulipan

to zalezy jak sie uda z wypłatami dziwne jest ze pracownicy na umowe o prace dostaja wypłate 10-11 natomiast umowa zlecenie powinna dostac do 15 kazdego miesiaca dostaja 19 -20 lub niewiadomo kiedy dostana lamm sekurit to paranoja wiekszy burdel niz niewiadomo gdzie , kobieta odpowiedzialan za wypłaty nie ma pojacia o swojej pracy , przes czy dyrektor ma wszystko w [usunięte przez moderatora] czemu sie nie zwolnie bo niby umowa zlecenia a przepisy jak o prace , w tej firmie trzeba zebrac o pensje z koncem miesiaca

BYŁY PRACOWNIK Laam WARSZAWA

Poczytałem trochę tych wpisów i cóż mogę powiedzieć.Tam gdzie ja stałem na obiekcie było bardzo fajnie,do tej pory mam dobry kontakt z pracownikami tego sklepu,z osobami którymi pracowałem...a było to 2 lata temu......Lecz jeśli chodzi o samą prace ..to była to porażka nie samowita.[usunięte przez moderatora] potrafił dzwonić o 23 mówiąc że..cyt..musi pan być na Jankach i koniec,obiecanki premii-której nigdy nie było.Wypłaty nie wterminie .[usunięte przez moderatora] ze str..Kordynatorów..Lecz naj większym [usunięte przez moderatora] jako Kordynator był i pewnie nadal jest [usunięte przez moderatora]..Straszny,[usunięte przez moderatora] !!! LAAM -porażka nie samowita!

kasamil123

dla mnie to [usunięte przez moderatora], nie wypłacili mi kasy po 2 miesiącach........ zwolniłem się a jak przelewu nie było tak nie ma....

Ja pracuje w tej firmie od 3 lat i nie mogę poiwedzieć na nią złego słowa. Jeżeli chodz chodzi o wypłaty to zależy jak wypada weekend ale zawsze są na czas, a jeśli chodzi o pracę to pracujesz ile chcesz nikt na siłę Cię nie przyciągnie i to Mi się podoba. Menadżerowie są spoko chociż Ja pracuje u jednego od początku i nie mo na Niego powiedzieć nic złego jeśli trzeba to Mnie [usunięte przez moderatora] jeśli zasłuże to pochwali a i premię bardzo często dostaję od Niego. Jeśli ktoś szuka pracy to polecam tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Laam Security Sp. z o.o. - Warszawa

Laam Security Sp. z o.o.