Opinie o BMS Group Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BMS Group Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BMS Group Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMS Group Sp. z o.o w Warszawa

Opinia Nowy wpis

Firma fatalna, na rynku ma niezbyt ciekawą opinię jeśli chodzi o jakość usług...nie płaci pracownikom na czas...i na początku roku chyba już na pewno będzie miała kontrolę

Honorka Nowy wpis

Szukają Product Managera, ktoś miał styczność ze stanowiskiem? Piszecie, ze firma dużo wymaga, ktoś wspomniał, że rekrutację przeszedł wzorowo, a i tak stanowiska nie dostał. Macie jakieś rady, żeby jednak dostać tu pracę? Może warto się jakoś przygotować do rozmowy rekrutacyjnej? Aa, no i jakie widełki oferują, skoro wymagania są duże? ;)

Kandydat Nowy wpis

Mam dwa lata doświadczenia w testowaniu manualnym i automatach. Zadania rekrutacyjne na stanowisko testera wykonałem wzorowo, na pytania na rozmowie odpowiadałem bezbłędnie, a mimo to odrzucili kandydaturę na młodszego testera bez podania przyczyny. Żenada. Strata czasu - śmieszni ludzie.

Jaki jest wkład kierownictwa BMS Group Sp. z o.o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie BMS Group Sp. z o.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
LG1750 z superaśnymliftem

BMS najelpsza firma pod słońcem.W nocy.

Bartosz

@Kierowca Co masz konkretnie na myśli? Fajnie by było jakbyś powiedział coś więcej bo jestem zainteresowany pracą tam i zaintrygowało mnie to co piszesz.

Kierowca

Koledzy kierowcy unikajcie tam zaladunkow nedzna firma a do pracy za milion bym tam nie poszedl dziwie sie ze robia u tego niepelnosprytnego

Eryk

Zastanawiam się co spowodowało, że przestaliście zamieszczać na forum opinie o pracy? Jest tak dobrze?

Grzegorz

Myślę, że warto zastanowić się zanim kogoś oskarżymy. Firma to dobry pracodawca, polecam.

Zaspamowany

Zdecydowanie odradzam. Firma łamie podstawowe prawa ochrony danych osobowych i przetwarza je bez zgody. Sprawa ewidentne do zgłoszenia do UODO. A przy tym hipokryci oferują szkolenia z etyki w biznesie.

TDI

Największe (usunięte przez administratora) jakie można zobaczyć : Kierownik ma w (usunięte przez administratora) ludzi, ponadto wymaga od nich ogromnego doświadczenia ogólnie nie polecam!!!

Bogdan
@TDI

Jeśli pracodawca wymaga doświadczenia i kwalifikacji, napisz czy wynagrodzenie jest do tego adekwatne. Rozumiem, że jesteś niezadowolony z relacji z przełożonym, ale czy spokojna rozmowa mogłaby zmienić wasze wzajemne kontakty? Napisz proszę, jakiego rodzaju umowy są podpisywane w firmie. Zlecenie, czy na czas określony?

Urszula

@NiestetySprawiedliwa, co masz na myśli mówiąc o urlopie? Jeśli firma zatrudnia pracowników na umowę o pracę to wszystkie kwestie związane z urlopami są regulowane prawnie, w tym ilość przysługujących pracownikowi dni urlopu w miesiącu. Czy może firma zatrudnia pracowników na umowę-zlecenie? @TRENER, jeśli faktycznie trzeba było wchodzić na drogę sądową to nie świadczy dobrze o firmie. Jakie było oficjalne stanowisko firmy w tej sprawie? Rozumiem że wcześniej próbowałeś się kontaktować żeby wyjaśnić sprawę?

NiestetySprawiedliwa

Ta firma to niestety żart. Stanowczo nie polecam, parcie tylko na wynik,(usunięte przez administratora)typowa mała firemka, która chce się upodobnić do korporacji. (usunięte przez administratora) Malutka podstawa, prowizja NIE ZAWSZE co miesiąc, bo zależy od wyników, produkt nie jest łatwy w sprzedaży, opierają się na manipulacyjnych technikach sprzedaży. O urlopie zapomnij, może sobie wyszarpiesz 2 dni w miesiącu. Lepiej i przyjemniej popracujesz sprzątając ulice :)

Urszula

@Justyna, czy sytuację o której piszesz udało się rozwiązać? Nawiązałaś kontakt z BMS Group? Ten problem który opisujesz może być zwykłą pomyłką w dokumentach. @Gość, możesz podać konkretne przykłady zachowań o których piszesz? Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie wnosi zbyt dużo do dyskusji. Czemu tak sądzisz? @Dominika, a Ty jesteś obecnie pracownikiem firmy? Nie umieściłaś na wątku swojej opinii o tym pracodawcy. Z kontekstu Twojej wypowiedzi rozumiem że jest pozytywna, zgadza się?

gość

Justyna, a Ty tam pracowałaś w ogóle?

Dominika

Nikt nie trzyma na siłę nikogo w firmie. Tylko radzę pamiętać, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Ciekawski

A jak wygląda praca na stanowisku sprzedażowym? Pracowałem w kilku firmach i różnie bywało pytanie jak tutaj z wynagrodzeniem i targetami?

ann

Pozytywna atmosfera, płace w miarę dobre, trochę za niska podstawa, ale nadrabia się prowizją. Pomocni ludzie i mega klimat. Najlepsze są wyjazdy za zrobione targety :)

Pracus

Zatrudniajsz się na własne ryzyko. Zgodze się z poprzednikami, przerost formy nad treścią.

andrzej

Gdzie firma ma swoją fizyczną siedzibę?

Zostaw merytoryczną opinię o BMS Group Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w BMS Group Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy BMS Group Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMS Group Sp. z o.o?

BMS Group Sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Nowogrodzka 50 lok. 515
    00-695 Warszawa