BMS Group Sp. z o.o

Opinie o BMS Group Sp. z o.o

Ciekawski

A jak wygląda praca na stanowisku sprzedażowym? Pracowałem w kilku firmach i różnie bywało pytanie jak tutaj z wynagrodzeniem i targetami?

Kar

Oszuści. Wieczny bałagan z dokumentami pracownika, obiecują umowę o pracę a trzymają po kilka lat na zleceniu. Niby prezes potrafi w ostatniej chwili odwołać ci zgodę na urlop, bo ma taki kaprys. Zmieniają warunki prowizji jak zaczyna dobrze iść, żeby tylko jak najmniej zapłacić. Nie polecam.

ann

Pozytywna atmosfera, płace w miarę dobre, trochę za niska podstawa, ale nadrabia się prowizją. Pomocni ludzie i mega klimat. Najlepsze są wyjazdy za zrobione targety :)

dziag

nielegalny uber.

borsshcio

Modras! To, że Cię zwolnili za brak wyników i negatywne nastawienie to wina przerostu formy nad treścią? :D

Pracus

Zatrudniajsz się na własne ryzyko. Zgodze się z poprzednikami, przerost formy nad treścią.

andrzej

Gdzie firma ma swoją fizyczną siedzibę?

Gosć25

@kris a czy możesz powiedzieć, co należy do twojego zakresu obowiązków jako business partnera?

kris

Jak kogoś satysfakcjonuje nic nie robienie i pultanie się później na niskie zarobki w internecie, to akurat w tej firmie nie ma czego szukać

kris

Na stanowisku business partnera właśnie. Tylko naprawdę trzeba się do tego przyłożyć, nie wystarczy przyjść i siedzieć na fb 8h a zapieprzać, po prostu, jak to na systemie prowizyjnym. Oczywiście ludzie odchodzili z bmsu, bo kasa mała, tylko, że jak ktoś przychodził i nic nie robił a dostawał podstawę, to nic dziwnego, że mu było mało. Coś za coś - jesteś solidnym i zaangażowanym pracownikiem - dostajesz za to solidną pensję albo jesteś leszczem i przychodzisz odbębnić to dostajesz wtedy to na co zasłużyłeś, krótko.

kris

Śmieszne są narzekania na płacę... Ale nic dziwnego, tylko lenie i nieroby na nią narzekają, jak się chce to można. Podejrzewam, że @Moris to osoba, która przez chwilę pracowała, skończyła magistra na kierunku Totalnie Bezprzyszłościowym i narzeka, że nie ma 5k netto na początek. W BMSie ludzie bez wykształcenia potrafili i po 7 - 8 tysi mieć. A bez chęci to i magister będzie w ogonie wynagrodzeń.

gosc

Uważajcie na tę firmę. Atmosfera fatalna.Zero perspektyw rozwoju. A płaca tragiczna.

Moris

Odradzam niska podstawa. Obiecują duże pieniądze a zarabia się mało. Odradzam.

kris

firma cały czas rozbudowująca się i mająca super ekipę. jeśli się chce to można fajnie zarobić. najwyższa moja pensja to 7k zł brutto na stanowisku key account managera. średnie biuro

kasiako

Atmosfera w pracy bardzo fajna, mili ludzie, przyzwoite pieniążki, jedynie czasem zbyt duża presja na wynik. Ale nie mam prawa narzekać na resztę.

KE

FIRMA MA PROBLEM Z ZAPŁATĄ ZA ZALEGŁE FAKTURY!!!

byly

Firma ma problemy z prawnymi obowiązkami wobec pracownika. Nie dotrzymuje terminów. Atmosfera megalomanii i przerostu formy nad treścią. Warunki biura fatalne.

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

igor
@admin 18.07.2015 13:41

ktoś tam chciał wiedzieć gdzie jest siedziba firmy, znajduje się w Comet Business Center ul. Jana Olbrachta 94, Warszawa Wola, a firma faktycznie słaba, nie wiadomo już czy to bmspolska czy bmsgroup.? Podejrzane...

Zostaw opinię o BMS Group Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMS Group Sp. z o.o