Opinie o AXA Polska S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AXA Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AXA Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Polska S.A. w Wrocław

Magda Nowy wpis

Ile zarabiacie na godzinę ?

maciek Nowy wpis

no i widze, ze jest jednak jedna aktualna oferta pracy jako Doradca ds. Ubezpieczeń w Dziale obsługi klienta (Call Center), wiec opłaca się u nich zatrudnic.

ona12 Nowy wpis

dno totalne,ludzie zarabiają tam grosze, BRAK PODSTAWY opisywane tutaj na forum to wabik na naiwniaków,odejdziesz po przyjęciu to zwracasz 2000 zł za szkolenia,praca tragedia,w sumie trudno to nazwać pracą,jesteś naganiaczem jak na targu

ona123 Nowy wpis

LUDZIE NIE CHĄ SIE UMAWIAĆ NIE MA SPRZEDAŻY popieram handlowcy robią wszystko co mogą żeby zdobyć klientów, ale to nie oznacza, że robią to niezgodnie z jakimiś ogólnie przyjętymi zasadami, wiadomo, że tylko będąc wiarygodnym i oferując skuteczne polisy możemy pozyskiwać nowych klientów, ludzie są mega uprzejmi i nie wciskają nikomu kitów, robiąc tak nie zdobywali nowych klientów!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AXA Polska S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
anna

obietnice bez pokrycia? co masz niby na myśli? "zarobi Pan na tej reklamie milion... albo nie dwa... i to wszystko za 700 zł"..??? bez kitu... i jak być nie zauważył wcześniej to już tam nie pracuje, więc nie mam powodu żeby ich bronić czy coś.. po prostu mówię jak jest. konsultanci mają czyste sumienia. może góra raz na jakiś czas coś [usunięte przez moderatora] , ale też starają się to naprawić jak tylko można.

on24

nie polecam pracy

Daniel

Witam Odradzam pracę w Firmie AXA Polska to (usunięte przez administratora) obiecuja postwę którą tzreba potem zwracać, komornicy cię ścigają odchodzisz polisa upadnie i ci każą oddawać.

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Polska S.A. - Wrocław

AXA Polska S.A.