logo AXA Polska S.A.

Wrocław

Opinie o AXA Polska S.A.

Daniel 2014-09-12 14:41:42
Witam
Odradzam pracę w Firmie AXA Polska to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obiecuja postwę którą tzreba potem zwracać, komornicy cię ścigają odchodzisz polisa upadnie i ci każą oddawać.
on24 2014-09-12 14:44:26
nie polecam pracy
anna 2014-09-12 14:51:10
obietnice bez pokrycia? co masz niby na myśli? "zarobi Pan na tej reklamie milion... albo nie dwa... i to wszystko za 700 zł"..??? bez kitu... i jak być nie zauważył wcześniej to już tam nie pracuje, więc nie mam powodu żeby ich bronić czy coś.. po prostu mówię jak jest. konsultanci mają czyste sumienia. może góra raz na jakiś czas coś [usunięte przez moderatora] , ale też starają się to naprawić jak tylko można.
ona123 2014-09-12 14:54:01

LUDZIE NIE CHĄ SIE UMAWIAĆ NIE MA SPRZEDAŻY
popieram handlowcy robią wszystko co mogą żeby zdobyć klientów, ale to nie oznacza, że robią to niezgodnie z jakimiś ogólnie przyjętymi zasadami, wiadomo, że tylko będąc wiarygodnym i oferując skuteczne polisy możemy pozyskiwać nowych klientów, ludzie są mega uprzejmi i nie wciskają nikomu kitów, robiąc tak nie zdobywali nowych klientów!
ona12 2014-09-12 14:57:17
dno totalne,ludzie zarabiają tam grosze, BRAK PODSTAWY opisywane tutaj na forum to wabik na naiwniaków,odejdziesz po przyjęciu to zwracasz 2000 zł za szkolenia,praca tragedia,w sumie trudno to nazwać pracą,jesteś naganiaczem jak na targu
maciek 2016-05-12 09:18:15
no i widze, ze jest jednak jedna aktualna oferta pracy jako Doradca ds. Ubezpieczeń w Dziale Obsługi Klienta (Call Center), wiec opłaca się u nich zatrudnic.
Zostaw swoją opinię o AXA Polska S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXA Polska S.A.