Opinie o Selgros w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Selgros. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Selgros o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros w Warszawa

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

............................
@Norbert

chyba brutto nie ściemniaj 2000 na pewno nie przekroczysz

przylesie
@Norbert

szukają ale ukraińców bo tylko oni godzą się na zarobek 1600 netto

aetius

Opinia Selgros Mysiadlo w Warszawie: pensja kasjera na poziomie (usunięte przez administratora)netto, jak nie bierzesz wolnego na telefon. Chyba nienajgorzej??? Klienci w miare w porzadku, ogarnieci. Znalazlo sie kilku (usunięte przez administratora), co nie bardzo sa zorientowani w jakim celu idzie sie na zakupy. Wspolpracownicy na dziale kas w wiekszosci (usunięte przez administratora) Jak ktos przychodzi do pracy w celch towarzyskich to polecam-ja dalem sobie spokoj po dwch miesiacach. Sorki ale otoczenie (mam na mysli personel)raczej nie z mojej powiesci.Kierownik dzialu kas w porzadku-chyba jedna z niewielu osob tam zatrudnionych ktora reprezentowala jakis przyzwoity poziom.

Tymon

Jak ktoś nie jest zwolennikiem pracy to zawsze znajdzie powód do narzekania?

Zdegustowana

Nie jestem przeciwnikiem zatrudniania cuzoziemców,niemniej skoro potrafili sobie zalatwić wszystkie potrzebne dokumenty,pracę...dlaczego nie potrafią odpowiedzieć zdezorientowanemu klientowi normalnie-po polsku.Jedyne slowa jakie znają gdy o coś pytać w Selgros -Mars to nie panimaju .Odechciewa się wszystkiego.Tak ma wyglądać prawidlowa obsluga klienta ?a może chodzi o zniechęcenia ludzi do robienia tam zakupow ?pięniądze te same a pracy mniej...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Selgros? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Dawid

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może to wy macie wygórowane wymagania?

wózkowy

Też tam pracowałem i moge potwierdzić twoje słowa!

Aaa

zgadzam się, tez tam pracowałam i uciekłam

Iwonka

Czy jest ktoś kto pracuje w selgrosie na Białołęce?? W dziale obsługi klienta. Chciałabym zapytać jak tam sie pracuje, jakie zarobki, atmosfera. Dziekuje

Mezalians

Jak wyglądają pensje pracownika hali na ul. Puławskiej Mysiadło w porównaniu do pracownika hali Technicolor na ul. Julianowskiej 65 Józefosław 2500 plus 685 brutto premii frekwencyjnej.

LLLLLL

2000 netto zgadza się

x
@jaa

2000 netto zgadza się

Jaka pensja na tym stanowisku biurowym? Umowa o prace na te 3 msc?

Qwer

Firma obenie prowadzi rekrutację do nowo powstającej hali pod Warszawą m.in jako pracownik biura. Dziwna rekrutacja, mieszane uczucia... niezgodnosc informacji ,ktore byly przedstawione w ogłoszeniu. Oferują praca na 3 m-ce przy wprowadzaniu danych lub pozyskiwaniu klientów a pozniej istnieje MOŻLIWOŚĆ dalszego zatrudnienia na JAKIMŚ STANOWISKU jak to pan rektruter określił ale nie daje gwarancji...Strata czasu...

Nikos62

Witam, jak wygląda praco jako przedstawiciel ds. gastronomii ? Ktoś coś słyszał?

Memo

Dział kas na Marsa porażka. Więcej rządzących niż zarządzających. Bałagan i brak jasnych zasad pracy. Ponadto praca od 5 ej rano za 1800 zł to nie są dobre warunki pracy. Uciekam do Lidla.

buźka
@Memo

"Więcej rządzących niż zarządzających" oh rilly?

Zmęczony

ludzie złoci jak nie macie innego wyjścia to trudno, nie polecam pracy na warzywach jest za ciężka a kierownicy tylko gonią do roborty , zastanów się kolego, koleżanko trzy razy.

aaa

zarobki tragiczne, wyzysk, (usunięte przez administratora), kadra kierownicza traktuje ludzi jak stworzenia jakiegoś niższego gatunku... jedynie atmosfera między pracownikami była bardzo przyjemna. ogólnie nie polecam, niezależnie od stanowiska.

szczykutka

ja pracowalam w selgrosie i bardzo dobrze mi sie tam robiło,fajna atmosfera jak na tak dużą hale i dużo pracowników.

aa
@szczykutka

gdzie pracowałaś , na którym Selgrosie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros - Warszawa

• Jak się pracuje w Selgros?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selgros