logo Selgros

Selgros

Opinie o Selgros

szczykutka 2009-11-05 16:39
ja pracowalam w selgrosie i bardzo dobrze mi sie tam robiło,fajna atmosfera jak na tak dużą hale i dużo pracowników.
aaa 2009-11-10 20:35
zarobki tragiczne, wyzysk, (usunięte przez administratora), kadra kierownicza traktuje ludzi jak stworzenia jakiegoś niższego gatunku... jedynie atmosfera między pracownikami była bardzo przyjemna.
ogólnie nie polecam, niezależnie od stanowiska.
Zmęczony 2009-12-19 18:32
ludzie złoci jak nie macie innego wyjścia to trudno, nie polecam pracy na warzywach jest za ciężka a kierownicy tylko gonią do roborty , zastanów się kolego, koleżanko trzy razy.
Memo 2016-06-30 23:45
Dział kas na Marsa porażka. Więcej rządzących niż zarządzających. Bałagan i brak jasnych zasad pracy. Ponadto praca od 5 ej rano za 1800 zł to nie są dobre warunki pracy. Uciekam do Lidla.
buźka 2016-06-30 23:57
"Więcej rządzących niż zarządzających" oh rilly?
uuuu 2016-10-31 12:05
w selgrosie na ul. Marsa w Warszawie jest taki pie***lnik że główni kierownicy i dyrektorzy nie wiedzą o co chodzi i po co przychodzą do pracy. Sami nie potrafią nic zrobić ani wytłumaczyć tylko drą japy jak szympansy. Nie nadają sie do niczego nie wiem kto ich jeszcze trzyma tam. Zero poszanowania dla pracowników każą sie odbijać na przerwy a w rzeczywistości muszą pracować w tym czasie. Kiedy przychodzi godzina wyjścia z pracy kierownik musi sie odbic ze idzie do domu a zostaje zmuszony aby został i pracowal 1h do 2h.Tylko nasłać inspekcje pracy co niedługo uczynię
emi 2016-10-31 12:11
Myślę, że telewizja powinna się zabrać za selgros, biedronkę, lidl itd bo znowu zaczynają tam wyzyskiwać ludzi zresztą kiedy tak nie robili
Nikos62 2017-01-23 09:49
Witam, jak wygląda praco jako przedstawiciel ds. gastronomii ?
Ktoś coś słyszał?
Qwer 2017-02-22 10:50
Firma obenie prowadzi rekrutację do nowo powstającej hali pod Warszawą m.in jako pracownik biura. Dziwna rekrutacja, mieszane uczucia... niezgodnosc informacji ,ktore byly przedstawione w ogłoszeniu. Oferują praca na 3 m-ce przy wprowadzaniu danych lub pozyskiwaniu klientów a pozniej istnieje MOŻLIWOŚĆ dalszego zatrudnienia na JAKIMŚ STANOWISKU jak to pan rektruter określił ale nie daje gwarancji...Strata czasu...
ja 2017-02-27 21:35
Jaka pensja na tym stanowisku biurowym? Umowa o prace na te 3 msc?
jaa 2017-03-01 19:46
podobno 2000 zl netto
Zostaw swoją opinię o Selgros - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros