Opinie o Gpn Data Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gpn Data Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gpn Data Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gpn Data Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Graficzka Nowy wpis

Pracowałam w firmie kilka lat temu jako grafik. Plusy: w większości sympatyczni i zabawni ludzie, duże i przestronne biuro, korzystna umowa. Minusy: brak informacji zwrotnej o pracy, zdarzają się głupie/seksistowskie "żarty", moja umowa po okresie próbnym nie została przedłużona z powodu: "bo się nie domyślasz".

MemoArmani Nowy wpis

Witam jaka są pensje mniej więcej jaki przedział nie musi być najdokładniej :)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Gpn Data Europe Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie

Raczej nie.

Iwona Nowy wpis
@Nie

Piszesz, że raczej nie czyli nie ma pewności. Może firma ma jakieś inne plusy, o których warto napisać by zachęcić przyszłych kandydatów do podjęcia się pracy u nich? Chętnie poczytałabym więcej jakichś pozytywnych opinii.

Tomasz

@X Jeśli komuś nie odpowiada praca lub nie po drodze mu z dobrą firmą to po co chce tu pracować?

Xx
@Tomasz

Nie chce i dlatego nie pracuje, ale ostrzega też innych przed złą firmą.

Dobrze pisze. Nowy wpis
@Xx

Wystarczy poczytać.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gpn Data Europe Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Asia

Skoro biuro daleko od centrum to czy zwracają kilometrówkę ?

Copy

Bardzo miła atmosfera, ludzie pomocni i życzliwi, miło przychodziło się do pracy. Biuro jest daleko od centrum, co dla mnie akurat nie było problemem, bo mieszkałam blisko. Umowa o pracę jest także dużym plusem. Każdy z kim współpracowałam w moim dziale (copywriterzy) czy z poza działu (deweloperzy, IT, graficy) był bardzo otwarty i pomocny. Jedyną osobą, z którą trudno było się porozumieć był szef działu Brand Management, który mimo dobrych chęci nie potrafi niestety zarządzać ludźmi ani komunikować się w otwarty i szczery sposób. Zostałam przyjęta na 3-miesięczny okres próbny i ponad miesiąc przed zakończeniem umowy zaczęłam pytać czy zostanie ona przedłużona. Niestety szef nie potrafił udzielić mi odpowiedzi ani pozytywnej, ani negatywnej, ponieważ nie był w stanie porozmawiać na ten temat ze swoimi przełożonymi. Zobaczyłam wtedy także ofertę na Rocketjobs.pl na moje stanowisko (!), a gdy o to zapytałam, dostałam informację, by się tym nie przejmować i bym poprawiła jedną rzecz w mojej pracy, bo to jest ważne, a nie ogłoszenie, bo ono samo się aktualizuje. Pytałam niemal codziennie, aż zaczął mnie unikać (!?), dopiero gdy znów zapytałam (kilka dni przed końcem umowy) otrzymałam odpowiedź negatywną, co uzasadnił tym, że rozmawiał z przełożonym i nie będzie już tego etatu, a sam myślał, że uda się bym została.3 dni później znów zobaczyłam ogłoszenie o pracę na to stanowisko. Nie rozumiem tego rodzaju komunikacji, bo myślę, że jeśli nie chce się komuś przedłużyć umowy to wypada po prostu powiedzieć o tym wcześnie, a nie unikać tej osoby i trzymać w niepewności do samego końca. Podsumowując, firma jest bardzo ok, ale nie polecam współpracy z tą osobą, a więc pracy jako copywriter, mimo, że pozostali pracownicy działu są bardzo mili i świetnie się z nimi współpracuje.

X

Nie polecam, zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami odnośnie pracy w IT. Miejsce, w którym można przeczekać w oczekiwaniu na jakąś ciekawszą ofertę.

Antek

W GPN data pracuje już trzeci rok - wynagradzonie zawsze na czas, atmosfera w pracy bardzo przyjazna - czasem jest więcej pracy, ale jak zainstnieje potrzeba pracować ponad 40 godzin, to jest to uwzględnione w wysokości wynagrodzenia. Same biuro, pomimo odległości od centrum, jest przyjemne... z darmowym parkingiem oraz w pełni wyposażoną kuchnią. (kawwwwa!) Ludzie są tu naprawdę życzliwi - administracja we wszystkim pomaga, IT reaguje natychmiast abym zawsze miał komfortowe warunki pracy i zawsze wiem jakie oczekiwania ma mój przełożony. Pracują tu ludzie z całego świata i panuje międzynarodowa atmosfera, a wielkość firmy sprawia żę nie czuje się jak bym pracował w korpo. Ogólnie, praca rozwojowa i dobrze płatna - polecam pomimo dojazdów.

Anon

GPN DATA have a great working atmosphere and offer good oportunities to develop and learn. The people are nice, supportive and there's pleanty of room to work on projects individually or in groups. If you're not familiar with financial tech, they give you a lot of space for you to get to grips with the structure and how the company operates so you can learn unpressured. The only thing I would complain about is that the office location is a little out of the way.

Radek

Po pracy w wielu już firmach, korporacjach, instytucjach państwowych, firmach rodzinnych - powiem tylko jedno: nigdzie jeszcze nie było tak luźnej atmosfery pracy i minimum stresu. Żadna korpo-mowa. Normalność. Finansowo przyzwoicie+. Jedynie odległość od centrum może być mankamentem. Ludzie z różnych krajów ale rozmawiamy w swoich językach, a jak trzeba to po angielsku. Ważne, że nikt nikomu nic nie narzuca. Zadania do ogarnięcia. Nie ma takiego przytłoczenia i beznadziei, że nie ma się wpływu na nic. Firma jest mała do 40 osób, a więc wszyscy się znają i nie ma syndromu zagubienia, szczególnie w pierwszych dniach. Na pewno nikt nie zostanie zostawiony samemu sobie. Ludzie sobie pomagają. Jest duży parking strzeżony i darmowy przy firmie. Do firmy przyjeżdża kilka bardzo dobrych cateringów z naprawdę dobrymi kanapkami i daniami obiadowymi. Poza tym w okolicy są bardzo dobre restauracje ale do nich niestety albo trzeba dojechać albo zamówić z dostawą - w kilka osób wychodzi po parę złotych dowóz, a dania z restauracji są dwudaniowe do 20 zł. Z tego co słyszałem to firma ma wykupiona salę do squosh'a ale nigdy nie korzystałem, a szkoda :) Jednym zdaniem jak ktoś jest zdolny, ma wiedzę i chce pracować i przychodzić bez strachu do pracy, to ogromnie polecam.

Anastazja

Nie polecam , jest dział programistów Kubański (ludzie z Kuby , więc Hiszpańsko języczni ,aczkolwiek znają angielski ) oraz dział programistów Polskich . Aplikowałem na stanowisko administratora , serwery dedykowane oraz VPS , rozsiane po rożnych lokalizacjach Straszne kumoterstwo i zarządzanie strachem przez Prezesa , firma rodzina co widac w KRS po wpisach (Ojciec,Syn) https://rejestr.io/krs/291075/gpn-data-europe/powiazania Totalny bałagan , zdecydowanie nie polecam , dobrze ,że nie zostałem zatrudniony https://www.youtube.com/watch?v=mUQ2Sq3VV38 https://taratalkstoday.blogspot.com/2017/04/who-are-gpn-data.html Firma mieści sie na trakcie lubelskim 191 https://www.google.com/maps/uv?hl=pl&pb=!1s0x471ed2ee7423e997%3A0xf09b8bbcc725fcc3!3m1!7e115!4s%2Fmaps%2Fplace%2Fgpndata%2F%4052.2018619%2C21.1344381%2C3a%2C75y%2C257.33h%2C90t%2Fdata%3D*213m4*211e1*213m2*211sa0kHcMMIjmwTClRzD_sK7A*212e0*214m2*213m1*211s0x471ed2ee7423e997%3A0xf09b8bbcc725fcc3%3Fsa%3DX!5sgpndata%20-%20Szukaj%20w%20Google!15sCAQ&imagekey=!1e2!2sa0kHcMMIjmwTClRzD_sK7A&sa=X&ved=2ahUKEwi3taiJ98znAhUSyqQKHYUjAQoQpx8wDHoECBkQCw

Sylwia
@Anastazja

A skąd to wszystko wiesz o pracy w Gpn Data, skoro nie zostałeś zatrudniony? Takie wnioski wysnuwasz tylko po rozmowie rekrutacyjnej? Czekam na dalsze opinie.

Mot

Rekrutacja przyzwoita, 2 etapy, rozmowa z osobą techniczną (chyba z ameryki łacińskiej) i zadanie testowe. Szybka odpowiedź, może dlatego że zostałam przyjęty hehe :)

Anton

Fajna atmosfera i ciekawa branża. Pensje mogłybyć wyższe.

hu9.boss

PLUSY: - dobra pensja na umowę o pracę - płatne nadgodziny - wynagrodzenie na czas MINUSY: - dojazd na Wawer (ciężko komunikacją, najlepiej mieć swój samochód) - dużo pracy w nadgodzinach - kolesiostwo i kumoterstwo - brak możliwości rozwoju i wdrażania własnych rozwiązań Praca na rok, może na dwa jak się ma dobrą psychikę.

Afanazy

Firma zajmuje piętro w budynku biurowym na Wawrze. Czyli praktycznie chyba z Otwocka jest blisko. Ja mam (w Warszawie) blisko 1:45 minut wg jakdojadę. Dziękujemy samorządowcom :) Firma robi w płatnościach online, prawdopodobnie na rynkach wschodnich, kraje post-sowieckie. Sądzę, że jest bardzo mała, bo nikt na recepcji, może 10 osób razem. Rekrutacja: - rozmowa telefoniczna - człowiek miły, ale też nie sprawdzał za bardzo wiedzy, poszedłem na rozmowę - rozmowa - miły człowiek, szuka pracowników, trudno mu znaleźć. Robota przy serwerach linux, blisko 100 maszyn, ale takich rozklejonych, brak update, brak ansibla, - a w ogóle to dobra praca. Rzuciłem 8k brutto, ustaliliśmy, że do dogadania. Zalety: - praca pewnie nie stresująca - prawdopodobnie rozwojowa, bo i hardening i pentesting, i PCI DSS. - pieniądz pewnie też fajny, Wady: - czas dojazdu - czas dojazdu - taka nieznana firma, intuicja mi mówi, że coś nie gra, pracuje w chorwacji i na mauritiusie, ale telefony są na Londyn ? Myślę, że tracenie najlepszym przypadku 3 godzin z życia na dojazd do pracy lub stanie w korkach ca 1,5 godziny dziennie to ja dziękuję i poszukam czegoś lepiej zlokalizowanego np po tej stronie Wisły. Szczególnie, że dojeżdżałem kiedyś ponad godzinę do pracy i naprawdę nie mam ochoty. Życie jest za krótkie.

Zuzanna

Pracujesz w GPN DATA EUROPE? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki pracy mogą liczyć pracownicy? Jakie możliwości rozwoju zapewniła Ci firma?

irek

nie wiem jak na innych stanowiskach jest w ofercie podane, ale dla Programmer - Online Payment Processing Industry@yes jakiś szczególnych benefitów nie przewidują . jedynie pisza o stabilnym zatrudnieniu i atrakcyjnym wynagrodzeniu

admin

Podzie się wrażeniami z rekrutacji w firmie GPN DATA EUROPE SP. Z O.O.16. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Gpn Data Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gpn Data Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gpn Data Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gpn Data Europe Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Złota 7 lok. 18
    00-019 Warszawa
  • NIP: 9522033517 KRS: 0000291075

Gpn Data Europe Sp. z o.o.