EF EDUCATION FIRST

Opinie o EF EDUCATION FIRST

Nowy wpis

Super! Może tym razem Kalifornia?

Mkrupinska

Jestem ogromnie szczęśliwa że mogę brać udział w takich wydarzeniach jak wyjazdy ef! Niezapomniana przygoda wiele przyjaźni coś idealnego!

@Mkrupinska

Serdecznie dziękujemy za opinię! Pracujemy właśnie po to, aby nasi kursanci mogli zdobyć pewność siebie w międzynarodowym środowisku i spędzić niezapomniany czas za granicą. Pozdrawiamy serdecznie!

Kasia Nowy wpis

Jeśli ktoś che się nauczyć języka i to jest jego podstawowym celem NIE polecam kursów EF. Nie jest to profesjonalna nauka a raczej zabawa. Ja byłam na Malcie w grupie wiekowej 18-25 i prowadzone zajęcia bardzo mnie zawiodły. Nie było też poważnego i profesjonalnego podejścia do uczniów. Trafiłam do grupy w której poziom był dla mnie za niski, nudziłam się na zajęciach, probowałam zmienić grupę rozmawiając z nauczycielami i lokalną administracją szkoły, dowiedziałam się że muszę napisać ponownie test językowy, który odbędzie się dopiero w kolejnym tygodniu, a póżniej będę czekała na ewentualną zmianę grupy w odniesieniu do testu. Grupa została mi zmieniona w 3 tygodniu pobytu a przyjechałam na miesiąc. Byłam tym bardziej zdegustowana całą sytuacją gdy kolega z mojej grupy, który też chciał zmienić poziom powiedział w administracji że nie pasuje mu plan zajęć i grupa została zmieniona od ręki. Czy to jest poważne podejście? Czym kieruje się szkoła? Jak może nie pasować plan zajęć osobie która przyjeżdża w konkretnym celu, do szkoły językowej, nie mając tam żadnych innych obowiązków poza plażowaniem czy pływaniem w basenie. Szkoła jednak uznała że chęć spędzania czasu na innych aktywnościach niż nauka języka jest istotniejsza od chęci rozwoju i zmiany poziomu na wyższy o jaki ja się ubiegałam. Kolejną kwestią są nierzetelne egzaminy na wejściu oraz pod koniec trwania kursu. Egzamin kwalifikacyjny jest trudny natomiast poziom na egzaminie końcowym jest zdecydowanie zaniżony, aby szkoła mogła pochwalić się dobrymi efektami nauki. Ja osobiście nie czuję żebym czegokolwiek nauczyła się w tej szkole, jedyną wartością dodaną były dla mnie rozmowy z "zagranicznymi" uczestnikami kursu. Pozwoliłam sobie napisać tą opinię ponieważ mam doświadczenie w tym zakresie. Byłam na 2 kursach językowych w USA organizowanych przez amerykańskie uczelnie. Poziom nauki, podejście do studenta oraz profesjonalizm nauczycieli są nie do porównania. W EF to niestety zabawa a nie profesjonalna nauka języka.

@Kasia

Serdecznie dziękujemy za szczerą opinię - bardzo nam przykro, że wyjazd nie spełnił Pani oczekiwań. Trudno nam się odnieść do szczegółów ze względu na to, że według naszego systemu kurs, który Pani opisuje, odbył się w roku 2016, ale zrobimy co w naszej mocy, aby zaproponować rozwiązanie najlepiej dopasowane do Pani celów i potrzeb. Od 2016 roku wypracowaliśmy wiele nowych rozwiązań, które pozwalają nam dopasować programy językowe do oczekiwań naszych Klientów - mamy dedykowane grupy dla dorosłych, dla aktywnych zawodowo, dla pracujących zdalnie, dla osób w wieku 50+ i nie tylko. Z przyjemnością wspólnie przeanalizujemy, co nie spełniło Pani oczekiwań i zaproponujemy najbardziej odpowiedni kurs, lokalizację oraz termin, tak, aby wyjazd był jak najbardziej spersonalizowany. Przysługuje Pani również zniżka specjalna dla naszych stałych Klientów, serdecznie prosimy o sygnał, jeśli zechciałaby Pani poznać dostępne możliwości, a niezwłocznie się skontaktujemy. Pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji.

Oliwia

Wyjazd na kurs językowy do Nowego Jorku to nie tylko szansa na doskonalenie znajomości języka angielskiego, ale także niezapomniane doświadczenie życiowe! Pozwoli Ci nie tylko rozwijać umiejętności językowe, ale również odkrywać fascynujące miejsca, poznawać ciekawych ludzi i doświadczać niepowtarzalnej kultury Nowego Jorku. To świetna okazja, by rozwijać się, eksplorować i czerpać pełnymi garściami z życia!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EF EDUCATION FIRST? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
n

Swój wyjazd wspominam do dziś! Uważam że wyjazdy z Ef to dla mnie najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy sposób nauki języka, zwiedzania świata oraz poznawania nowych osób. Podczas tego wyjazdu zawarłam nowe przyjaźnie i poznałam nowe osoby z którymi mam nadal kontakt! Odliczam już dni do mojego następnego kursu, polecam wszystkim;)

Izabela

jako dumna ambasadorka Education First moge powiedziec, ze jest to firma z cudownymi ludzmi oraz atmofera! pelen profesjonalizm :) polecam!

Aleksander

Wyjazd językowy z EF do Nowego Jorku był niesamowity! Doświadczenie zanurzenia się w anglojęzycznej kulturze, zwiedzanie dynamicznego miasta i możliwość praktykowania języka angielskiego na co dzień było niezwykle inspirujące i edukacyjne. Polecam każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności językowe i odkrywać nowe miejsca.

Ernestyna

Jeden z fajnieszych wyjazdów na których byłam, poznałam super ludzi, zwiedziłam kilka miejsc. Kurs pomógł mi pozbyć się bariery językowej i otworzyć na nowe doświadczenia

Jakub

Miałem przyjemność uczestniczyć w programie edukacyjnym zorganizowanym przez Education First na Malcie, St. Julian i mogę szczerze powiedzieć, że było to niezwykłe doświadczenie. Już od pierwszego dnia czułem się w pełni zaangażowany i zmotywowany do nauki. Atmosfera panująca na zajęciach była bardzo przyjazna i otwarta, co sprawiło, że nauka była nie tylko skuteczna, ale także przyjemna. Nauczyciele byli nie tylko kompetentni, ale również wykazywali zaangażowanie w rozwój każdego uczestnika grupy. Ich pasja do nauczania sprawiła, że nawet najtrudniejsze zagadnienia stawały się zrozumiałe i interesujące. Lecz najbardziej spodobały mi się dodatkowe zajęcia nt. podróżowania, były bardzo praktyczne połączone z grami symulacyjnymi. Dodatkowo, program edukacyjny Education First na Malcie oferuje również aktywności pozalekcyjne, które są bardzo różnorodne. Wycieczki na inne wyspy, warsztaty kulturowe, imprezy, spotkania z mieszkańcami Malty i wiele więcej sprawiło, że nie tylko poszerzyłem swoje umiejętności językowe, ale także poznałem fascynującą kulturę i historię tego miejsca.

Aleksandra7839

Wyjazd z EF to było spełnienie moich marzeń, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, poznałam mnóstwo ludzi z całego świata i poprawiłam moją komunikację w języku angielskim. Bariera językowa zanika po kilku chwilach. Zero negatywnych uwag tylko same pozytywy.

Ola

Wyjazd EF był spełnieniem moich marzeń, pojechałam do NYC a szybciej niż myślałam, doświadczenie, które będę wspominała do końca życia. Prawda jest ze trzeba się przełamać ale warto, warto pojechać pomimo obaw. Mitem jest ze każdy uczestnik posługuje się językiem angielskim na poziomie C2, każdy znajdzie kogoś dla siebie. Klasy też są podzielone poziomami więc nie ma stresu związanego z nieznajomością odpowiedzi. Chciałabym żeby moja normalna szkoła tak wyglądała, świetna organizacja.

Michelle

EF (Education First) to absolutna rewelacja! Ich kursy oferują nie tylko świetną wiedzę, ale także niezwykłe metody nauczania, które sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Dodatkowo, wycieczki organizowane przez EF są niezapomniane i pozwalają na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Co więcej, pracownicy EF są wyjątkowo zaangażowani i pomocni, zawsze gotowi służyć wsparciem. Zdecydowanie polecam EF wszystkim poszukującym nie tylko edukacji, ale także niezapomnianych doświadczeń!

nina

Pierwszy raz na kurs Ef pojechałam do Cambridge ale podobało mi się tak bardzo, że jeszcze w tym samym roku, w ferie zarezerowałam kurs w Miami a w następne wakacje na Malcie. Za każdym razem bardzo podobała mi się atmosfera na kursie , nauczyciele byli cierpliwi a zajęcos prowadzone w ciekawy sposób. Po lekcjach zawsze można bylo brać udział w dodatkowych wydarzeniach proponowanych przez szkołę. Moim zdaniem wyjazdy z Ef to najprzyjemniejszy sposób nauki języka, zwiedzania świata I poznawania nowych osób. Bardzo otworzyłam się na nowe doświadczenia I zyskałam przyjaźnie które trwaja do dziś. Nie mogę sie doczekać mojego następnego kursu i bardzo wszystkim polecam !

Wiktoria

Wyjazdy EF są niesamowitą przygodą a zarazem okazja do nauki. Mój poziom angielskiego znacznie się podniosł po wyjeździe. Organizacja tego przedsięwzięcia jest perfekcyjna nie ma się o co przyczepić, zdecydowanie warto pojechać !!!

Alicja

Dopiero zarezerwowałam kurs z ef, jednak już na tym etapie jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Pracownicy byli bardzo pomocni przy wyborze kursu, odpowiadając na wszystkie pytania. Dzięki nim nie miałam żadnych problemów przy rezerwacji.

agatka_ef

Szkoła językowa EF to najlepsza instytucja do nauki języków obcych! Wyjazd z EF do Oxfordu w Anglii to jedna z najpiękniejszych przygód w moim życiu!! Poznałam niesamowitych ludzi z krajów z całego świata, m.in.: Japonii, Niemiec, Belgii, Ekwadoru, Kolumbii, Argentyny, Tajwanu, Meksyku.. Nadal mamy kontakt! Kurs z EF to nie tylko nauka języka, ale coś znacznie więcej. Możecie poczuć się jak lokalni mieszkańcy, a nie tylko turyści. Legitymacja kursanta EF upoważniła nas też do wielu zniżek na bilety wstępu do znanych miejsc i muzeów, a także do zakupów ubrań i przyborów w oficjalnyn merchu Oxford University! Co więcej, możecie w weekendy podróżować z EF i zwiedzać miasta i atrakcje w okolicy, jak np. Cambridge, Stonhenge, Bath, Bristol, Brighton. Z Oxfordu jest bardzo blisko do Londynu! Autobusem 1,5h i już jesteście pod samym pałacem Buckingham. Nauka jest zupełnie inna niż w szkole, jest zupełnie bezstresowo, ja przełamałam swoją barierę językową! Dużo gier zespołowych quizów, dostałam mnóstwo dodatkowych materiałów i wzorów wypowiedzi ustnych i pisemnych. Polecam każdemu!

Otylia

Byłam już na dwóch wyjazdach ze szkołą EF i są to moje najlepsze wspomnienia!! Możliwość poznania ludzi z całego świata i innych kultur jest niesamowitym przeżyciem. Gdy był problem z lotem biuro odrazu znalazło dla nas loty zastępcze !❣️

Nicole

Po kursie 3-tygodniowym w Berlinie znacznie przełamałam barierę językową i zaczęłam swobodnie rozmawiać po niemiecku. Kurs ten pomógł mi później z gotowością podejść do egzaminu na C1 i w konsekwencji dostać się na wymarzone studia w Niemczech. Polecam serdecznie, szczególnie kurs intensywny, gdzie dostanie się super dawkę wiedzy o kraju, jak i wiele godzin nauki z native speaker'ami.

Emilia

Dzięki Szkole Językowej EF spełniłam moje marzenie - poleciałam do Stanów Zjednoczonych, przez dwa tygodnie zwiedzałam Nowy York. To była niesamowita przygoda, poznałam mnóstwo świetnych ludzi z całego świata, nawiązałam przyjaźnie, zobaczyłam i byłam w miejscach, które wcześniej widziałam tylko w filmach. To była naprawdę niesamowita przygoda!

emi

Kursy językowe z EF są naprawdę super! Dają nam możliwość nauki języków obcych i poznawania różnych kultur. To świetna okazja do zdobywania nowych umiejętności. To nie tylko edukacyjne doświadczenie, ale także przygoda i możliwość poznania nowych miejsc. Byłam na kursach z różnymi firmami i żadna nie była tak dobra jak EF (szczerze).Polecam wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty i nawiązać międzynarodowe relacje!!

Zostaw merytoryczną opinię o EF EDUCATION FIRST - Warszawa

• Jak się pracuje w EF EDUCATION FIRST?

Zobacz opinie na temat firmy EF EDUCATION FIRST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EF EDUCATION FIRST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EF EDUCATION FIRST