EF EDUCATION FIRST

Opinie o EF EDUCATION FIRST

Milena

Za kilka miesięcy odbędę swój pierwszy kurs z EF w Miami, na który nie mogę się doczekać! Marzyłam o tym kursie od 4 lat, aż w końcu się udało. O możliwości wyjazdu dowiedziałam się od koleżanki, która była właśnie w Miami i stwierdziła, że to był najlepszy miesiąc jej życia!

zosia

hej ogólnie to będzie moja pierwsza przygoda zorganizowana przez EF, już nmg się doczekać wszyscy mnie od dawna namawiali żebym pojechała z moimi bliskimi, ale w tedy nie mogłam sobie na to pozwolić, gdy nadążyła się okazja od razu z niej skorzystałam. Jadę w te wakacje na maltę. Moja koleżanka była w tamtym roku i poleca z całego serca. Oprócz uczenia się obcego języka ( przełamania bariery językowej) było dużo zorganizowanych wycieczek. Ja już z niecierpliwością czekam na te wakacje bo zapowiada się świetny (usunięte przez administratora)

zosia
@zosia

zapomniałam napisać, że oprócz podziwiania niesamowitych widoków poznaje się fantastycznych ludzi z całego świata, z którymi ten wyjazd staje się jeszcze lepszy. Na zajęciach poznajemy kulturę danego państwa w którym jesteśmy.

Olga

Wyjazd z ef to najlepsza przygoda w życiu. Na każdym wyjeździe można dowiedzieć się czegoś nowego i poznawać fantastyczne miejsca. Oprócz podziwiania widoków poznaje się fantastycznych ludzi z całego świata, z którymi ten wyjazd staje się jeszcze lepszy. Na zajęciach w szkole dowiadujemy się o kulturze danego państwa ale i nie tylko. Można też doświadczyć tradycji na przykład w Honolulu surfing. Taki wyjazd pozwala nam spełniać własne marzenia i kształcić się.

julia

mój wyjazd z EF do San Diego był największą przygodą w moim życiu! Sam kurs pod względem nauki jest bardzo przyjemny, zajęcia są zróżnicowane, dużo się rozmawia, są prace grupowe jednak wszystko jest robione w zabawny sposób i nie czuję się jakby się uczyło i było "w szkole". Po lekcjach czasu wolnego jest bardzo dużo, można poznać wspaniałych ludzi z innych państw. Każdy jest sympatyczny i otwarty. W weekendy można zapisać się na różne aktywności takie jak np wyjazd do innego miasta. Każdy dzień na kursie zaskakuje i nigdy nie wiadomo co nas spotka. Jak najbardziej polecam każdemu przeżyć taką przygodę ponieważ wspomnienia zostaną napewno na bardzo długi czas!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EF EDUCATION FIRST? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
souljahmati

Bardzo polecam wyjazdy z EF !! ????✈️ To najlepsza i największa organizacja która organizuje wyjazdy i jako jedna z jedynych ma bardzo różnorodne miejsca pobytu, np: Miami,New York, Los Angeles i praktycznie każde miejsce o jakim kiedy kolwiek marzyłeś. Polecam z całego serca ❤️❤️

Dzejson

Byłem w Londynie wraz z EF, wyjazd był bardzo dobrze zorganizowany, nauczyciele cudowni, mili, przykładają się do nauczania uczniów, materiały super, bardzo pomocne. Jeżeli chodzi o rodzinkę to kompletnie nie odstaje ona od standardów w szkole. Posiłki były dobrze przygotowane, dobre, ciepłe. Pani jak i jej rodzina byli bardzo mili, traktowali mnie jak swoje kolejne “dziecko”. Wycieczki z EF również niczego sobie, wszytko było doskonale zaplanowane, uwzględniono czas wolny jak i spóźnialskich ????. Wyjazd był cudowny, właśnie wybieram kolejny kierunek.

wika

Wyjazdy są intensywne zarówno pod względem językowym i jak i turystycznym. Załoga jak i uczestnicy tryskający pozytywną energią. A kampusy i szkoły są zadbane i idealnie dopasowane. Wyjazdy z ef są idealne dla każdego kto chce podciągnąć umiejetnosci językowe i zwiedzic najpiekniejsze miejsca na swiecie. Ja pojawie sie napewno na inn wyjezdzie i polecam je z calego serduszka osobom w kazdym wieku !!!

@EF EDUCATION FIRST

To była moja pierwsza i z cała pewnością nieostatnia przygoda z EF!!! Na samym początku byłam bardzo zestresowana ale miła obsługa w biurze bardzo mnie uspokoiła. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania które mnie nurtowały dzięki czemu zdecydowałam się na kurs. Wszystkie sprawy związane z organizacją wyjazdu przebiegły gładko i sprawnie. Sam kurs był niesamowity wyjechałam na 6 tygodni do Londynu na kurs przygotowywujący do IELTS. Nauczyciele z EF to ludzie którzy z pasją podchodzą do swojego zawodu oraz zawsze są otwarci, pomocni i ciekawi nowych osób. Miałam niesamowite szczęście że dane było mi poznać nauczycielke Stelle i mieć z nią codziennie lekcje. Zajęcia były intęsywne ale zabawne. Wiedza była przekazywana jasno, a Stella upewniała sie że każdy zrozumiał np gramatyke. Kursanci jak i personel EF których tam poznałam byli zawsze uśmiechnięci, mili i pomocni. Zawsze mogłam liczyć na pomoc kiedy czegoś nie rozumiałam lub miałam problem. Wycieczki organicowane przez EF do innych miast były bardzo atrakcyjne i doskonale zorganizowane. Razem z EF pojechałam na wyciecze do Oxford był to bardzo miło spędzony dzień oraz dowiedziałam sie wielu ciekawych rzeczy o mieście jak i samym uniwersytecie. Nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu z EF i niesamowitych wspomnień temu towarzyszących. Czuje sie przygotowana na IELTS i jestem bardzo wdzięczna za wszystie osoby jakie udało mi sie spotkać dzieki EF!!

Sandra

Już za kilka miesięcy lecę na swój pierwszy kurs i przygodę z EF. ☺️ Myślę, że będzie to super przygoda oraz możliwość na podszkolenie języka angielskiego. Kontakt z obsługą EF jest bardzo dobry i sprawny. ☺️ Można zadać im wiele różnych pytań na które zawsze znajdą odpowiedź i chętnie pomogą w każdej sprawie związanej z wyjazdem.

laura

Mój kurs na EF był o wiele lepszy niż się tego spodziewałam! Nauka na idealnie dobranym poziomie, w gronie bardzo miłych i przyjaznych osób we wspaniałym miejscu sprawiły że napewno pojawię się na nie jednej takiej wyprawie z EF!! Ludzie którzy pomagali mi w Polsce i na miejscu znali odpowiedź na każde moje pytanie. Sama atmosfera z rówieśnikami w szkole była wspaniała! Serdecznie wszystkim polecam! ????

Zuzia

Kurs EF przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Od początku do końca było świetnie: wszyscy w biurze EF byli bardzo pomocni, tak samo leaderzy na miejscu, activities były na prawdę różnorodne tak, aby każdy znalazł coś dla siebie, poziom kursu był dostosowany do uczestników, lekcje były prowadzone nie tylko merytorycznie, lecz również interesująco np. gdy przerabialiśmy temat crimes oglądaliśmy fragment rozprawy. Ogółem bardzo polecam!

Zuzia G

Mają przygodę z EF oceniam naprawdę dobrze. Już rok przed zabookowaniem wyjazdem kontaktowałam się z biurem, zadawałam im naprawdę przeróżne dziwne pytanie na temat wyjazdu, na wszystkie pytania dostałam odpowiedź za co jestem bardzo wdzięczna. ???? Nawet podczas samej rezerwacji wszyscy byli bardzo wyrozumiali i dostosowali wyjazd do moich potrzeb. Naprawdę nie mogę się doczekać mojego kolejnego wyjazdu z nimi. ☺️

patrycja ef

Bardzo polecam obozy z ef. Świetna atmosfera, można podszkolić swoje umiejętności językowe oraz poznać nowych znajomych z innych narodowości. Bardzo polecam ❤️

liternautic

Najszczerzej polecam podróże po całym świecie z EF, świetna przygoda! Nauka poprzez zabawe, zwiedzanie i rozmowe. Świetni lektorzy, nauczyciele oraz organizatorzy. Wszystko w jak największym porządku a reszty dowiesz się już na miejscu!

Julia

Kurs EF w którym miałam okazje brać udział był najlepszym przeżyciem i spełnieniem moich marzeń. Nie tylko uczymy się w bardzo przyjemny i łatwo przyswajalny sposób ale również poznajemy mnóstwo ludzi i mamy okazje pozwiedzać różne miejsca na świecie. Jest to świetny sposób na produktywne spędzenie wakacji oraz sprawdzenie siebie i test samodzielności. Bardzo polecam każdemu

Pola

Kurs językowy przekroczył moje oczekiwania. Materiały są zrozumiałe, a nauczyciele wykazują dużo zaangażowania. Dzięki temu kursowi moja pewność siebie w mówieniu wzrosła, a umiejętność komunikacji w obcym języku znacznie się poprawiła. Polecam go każdemu, kto chce skutecznie rozwijać umiejętności językowe.

Martyna

Świetna organizacja, wyjazdy językowe integrują ludzi z całego świata! Polecam z całego serca ponieważ sama podczas mojego pobytu poznałam masę osób a teraz moich bliskich przyjaciół. Na pewno planuje jeszcze wiele wyjazdów z EF! Kursy językowe pozwalają przełamać barierę językową i dodatkowo poznać samego siebie na nowo.

Od czego uzależniona jest premia w firmie EF EDUCATION FIRST? Jakie są progi premiowe? Dodali 10 stycznia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Asystent/-ka.

Gabriela

Bardzo fajne miejsce, integruje ludzi a każdy jest dla siebie poprostu miły . Kiedy tam przyjechałam bałam się że nie poznam nikogo ale nawet nie ma mowy o takim czym z ef. Podróż zaczynasz od integracji i poznajesz dużo wspaniałych osób . Szkoła bardzo fajnie uczy o zwyczajach hiszpańskich i bardzo stawia na jak najwięcej rozmów po hiszpańsku co jest najlepsze dla nauce danego języka . Rezydencja jest okej ale trzeba uważać na jedzienie i kuchnie co mamy dla siebie. Generalnie polecam

kasia

Na swoim pierwszym kursie z EF byłam rok temu w Cambridge. Długo z rodzicami myśleliśmy o tym kursie ale teraz po czasie wiemy, że była to świetna decyzja. Ogranizacja przekroczyła nasze oczekiwania tak samo jak sam kurs oraz atrakcje przygotowane na miejscu. Poznałam wspaniałych ludzi, z którymi do teraz mam kontakt oraz dzięki nauczycielom EF poszerzyłam swoją wiedzę. To na pewno nie był mój ostatni wyjazd z EF i będę go wspominała jak najbardziej pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o EF EDUCATION FIRST - Warszawa

• Jak się pracuje w EF EDUCATION FIRST?

Zobacz opinie na temat firmy EF EDUCATION FIRST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EF EDUCATION FIRST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EF EDUCATION FIRST